فروش اقساطی خودرو ام وی ام 550
فروش اقساطی خودروی پورش
فروش اقساطی خودرو ام وی ام 550

فروش اقساطی ام وی ام 550

فروش اقساطی ام وی ام 550  در سراس کشور توسط نمایندگان مدیران خودرو انجام میشود. این خودرو با نام چینی چریe5  تولید میشود و خوروی زیبا و شیک  و متناسب با سلیقه خریدارن ایرانی میباشد. این خودرو به دو صورت اتمات و دستی تولید می شود که قیمت نوع اتوماتیک آن بیشتر میباشد. با فروش اقسلطی ام وی ام 550 معلاقه مندان به این مدل از خودرو های شرکت ام وی ام میتوانند به راحتی این خودرو را خریداری نمایند.این خودرو بهره مند از موتور 1971 سی سی میباشد .ظاهر آن بسیار زیبا وشیک و دارای چراغ های  Eagle میباشد که چهره این خودرو را بسیار زیبا و دلنشین تر کرده است.از دیگر امکانات این خودرو میتوان به سانروف،سنسور دنده عقب،رینگ زیبای آلمینیومی ، فرمان هیدرلیک و … اشاره کرد.

فروش اقساطی خودرو ام وی ام 550

 

کاغذ دیواری بهترین آموزشگاه زبان فروش اقساطی ایران خودرو تشریفات

فروش اقساطی خودرو

فروش لیزینگی خودرو

فروش اقساطی ایران خودرو

تحویل فوری خودرو

برای خرید اقساطی خودرو نیاز به مشاوره دارید؟

کارشناسان ما در عرشیا خودرو مهر ایرانیان از ساعت ۹ صبح تا ۶ بعد از ظهر آماده‌ی پاسخگویی به تمامی سوالات شما در رابطه با خرید اقساطی خودرو مورد نظرتان می‌باشند.

نظرات مشتریان
بنده خودرو رنو ساندرو خودم رو به صورت فروش اقساطی خودرو تحویل فوری از عرشیا خودرو خریداری کردم که بعد از اینکه مدارکم رو به دفتر فروششون بردم تونستم توی کمتر از یک ساعت خودروی خودم رو تحویل بگیرم.
رضا گوهری
بعد از تحقیق‌هایی که کردم و شرکت‌هایی که برای فروش اقساطی خودرو با پیش‌پرداخت پیدا کردم تصمیم گرفتم که خودرو پژو پارس خودم رو از عرشیا خودرو بخرم. قبل از اینکه قرارداد رو امضا کنم یکمی تردید داشتم به خاطر همین اطلاعاتی که توی سایت زده شده رو استعلام گرفتم و چون همگی درست بودند٬ اعتماد کردم. چیزی که بهم اعلام کرده بودم ۳۵ تا ۴۵ روز کاری بود ولی روز سی و سوم باهم تماس گرفتند برای تحویل ماشین. از خریدی که کردم رضایت دارم و به دوستانی که قصد خرید دارن هم توصیه میکنم.
شهرام محمدی
من میخواستم تو رنج ۴۰ میلیون تومن ماشین بخرم گزینه‌های زیادی داشتم نمیتونستم بین ماشین های چینی و ایرانی انتخاب کنم آخر سر به پیشنهاد یکی از اشناهامون دنا رو انتخاب کردم . از ماشینم راضی ام همه چی داره شتابش هم خیلی خوبه فکر نمی کردم اینقدر عالی باشه واقعاً مرسی از عرشیا خودرو
اکبر کربلایی
فروش اقساطی پژو پارس 97
مشاوره رایگان