> فروش اقساطی خودرو دنا سال | فروش اقساطی خودرو
فروش اقساطی خودرو دنا سال
فروش اقساطی خودروی پورش
فروش اقساطی خودرو دنا سال

فروش اقساطی دنا سال

فروش اقساطی دنا سال با شرایط مناسب برای مشتریان صورت می گیرد. این خودرو محصول جدیدی از شرکت خودرو سازی ایران خودرو می باشد که دارای ظاهری شیک و زیبا میباشد و به دلیل کیفیت مطلوب و قیمتی مناسبی که دارد توانسته از میزان فروش مناسبی برخوردار باشد.این خودرو دارای اپشن های بسیاری مناسب می باشد که توانسته نیاز مشتریان را برطرف کند به همین دلیل فروش اقساطی دنا سال به سطح انبوهی رسیده .با استفاده از خرید اقساطی مشتریان میتوانند به راحتی این خودرو را خریداری کنند و لازم به ذکر است که مبلغی به عنوان پیش پرداخت باید پرداخت شود و ما بقی مبلغ در اقساط چندین ماهه توسط مشتریان محترم پرداخت خواهد شد.

بهترین آموزشگاه زبان فروش اقساطی ایران خودرو تشریفات

فروش اقساطی خودرو

فروش لیزینگی خودرو

فروش اقساطی ایران خودرو

تحویل فوری خودرو

برای خرید اقساطی خودرو نیاز به مشاوره دارید؟

کارشناسان ما در راشین خودرو مهر ایرانیان از ساعت ۹ صبح تا ۶ بعد از ظهر آماده‌ی پاسخگویی به تمامی سوالات شما در رابطه با خرید اقساطی خودرو مورد نظرتان می‌باشند.

نظرات مشتریان
بنده خودرو رنو ساندرو خودم رو به صورت فروش اقساطی خودرو تحویل فوری از راشین خودرو مهر ایرانیان خریداری کردم که بعد از اینکه مدارکم رو به دفتر فروششون بردم تونستم توی کمتر از یک ساعت خودروی خودم رو تحویل بگیرم.
رضا گوهری
بعد از تحقیق‌هایی که کردم و شرکت‌هایی که برای فروش اقساطی خودرو با پیش‌پرداخت پیدا کردم تصمیم گرفتم که خودرو پژو پارس خودم رو از راشین خودرو مهر ایرانیان بخرم. قبل از اینکه قرارداد رو امضا کنم یکمی تردید داشتم به خاطر همین اطلاعاتی که توی سایت زده شده رو استعلام گرفتم و چون همگی درست بودند٬ اعتماد کردم. چیزی که بهم اعلام کرده بودم ۳۵ تا ۴۵ روز کاری بود ولی روز سی و سوم باهم تماس گرفتند برای تحویل ماشین. از خریدی که کردم رضایت دارم و به دوستانی که قصد خرید دارن هم توصیه میکنم.
شهرام محمدی
من میخواستم تو رنج ۴۰ میلیون تومن ماشین بخرم گزینه‌های زیادی داشتم نمیتونستم بین ماشین های چینی و ایرانی انتخاب کنم آخر سر به پیشنهاد یکی از اشناهامون دنا رو انتخاب کردم . از ماشینم راضی ام همه چی داره شتابش هم خیلی خوبه فکر نمی کردم اینقدر عالی باشه واقعاً مرسی از راشین خودرو مهر ایرانیان
اکبر کربلایی
فروش اقساطی سراتو
مشاوره رایگان