فروش اقساطی خودرو ام وی ام جدید
فروش اقساطی خودروی پورش
فروش اقساطی خودرو ام وی ام جدید

فروش ام وی ام جدید

فروش اقساطی خودرو ام وی ام جدید

 

فروش ام وی ام جدید هم اکنون در کشور شروع شده است.یکی از مدل هایی که جدیدا فروش آن آغاز شده است MVM X33s می باشد که توسط نمایندگان مجاز مدیران خودرو صورت می پذیرد. محصولات و خودرو های جدید شرکت مدیران خودرو دارای کیفیت بالا ، مصرف کم ، قیمت مناسب می باشند و توانسته اند اطمینان و اعتماد مشتریان را جلب نموده و به سطح بالایی از فروش در سطح کشور برسند. با شروع فروش ام وی ام جدید که به صورت نقد و اقساط انجام میشود مشتریان میتوانند به راحتی و با توجه به نیاز خود ،خودروی مورد علاقه ی خود را به راحتی خریده کنند و هم چنین با وجود خدمات پس از فروش این محصولات خریدی مطمن خواهند داشت.

کاغذ دیواری بهترین آموزشگاه زبان فروش اقساطی ایران خودرو تشریفات

فروش اقساطی خودرو

فروش لیزینگی خودرو

فروش اقساطی ایران خودرو

تحویل فوری خودرو

برای خرید اقساطی خودرو نیاز به مشاوره دارید؟

کارشناسان ما در عرشیا خودرو مهر ایرانیان از ساعت ۹ صبح تا ۶ بعد از ظهر آماده‌ی پاسخگویی به تمامی سوالات شما در رابطه با خرید اقساطی خودرو مورد نظرتان می‌باشند.

نظرات مشتریان
بنده خودرو رنو ساندرو خودم رو به صورت فروش اقساطی خودرو تحویل فوری از عرشیا خودرو خریداری کردم که بعد از اینکه مدارکم رو به دفتر فروششون بردم تونستم توی کمتر از یک ساعت خودروی خودم رو تحویل بگیرم.
رضا گوهری
بعد از تحقیق‌هایی که کردم و شرکت‌هایی که برای فروش اقساطی خودرو با پیش‌پرداخت پیدا کردم تصمیم گرفتم که خودرو پژو پارس خودم رو از عرشیا خودرو بخرم. قبل از اینکه قرارداد رو امضا کنم یکمی تردید داشتم به خاطر همین اطلاعاتی که توی سایت زده شده رو استعلام گرفتم و چون همگی درست بودند٬ اعتماد کردم. چیزی که بهم اعلام کرده بودم ۳۵ تا ۴۵ روز کاری بود ولی روز سی و سوم باهم تماس گرفتند برای تحویل ماشین. از خریدی که کردم رضایت دارم و به دوستانی که قصد خرید دارن هم توصیه میکنم.
شهرام محمدی
من میخواستم تو رنج ۴۰ میلیون تومن ماشین بخرم گزینه‌های زیادی داشتم نمیتونستم بین ماشین های چینی و ایرانی انتخاب کنم آخر سر به پیشنهاد یکی از اشناهامون دنا رو انتخاب کردم . از ماشینم راضی ام همه چی داره شتابش هم خیلی خوبه فکر نمی کردم اینقدر عالی باشه واقعاً مرسی از عرشیا خودرو
اکبر کربلایی
فروش اقساطی پژو پارس 97
مشاوره رایگان