فروش اقساطی خودرو ام وی ام ۳۱۵
فروش اقساطی خودروی پورش
فروش اقساطی خودرو ام وی ام ۳۱۵

فروش اقساطی خودرو ام وی ام ۳۱۵

 

فروش اقساطی خودرو ام وی ام ۳۱۵ در گروه وارنا خودرو به صورت شرایط اقساطی و لیزینگی برای شما فراهم می آید که امکان پرداخت اقساطی و لیزینگی را برای شما برای خودروهای صفر و کارکرده انجام می گیرد. فروش اقساطی خودرو ام وی ام ۳۱۵ هاچ بک زیبایی خاصی دارد که مورد خرید بسیاری از افراد قرار می گیرد.

 

 

فروش اقساطی و لیزینگی خودرو ام وی ام ۳۱۵

 

فروش اقساطی و لیزینگی خودرو ام وی ام ۳۱۵ به شما کمک می کند تا خودروی دلخواه خود را در ظرف مدت یک روز داشته باشید. گروه وارنا خودرو خودرو ام وی ام ۳۱۵ را به صورت کارکرده و صفر در تعداد اقساط ۶ الی ۳۶ ماه برای شما فراهم می آورد. مبلغ پیش پرداخت اولیه از ۱۷ الی ۲۴ تومان می باشد و مابقیه را می توانید به صورت اقساط پرداخت نمایید.

 

فروش اقساطی خودرو

فروش لیزینگی خودرو

فروش اقساطی ایران خودرو

تحویل فوری خودرو

برای خرید اقساطی خودرو نیاز به مشاوره دارید؟

کارشناسان ما در وارنا خودرو پرشین از ساعت ۹ صبح تا ۶ بعد از ظهر آماده‌ی پاسخگویی به تمامی سوالات شما در رابطه با خرید اقساطی خودرو مورد نظرتان می‌باشند.

نظرات مشتریان
بنده خودرو رنو ساندرو خودم رو به صورت فروش اقساطی خودرو تحویل فوری از وارنا خودرو پرشین خریداری کردم که بعد از اینکه مدارکم رو به دفتر فروششون بردم تونستم توی کمتر از یک ساعت خودروی خودم رو تحویل بگیرم.
رضا گوهری
بعد از تحقیق‌هایی که کردم و شرکت‌هایی که برای فروش اقساطی خودرو با پیش‌پرداخت پیدا کردم تصمیم گرفتم که خودرو پژو پارس خودم رو از وارنا خودرو بخرم. قبل از اینکه قرارداد رو امضا کنم یکمی تردید داشتم به خاطر همین اطلاعاتی که توی سایت زده شده رو استعلام گرفتم و چون همگی درست بودند٬ اعتماد کردم. چیزی که بهم اعلام کرده بودم ۳۵ تا ۴۵ روز کاری بود ولی روز سی و سوم باهم تماس گرفتند برای تحویل ماشین. از خریدی که کردم رضایت دارم و به دوستانی که قصد خرید دارن هم توصیه میکنم.
شهرام محمدی
من میخواستم تو رنج ۴۰ میلیون تومن ماشین بخرم گزینه‌های زیادی داشتم نمیتونستم بین ماشین های چینی و ایرانی انتخاب کنم آخر سر به پیشنهاد یکی از اشناهامون دنا رو انتخاب کردم . از ماشینم راضی ام همه چی داره شتابش هم خیلی خوبه فکر نمی کردم اینقدر عالی باشه واقعاً مرسی از وارنا خودرو پرشین
اکبر کربلایی
فروش اقساطی خودرو در اراک
مشاوره رایگان

شرکت وارنا خودرو پرشین تا تاریخ ۹۷/۱/۱۵ تعطیل میباشد