فروش اقساطی خودرو های بهمن
فروش اقساطی خودروی پورش
فروش اقساطی خودرو های بهمن

فروش اقساطی خودرو های بهمن

برای خرید اقساطی خودروهای بهمن با سود دو نیم درصد میتوانید درراشین خودرو مهر ایرانیان اقدام نمایید.

گروه بهمن در سال ۱۳۳۱ تحت عنوان نمایندگی شرکت سهامی ایران خلیج کو که با سرمایه ۶۰۰ هزار ریال یک با نوع فعالیت حمل و نقل از جمله حمل و نقل دریایی و حق العمل کاری نمایندگی های تجاری تاسیس و شروع به کار کرد.
این شرکت از سال ۱۳۳۸ با اخذ مجوز ساخت از سوی وزارت معادن و صنایع و معادن اقدام به مونتاژ وانت سه چرخ مزدا با ظرفیت ۲۰۰ کیلوگرم نمود.
سپس در سال ۱۳۵۰ با افزایش سرمایه حوزه فعالیت ۸ را به ساخت و مونتاژ انواع وانت مزدا تغییر داد در همین راستا ساخت مزدا با ظرفیت موتور ۵۰۰ کیلوگرم به مرحله تولید رسید.

فروش اقساطی خودرو 

در این سال نام شرکت به کارخانه اتومبیل سازی مزدا تغییر یافت و بعد از آن در سال ۱۳۶۳ وانت مزدای هزار و ۱۶۳ نیز به انواع تولیدات شرکت اضافه و نام شرکت به ایران وانت تغییری است و در سال‌های ۶۶ و ۶۵ شرکت به مونتاژ وانت مزدا پرداخت و از اواخر سال ۱۳۷۲ در پی واگذاری سهام به بخش خصوصی دگرگونی قابل ملاحظه ای در روند فعالیت‌های شرکت به وجود آمد و حوزه فعالیتش با هدف بهبود بخشی در تولید محصولات به ساخت انواع وانت های مزدا و خودروهای مزدا  ۳۲۳ تغییر یافت.

در سال ۱۳۸۴ گروه بهمن با راه‌اندازی خط مونتاژ خودروی سواری پاجرو دو دیفرانسیل تحت برند میتسوبیشی ژاپن وارد بازار خودرو شد
در سال ۱۳۸۵ گروه بهمن به منظور نوسازی ناوگان حمل و نقل کشور از اولین سری از خودروهای و مسافربری برنامه نارون با کاربردهای متنوعی نظیر جابجایی مسافر حمل و نقل بار و آمبولانس را تولید نمود گروه بهمن در سال ۱۳۸۶ در راستای توسعه و گسترش محصولات خود همگام با فناوری روز جهان تولید مزدا ۳ را آغاز کرد.

برای خرید اقساطی محصولات بهمن با سود دو و نیم درصد می توانید درراشین خودرو مهر ایرانیان اقدام نمایید و برای اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما تماس بگیرید.

بهترین آموزشگاه زبان فروش اقساطی ایران خودرو تشریفات

فروش اقساطی خودرو

فروش لیزینگی خودرو

فروش اقساطی ایران خودرو

تحویل فوری خودرو

برای خرید اقساطی خودرو نیاز به مشاوره دارید؟

کارشناسان ما در راشین خودرو مهر ایرانیان از ساعت ۹ صبح تا ۶ بعد از ظهر آماده‌ی پاسخگویی به تمامی سوالات شما در رابطه با خرید اقساطی خودرو مورد نظرتان می‌باشند.

نظرات مشتریان
بنده خودرو رنو ساندرو خودم رو به صورت فروش اقساطی خودرو تحویل فوری از راشین خودرو مهر ایرانیان خریداری کردم که بعد از اینکه مدارکم رو به دفتر فروششون بردم تونستم توی کمتر از یک ساعت خودروی خودم رو تحویل بگیرم.
رضا گوهری
بعد از تحقیق‌هایی که کردم و شرکت‌هایی که برای فروش اقساطی خودرو با پیش‌پرداخت پیدا کردم تصمیم گرفتم که خودرو پژو پارس خودم رو از راشین خودرو مهر ایرانیان بخرم. قبل از اینکه قرارداد رو امضا کنم یکمی تردید داشتم به خاطر همین اطلاعاتی که توی سایت زده شده رو استعلام گرفتم و چون همگی درست بودند٬ اعتماد کردم. چیزی که بهم اعلام کرده بودم ۳۵ تا ۴۵ روز کاری بود ولی روز سی و سوم باهم تماس گرفتند برای تحویل ماشین. از خریدی که کردم رضایت دارم و به دوستانی که قصد خرید دارن هم توصیه میکنم.
شهرام محمدی
من میخواستم تو رنج ۴۰ میلیون تومن ماشین بخرم گزینه‌های زیادی داشتم نمیتونستم بین ماشین های چینی و ایرانی انتخاب کنم آخر سر به پیشنهاد یکی از اشناهامون دنا رو انتخاب کردم . از ماشینم راضی ام همه چی داره شتابش هم خیلی خوبه فکر نمی کردم اینقدر عالی باشه واقعاً مرسی از راشین خودرو مهر ایرانیان
اکبر کربلایی
فروش ویژه محصولات هیوندا
مشاوره رایگان