فروش اقساطی خودرو در شهر کرمانشاه
فروش اقساطی خودروی پورش
فروش اقساطی خودرو در شهر کرمانشاه

فروش اقساطی خودرو در شهر کرمانشاه

 

شما می توانید از شرایط فروش اقساطی خودرو استفاده کنید و با خرید خودرو مناسب راحتی و آرامش را برای خود و خانواده فراهم کنید. شرکتفروش اقساطی خودرو دردر زمینه فروش اقساطی کلیه با سرمایه گذاری شخصی فعالیت میکند. مشتریان میتوانند ۵۰ درصد از قیمت اصلی خودرو را ( قیمت روز بازار) به صورت پیش پرداخت و مابقی به صورت اقساط ۲۴ الی ۶۰ ماهه پرداخت نمایند.

وارنا خودرو با ۱۵ سال سابقه در زمینه فروش اقساطی خودرو خدمت رسانی می کند. این شرکت با توجه به شرایط اقتصادی این امکان را فراهم کرده است تا افراد مختلف جامعه بتوانند با کمترین بودجه خودرو مناسب خود را خریداری کنند و هرچه سریعتر خودرو خود را تحویل بگیرند. فروش اقساطی خودرو با شرایط. ویژه و استثنایی میتوانید برای مشاوره با مشاوران وارنا خودرو تماس بگیرید

شرایط فروش :

فروش اقساطی : ۵۰% نقد الباقی تا ۶۰ ماه  تحویل بعد از ۴۵ روز

فروش فوری : ۵۰%نقد الباقی تا ۲۴ ماه  تحویل به روز

ساندرو مدل ۹۷

فروش اقساطی خودرو

فروش لیزینگی خودرو

فروش اقساطی ایران خودرو

تحویل فوری خودرو

برای خرید اقساطی خودرو نیاز به مشاوره دارید؟

کارشناسان ما در وارنا خودرو پرشین از ساعت ۹ صبح تا ۶ بعد از ظهر آماده‌ی پاسخگویی به تمامی سوالات شما در رابطه با خرید اقساطی خودرو مورد نظرتان می‌باشند.

نظرات مشتریان
بنده خودرو رنو ساندرو خودم رو به صورت فروش اقساطی خودرو تحویل فوری از وارنا خودرو پرشین خریداری کردم که بعد از اینکه مدارکم رو به دفتر فروششون بردم تونستم توی کمتر از یک ساعت خودروی خودم رو تحویل بگیرم.
رضا گوهری
بعد از تحقیق‌هایی که کردم و شرکت‌هایی که برای فروش اقساطی خودرو با پیش‌پرداخت پیدا کردم تصمیم گرفتم که خودرو پژو پارس خودم رو از وارنا خودرو بخرم. قبل از اینکه قرارداد رو امضا کنم یکمی تردید داشتم به خاطر همین اطلاعاتی که توی سایت زده شده رو استعلام گرفتم و چون همگی درست بودند٬ اعتماد کردم. چیزی که بهم اعلام کرده بودم ۳۵ تا ۴۵ روز کاری بود ولی روز سی و سوم باهم تماس گرفتند برای تحویل ماشین. از خریدی که کردم رضایت دارم و به دوستانی که قصد خرید دارن هم توصیه میکنم.
شهرام محمدی
من میخواستم تو رنج ۴۰ میلیون تومن ماشین بخرم گزینه‌های زیادی داشتم نمیتونستم بین ماشین های چینی و ایرانی انتخاب کنم آخر سر به پیشنهاد یکی از اشناهامون دنا رو انتخاب کردم . از ماشینم راضی ام همه چی داره شتابش هم خیلی خوبه فکر نمی کردم اینقدر عالی باشه واقعاً مرسی از وارنا خودرو پرشین
اکبر کربلایی
فروش رنو سیمبل PE 2018
فروش اقساطی پارس خودرو 97
مشاوره رایگان