فروش اقساطی خودرو دنا پلاس
فروش اقساطی خودروی پورش
فروش اقساطی خودرو دنا پلاس

فروش اقساطی خودرو دنا پلاس

خودرو دنا پلاس ایران خودرو با شرایط فروش اقساطی

دنا پلاس خودروی جدید ایران خودرو است که در حقیقت نسخه پرآپشن تر دنا معمولی است. دنا پلاس از نظر موتور و گیربکس با دنا معمولی یکی است و از نظر تجهیزات به سانروف، ۴ کیسه هوا، کروز کنترل و … مجهز است. فروش اقساطی دنا پلاس همچنین از نظر ظاهری کمی بروزتر شده و چهره متفاوت ترین نیز دارد و از سال ۹۵ دنا پلاس به بازار خودرو معرفی شد.

فروش اقساطی دنا

فروش اقساطی دنا

باید اعتراف کنم که دنا از معدود اتومبیل های خوش قیافه وطنی است که از همان ابتدای عرضه توانسته با سلیقه ایرانی به خوبی ارتباط برقرار کند. از دلایل موفقیتش هم (به غیر از محدودیت های بازار داخلی) میشود به خشونت دماغه و خطوط مستحکم بدنه اشاره کرد. ضمن اینکه دنا توانسته علیرغم شباهت های باطنی با سمند چهره متفاوتی را پیش روی مشتری قرار دهد و از این رو خیلی ها دنا را به عنوان یک اتومبیل جدید و متفاوت پذیرفته اند. البته این طراحی زیبا، بدون ایراد هم نیست. مثلاً با نگاهی دقیق تر مشخص میشود فروش اقساطی که دماغه اتومبیل بیش از حد به جلو کشیده شده که این قضیه به غیر از بحث گیر کردن به زمین، تاثیر منفی بر نیم رخ اتومبیل داشته است. مشکل بزرگ تر اینکه صورت عصبانی و عبوس این خودرو هیچ گونه ارتباطی با چهره خندان قسمت انتهایی ندارد و به نظر میرسد که دو نفر با دو دیگاه متفاوت این قسمت ها را طراحی کرده اند! به طور خلاصه تمامی قطعات تغییر یافته در دنا نسبت به سمند پیشرفت قابل ملاحظه ای داشته اند اما این پیشرفت به قیمت از بین رفتن هارمونی برخی قسمت ها تمام شده. سوای از این موارد بدلیل حضور روز افزون اتومبیل های خوش قیافه و به روز چینی، قدیمی بودن چهره دنا بیش از پیش به چشم آمده است. تمامی اینها باعث شد که مسئولان ایران خودرو دست به کار شوند و صورت دنا را به دست جراحان زیبایی بسپارند. حال ببینیم حاصل کار چطور از آب درآمده.

فروش اقساطی خودرو
قیمت کل پیش پرداخت اقساط 24 ماهه اقساط 36 ماهه اقساط 48 ماهه اقساط 60 ماهه مشخصات فنی
فروش اقساطی دنا
42,680,00021,340,0001,091,452789,876639,089548,616 مشخصات فنی دنا
فروش اقساطی دنا پلاس
48,000,00024,000,0001,227,500888,333718,750617,000 سمشخصات فنی دنا پلاس

شرایط تحویل فوری دناقیمت کلپیش پرداخت6 ماهه12 ماهه24 ماههمشخصات فنی
فروش تحویل فوری دنا
45/900/00022/950/0004/944/0002/788/0001/700/000 مشخصات فنی دنا
فروش تحویل فوری دنا پلاس
54/800/00027/400/0005/900/0003/328/0002/040/000 سمشخصات فنی دنا پلاس

کابین دنا پلاس تفاوت چندانی با دنا ندارد و اندک تفاوت‌های جزیی نیز ناشی از افزوده شدن برخی امکانات به این خودرو بوده است. کلیدهای کنترلی دارای جانمایی مناسبی بوده و دسترسی راننده را تسهیل می‌دهند. استفاده از نوارهای چوبی‌رنگ نیز بر جذابیت نمای داخلی افزوده است. در طراحی داشبورد از پلاستیک خشک استفاده شده است که از نقاط ضعف کابین به شمار می‌آید. از امکانات این خودرو می‌توان به فرمان هیدرولیک مجهز كليدهاي كنترلي سيستم صوتي،بلوتوث موبايل و كروز كنترل، مانيتور مالتي مديا تصويري لمسي با رهياب (GPS) و بلوتوث موبايل، آينه‌‌هاي جانبي برقي، راهنمادار و تاشونده اتوماتيك، جابجايي‏ صندلي‏ راننده و سرنشين جلو بصورت تمام برقی، سان روف،كروز كنترل، ستون فرمان تلسكوپي، سيستم روشنايي موقت در محيط تاريك، نمايشگر دماي محيط و … اشاره داشت. دنا پلاس دارای امکانات فراوانی بوده و برای خودرویی در این کلاس قیمتی فروش اقساطی بسیار رضایت‌بخش است.

دیگر تجهیزات

فرمان هیدرولیک مجهز به كروز كنترل – تنظيم اتوماتيك كانال تهويه براي سرنشينان عقب – چراغ جلو داراي لامپ LED و نئون و چراغ‌ روز (Day Light) – چراغ جلو و عقب جديد – چراغ مه شكن جلو و عقب – چراغ نقشه خوان – چراغ خطر سوم – چراغ داخل داشبورد – چراغ‏هاي سقفي جلو و عقب – چراغ روشنايي فضاي پايين داخل كابين – طرح جديد آينه‏ هاي جانبي – آينه هاي جانبي برقي – راهنمادار و تاشونده اتوماتيك – آينه چراغ دار روي آفتابگير سمت شاگرد – شيشه بالابرهاي جلو و عقب برقي – سيستم ضد سرقت (ايموبيلايزر) – سيستم هشدار دهنده هوشمند مركزي ورود غير مجاز – دوربين ديد عقب – هشداردهنده موانع عقب – سيستم عيب يابي هوشمند ( مالتي پلكس ) – قفل مركزي با ريموت كنترل راديويي – كمربندهاي ايمني جلو سه نقطه‌اي با قابليت تنظيم ارتفاع – سيستم كنترل بخار بنزين – شيشه هاي سولار (ضد اشعه مضر UV خورشيد) – سان روف – كروز كنترل – ستون فرمان تلسكوپي (جمع شونده) – سيستم روشنايي موقت در محيط هاي تاريك – نمايشگر دماي محيط – آنتن سقفي جديد(Shark fin) به همراه سيستم پشتيباني از رهياب – جا عينكي – تنظيم زاويه نور چراغ‏هاي جلو از داخل – تغيير استايل جانبي خودرو (درب‌ها به همراه شيشه لچكي عقب، دستگيره‌ها، گلگيرها و آينه‏ هاي جانبي) – دستگيره‏هاي درب ها به رنگ كروم – تودوزي مخمل – دسترسي به صندوق عقب از داخل – بازكن قفل در صندوق عقب از داخل – قطعات دكوراتيو طرح چوب – سيستم قطع سوخت خودكار – سيستم كنترل بخار بنزين – كارت طلايي چهار ستاره

با توجه به ادعای ایران خودرو در خصوص کسب ۴ ستاره ایمنی از یک موسسه آلمانی (البته نمیدانیم کدام موسسه!) و روئیت ایربگ های جانبی که به مدل پلاس اضافه شده میتوان نسبت به افزایش امنیت این اتومبیل امیدوار بود. اما بدلیل اینکه دنا پلاس در شرایط مشابهی با رقبا آزمایش نشده و اسناد مشخصی هم از نتیجه تست اش در دسترس نیست، فعلاً نمیشود در مورد نقاط ضعف و قوت و مقایسه با سایر اتومبیل ها صحبتی به میان آورد. امیدواریم با ارائه گزارش روشن تری از تست تصادف دنا، ابهامات موجود بر طرف گردد.

دنا خودرویی عضلانی و خشن است فروش اقساطی که این امر در دماغه آن کاملا مشهود است و همین امر جذابیت ویژه‌ای برای آن ایجاد کرده است. در دناپلاس با جلوپنجره‌ای یکدست مشکی روبرو هستیم که نمایی مدرن به خودرو داده است ولیکن در قسمت میانی از یک قطعه پلاستیکی استفاده شده است که همانند یک وصله ناجور ببینده را آزار می‌دهد. علاوه بر این در قسمت داخلی چراغ‌ها نیز شاهد تغییراتی هستیم که از کمپانی‌های معروفی چون بنز و بی‌ام‌دبلیو الهام گرفته شده است. دی‌لایت‌ها و نئون‌های استفاده‌شده، جلوه‌ای ویژه و به خصوص در شب به این خودرو می‌بخشد. در نمای عقب نیز تغییراتی در چراغ‌ها به‌وجود آمده است. در نمای جانبی از یک خط استوار و خشن که از چراغ‌های عقب شروع و با زاویه روبه پایین به گلگیرهای جلو ختم می‌شود استفاده شده است. این خط المانی ویژه برای نمای جانبی بوده و توانسته تفاوتی چشمگیر بین نمای جانبی این خودرو با نیاکان خود یعنی دنا و سمند ایجاد نماید. این تفاوت چندان هم جالب نبوده و نتوانسته هماهنگی مناسبی بین نمای جانبی و سایر منحنی‌های روی بدنه ایجاد نماید.در یک جمع بندی کلی دنا پلاس نکات مثبتی مثل آپشن های زیاد، فضای کافی، خدمات گسترده و بازار دست دوم مناسب را به خریداران پیشکش خواهد کرد که این موارد در کنار طراحی قابل قبول، قدرت موتور کافی و سواری خوب، نظر بسیاری را به خود جلب خواهد کرد. اما خریداران این محصول باید با یک سری نکات منفی مثل قدیمی بودن پلتفرم و پر مصرف بودن موتور و یا برخی مشکلات مونتاژی نیز کنار بیایند. ضمن اینکه دنا قبلاً در برخی موارد با مشکلات برقی و ایرادات شایع در موتورهای EF7 (مثل مشکل دسته موتورها و روغن ریزی) مواجه بوده که امیدواریم با توجه به وعده های افزایش کیفیت در نمونه پلاس این موارد رفع شده باشند.
بهترین آموزشگاه زبان فروش اقساطی ایران خودرو تشریفات

فروش اقساطی خودرو

فروش لیزینگی خودرو

فروش اقساطی ایران خودرو

تحویل فوری خودرو

برای خرید اقساطی خودرو نیاز به مشاوره دارید؟

کارشناسان ما در راشین خودرو مهر ایرانیان از ساعت ۹ صبح تا ۶ بعد از ظهر آماده‌ی پاسخگویی به تمامی سوالات شما در رابطه با خرید اقساطی خودرو مورد نظرتان می‌باشند.

نظرات مشتریان
بنده خودرو رنو ساندرو خودم رو به صورت فروش اقساطی خودرو تحویل فوری از راشین خودرو مهر ایرانیان خریداری کردم که بعد از اینکه مدارکم رو به دفتر فروششون بردم تونستم توی کمتر از یک ساعت خودروی خودم رو تحویل بگیرم.
رضا گوهری
بعد از تحقیق‌هایی که کردم و شرکت‌هایی که برای فروش اقساطی خودرو با پیش‌پرداخت پیدا کردم تصمیم گرفتم که خودرو پژو پارس خودم رو از راشین خودرو مهر ایرانیان بخرم. قبل از اینکه قرارداد رو امضا کنم یکمی تردید داشتم به خاطر همین اطلاعاتی که توی سایت زده شده رو استعلام گرفتم و چون همگی درست بودند٬ اعتماد کردم. چیزی که بهم اعلام کرده بودم ۳۵ تا ۴۵ روز کاری بود ولی روز سی و سوم باهم تماس گرفتند برای تحویل ماشین. از خریدی که کردم رضایت دارم و به دوستانی که قصد خرید دارن هم توصیه میکنم.
شهرام محمدی
من میخواستم تو رنج ۴۰ میلیون تومن ماشین بخرم گزینه‌های زیادی داشتم نمیتونستم بین ماشین های چینی و ایرانی انتخاب کنم آخر سر به پیشنهاد یکی از اشناهامون دنا رو انتخاب کردم . از ماشینم راضی ام همه چی داره شتابش هم خیلی خوبه فکر نمی کردم اینقدر عالی باشه واقعاً مرسی از راشین خودرو مهر ایرانیان
اکبر کربلایی
فروش ویژه محصولات مدیران خودرو
مشاوره رایگان