فروش اقساطی خودرو پراید
فروش اقساطی خودروی پورش
فروش اقساطی خودرو پراید

فروش اقساطی خودرو پراید

 

 

فروش اقساطی خودرو پراید به صورت کارکرده و صفر به صورت اقساطی و با پرداخت ماهانه مبلغی از قسط که به صورت توافق می باشد در وارنا خودرو انجام می گیرد. فروش اقساطی خودرو پراید که از ماشین های پرکاربرد و مورد خریدار افراد در ایران می باشد موجب ایجاد بازار خوب برای این ماشین شده است.

فروش اقساطی و لیزینگی خودرو پراید

 

 

خودرو پراید در رنگ های مختلف و به صورت صفر و یا کارکرده می توانید از نمایشگاه ها و نیز فروشندگان خودرو به فروش رسد. شرایط پرداخت اقساطی اغلب مودر توجه بسیاری قرار می گیرد و پرداخت اقساطی بدون بهره نیز امکان بسیار جالبی در زمان خرید خودرو می باشد که برای خریداران خودرو فراهم می آید.

فروش اقساطی خودرو

فروش لیزینگی خودرو

فروش اقساطی ایران خودرو

تحویل فوری خودرو

برای خرید اقساطی خودرو نیاز به مشاوره دارید؟

کارشناسان ما در وارنا خودرو پرشین از ساعت ۹ صبح تا ۶ بعد از ظهر آماده‌ی پاسخگویی به تمامی سوالات شما در رابطه با خرید اقساطی خودرو مورد نظرتان می‌باشند.

نظرات مشتریان
بنده خودرو رنو ساندرو خودم رو به صورت فروش اقساطی خودرو تحویل فوری از وارنا خودرو پرشین خریداری کردم که بعد از اینکه مدارکم رو به دفتر فروششون بردم تونستم توی کمتر از یک ساعت خودروی خودم رو تحویل بگیرم.
رضا گوهری
بعد از تحقیق‌هایی که کردم و شرکت‌هایی که برای فروش اقساطی خودرو با پیش‌پرداخت پیدا کردم تصمیم گرفتم که خودرو پژو پارس خودم رو از وارنا خودرو بخرم. قبل از اینکه قرارداد رو امضا کنم یکمی تردید داشتم به خاطر همین اطلاعاتی که توی سایت زده شده رو استعلام گرفتم و چون همگی درست بودند٬ اعتماد کردم. چیزی که بهم اعلام کرده بودم ۳۵ تا ۴۵ روز کاری بود ولی روز سی و سوم باهم تماس گرفتند برای تحویل ماشین. از خریدی که کردم رضایت دارم و به دوستانی که قصد خرید دارن هم توصیه میکنم.
شهرام محمدی
من میخواستم تو رنج ۴۰ میلیون تومن ماشین بخرم گزینه‌های زیادی داشتم نمیتونستم بین ماشین های چینی و ایرانی انتخاب کنم آخر سر به پیشنهاد یکی از اشناهامون دنا رو انتخاب کردم . از ماشینم راضی ام همه چی داره شتابش هم خیلی خوبه فکر نمی کردم اینقدر عالی باشه واقعاً مرسی از وارنا خودرو پرشین
اکبر کربلایی
فروش اقساطی خودرو
فروش اقساطی خودرو در کاشان
مشاوره رایگان

شرکت وارنا خودرو پرشین تا تاریخ ۹۷/۱/۱۵ تعطیل میباشد