فروش اقساطی خودرو جیلی 96
فروش اقساطی خودروی پورش
فروش اقساطی خودرو جیلی 96

فروش اقساطی خودرو جیلی 96

فروش اقساطی خودرو جیلی 96 توسط شرکت جیلران که نمایندگی محصولات محصولات جیلی در ایران  می باشد صورت می پذیرد. شرکت خودرو سازی جیلی در سال 1986 در چین شروع به فعالیت نمود. محصولات این شرکت دارای کیفیت مناسب ، ظاهری زیبا و استاندارد های بسیار  مناسبی می باشند. فروش اقساطی خودرو جیلی 96 با شرایط بسیار مناسب و ویژه ای توسط نمایندگان مجاز فروش ارائه می شود.پشتیبانی و خدمات پس از فروش محصولات جیلی ،باعث شده است که محصولات ای شرکت در بین خریداران ایرانی بسیار محبوب شده  از جایگاه خاصی برخوردار شود. با توجه به محبوبیت خودروهای جیلی در ایران شرایط بسیار مناسبی برای  فروش اقساطی خودرو جیلی 96  فراهم شده است که متقاضیان میتوانند برای آگاهی از این شرایط به نمایندگی های مجاز مراجعه نماند.

کاغذ دیواری بهترین آموزشگاه زبان فروش اقساطی ایران خودرو تشریفات

فروش اقساطی خودرو

فروش لیزینگی خودرو

فروش اقساطی ایران خودرو

تحویل فوری خودرو

برای خرید اقساطی خودرو نیاز به مشاوره دارید؟

کارشناسان ما در عرشیا خودرو مهر ایرانیان از ساعت ۹ صبح تا ۶ بعد از ظهر آماده‌ی پاسخگویی به تمامی سوالات شما در رابطه با خرید اقساطی خودرو مورد نظرتان می‌باشند.

نظرات مشتریان
بنده خودرو رنو ساندرو خودم رو به صورت فروش اقساطی خودرو تحویل فوری از عرشیا خودرو خریداری کردم که بعد از اینکه مدارکم رو به دفتر فروششون بردم تونستم توی کمتر از یک ساعت خودروی خودم رو تحویل بگیرم.
رضا گوهری
بعد از تحقیق‌هایی که کردم و شرکت‌هایی که برای فروش اقساطی خودرو با پیش‌پرداخت پیدا کردم تصمیم گرفتم که خودرو پژو پارس خودم رو از عرشیا خودرو بخرم. قبل از اینکه قرارداد رو امضا کنم یکمی تردید داشتم به خاطر همین اطلاعاتی که توی سایت زده شده رو استعلام گرفتم و چون همگی درست بودند٬ اعتماد کردم. چیزی که بهم اعلام کرده بودم ۳۵ تا ۴۵ روز کاری بود ولی روز سی و سوم باهم تماس گرفتند برای تحویل ماشین. از خریدی که کردم رضایت دارم و به دوستانی که قصد خرید دارن هم توصیه میکنم.
شهرام محمدی
من میخواستم تو رنج ۴۰ میلیون تومن ماشین بخرم گزینه‌های زیادی داشتم نمیتونستم بین ماشین های چینی و ایرانی انتخاب کنم آخر سر به پیشنهاد یکی از اشناهامون دنا رو انتخاب کردم . از ماشینم راضی ام همه چی داره شتابش هم خیلی خوبه فکر نمی کردم اینقدر عالی باشه واقعاً مرسی از عرشیا خودرو
اکبر کربلایی
فروش اقساطی پژو پارس 97
مشاوره رایگان