فروش اقساطی جنسیس
فروش اقساطی خودروی پورش
فروش اقساطی جنسیس

فروش اقساطی جنسیس

فروش اقساطی جنسیس در ایران به طور گسترده در تمامی نمایندگی های معتبرآغاز گردیده است. این خودرو که از محصولات هیوندای می باشد در ایران طرفداران بسیار زیادی را دارد. شرایط فروش اقساطی جنسیس شامل ارائه دادن مدرک معتبر اصل شناسنامه و کارت ملی ، ارائه چک معتبر، و دادن محل سکونت(قبض آب،برق ….)می باشد. ابتدا خریدار مبلغی را به عنوان پیش پرداخت به نمایندگی تحویل می دهد و ثبت نام اولیه را انجام می دهد و در هنگام تحویل خودرو نیز مقدار دیگر واریز می نماید و باقی مانده پول خودو به صورت اقساط 6 تا 24 ماهه پرداخت می شود.در فروش اقساطی جنسیس سند خودرو تا زمان تسویه حساب کامل اقساط در رهن نمایندگی باقی می ماند.

کاغذ دیواری بهترین آموزشگاه زبان فروش اقساطی ایران خودرو تشریفات

فروش اقساطی خودرو

فروش لیزینگی خودرو

فروش اقساطی ایران خودرو

تحویل فوری خودرو

برای خرید اقساطی خودرو نیاز به مشاوره دارید؟

کارشناسان ما در عرشیا خودرو مهر ایرانیان از ساعت ۹ صبح تا ۶ بعد از ظهر آماده‌ی پاسخگویی به تمامی سوالات شما در رابطه با خرید اقساطی خودرو مورد نظرتان می‌باشند.

نظرات مشتریان
بنده خودرو رنو ساندرو خودم رو به صورت فروش اقساطی خودرو تحویل فوری از عرشیا خودرو خریداری کردم که بعد از اینکه مدارکم رو به دفتر فروششون بردم تونستم توی کمتر از یک ساعت خودروی خودم رو تحویل بگیرم.
رضا گوهری
بعد از تحقیق‌هایی که کردم و شرکت‌هایی که برای فروش اقساطی خودرو با پیش‌پرداخت پیدا کردم تصمیم گرفتم که خودرو پژو پارس خودم رو از عرشیا خودرو بخرم. قبل از اینکه قرارداد رو امضا کنم یکمی تردید داشتم به خاطر همین اطلاعاتی که توی سایت زده شده رو استعلام گرفتم و چون همگی درست بودند٬ اعتماد کردم. چیزی که بهم اعلام کرده بودم ۳۵ تا ۴۵ روز کاری بود ولی روز سی و سوم باهم تماس گرفتند برای تحویل ماشین. از خریدی که کردم رضایت دارم و به دوستانی که قصد خرید دارن هم توصیه میکنم.
شهرام محمدی
من میخواستم تو رنج ۴۰ میلیون تومن ماشین بخرم گزینه‌های زیادی داشتم نمیتونستم بین ماشین های چینی و ایرانی انتخاب کنم آخر سر به پیشنهاد یکی از اشناهامون دنا رو انتخاب کردم . از ماشینم راضی ام همه چی داره شتابش هم خیلی خوبه فکر نمی کردم اینقدر عالی باشه واقعاً مرسی از عرشیا خودرو
اکبر کربلایی
فروش اقساطی پژو پارس 97
مشاوره رایگان