فروش اقساطی جیلی در وارنا خودرو
فروش اقساطی خودروی پورش
فروش اقساطی جیلی در وارنا خودرو

فروش جیلی اقساطی 

فروش اقساطی خودروهای جیلی با سود دو نیم درصد در وارنا خودرو پرشین اقدام نمایید.

جیلی 2017
شرکت جیلی یک شرکت تولید خودرو چندملیتی چینی است که مقر آن در جیانگ واقع شده محصولات اصلی وارد کننده اتومبیل موتور سیکلت کامیون های تحویل موتور و انتقال این اتومبیل های سواری تحت نام تجاری جیلی و ولوو و تاکسی های تحت نام تجاری تاکسی لندن فروخته می‌شود کامیون‌های تحویل تجاری نیز فروخته می‌شود.

جیلی مطالب ماشین سواری کارکنان ولوو از سال ۲۰۱۲ که از ۱۹ اکتبر ۲۰۱۲ زمانی که این شرکت را خورد خریداری کرد تاکسی های بریتانیایی تاکسی لندن را از سال ۲۰۱۲ تا به حال معلق کرده است.

یک شرکت خودروسازی چینی که پس از بی ام و ۴۲۸ با چهارمین شرکت بزرگ خصوصی چین است شرکت مالک جیلی گروه هندلینگ جیلی است که ساخت خودرو را از سال ۱۹۸۶ در شهر چیچی نانگ آغاز کرد.

در سال ۲۰۰۵ جیلی وارد فهرست بورس و اوراق بهادار هنگ کنگ شد.

ساختمان مرکزی در جیانگ علت به شرکت ژیله می باشد و پایگاه های تولیدی در گانسو می‌باشد منطقه تابوته ۲۰۱۰ برای گسترش امکانات موجود یا برای یک نیمه جدید کارخانه نابود کردن کامل یونان و شیانگ تانگ بوده است.

کارخانه های شرکت جیلی در روسیه مالزی و اندونزی و همچنین در اوکراین می باشد بزرگترین کارخانه جیلی در چین می باشد که مساحتی بالغ بر ۶۸ هزار هکتار دارد.
برای خرید خودروهای جیلی به صورت اقساط با سود دو نیم درصد می توانید با کارشناسان ما در وارنا خودرو پرشین تماس بگیرید.
برای اطلاعات بیشتر راجع به محصولات جیلی نیز می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید.

بهترین آموزشگاه زبان فروش اقساطی ایران خودرو تشریفات

فروش اقساطی خودرو

فروش لیزینگی خودرو

فروش اقساطی ایران خودرو

تحویل فوری خودرو

برای خرید اقساطی خودرو نیاز به مشاوره دارید؟

کارشناسان ما در راشین خودرو مهر ایرانیان از ساعت ۹ صبح تا ۶ بعد از ظهر آماده‌ی پاسخگویی به تمامی سوالات شما در رابطه با خرید اقساطی خودرو مورد نظرتان می‌باشند.

نظرات مشتریان
بنده خودرو رنو ساندرو خودم رو به صورت فروش اقساطی خودرو تحویل فوری از راشین خودرو مهر ایرانیان خریداری کردم که بعد از اینکه مدارکم رو به دفتر فروششون بردم تونستم توی کمتر از یک ساعت خودروی خودم رو تحویل بگیرم.
رضا گوهری
بعد از تحقیق‌هایی که کردم و شرکت‌هایی که برای فروش اقساطی خودرو با پیش‌پرداخت پیدا کردم تصمیم گرفتم که خودرو پژو پارس خودم رو از راشین خودرو مهر ایرانیان بخرم. قبل از اینکه قرارداد رو امضا کنم یکمی تردید داشتم به خاطر همین اطلاعاتی که توی سایت زده شده رو استعلام گرفتم و چون همگی درست بودند٬ اعتماد کردم. چیزی که بهم اعلام کرده بودم ۳۵ تا ۴۵ روز کاری بود ولی روز سی و سوم باهم تماس گرفتند برای تحویل ماشین. از خریدی که کردم رضایت دارم و به دوستانی که قصد خرید دارن هم توصیه میکنم.
شهرام محمدی
من میخواستم تو رنج ۴۰ میلیون تومن ماشین بخرم گزینه‌های زیادی داشتم نمیتونستم بین ماشین های چینی و ایرانی انتخاب کنم آخر سر به پیشنهاد یکی از اشناهامون دنا رو انتخاب کردم . از ماشینم راضی ام همه چی داره شتابش هم خیلی خوبه فکر نمی کردم اینقدر عالی باشه واقعاً مرسی از راشین خودرو مهر ایرانیان
اکبر کربلایی
فروش ویژه محصولات مدیران خودرو
مشاوره رایگان