فروش اقساطی جنسیس
فروش اقساطی خودروی پورش
فروش اقساطی جنسیس

فروش اقساطی جنسیس

فروش اقساطی جنسیس در ایران به طور گسترده در تمامی نمایندگی های معتبرآغاز گردیده است. این خودرو که از محصولات هیوندای می باشد در ایران طرفداران بسیار زیادی را دارد. شرایط فروش اقساطی جنسیس شامل ارائه دادن مدرک معتبر اصل شناسنامه و کارت ملی ، ارائه چک معتبر، و دادن محل سکونت(قبض آب،برق ….)می باشد. ابتدا خریدار مبلغی را به عنوان پیش پرداخت به نمایندگی تحویل می دهد و ثبت نام اولیه را انجام می دهد و در هنگام تحویل خودرو نیز مقدار دیگر واریز می نماید و باقی مانده پول خودو به صورت اقساط ۶ تا ۲۴ ماهه پرداخت می شود.در فروش اقساطی جنسیس سند خودرو تا زمان تسویه حساب کامل اقساط در رهن نمایندگی باقی می ماند.

برای خرید اقساطی خودرو نیاز به مشاوره دارید؟

کارشناسان ما در وارنا خودرو پرشین از ساعت ۹ صبح تا ۶ بعد از ظهر آماده‌ی پاسخگویی به تمامی سوالات شما در رابطه با خرید اقساطی خودرو مورد نظرتان می‌باشند.

نظرات مشتریان
من تونستم خودروی کیا اپتیما رو فوری از وارنا خودرو پرشین تحویل بگیرم واقعا ماشین خوبی هیچی کم نداره هم تو فرمان پذیری هم تو شتاب بی نقصه واقعا خیلی دودل بودم چه ماشینی رو انتخاب کنم واقعا از انتخابم راضیم دو نفر از آشناهامون همین خودرو رو داره اونا هم از این ماشین راضی اند.
فردین حیدری
خودروی هیما S7 تونستم تو یک ساعت به صورت فوری از وارنا پرشین خودرو تحویل بگیرم. واقعا باورم نمی‌شد خیلی کارمندانشان خوش برخورد و مودب بودند من از خریدم خیلی راضیم واقعا خودروی من هیچی کم نداره هم شتاب خوبی داره هم فرمان پذیری خوبی داره به همه کسایی که میخوان این خودرو را بخرن توصیه می‌کنم که در خرید این خودرو شک نکنید.مرسی از وارنا خودرو پرشین
سهیل اصغری
من میخواستم تو رنج ۴۰ میلیون تومن ماشین بخرم گزینه‌های زیادی داشتم نمیتونستم بین ماشین های چینی و ایرانی انتخاب کنم آخر سر به پیشنهاد یکی از اشناهامون دنا رو انتخاب کردم . از ماشینم راضی ام همه چی داره شتابش هم خیلی خوبه فکر نمی کردم اینقدر عالی باشه واقعاً مرسی از وارنا خودرو پرشین
مژگان علیزاده
پرفروش‌ ترین خودروهای هیبریدی، در نیمه اول سال 2017
آمار خیره‌کننده فروش خودروهای پلاگین‌ هیبریدی از ماه ژانویه تا ژوئن ۲۰۱۷؛ تویوتا پریوس پرایم، پرچمدار فهرست پرفروش‌ترین‌ها است.
مشاوره رایگان
طراحی سایت