فروش اقساطی تویوتا راو ۴
فروش اقساطی خودروی پورش
فروش اقساطی تویوتا راو ۴

فروش اقساطی تویوتا راو ۴ -۲۰۱۷

فروش اقساطی خودرو محصولات تویوتا
بهترین محصولات تویوتا را از کمپانی راشین خودرو مهرایرانیان بخواهید توضیحات فروش اقساطی خودرو سرانجام متن است.

فروش اقساطی خودرو تویوتا ۸۶
بی شک این خودروی کوپه گرد از لوکس ترین خودروهای شرکت تویوتا می باشد. این خودروی کوپه با امکانات فوق العاده و طراحی عالی رابط کاربری و پلت فرم ظاهری خودش توانسته جایگاه اخص ای برای خودش دست و پا کند.

فروش اقساطی هایلوکس
این خودروی یکی از خودروهای سواری-باربری تویوتاست که در خیابان های ایران نیز به طور انبوه به چشم می خورد. ابعاد بزرگ و قدرتمند به به اتفاق طاقت کاری بالا و زیبایی در طراحی این خودرو، مایه شده است که روز به روز به شمار مصرف کنندگان آن افزوده شود.

فروش اقساطی خودرو هایس
یکی از خودروهای ون تویوتا هایس نام دارد. تویوتا به خوبی توانسته در گویه های مختلف پیشه کند و نیازهای مختلف کسان را تامین کند. تولید خودروهای ون یکی از خلاقیت های تویوتا بوده است که به طور اختصاصی ای و به نحو خاصی در این کمپانی شکل گرفته است.

فروش اقساطی خودرو پرادو
همه ما به نکویی این اتومبیل را می شناسیم! یک خودروی باستانی که البته طی سنه های مختلف بروزرسانی های متعددی در طراحی خودش تجربه کرده است. این خودرو بین ایرانیان زیاد کاربری دارد و طرفداران بسیاری توانسته پیدا بکند. بها مناسب درکنار امکانات کافی، احد از مهم ترین دلایل این رشد خوب در فروش بوده است.

فروش اقساطی خودرو پریوس
طراحی بدنه این خودرو ما را به یاد مزدا ۳ می اندازد. ابعاد نسبتا بزرگ و به نما بادکرده این خودرو، شباهت عجیبی به مزدا ۳ دارد. البته امکانات و تجهیزات آن نیز همانندگی های مختلفی با آن خودروی سرشناس و محبوب دارند! به هر حال نمی توانیم بگوییم که تویوتا در طراحی این خودرو از مزدا ۳ کپی برداری کرده است. زیرا ساختار اولیه هر دوی آن ها باهم متفاوت است.

فروش اقساطی اف جی کروزر
این خودرو احد از قدرتمندترین خودروهای فرآوری شده الی کنون می باشد. توان بالای این اتومبیل و خانواده این خودرو زبان زد کل است و چه بسا احد از انگیزه ها مهم در شناخته شدن این اتومبیل است. البته خلاف آنچه انگاشت می کنید توان بالای این خودرو دلیلی برای سرعت بالای آن نیست. بدنه بی اندازه قدرتمند و سنگین این خودرو احد از مهم ترین دلایلی است که جلوی سرعت اخذ این خودرو را میگیرد با این حال این اتومبیل در گونه خودش سرعت و عجله فوق العاده ای دارد.

فروش اقساطی یاریس هاچ بک
این اتومبیل یکتا از پرچمداران تویوتا در بین خودروهای هاچ بک می باشد. بدنه زیبا، امکانات و تجهیزات فوق العاده این خودرو، از آنگونه دلایلی هستند که آن را به محبوبیت رسانده اند. البته تب داغ خرید خودروهای هاچ بک چندسالی است که گرفته و پیروان زیادی پیدا کرده است.

فروش اقساطی اتومبیل کمری
تویوتا کمری، نامدار آشنا که همه به احسان آن را می شناسیم. کمتر کسی را سراغ داریم که از معایب این خودرو آگاهانیدن داشته باشد! البته حق هم دارند، این خودرو کمتر نقصی دارد و در نوع خودش یکی از بهترین های صنعت اتومبیل محسوب می شود.

جدول اقساطی بلند مدت با تحویل مدت دار

فروش-اقساطی-محصولات-تویوتا

 • راشین خودرو مهرایرانیان  فروش اقساطی کلیه خودرو های داخلی و خارجی با سرمایه گذاری شخصی فعالیت میکند.
 • مشتریان ۴۰% قیمت خودرو را ( قیمت در همان روز) به صورت پیش پرداخت و مابقی به صورت اقساط ۲۴ الی ۶۰ ماهه پرداخت نمایند.
 • تحويل خودروها ٣٠ الي ٤٥ روز كاري ميباشد.
 • شرايط فروش اقساطي با تحويل مدت دار سود ٢١٪‏ سالانه است.

فروش اقساطی خودرو

خریدار باید موارد زیر را ارائه دهد:

 • ۱-فرم تکمیل شده درخواست خرید اقساطی خودرو و اعلام درخواست خرید فوری یا مدت دار
 • ۲- اصل و کپی شناسنامه و کارت ملی
 • ۳-آدرس محل سکونت و اشتغال به همراه کدپستی
 • ۴- فرم تکمیل شده تعهد نامه عدم فروش و انتقال خودرو
 • ۵- چک های اقساطی
 • ۶- فرم استعلام بانکی
 • ۷-پرينت ٣ ماهه حساب جاري
 • ۸-مدارك محل سكونت
 • ۹-دسته چك معتبر

شرایط تحویل فوری

 • در این بخش ابتدا ٥٠٪‏ مبلغ خودرو رو بايد اول پرداخت كنید.
 • الباقي مبلغ طي اقساط ٦ الي ٢٤ ماهه پرداخت ميکنید.
 • تحويل خودرو ١ ساعته است و در اين شرايط كليه خودرو هاي داخلي و خارجي موجود است.
 • ٢/٥ درصد ماهانه و ١٠٪‏ كارمزد مبلغ تسهيلات است و اقساط بین ٦ الي ٢٤ ماهه است.

خریدار باید موارد زیر را ارائه دهد:

 • ۱- اصل و کپی شناسنامه و کارت ملی
 • ۲-آدرس محل سکونت و اشتغال به همراه کدپستی
 • ۳-پرينت ٣ ماهه حساب جاري
 • ۴-دسته چك معتبر

 

بهترین آموزشگاه زبان فروش اقساطی ایران خودرو تشریفات

فروش اقساطی خودرو

فروش لیزینگی خودرو

فروش اقساطی ایران خودرو

تحویل فوری خودرو

برای خرید اقساطی خودرو نیاز به مشاوره دارید؟

کارشناسان ما در راشین خودرو مهر ایرانیان از ساعت ۹ صبح تا ۶ بعد از ظهر آماده‌ی پاسخگویی به تمامی سوالات شما در رابطه با خرید اقساطی خودرو مورد نظرتان می‌باشند.

نظرات مشتریان
بنده خودرو رنو ساندرو خودم رو به صورت فروش اقساطی خودرو تحویل فوری از راشین خودرو مهر ایرانیان خریداری کردم که بعد از اینکه مدارکم رو به دفتر فروششون بردم تونستم توی کمتر از یک ساعت خودروی خودم رو تحویل بگیرم.
رضا گوهری
بعد از تحقیق‌هایی که کردم و شرکت‌هایی که برای فروش اقساطی خودرو با پیش‌پرداخت پیدا کردم تصمیم گرفتم که خودرو پژو پارس خودم رو از راشین خودرو مهر ایرانیان بخرم. قبل از اینکه قرارداد رو امضا کنم یکمی تردید داشتم به خاطر همین اطلاعاتی که توی سایت زده شده رو استعلام گرفتم و چون همگی درست بودند٬ اعتماد کردم. چیزی که بهم اعلام کرده بودم ۳۵ تا ۴۵ روز کاری بود ولی روز سی و سوم باهم تماس گرفتند برای تحویل ماشین. از خریدی که کردم رضایت دارم و به دوستانی که قصد خرید دارن هم توصیه میکنم.
شهرام محمدی
من میخواستم تو رنج ۴۰ میلیون تومن ماشین بخرم گزینه‌های زیادی داشتم نمیتونستم بین ماشین های چینی و ایرانی انتخاب کنم آخر سر به پیشنهاد یکی از اشناهامون دنا رو انتخاب کردم . از ماشینم راضی ام همه چی داره شتابش هم خیلی خوبه فکر نمی کردم اینقدر عالی باشه واقعاً مرسی از راشین خودرو مهر ایرانیان
اکبر کربلایی
فروش ویژه محصولات کیا موتورز
مشاوره رایگان