فروش اقساطی خودرو مدیران خودرو
فروش اقساطی خودروی پورش
فروش اقساطی خودرو مدیران خودرو

فروش اقساطی مدیران خودرو

فروش اقساطی مدیران خودرو در حال ارائه خدمات به مشتریان خود می باشد. مدیران خودرو که یکی از شرکت های فعال داخلی می باشد برای جلب رضایت خریداران به مشتریان خود به صورت اقساطی خدمات ارائه می دهد. شرایط اقساطی مدیران خودرو با تحویل فوری و شرایط باور نکردنی می باشد. رعایت مشتری مداری و ارائه محصولات با کیفیت به خریداران خودرو از اهداف مهم فرش اقساطی مدیران خودرو می باشد. در این نوع فروش کسانی که توانایی پرداخت کامل وجه نقدی برای خرید خودرو را ندارند بسیار قرون به صرفه می باشد. فروش اقساطی مدیران خودرو در دو زمینه فروش محصولات خارجی و داخلی با سرمایه گذاری شخصی فعالیت می کند. مشتریان می توانند با پیش پرداخت 40 درصدی از قیمت خودرو و مابقی به صورت اقساط 6 تا 24 ماهه صاحب خودرو شوند.

فروش اقساطی خودرو مدیران خودرو

 

کاغذ دیواری بهترین آموزشگاه زبان فروش اقساطی ایران خودرو تشریفات

فروش اقساطی خودرو

فروش لیزینگی خودرو

فروش اقساطی ایران خودرو

تحویل فوری خودرو

برای خرید اقساطی خودرو نیاز به مشاوره دارید؟

کارشناسان ما در عرشیا خودرو مهر ایرانیان از ساعت ۹ صبح تا ۶ بعد از ظهر آماده‌ی پاسخگویی به تمامی سوالات شما در رابطه با خرید اقساطی خودرو مورد نظرتان می‌باشند.

نظرات مشتریان
بنده خودرو رنو ساندرو خودم رو به صورت فروش اقساطی خودرو تحویل فوری از عرشیا خودرو خریداری کردم که بعد از اینکه مدارکم رو به دفتر فروششون بردم تونستم توی کمتر از یک ساعت خودروی خودم رو تحویل بگیرم.
رضا گوهری
بعد از تحقیق‌هایی که کردم و شرکت‌هایی که برای فروش اقساطی خودرو با پیش‌پرداخت پیدا کردم تصمیم گرفتم که خودرو پژو پارس خودم رو از عرشیا خودرو بخرم. قبل از اینکه قرارداد رو امضا کنم یکمی تردید داشتم به خاطر همین اطلاعاتی که توی سایت زده شده رو استعلام گرفتم و چون همگی درست بودند٬ اعتماد کردم. چیزی که بهم اعلام کرده بودم ۳۵ تا ۴۵ روز کاری بود ولی روز سی و سوم باهم تماس گرفتند برای تحویل ماشین. از خریدی که کردم رضایت دارم و به دوستانی که قصد خرید دارن هم توصیه میکنم.
شهرام محمدی
من میخواستم تو رنج ۴۰ میلیون تومن ماشین بخرم گزینه‌های زیادی داشتم نمیتونستم بین ماشین های چینی و ایرانی انتخاب کنم آخر سر به پیشنهاد یکی از اشناهامون دنا رو انتخاب کردم . از ماشینم راضی ام همه چی داره شتابش هم خیلی خوبه فکر نمی کردم اینقدر عالی باشه واقعاً مرسی از عرشیا خودرو
اکبر کربلایی
فروش اقساطی سانگ یانگ رکستون g4
مشاوره رایگان