فروش اقساطی خودرو لیفان 820
فروش اقساطی خودروی پورش
فروش اقساطی خودرو لیفان 820

فروش اقساطی خودرو لیفان 820

 

 

فروش اقساطی خودرو لیفان 820 که با زیبایی و قدرت موتور بالا قرار دارد برای افراد بسیاری که می خواهند خودرو لیفان 820 را خریداری نمایند. عرشیا خودرو فروش اقساطی خودرو لیفان 820 را برای خودرو صفر و نیز خودرو کارکرده داشته اند.

 

فروش اقساطی خودرو

فروش اقساطی خودرو لیفان 820

 

فروش اقساطی خودرو لیفان 820

 

فروش اقساطی خودرو لیفان 820 در گروهعرشیا خودرو به صورت اقساطی و نیز لیزینگی انجام می شود که با ارائه نمودن مدارک می تواند به راحتی خودرو خودرو لیفان 820 خود را داشته باشند.

کاغذ دیواری بهترین آموزشگاه زبان فروش اقساطی ایران خودرو تشریفات

فروش اقساطی خودرو

فروش لیزینگی خودرو

فروش اقساطی ایران خودرو

تحویل فوری خودرو

برای خرید اقساطی خودرو نیاز به مشاوره دارید؟

کارشناسان ما در عرشیا خودرو مهر ایرانیان از ساعت ۹ صبح تا ۶ بعد از ظهر آماده‌ی پاسخگویی به تمامی سوالات شما در رابطه با خرید اقساطی خودرو مورد نظرتان می‌باشند.

نظرات مشتریان
بنده خودرو رنو ساندرو خودم رو به صورت فروش اقساطی خودرو تحویل فوری از عرشیا خودرو خریداری کردم که بعد از اینکه مدارکم رو به دفتر فروششون بردم تونستم توی کمتر از یک ساعت خودروی خودم رو تحویل بگیرم.
رضا گوهری
بعد از تحقیق‌هایی که کردم و شرکت‌هایی که برای فروش اقساطی خودرو با پیش‌پرداخت پیدا کردم تصمیم گرفتم که خودرو پژو پارس خودم رو از عرشیا خودرو بخرم. قبل از اینکه قرارداد رو امضا کنم یکمی تردید داشتم به خاطر همین اطلاعاتی که توی سایت زده شده رو استعلام گرفتم و چون همگی درست بودند٬ اعتماد کردم. چیزی که بهم اعلام کرده بودم ۳۵ تا ۴۵ روز کاری بود ولی روز سی و سوم باهم تماس گرفتند برای تحویل ماشین. از خریدی که کردم رضایت دارم و به دوستانی که قصد خرید دارن هم توصیه میکنم.
شهرام محمدی
من میخواستم تو رنج ۴۰ میلیون تومن ماشین بخرم گزینه‌های زیادی داشتم نمیتونستم بین ماشین های چینی و ایرانی انتخاب کنم آخر سر به پیشنهاد یکی از اشناهامون دنا رو انتخاب کردم . از ماشینم راضی ام همه چی داره شتابش هم خیلی خوبه فکر نمی کردم اینقدر عالی باشه واقعاً مرسی از عرشیا خودرو
اکبر کربلایی
فروش لکسوس nx 2018
مشاوره رایگان