فروش اقساطی , فروش لیزینگی , فروش اقساطی خودرو , فروش لیزینگی خودرو , فروش خودرو اقساطی , فروش اقساطی برلیانس , شرایط فروش اقساطی خودرو , فروش قسطی خودرو

فروش اقساطی خودرو,فروش اقساطی ایران خودرو ,فروش خودرو با اقساط بلند مدت,خرید خودرو کارکرده

فروش اقساطی خودرو با شرایط ویژه مناسب با بودجه شما در شرکت راشین خودرو مهر ایرانیان شما میتوانید محصولات مورد نظر خود را به صورت اقساطی با پرداخت قسط ۶ الی ۲۴ ماهه تهیه کنید. همچنین برای تحویل فوری و لیزینگی خودرو شما میتوانید جهت اطلاع از شرایط اقساطی با مشاوران شرکت راشین خودرو مهر ایرانیان تماس بگیرید.

فروش اقساطی توسان ۲۰۱۷
فروش اقساطی خودروی پورش
فروش اقساطی توسان ۲۰۱۷

فروش اقساطی توسان ۲۰۱۷

یک فرصت بسیار مناسب برای طرفداران خودروی توسان به وجودد امده است. فروش اقساطی توسان ۲۰۱۷ توسط نمایندگان فروش شرکت هیوندای آغاز گردیده است.

مشخصات فنی توسان ۲۰۱۷

هیوندای یک شرکت کره ای که توانسته است در این مدت زمان ماشین های خاصی را تولید کند اگر ماهیت این شرکت را میخواهید بدانید باید گفت خلاقیت بزرگترین چاشنی موفقیت این شرکت است چرا که تقلید کردن از یک ماشین و با یک برند دیگر اون رو تولید کردن هم کار بسیار آسانی است هم مشتری های خوب را بخ ود جلب نمیکند هیوندای بعد از تولید موفق توسان ۲۰۱۶ امرزو با همان خلاقیت و پشتکار توسان ۲۰۱۷ که یک ماشین لوکس و خاص محصوب میشود را تولید کرد و توانست بسیار از کشورهای را با تولید این ماشین به خود جذب کند اگر شما به نمایشگاه رونمایی ماشین های هیوندای رفته باشید حتما دیده اید که افراد بسیار زیادی دور این ماشین حلقه زده بودن و داخل ماشین و طراحی داخلی و بیرون این ماشین را با دقت بسیار زیادی می دیدند میتوان گفت توسان ۲۰۱۷ بهترین ماشین هیوندای از نظر آپشن است که این ماشین میتوان گفت چیزی از آپشن کم ندارد و ماشین بسیار کامل و زیبایی است یکی از موارد که خیلی میتواند جالب باشد رنگ بندی این ماشین که اگر در تیزر تبلیغاتی این ماشین دیده باشید دقیقا روی این موضوع در ابتدا تمرکز میکند که رنگ بندی این ماشین هم منحصر به فرد بوده و بسیار برای بنده جالب است اگر شما هم یک ماشین باز حرفه ای باشید میدانید رنگ بندی و فول آپشن بودن این ماشین چقدر بر محبوبیت این ماشین افزوده است به طوری که خریداران بسیار زیادی در سرار جهان دارد اگر واقعا میخواهید تمام نبوغ و قدرت شرکت هیوندای را میخواهید درک کنید باید این ماشین را حداقل چند بار استفاده کنید تا متوجه شوید این ماشین چه خاصیت های منحصر به فردی دارد.

فروش اقساطی خودرو

فروش اقساطی خودرو

این ماشین نسبت به مدل ۲۰۱۶ جلوی آن تغییر کرده است و میتوان گفت همچنین سقف این ماشین متفاوت شده است زیبایی طراحی بیرونی این ماشین به عنوان یک ماشین شاس بلند کاملا مشخص است به طوری که از دور هر کسی را متوجه خود میکند یکی دیگر از مواردی که میتوان به آن اشاره کرد قیمت این ماشین نسبت به زیبایی و آپشن آن است که بسیار مناسب است و همین باعث شده که بسیر برای خود این ماشین را تهیه کنند یک نکنته بسیار جالب دارد جلوی این ماشین را کشیده و پایین تر برده اند که یک حالت بسیار قدرتمندی به آن داده است چرا که این شرکت متعقد است حتی یک ماشین میتواند با راننده خود حرف بزند البته این یک نوع مثال است مهم ترین نکته این ماشین امنیت آن است اگر دنبال یک ماشین لوکس شاسی بلند مطمئن و امن هستید هیوندای توسان ۲۰۱۷ بسیار عالی است و از امنیت قابل توجه ای برخوردار است .

خوب بزارید یکم بحث این ماشین کاربردی تر پیش ببریم تا به یک نتیجه ی قابل قبول تری برسیم فروش اقساطی هیوندای توسان ۲۰۱۷ نسبت به نسخه های قبلی خودش خرابی کمتری داشته است و تمرکز این شرکت روی این است که کمتری خرابی های این ماشین در این سال قرار داشته باشد چرا که این مورد نشان از کیفیت بالایی این ماشین را نشان بدهد همان طور که میدانید خودرو های با شاسی بلند در ایران روز به روز از محبوبیت بیشتری برخوردار میشوند و در این میان توسان سهم بسیار بزرگی از این علاقه مندی رو به خود جذب کرده است و توانسته است در کشور به اندازه مناسبی فروخته شود یکی از مواردی که همیشه در تمام موراد به بررسی آن میپردازیم و بسیار برای مشتریان مفید است .

فروش اقساطی توسان ۲۰۱۷

 

فروش اقساطی خودرو

رانندگی با این ماشین بسیار قدرتمند است توسان نیاز به تعریف ندارد اما تسلط بسیار خوب این ماشین در هنگام رانندگی در توسان ۲۰۱۷ بسیار بهتر شده است صندلی های بسیار مناسب و فرمون سبک کره ای این ماشین حالت خاصی به این ماشین داده است که به نوبه ای خود جالب و به قول ما باحال است میتوان گفت این خودرو به صورت کاملا حرفه ای بهینه سازی شده است برای موارد مختلف از نرمی ماشین و انعطاف این ماشین در برابر دست انداز های مختلف تا قدرت در سربالایی های با شیب نسبتا خوب بسیار خوب بوده است اگر دنبال یک ماشین حرفه ای و مناسب برای خود هستید و به اقتصادی بودن آن فکر میکنید حتما این ماشین را از نزدیک تست کند و اگر تمام موارد بالا را در آن مشاهده کردید با شرایطی که در انتهای بررسی وجود دارد اقدام به خرید آن بکنید.و متقاضیان می توانند با مراجعه به مراکز و نمایندگی های فروش از شرایط آگاهی های لازم را کسب نمایند.توسان یکی از محصولات پر فروش و پرطرفدار شرکت هیوندای می باشد ، که توانسته از میزان فروش بالایی در سراسر جهان برخوردار شود.بدینوسیله شرکت  در زمینه فروش اقساطی خودرو فروش لیزنگی خودرو اعلام میدارد کلیه خودرو های قابل واگذاری به مشتریان عزیز در بخشفروش اقساطی خودرو  با تحویل فوری به خریداران ارائه می گردد. در جدل زیر به مشخصات فنی این خودرو می پردازیم.

بیان درست نام خودرو توسان، توکسان است که در واقع نام شهری قرار گرفته در صحرای آریزونای آمریکاست . دیگر محصولات شرکت هیوندای ، مانند سوناتا و آزرا هم نامشان برگرفته از مناطقی در کشور امریکا هست که این نام گذاری ها با هدف جلب مشتری در کشور آمریکا ، روی محصولات این برند کره‌ای گذاشته شده‌ و البته باید به این مورد توجه داشت که تعداد زیادی از طراحان آمریکایی با این شرکت همکاری داشته‌اند  و دارند .

فروش اقساطی خودرو

 • راشین خودرو مهر ایرانیانفروش اقساطی کلیه خودرو های داخلی و خارجی با سرمایه گذاری شخصی فعالیت میکند.
 • مشتریان ۴۰% قیمت خودرو را ( قیمت در همان روز) به صورت پیش پرداخت و مابقی به صورت اقساط ۲۴ الی ۶۰ ماهه پرداخت نمایند.
 • تحويل خودروها ٣٠ الي ٤٥ روز كاري ميباشد.
 • شرايط فروش اقساطي با تحويل مدت دار سود ٢١٪‏ سالانه است.

خریدار باید موارد زیر را ارائه دهد:

 • ۱-فرم تکمیل شده درخواست خرید اقساطی خودرو و اعلام درخواست خرید فوری یا مدت دار
 • ۲- اصل و کپی شناسنامه و کارت ملی
 • ۳-آدرس محل سکونت و اشتغال به همراه کدپستی
 • ۴- فرم تکمیل شده تعهد نامه عدم فروش و انتقال خودرو
 • ۵- چک های اقساطی
 • ۶- فرم استعلام بانکی
 • ۷-پرينت ٣ ماهه حساب جاري
 • ۸-مدارك محل سكونت
 • ۹-دسته چك معتبر

شرایط تحویل فوری هیوندا توسان

 • در این بخش ابتدا ٥٠٪‏ مبلغ خودرو رو بايد اول پرداخت كنید.
 • الباقي مبلغ طي اقساط ٦ الي ٢٤ ماهه پرداخت ميکنید.
 • تحويل خودرو ١ ساعته است و در اين شرايط كليه خودرو هاي داخلي و خارجي موجود است.
 • ٢/٥ درصد ماهانه و ١٠٪‏ كارمزد مبلغ تسهيلات است و اقساط بین ٦ الي ٢٤ ماهه است.

خریدار باید موارد زیر را ارائه دهد:

 • ۱- اصل و کپی شناسنامه و کارت ملی
 • ۲-آدرس محل سکونت و اشتغال به همراه کدپستی
 • ۳-پرينت ٣ ماهه حساب جاري
 • ۴-دسته چك معتبر

فروش مرحله ای خودرو توسان

 • فروش مرحله ای خودرو
 • در اين طرح فروش خریدار می بایست پیش پرداخت را پرداخت کند.
 •  بقیه هزینه خودرو را در هنگام تحویل ۶۰ یا ۹۰ یا ۱۲۰ روزه پرداخت کند.

جهت کسب اطلاعات از قیمت ها و شرایط فروش اقساطی خودرو با کارشناسان مجرب ما تماس بگیرید.

فروش اقساطی خودرو

فروش لیزینگی خودرو

فروش اقساطی ایران خودرو

تحویل فوری خودرو

برای خرید اقساطی خودرو نیاز به مشاوره دارید؟

کارشناسان ما در راشین خودرو مهر ایرانیان از ساعت ۹ صبح تا ۶ بعد از ظهر آماده‌ی پاسخگویی به تمامی سوالات شما در رابطه با خرید اقساطی خودرو مورد نظرتان می‌باشند.

نظرات مشتریان
بنده خودرو رنو ساندرو خودم رو به صورت فروش اقساطی خودرو تحویل فوری از راشین خودرو مهر ایرانیان خریداری کردم که بعد از اینکه مدارکم رو به دفتر فروششون بردم تونستم توی کمتر از یک ساعت خودروی خودم رو تحویل بگیرم.
رضا گوهری
بعد از تحقیق‌هایی که کردم و شرکت‌هایی که برای فروش اقساطی خودرو با پیش‌پرداخت پیدا کردم تصمیم گرفتم که خودرو پژو پارس خودم رو از راشین خودرو مهر ایرانیان بخرم. قبل از اینکه قرارداد رو امضا کنم یکمی تردید داشتم به خاطر همین اطلاعاتی که توی سایت زده شده رو استعلام گرفتم و چون همگی درست بودند٬ اعتماد کردم. چیزی که بهم اعلام کرده بودم ۳۵ تا ۴۵ روز کاری بود ولی روز سی و سوم باهم تماس گرفتند برای تحویل ماشین. از خریدی که کردم رضایت دارم و به دوستانی که قصد خرید دارن هم توصیه میکنم.
شهرام محمدی
من میخواستم تو رنج ۴۰ میلیون تومن ماشین بخرم گزینه‌های زیادی داشتم نمیتونستم بین ماشین های چینی و ایرانی انتخاب کنم آخر سر به پیشنهاد یکی از اشناهامون دنا رو انتخاب کردم . از ماشینم راضی ام همه چی داره شتابش هم خیلی خوبه فکر نمی کردم اینقدر عالی باشه واقعاً مرسی از راشین خودرو مهر ایرانیان
اکبر کربلایی
فروش اقساطی هیوندای توسان جدید 2019
فروش اقساطی هیوندای توسان جدید 2017 ارمان خودرو یکی از برترین کمپانی های خودرو سازی ایران و تقریبا یکی از پایین رده ترین کمپانی های خودروسازی در مقیاس جهانی است.
مشاوره رایگان