فروش اقساطی تویوتا
فروش اقساطی خودروی پورش
فروش اقساطی تویوتا

فروش تویوتا اقساطی 

تویوتا یک شرکت خودروسازی ژاپنی و چندملیتی است. که دفتر مرکزی آن در شهر تویوتا آیچی قرار دارد شماره کارکنان شرکت تویوتا در سال ۲۰۱۳ بیش از ۳۳۳ هزار نفر اعلام شد و به عنوان بزرگترین خودروساز جهان اعلام شده است.
اولین خط تولید اتومبیل شرکت تویوتا در سال ۱۹۳۷ توسط کیشیرو تویودا در شرکت کارخانه نساجی صنایع تویوتا که متعلق به پدرش ساکیشی تویودا بود راه اندازی شد.
شرکت تویوتا مالک برند های دینا سایت ها سو هیون لکسوز و همچنین حین و موتور میباشد سهام این کمپانی در بازار بورس نیویورک و بورس لندن و بورس توکیو معامله می‌شود .

فروش اقساطی خودرو 

.
شرکت تویوتا در سال ۱۹۰۶ توانست اولین موتور خودرو را تولید کند.

ساکیشی در سال ۱۹۲۴ نوع تمام اتوماتیک آن را ساخت و دو سال بعد کارخانه اتوماتیک ریسندگی تویوتا تحت نام صنایع تویوتا پابه عرصه وجود نهاد.
در سال ۱۹۲۹ موافقتنامه با شرکت برادران پلاک از انگلستان در ماشین آلات صنعتی ریسندگی و بافندگی به امضا رسید بر اساس این توافقنامه حق تولید و فروش دستگاههای اتوماتیک بافندگی به کشورهای غیر از ژاپن مثل چین و آمریکا در قبال ۱۰۰ هزار پوند داده می شد.
در سال ۱۹۳۰ کیشیرو تحقیق بر روی موتورهای گازسوز را آغاز کرد.

پدر کیشیرو معتقد بود هیچ چیز را نمی‌توان کامل نامیده همیشه جایی برای بهبود دارد.

اونا های شیک  مهندس جوانی که در سال ۱۹۳۲ به تویوتا پیوست در اندیشه توسعه کایزن در تویوتا نقش مهمی داشت و با ابداع سیستم کانبان بود دیگری از سیستم تولید تویوتا را عرضه کرد و با آن دمین و هوایی  به همکاری نزدیکی داشت.

بنیان‌گذار اولیه شرکت کاشی تویوتاست اولین کارخانه ریسندگی اتوماتیک را به نام صنایع چوبی دارا انداخت و بسیاری از ایده های مدیریتی مانند بهبود مستمر که بعدها در تویوتا به کار گرفته شده از بوسه کشی می‌گفت پنجره را باز کن دنیا بزرگی در بیرون وجود دارد.

خودروهای کتاب قانون از طریق درگاه تویوتا استور در سطح بین المللی به فروش می رسد عبارتند است. کمری لکسوس و…………
برای خرید اقساطی خودروهای تویوتا با سود دو نیم درصد می توانید در راشین خودرو مهر ایرانیان اقدام نمایید همچنین میتوانید با کارشناسان ما در راشین خودرو مهر ایرانیان تماس بگیرید.

بهترین آموزشگاه زبان فروش اقساطی ایران خودرو تشریفات

فروش اقساطی خودرو

فروش لیزینگی خودرو

فروش اقساطی ایران خودرو

تحویل فوری خودرو

برای خرید اقساطی خودرو نیاز به مشاوره دارید؟

کارشناسان ما در راشین خودرو مهر ایرانیان از ساعت ۹ صبح تا ۶ بعد از ظهر آماده‌ی پاسخگویی به تمامی سوالات شما در رابطه با خرید اقساطی خودرو مورد نظرتان می‌باشند.

نظرات مشتریان
بنده خودرو رنو ساندرو خودم رو به صورت فروش اقساطی خودرو تحویل فوری از راشین خودرو مهر ایرانیان خریداری کردم که بعد از اینکه مدارکم رو به دفتر فروششون بردم تونستم توی کمتر از یک ساعت خودروی خودم رو تحویل بگیرم.
رضا گوهری
بعد از تحقیق‌هایی که کردم و شرکت‌هایی که برای فروش اقساطی خودرو با پیش‌پرداخت پیدا کردم تصمیم گرفتم که خودرو پژو پارس خودم رو از راشین خودرو مهر ایرانیان بخرم. قبل از اینکه قرارداد رو امضا کنم یکمی تردید داشتم به خاطر همین اطلاعاتی که توی سایت زده شده رو استعلام گرفتم و چون همگی درست بودند٬ اعتماد کردم. چیزی که بهم اعلام کرده بودم ۳۵ تا ۴۵ روز کاری بود ولی روز سی و سوم باهم تماس گرفتند برای تحویل ماشین. از خریدی که کردم رضایت دارم و به دوستانی که قصد خرید دارن هم توصیه میکنم.
شهرام محمدی
من میخواستم تو رنج ۴۰ میلیون تومن ماشین بخرم گزینه‌های زیادی داشتم نمیتونستم بین ماشین های چینی و ایرانی انتخاب کنم آخر سر به پیشنهاد یکی از اشناهامون دنا رو انتخاب کردم . از ماشینم راضی ام همه چی داره شتابش هم خیلی خوبه فکر نمی کردم اینقدر عالی باشه واقعاً مرسی از راشین خودرو مهر ایرانیان
اکبر کربلایی
فروش ویژه محصولات هیوندا
مشاوره رایگان