فروش اقساطی خودرو لیفان x50
فروش اقساطی خودروی پورش
فروش اقساطی خودرو لیفان x50

فروش اقساطی خودرو لیفان x50

 

فروش اقساطی خودرو لیفان x50 ، لیفان X60 و دیگر مدل های خودرو لیفان به صورت کارکرده و صفر در گروه وارنا خودرو برای شما فراهم آمده است.

 

فروش اقساطی و لیزینگی خودرو لیفان X50

 

فروش اقساطی خودرو لیفان x50 که از خودروهای پرفروش در بازار ایران می باشد می تواند موجب شود که خودروی مورد نظر خود را به سرعت در اختیار داشته باشید. پیش پرداخت برای خودرو لیفان بسته به مدل می تواند از ۱۰ تومن به بالا باشد و در تعداد اقساط ۶ الی ۲۴ ماه می توانید مبلغی را به صورت ماهانه پرداخت نمایید . پس از پرداخت پیش پرداخت ، سند مالکیت خودرو به شما زده می شود و شما می توانید خودرو خود را داشته باشید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر و شرایط فروش با مشاورین آرمان خودرو تماس حاصل فرمایید.

فروش اقساطی خودرو

فروش لیزینگی خودرو

فروش اقساطی ایران خودرو

تحویل فوری خودرو

برای خرید اقساطی خودرو نیاز به مشاوره دارید؟

کارشناسان ما در وارنا خودرو پرشین از ساعت ۹ صبح تا ۶ بعد از ظهر آماده‌ی پاسخگویی به تمامی سوالات شما در رابطه با خرید اقساطی خودرو مورد نظرتان می‌باشند.

نظرات مشتریان
بنده خودرو رنو ساندرو خودم رو به صورت فروش اقساطی خودرو تحویل فوری از وارنا خودرو پرشین خریداری کردم که بعد از اینکه مدارکم رو به دفتر فروششون بردم تونستم توی کمتر از یک ساعت خودروی خودم رو تحویل بگیرم.
رضا گوهری
بعد از تحقیق‌هایی که کردم و شرکت‌هایی که برای فروش اقساطی خودرو با پیش‌پرداخت پیدا کردم تصمیم گرفتم که خودرو پژو پارس خودم رو از وارنا خودرو بخرم. قبل از اینکه قرارداد رو امضا کنم یکمی تردید داشتم به خاطر همین اطلاعاتی که توی سایت زده شده رو استعلام گرفتم و چون همگی درست بودند٬ اعتماد کردم. چیزی که بهم اعلام کرده بودم ۳۵ تا ۴۵ روز کاری بود ولی روز سی و سوم باهم تماس گرفتند برای تحویل ماشین. از خریدی که کردم رضایت دارم و به دوستانی که قصد خرید دارن هم توصیه میکنم.
شهرام محمدی
من میخواستم تو رنج ۴۰ میلیون تومن ماشین بخرم گزینه‌های زیادی داشتم نمیتونستم بین ماشین های چینی و ایرانی انتخاب کنم آخر سر به پیشنهاد یکی از اشناهامون دنا رو انتخاب کردم . از ماشینم راضی ام همه چی داره شتابش هم خیلی خوبه فکر نمی کردم اینقدر عالی باشه واقعاً مرسی از وارنا خودرو پرشین
اکبر کربلایی
فروش اقساطی خودرو در اراک
مشاوره رایگان

شرکت وارنا خودرو پرشین تا تاریخ ۹۷/۱/۱۵ تعطیل میباشد