فروش اقساطی , فروش لیزینگی , فروش اقساطی خودرو , فروش لیزینگی خودرو , فروش خودرو اقساطی , فروش اقساطی برلیانس , شرایط فروش اقساطی خودرو , فروش قسطی خودرو

فروش اقساطی خودرو,فروش اقساطی ایران خودرو ,فروش خودرو با اقساط بلند مدت,خرید خودرو کارکرده

فروش اقساطی خودرو با شرایط ویژه مناسب با بودجه شما در شرکت راشین خودرو مهر ایرانیان شما میتوانید محصولات مورد نظر خود را به صورت اقساطی با پرداخت قسط ۶ الی ۲۴ ماهه تهیه کنید. همچنین برای تحویل فوری و لیزینگی خودرو شما میتوانید جهت اطلاع از شرایط اقساطی با مشاوران شرکت راشین خودرو مهر ایرانیان تماس بگیرید.

فروش اقساطی خودرو چری
فروش اقساطی خودروی پورش
فروش اقساطی خودرو چری

فروش اقساطی چری

شرکت چری در ۸ ژانویه ۱۹۹۷ پایه گذاری شد.

این شرکت یکی از تولیدکنندگان مستقل خودرو در چین است که پس از اصلاحات اقتصادی چین با استفاده از نوآوری و خلاقیت روز به روز بر رشد و موفقیت های خود افزوده است.

امروز که شانزده سال از افتتاح چری می گذرد، این شرکت همچنان با استفاده از نوآوری مستقل، سیستم تحقیق و توسعه مرتبط با محصول و مسائل فنی را راه اندازی کرده است.

چری همچنین مجموعه ای از برندهای معروف مانند Fulwin، QQ، Eastar، Tiggo  و Arrizo را به بازار معرفی و محصولات خود را به ۸۰ کشور جهان صادر کرد تا خود را به عنوان برندی بین المللی به دنیا معرفی کند.

فروش اقساطی خودرو 

در نیمه اول سال ۲۰۱۴، چری موفق به فروش چهار و نیم میلیون خودرو شد که بیشتر از یک میلیون آن شامل صادرات بود.

آماری که نشان می دهد چری از نظر فروش از رقبای خود در چین پیشی گرفته است.
چری تا بحال سه کارخانه تولید خودرو در شهرهای Wuhu، Dalian و Ordos راه اندازی کرده که می توانند سالانه ۹۰۰,۰۰۰ خودرو، ۹۰۰,۰۰۰ موتور و ۸۰۰,۰۰۰ گیربکس تولید کنند.

Image result for ‫چری‬‎

چری تا سال ۲۰۱۳ در ۸,۷۶۹ مورد برای ثبت اختراع اقدام کرد که موفق به ثبت  مالکیت ۶,۱۵۳ اختراع شده است، که در این مورد در رتبه اول در میان خودروسازان هموطن خود قرار دارد.
در سال ۲۰۱۳ شرکت چری “چری تکنولوژی” را به عنوان استراتژی برند خود پایه گذاری و از این طریق iAuto که یک پلت فرم استاندارد، آینده نگر، پیشرفته و حاصل سالها کار و پیشرفت مستقل این شرکت می باشد را هم تراز استانداردهای جهانی معرفی کرد.
ساخت یک برند بین المللی یک هدف استراتژیک برای چری می باشد.

فروش لیزینگی خودرو

در وهله اول، این شرکت با توجه ویژه به بازارهای داخلی و خارجی، فعالانه استراتژی حضور برون مرزی خود را پیگیری کرد تا در نهایت خود را در چین به عنوان اولین صادرکننده خودرو، قطعات CKD، موتور، تکنولوژی و تجهیزات تولید خودرو به دیکر کشورها معرفی کند.

در وهله آخر، طی سالهای اخیر، چری مسیر جهانی شدن را در تمامی جوانب کاری خود در پیش گرفته و همکاری های برون مرزی خود را از طریق استراتژی محصول، استراتژی بومی سازی و استعدادیابی عمیق تر کرده است.

و در نهایت در وهله سوم، چری استراتژی استفاده از منابع برتر جهانی و کمپانی های مطرح بین المللی، شامل ۱۶ شرکت از فورچون جهانی ۵۰۰ (Fortune Global ۵۰۰) را در دستور کار خود قرار داد.

همکاری با کمپانی های جهانی، به عنوان مکملی در راستای استراتژی توسعه چری محسوب شده و نقش موثری در افزایش توانایی ها و ارزش برند و هدف استراتژیک آن ایفا می کند.
از سال ۲۰۱۰، در دنباله رسیدن به هدف استراتژیک “ساخت برندی مستقل از طریق نوآوری مستقل” ، چری استراتژی خود را از “سرعت و فروش” به “کیفیت، برند و سود” تغییر داد و اصلاحات گسترده ای را از ایده های تجاری تا سیستم مدیریتی، زمینه سازی برای رسیدن به اهداف استراتژیک و توسعه پایدار خود شاهد بود.

در سال ۲۰۱۴، در پی آگاهی بازار از تغییرات استراتژیک چری، سه مدل خودروی این شرکت معرفی شد، که در پی آن ارزش محصول و برند چری شروع به بیشتر شدن کرد.

فروش اقساطی چری در شرکت راشین خودرو آغاز گردیده است.جهت کسب طلاعات بیشتر با مشاورین مجرب راشین خودرو تماس بگیرید.

Image result for chery

فروش  اقساطی خودرو

چری یکی از محصولات کمپانی چینی می باشد و از ظاهر و کیفیت بالایی برخوردار است. فروش اقساطی چری رقابت زیادی را با خودرو های داخلی به وجود آورده است و به دلیل کیفیت بالاتر این خودرو نسبت به خودرو های داخلی مورد استقبال خیلی مشتریان قرار گرفته است.در فروش اقساطی چری خریدار ابتدا باید مبلغی را جهت ثبت نام اولیه به حساب نمایندگی پرداخت نماید و در هنگام تحویل خودرو نیز مبلغی دیگر می پردازد.در کل باید ۶۰ درصد مبلغ اولیه پرداخت شود و مابقی به صورت اقساط۶ تا ۲۴ ماهه به صورت چک پرداخت شود

تحویل فوری خودرو

نگاهی به گزارش های موسسه های J.D.Power و CSI که کیفیت خودروها و میزان رضایت مشتریان را هر ساله بررسی می کنند، چری در سال ۲۰۱۴ به ترتیب با ۴۳ امتیاز بیشتر از سال ۲۰۱۳ به امتیاز ۸۷۴ و در گزارش CSI با ۲۹ امتیاز بیشتر در مجموع ۶۹۲ امتیاز کسب کرد.
در آینده، شرکت چری هدف “نوآوری مستقل، کلاس جهانی و منفعت به سود بشر” را اتخاذ خواهد کرد تا با حفظ فرهنگ نوآوری و سخت کوشی، تلاش کند تا به هدف استراتژیک بزرگتر خود “تبدیل شدن به رقیب برندهای بین المللی با محصولات ممتاز تا سال ۲۰۲۰” دست پیدا کند.

از نظر اصلاح کیفیت محصول، با هدف تولید محصولات امن، حافظ انرژی و دوستدار محیط زیست، چری آرام آرام خودش را به استانداردهای جهانی رسانده است.

برخی از این اقدامات شامل بکارگیری از سیستم مدیرتی تضمین کیفیت و همچنین اخد مدارک بین المللی کیفیت مانند ISO9001 و Rheinland ISO/TS16949 می باشند.
“نوآوری مستقل” هسته استراتژی رشد و توسعه چری می باشد.

همانطور که اشاره شد، این شرکت از  آغاز شروع به کار خود با پایبندی به استراتژی “نواوری مستقل” تلاش داشته تا تبدیل به شرکتی تکنولوژی محور باشد.

چری یک سیستم تحقیق و توسعه یکپارچه خودرویی کامل، سیستم انتقال نیرو، توسعه قطعات کلیدی و تولید آزمایشی را در انیستیتوی مهندسی و تحقیقیات خودرو در Wuhu و با حمایت مراکز تحقیقاتی در بیجینگ، شانگهای، ایتالیا، ژاپن و استرالیا راه اندازی کرده است.

از طریق نواوری مستقل، شرکت موفق شده پیشرفت چشمگیری را در ارائه تکنولوژی پیشرفته بومی مانند تایمینگ دوگانه متغیر سوپاپ (DVVT)، تزریق مستقیم بنزین توربو شارژ (TGDI)، جعبه دنده متغیر پیوسته (CVT)، انرژی جدید و در نتیجه تقویت و بروز رسانی فنی تمام بخش ها شاهد بوده است.

جهت کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین مجرب راشین خودرو تماس جاصل فرمایید.

فروش اقساطی خودرو

فروش لیزینگی خودرو

راشین خودرو

فروش اقساطی خودرو

فروش لیزینگی خودرو

فروش اقساطی ایران خودرو

تحویل فوری خودرو

برای خرید اقساطی خودرو نیاز به مشاوره دارید؟

کارشناسان ما در راشین خودرو مهر ایرانیان از ساعت ۹ صبح تا ۶ بعد از ظهر آماده‌ی پاسخگویی به تمامی سوالات شما در رابطه با خرید اقساطی خودرو مورد نظرتان می‌باشند.

نظرات مشتریان
بنده خودرو رنو ساندرو خودم رو به صورت فروش اقساطی خودرو تحویل فوری از راشین خودرو مهر ایرانیان خریداری کردم که بعد از اینکه مدارکم رو به دفتر فروششون بردم تونستم توی کمتر از یک ساعت خودروی خودم رو تحویل بگیرم.
رضا گوهری
بعد از تحقیق‌هایی که کردم و شرکت‌هایی که برای فروش اقساطی خودرو با پیش‌پرداخت پیدا کردم تصمیم گرفتم که خودرو پژو پارس خودم رو از راشین خودرو مهر ایرانیان بخرم. قبل از اینکه قرارداد رو امضا کنم یکمی تردید داشتم به خاطر همین اطلاعاتی که توی سایت زده شده رو استعلام گرفتم و چون همگی درست بودند٬ اعتماد کردم. چیزی که بهم اعلام کرده بودم ۳۵ تا ۴۵ روز کاری بود ولی روز سی و سوم باهم تماس گرفتند برای تحویل ماشین. از خریدی که کردم رضایت دارم و به دوستانی که قصد خرید دارن هم توصیه میکنم.
شهرام محمدی
من میخواستم تو رنج ۴۰ میلیون تومن ماشین بخرم گزینه‌های زیادی داشتم نمیتونستم بین ماشین های چینی و ایرانی انتخاب کنم آخر سر به پیشنهاد یکی از اشناهامون دنا رو انتخاب کردم . از ماشینم راضی ام همه چی داره شتابش هم خیلی خوبه فکر نمی کردم اینقدر عالی باشه واقعاً مرسی از راشین خودرو مهر ایرانیان
اکبر کربلایی
فروش اقساطی کروز FJ فول
مشاوره رایگان