فروش اقساطی خودرو دنا
فروش اقساطی خودروی پورش
فروش اقساطی خودرو دنا

فروش اقساطی دنا

فروش اقساطی دنا که یکی از بهترین محصولات ایران خودرو میباشد به بالاترین سطح خود رسیده است. دنا خودرویی است دارای ظاهری بسیار زیبا ، بدنه قوی و مقاوم ، ترمزهای پیشرفته و همچنین کیسه هوا که باعث شده است این خود رو از استاندار های بالا و مناسبی برخوردار باشد .فروش اقساطی دنا با شرایط مناسب باعث شده است که طرفداران این خودروی محبوب به راحتی اقدام به خرید آن نمایند.این خودرو دارای 4 سیلندر و 16 سوپاپ می باشد و جعبه دنده آن 5 دنده و به صورت دستی میباشد .دارای فرمان هیدرولیک و مجهز به کلیدهای کنترلی سیستم صوتی میباشد.متقاضیان میتوانند برای اگاهی از شریط و مدارک مورد نیاز برای فروش اقساطی دنا به نمایندگان مجاز ایران خودرو مراجعه نمایند .

فروش اقساطی خودرو دنا

 

کاغذ دیواری بهترین آموزشگاه زبان فروش اقساطی ایران خودرو تشریفات

فروش اقساطی خودرو

فروش لیزینگی خودرو

فروش اقساطی ایران خودرو

تحویل فوری خودرو

برای خرید اقساطی خودرو نیاز به مشاوره دارید؟

کارشناسان ما در عرشیا خودرو مهر ایرانیان از ساعت ۹ صبح تا ۶ بعد از ظهر آماده‌ی پاسخگویی به تمامی سوالات شما در رابطه با خرید اقساطی خودرو مورد نظرتان می‌باشند.

نظرات مشتریان
بنده خودرو رنو ساندرو خودم رو به صورت فروش اقساطی خودرو تحویل فوری از عرشیا خودرو خریداری کردم که بعد از اینکه مدارکم رو به دفتر فروششون بردم تونستم توی کمتر از یک ساعت خودروی خودم رو تحویل بگیرم.
رضا گوهری
بعد از تحقیق‌هایی که کردم و شرکت‌هایی که برای فروش اقساطی خودرو با پیش‌پرداخت پیدا کردم تصمیم گرفتم که خودرو پژو پارس خودم رو از عرشیا خودرو بخرم. قبل از اینکه قرارداد رو امضا کنم یکمی تردید داشتم به خاطر همین اطلاعاتی که توی سایت زده شده رو استعلام گرفتم و چون همگی درست بودند٬ اعتماد کردم. چیزی که بهم اعلام کرده بودم ۳۵ تا ۴۵ روز کاری بود ولی روز سی و سوم باهم تماس گرفتند برای تحویل ماشین. از خریدی که کردم رضایت دارم و به دوستانی که قصد خرید دارن هم توصیه میکنم.
شهرام محمدی
من میخواستم تو رنج ۴۰ میلیون تومن ماشین بخرم گزینه‌های زیادی داشتم نمیتونستم بین ماشین های چینی و ایرانی انتخاب کنم آخر سر به پیشنهاد یکی از اشناهامون دنا رو انتخاب کردم . از ماشینم راضی ام همه چی داره شتابش هم خیلی خوبه فکر نمی کردم اینقدر عالی باشه واقعاً مرسی از عرشیا خودرو
اکبر کربلایی
فروش اقساطی پژو پارس 97
مشاوره رایگان