فروش اقساطی خودرو مزدا
فروش اقساطی خودروی پورش
فروش اقساطی خودرو مزدا

فروش اقساطی خودرو مزدا

 

فروش اقساطی خودرو مزدا با شرایط خاص و ویژه در ایران شروع شده است این خودرو که ساخت کشور ژاپن است مورد استقبال زیاد خریداران خودرو در ایران شده است.

 

در فروش اقساطی مزدا با قیمت مناسب دیگر خریداران دغدغه ای برای پرداخت وجه آن ندارند.فروش اقساطی مزدا در مدل های صفر و دست دوم کار را برای خریداران اسان کرده است که در این شرایط اقساطی مزدا خریداران با پرداخت مقداری از پول خودرو بصورت پیش پرداخت ثبت نامه اولیه را انجام می دهند در مرحله دوم فروش اقساطی مزدا مقدار دیگری را نیز پرداخت کرده و با دادن چن فقره چک برای پراداخت اقساط خودرو را تحویل میگیرند و طی ۶ ال ۳۶ ماه به پرداخت اقساط می پردازند.البته در فروش اقساطی مزدا سند خودرو در رهن شرکت می ماند تا تمامی اقساط خودرو داده شود

برای خرید اقساطی خودرو نیاز به مشاوره دارید؟

کارشناسان ما در وارنا خودرو پرشین از ساعت ۹ صبح تا ۶ بعد از ظهر آماده‌ی پاسخگویی به تمامی سوالات شما در رابطه با خرید اقساطی خودرو مورد نظرتان می‌باشند.

نظرات مشتریان
بنده خودرو رنو ساندرو خودم رو به صورت فروش اقساطی خودرو تحویل فوری از وارنا خودرو پرشین خریداری کردم که بعد از اینکه مدارکم رو به دفتر فروششون بردم تونستم توی کمتر از یک ساعت خودروی خودم رو تحویل بگیرم.
رضا گوهری
بعد از تحقیق‌هایی که کردم و شرکت‌هایی که برای فروش اقساطی خودرو با پیش‌پرداخت پیدا کردم تصمیم گرفتم که خودرو پژو پارس خودم رو از وارنا خودرو بخرم. قبل از اینکه قرارداد رو امضا کنم یکمی تردید داشتم به خاطر همین اطلاعاتی که توی سایت زده شده رو استعلام گرفتم و چون همگی درست بودند٬ اعتماد کردم. چیزی که بهم اعلام کرده بودم ۳۵ تا ۴۵ روز کاری بود ولی روز سی و سوم باهم تماس گرفتند برای تحویل ماشین. از خریدی که کردم رضایت دارم و به دوستانی که قصد خرید دارن هم توصیه میکنم.
شهرام محمدی
من میخواستم تو رنج ۴۰ میلیون تومن ماشین بخرم گزینه‌های زیادی داشتم نمیتونستم بین ماشین های چینی و ایرانی انتخاب کنم آخر سر به پیشنهاد یکی از اشناهامون دنا رو انتخاب کردم . از ماشینم راضی ام همه چی داره شتابش هم خیلی خوبه فکر نمی کردم اینقدر عالی باشه واقعاً مرسی از وارنا خودرو پرشین
مژگان علیزاده
پرفروش‌ ترین خودروهای هیبریدی، در نیمه اول سال 2017
آمار خیره‌کننده فروش خودروهای پلاگین‌ هیبریدی از ماه ژانویه تا ژوئن ۲۰۱۷؛ تویوتا پریوس پرایم، پرچمدار فهرست پرفروش‌ترین‌ها است.
مشاوره رایگان
طراحی سایت