فروش اقساطی خودرو در وارنا پرشین
فروش اقساطی خودروی پورش
فروش اقساطی خودرو در وارنا پرشین

فروش اقساطی خودرو

برای خرید زیباترین خودروی داخل شهری,  می‌توانید سانتافه را با سود دو نیم درصدی به صورت اقساط صاحب این خودروی زیبا شوید.(وارنا خودرو)

santafe 2017

بعضی از خودروسازان وقت و تلاش بسیاری روی توسعه و پیشرفت خودروهای هیبریدی صرف می‌کنند در حالی که موتور های الکتریکی با پیل های سوختی کار می کنند سوخت جادویی که باعث می شود این موتورهای پاکیزه و سبک و قابل اعتماد ترین منبع قدرت باشد ، هیدروژن است!!!!!!!!!!!!!
پیل سوختی نوعی باتری است که در داخل آن به صورت شیمیایی هیدروژن و اکسیژن به آب تبدیل می شود و در این واکنش الکتریسیته تولید شده از هیدروژن به مخزن داخل پیل پمپ و اکسیژن از هوای بیرون گرفته می‌شود این دو با هم تشکیل بخاری می‌دهند که از اگزوز اتومبیل خارج میشود 
خودروی زندگی این خودرو توسط شرکت هیوندای موتور طراحی شده و تکنولوژی پیل های سوختی با صرفه استفاده می کنند چیزی مضر تر از آب از آن خارج نمی شود .
در خودروی سانتافه تعدادی زیادی پیل سوختی در لایه‌های با یکدیگر ذخیره می شوند تا میزان الکتریسیته تولید شده را افزایش دهند این الکتریسیته یا ذخیره می شود و یا به صورت مستقیم به موتور فرستاده می شود تا چرخ ها را بچرخاند.

سانتافه از اولین سازنده های خودرو های خانوادگی  پیل سوختی است که قابلیت استفاده در جاده را هم دارد خریداران می‌توانند تا سه سال به مسافت ۴۳۵ کیلومتر را قبل از نیاز به سوخت گیری  بپیمایند.
سانتافه در خیابانهای بیرمنگام انگلستان تاکسی کوچک در مسیرهای کوتاه استفاده می‌شود این خودرو با فرمان اهرام شبیه به اسکوتر کار میکند. این خودرو پیل سوختی فوق سبک و حداکثر سرعت ۲۴۵ کیلومتر بر ساعت را دارد و بعد از هر ۴۰۰ کیلومتر نیازمند سوختگیری می باشد.
الکتریسیته در داخل مجموعه ای از خازن های سوناتا ذخیره میشود.
سوخت هیدروژن درون این مخزن ذخیره می شود به دلیل قابلیت انفجاری بسیار زیاد هیدروژن پوشش فیبر کربنی فوق العاده محکمی نیاز است
از نظر تئوری خودروهای پیل سوختی می تواند راه حلی برای خودروهای پاک آینده باشد زیرا پیل سوختی قابل اطمینان بوده و به دلیل اینکه قطعه متحرک ندارد بسیار کم صدا هست تنها خروجی آنها که از اگزوز خارج میشود آب میباشد اما هنوز هم چالش هایی دارد که باید بر آن غلبه کرد برای افزایش قدرت خودرو میزان الکتریسیته تولیدی را افزایش داد فشرده سازی و ایمن سازی کافی به منظور ذخیره درون هیدروژن و مخازن کوچک برای چند صد کیلومتر رانندگی را دارد.!!!!!!!!!!!!!
ساخت خودرویی به صرفه در حال حاضر سیستم پیل سوختی هزینه معادل ده برابر هزینه موتورهای معمولی دارد.
هیدروژن فراوان ترین عنصر موجود در دنیا ولی به شدت قابل اشتعال بوده به راحتی منفجر می شود و زبانه می کشد این عنصر از سبک ترین گاز هاست و می توان آن را از آب سوخت های فسیلی و همچنین از مواد دی قدری فشرده کرد تا بتوان درون مخزن کوچکی در داخل خودرو ذخیره کرد این مخزن را می توان در جایگاه های سوخت گیری با هیدروژن پر کرد ولی در حال حاضر تعداد بسیار بسیار کمی از این جایگاه وجود دارد
برای خرید اقساطی سانتافه یک خودروی بسیار زیبا و شکیل می باشد میتوانید با کارشناسان وارنا پرشین تماس بگیرید.

 

برای خرید اقساطی خودرو نیاز به مشاوره دارید؟

کارشناسان ما در وارنا خودرو پرشین از ساعت ۹ صبح تا ۶ بعد از ظهر آماده‌ی پاسخگویی به تمامی سوالات شما در رابطه با خرید اقساطی خودرو مورد نظرتان می‌باشند.

نظرات مشتریان
من تونستم خودروی کیا اپتیما رو فوری از وارنا خودرو پرشین تحویل بگیرم واقعا ماشین خوبی هیچی کم نداره هم تو فرمان پذیری هم تو شتاب بی نقصه واقعا خیلی دودل بودم چه ماشینی رو انتخاب کنم واقعا از انتخابم راضیم دو نفر از آشناهامون همین خودرو رو داره اونا هم از این ماشین راضی اند.
فردین حیدری
خودروی هیما S7 تونستم تو یک ساعت به صورت فوری از وارنا پرشین خودرو تحویل بگیرم. واقعا باورم نمی‌شد خیلی کارمندانشان خوش برخورد و مودب بودند من از خریدم خیلی راضیم واقعا خودروی من هیچی کم نداره هم شتاب خوبی داره هم فرمان پذیری خوبی داره به همه کسایی که میخوان این خودرو را بخرن توصیه می‌کنم که در خرید این خودرو شک نکنید.مرسی از وارنا خودرو پرشین
سهیل اصغری
من میخواستم تو رنج ۴۰ میلیون تومن ماشین بخرم گزینه‌های زیادی داشتم نمیتونستم بین ماشین های چینی و ایرانی انتخاب کنم آخر سر به پیشنهاد یکی از اشناهامون دنا رو انتخاب کردم . از ماشینم راضی ام همه چی داره شتابش هم خیلی خوبه فکر نمی کردم اینقدر عالی باشه واقعاً مرسی از وارنا خودرو پرشین
مژگان علیزاده
پرفروش‌ ترین خودروهای هیبریدی، در نیمه اول سال 2017
آمار خیره‌کننده فروش خودروهای پلاگین‌ هیبریدی از ماه ژانویه تا ژوئن ۲۰۱۷؛ تویوتا پریوس پرایم، پرچمدار فهرست پرفروش‌ترین‌ها است.
مشاوره رایگان
طراحی سایت