فروش اقساطی خودرو تویوتا
فروش اقساطی خودروی پورش
فروش اقساطی خودرو تویوتا

فروش اقساطی خودرو تویوتا

 

فروش اقساطی خودرو تویوتا

تویوتا یکی از خودرو های لوکس در ژاپن می باشد که با نمایندگی های خاص در ایران با فروش اقساطی تویوتا با شراطی ویژه به مشتریان ارائه خدمات می نماید.فروش اقساطی تویوتا باعث جذب بیشتر خریداران خودرو های لوکس در ایران شده است و مشکل پرداخت وجه آن را آسان کرده است.

در فروش اقساطی تویوتا در چن مرحله وجه خودرو پرداخت می شود که در ابتدا باید خریدار باید مقداری را بعنوان پیش پرداخت واریز نماید و بعد از آن ثبت نام می شود و با پر کردن دفترچه و دادن چن فقره چک با شرایط خاص با دادن مقداری دیگر در مرحله دوم فروش اقساطی تویوتا خودرو را تحویل می گیرند.البته در فروش اقساطی تویوتا تا زمان کامل کردن اقساط خودرو و پرداخت کامل آن سند در رهن شرکت می ماند.در فروش اقساطی تویوتا هر چقدر تعداد ماه های اقساطی زیاد تر باشد قیمت خودرو نیز کمی بالاتر از قیمت اولیه آن می باشد

فروش اقساطی خودرو

فروش لیزینگی خودرو

فروش اقساطی ایران خودرو

تحویل فوری خودرو

برای خرید اقساطی خودرو نیاز به مشاوره دارید؟

کارشناسان ما در وارنا خودرو پرشین از ساعت ۹ صبح تا ۶ بعد از ظهر آماده‌ی پاسخگویی به تمامی سوالات شما در رابطه با خرید اقساطی خودرو مورد نظرتان می‌باشند.

نظرات مشتریان
بنده خودرو رنو ساندرو خودم رو به صورت فروش اقساطی خودرو تحویل فوری از وارنا خودرو پرشین خریداری کردم که بعد از اینکه مدارکم رو به دفتر فروششون بردم تونستم توی کمتر از یک ساعت خودروی خودم رو تحویل بگیرم.
رضا گوهری
بعد از تحقیق‌هایی که کردم و شرکت‌هایی که برای فروش اقساطی خودرو با پیش‌پرداخت پیدا کردم تصمیم گرفتم که خودرو پژو پارس خودم رو از وارنا خودرو بخرم. قبل از اینکه قرارداد رو امضا کنم یکمی تردید داشتم به خاطر همین اطلاعاتی که توی سایت زده شده رو استعلام گرفتم و چون همگی درست بودند٬ اعتماد کردم. چیزی که بهم اعلام کرده بودم ۳۵ تا ۴۵ روز کاری بود ولی روز سی و سوم باهم تماس گرفتند برای تحویل ماشین. از خریدی که کردم رضایت دارم و به دوستانی که قصد خرید دارن هم توصیه میکنم.
شهرام محمدی
من میخواستم تو رنج ۴۰ میلیون تومن ماشین بخرم گزینه‌های زیادی داشتم نمیتونستم بین ماشین های چینی و ایرانی انتخاب کنم آخر سر به پیشنهاد یکی از اشناهامون دنا رو انتخاب کردم . از ماشینم راضی ام همه چی داره شتابش هم خیلی خوبه فکر نمی کردم اینقدر عالی باشه واقعاً مرسی از وارنا خودرو پرشین
مژگان علیزاده
هایما S7
فروش اقساطی هایما S7
فروش اقساطی هایما S7 توسط شرکت وارنا خودرو پرشین به صورت نقد و اقساط با تحویل فوری خودرو، برای دریافت اطلاعات بیشتر با مشاورین ما تماس بگیرین.
مشاوره رایگان