فروش اقساطی ام وی ام 110

فروش اقساطی ام وی ام 110

فروش اقساطی خودرو

فروش اقساطی خودرو ام وی ام 110 و یا فروش اقساطی خودرو ام وی ام 315 با بهترین شرایط اقساط و قسط بندی در گروه راشین خودرو برای شما فراهم آمده است.زمانی که دوو ماتیز به ایران آمد، نه ماشین های کوچک شهری و نه خودروهای کره ای هیچکدام محبوبیت امروزه را بدست نیاورده بودند. درنتیجه همه با تمسخر و گذاشتن اسامی مثل جارو برقی(!) و دوو مبتلا به عقب ماندگی ذهنی(!) سر به سر خریداران این محصول اقتصادی می گذاشتند و حتی برخی آن را یک اتومبیل واقعی نمی دانستند. اما دیری نگذشت که عملکرد خوب ماتیز زبان منتقدین را کوتاه کرد. نکات مثبتی مثل کیفیت و ایمنی بالاتر، تهویه مطبوع مناسب و مصرف سوخت پایین در مقایسه با پراید، این ماشین مظلوم را حسابی محبوب کرده بود و حالا دیگر حتی طرفداران پر و پا قرص پراید نیز احترام فرزند کوچک کرمان خودرو را نگه میداشتند (هرچند بنا به دلایلی از جمله فضای حمل بار و خصوصیات ظاهری، پراید همچنان مشتریان بیشتری داشت). اما پس از مدتی و با خروج محصولات دوو از کشور ام وی ام فرصت را غنیمت شمرد و با ارائه کپی چینی ماتیز (یعنی MVM110) موفق شد از بستری که خودروساز کره ای به سختی برای محصولش آماده کرده بود به خوبی استفاده کرده و به فروش مناسبی در کشورمان دست پیدا کند.

البته کاری به دعوای حقوقی GM (مالک دوو) بر سر این قضیه کپی برداری و اینکه تولید ماتیز در امریکا با نام شورولت اسپارک ادامه یافت نداریم اما خواهر ناخوانده ی چینی هم علیرغم کیفیت و بخصوص ایمنی پایین ترش نسبت به محصول کره ای، خریداران را کاملاً ناامید نکرد. اکثر دارندگان مدل 110 حداقل در دو سال اول خرید مشکلات عجیب برخی دیگر از چینی های نوپا (و یا برخی از محصولات وطنی) را نداشتند و از اتومبیلشان نسبت به قیمت پرداختی راضی به نظر می رسیدند. حالا چند وقتی است که مدل جدید این اتومبیل با کد S و ظاهر و باطن اندکی متفاوت در خیابان های کشور دیده می شود. امروز به لطف همکاری یکی از مالکین محترم که به تازگی اتومبیلش را تحویل گرفته به سراغش آمده ایم تا ببینیم پشت این چهره متبسم چه نکاتی نهفته است.

فروش اقساطی و لیزینگی وی ام 110

در فروش اقساطی خودرو مبلغی به عنوان پیش پرداخت در ابتدا مورد پرداخت قرار می گیرد و پس از آن بنا بر توافق مبلغی به صورت ماهانه مورد پرداخت قرار می گیرد. این پرداخت اقساطی بدون بهره و یا با بهره ناچیز می باشد تا بهترین شرایط پرداخت را برای شما ایجاد نماید. فروش اقساطی خودرو ام وی ام 110 و یا دیگر مدل های خودرو ام وی ام را می توانید در بهترین شرایط خریداری نمایید.

طراحی ظاهری

احتمالاً خوره های ماشین با خودشان می گویند این اسباب بازی عجیب و غریب دیگر چیست؟ نه خشونتی، نه جسارتی و نه ابهتی! پس به چه دردی میخورد؟! اما کمی صبر کنید. قرار نیست خودروسازان تمامی محصولات خود را با هدف رضایت دیوانگان سرعت و قدرت طراحی کنند. بخصوص برای اتومبیل های شهری که بهتر است ظاهرشان با باطن هماهنگی قابل قبولی داشته باشد. مثلا تجسم کنید یک فورد موستانگ عضلانی با موتور 1 لیتری تنفس طبیعی چقدر احمقانه به نظر خواهد رسید! بخاطر همین است که خودروهای بامزه ای مثل فیات 500 ، سیتروئن C1، اسمارت و … خلق می شوند که علاوه بر ابعاد کارامد در شهر، با چهره های آرام و ملایم نظر مشتریان خاص خود را جلب نمایند.

فروش اقساطی ام وی ام 110

 

امکانات رفاهی و ایمنی

محصول جدید صنایع خودروسازی مدیران از نظر سطح تجهیزات در دو مدل کم آپشن (کامفورتبل Comfortable) و فول (لاکچری Luxury) ارائه می گردد. اتومبیل مورد تست از نوع اول است و از آپشن هایی نظیر: کیسه هوا SRS برای راننده و سرنشین جلوئی، ترمز ضد قفل ABS بهمراه توزیع الکترونیکی نیروی ترمز EBD ، مه شکن های جلو و عقب، سیستم پخش MP3، نمایشگر مصرف سوخت لحظه ای، تنظیم ارتفاع چراغ های جلو از داخل، چراغ روز (که البته در این اتومبیل از LED خبری نیست و همان مه شکن های جلویی با روشن ماندن دائمی نقش دی لایت را بازی میکنند) و 4 شیشه برقی و … بهره میبرد.. خوب ارائه یک اتومبیل با سطح تجهیزات متنوع اصلاً چیز بدی نیست چرا که با این روش کسی پولش را پای آپشنی که از آن استفاده نخواهد کرد هدر نمی دهد و حتی بزرگترین کمپانی های خودروسازی جهان هم محصولاتشان را با امکانات رفاهی متنوع عرضه می نمایند. پس طبیعتاً ما هم مشکلی با این قضیه نداریم. اما سوال اینجاست که چرا گرمکن شیشه ی عقب که وجودش در فصل سرما برای دید بهتر و ایمنی بالاتر واجب است در مدل کامفورت حذف شده؟ گرمکن شیشه ی عقب که گرمکن صندلی نیست که جزو امکانات رفاهی باشد. اما واقعیت این است که برف پاک کن شیشه ی عقب برای اتومبیل های بدون صندوق (حال میخواهد هاچ بک باشد یا استیشن و یا کراس اوور) یک وسیله ی لازم است. در واقع بدلیل حالت خاص قسمت انتهایی این قبیل خودروها، جریان هوا پشت سر اتومبیل دچار آشفتگی بیشتری خواهد شد و درنتیجه ذرات معلق در هوا (بخصوص آب باران) بیشتر به شیشه ی عقب برخورد میکنند و از این رو این قسمت اتومبیل بسیار زودتر از یک سدان کثیف خواهد شد. حال بماند که در مدل لاکچری هم محل نصب برف پاک کن عقب به صورتی بوده که قسمت زیادی از شیشه را پوشش نمی دهد اما در کل بهتر بود بجای حذف آپشن های ضروری مثل گرمکن و برف پاک کن، گزینه های رفاهی مثل شیشه بالابرهای برقی عقب در مدل کامفورت حذف می شدند.
راستی ام وی ام مدعی شده با تقویت بدنه و درب ها ایمنی محصولش را ارتقاء بخشیده که افزایش وزن حدوداً 46 کیلویی S نسبت به مدل قبلی میتواند شاهدی بر این ادعا باشد.

  فروش اقساطی خودرو

فهرست