فروش اقساطی جیلی در وارنا خودرو
فروش اقساطی خودروی پورش
فروش اقساطی جیلی در وارنا خودرو

فروش جیلی اقساطی 

فروش اقساطی خودروهای جیلی با سود دو نیم درصد در وارنا خودرو پرشین اقدام نمایید.

جیلی 2017
شرکت جیلی یک شرکت تولید خودرو چندملیتی چینی است که مقر آن در جیانگ واقع شده محصولات اصلی وارد کننده اتومبیل موتور سیکلت کامیون های تحویل موتور و انتقال این اتومبیل های سواری تحت نام تجاری جیلی و ولوو و تاکسی های تحت نام تجاری تاکسی لندن فروخته می‌شود کامیون‌های تحویل تجاری نیز فروخته می‌شود.

جیلی مطالب ماشین سواری کارکنان ولوو از سال ۲۰۱۲ که از ۱۹ اکتبر ۲۰۱۲ زمانی که این شرکت را خورد خریداری کرد تاکسی های بریتانیایی تاکسی لندن را از سال ۲۰۱۲ تا به حال معلق کرده است.

یک شرکت خودروسازی چینی که پس از بی ام و ۴۲۸ با چهارمین شرکت بزرگ خصوصی چین است شرکت مالک جیلی گروه هندلینگ جیلی است که ساخت خودرو را از سال ۱۹۸۶ در شهر چیچی نانگ آغاز کرد.

در سال ۲۰۰۵ جیلی وارد فهرست بورس و اوراق بهادار هنگ کنگ شد.

ساختمان مرکزی در جیانگ علت به شرکت ژیله می باشد و پایگاه های تولیدی در گانسو می‌باشد منطقه تابوته ۲۰۱۰ برای گسترش امکانات موجود یا برای یک نیمه جدید کارخانه نابود کردن کامل یونان و شیانگ تانگ بوده است.

کارخانه های شرکت جیلی در روسیه مالزی و اندونزی و همچنین در اوکراین می باشد بزرگترین کارخانه جیلی در چین می باشد که مساحتی بالغ بر ۶۸ هزار هکتار دارد.
برای خرید خودروهای جیلی به صورت اقساط با سود دو نیم درصد می توانید با کارشناسان ما در وارنا خودرو پرشین تماس بگیرید.
برای اطلاعات بیشتر راجع به محصولات جیلی نیز می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید.

برای خرید اقساطی خودرو نیاز به مشاوره دارید؟

کارشناسان ما در وارنا خودرو پرشین از ساعت ۹ صبح تا ۶ بعد از ظهر آماده‌ی پاسخگویی به تمامی سوالات شما در رابطه با خرید اقساطی خودرو مورد نظرتان می‌باشند.

نظرات مشتریان
من تونستم خودروی کیا اپتیما رو فوری از وارنا خودرو پرشین تحویل بگیرم واقعا ماشین خوبی هیچی کم نداره هم تو فرمان پذیری هم تو شتاب بی نقصه واقعا خیلی دودل بودم چه ماشینی رو انتخاب کنم واقعا از انتخابم راضیم دو نفر از آشناهامون همین خودرو رو داره اونا هم از این ماشین راضی اند.
فردین حیدری
خودروی هیما S7 تونستم تو یک ساعت به صورت فوری از وارنا پرشین خودرو تحویل بگیرم. واقعا باورم نمی‌شد خیلی کارمندانشان خوش برخورد و مودب بودند من از خریدم خیلی راضیم واقعا خودروی من هیچی کم نداره هم شتاب خوبی داره هم فرمان پذیری خوبی داره به همه کسایی که میخوان این خودرو را بخرن توصیه می‌کنم که در خرید این خودرو شک نکنید.مرسی از وارنا خودرو پرشین
سهیل اصغری
من میخواستم تو رنج ۴۰ میلیون تومن ماشین بخرم گزینه‌های زیادی داشتم نمیتونستم بین ماشین های چینی و ایرانی انتخاب کنم آخر سر به پیشنهاد یکی از اشناهامون دنا رو انتخاب کردم . از ماشینم راضی ام همه چی داره شتابش هم خیلی خوبه فکر نمی کردم اینقدر عالی باشه واقعاً مرسی از وارنا خودرو پرشین
مژگان علیزاده
پرفروش‌ ترین خودروهای هیبریدی، در نیمه اول سال 2017
آمار خیره‌کننده فروش خودروهای پلاگین‌ هیبریدی از ماه ژانویه تا ژوئن ۲۰۱۷؛ تویوتا پریوس پرایم، پرچمدار فهرست پرفروش‌ترین‌ها است.
مشاوره رایگان
طراحی سایت