فروش اقساطی خودرو کیا
فروش اقساطی خودروی پورش
فروش اقساطی خودرو کیا

فروش اقساطی خودرو کیا

 

 

فروش اقساطی خودرو کیا پس از واریز مقداری نقدی وجه و تکمیل پرونده تخصصی آن طی 15 الی 20 روز به مشتریان تحویل داده می شود.

در فروش اقساطی کیا پس دادن دادن وجه اولیه ثبت نام انجام می شود و پس دادن چک و عقد قرار داد با شرکت در مرحله بعدی نیز مقداری دیگر وجه به شرکت پرداخت می نماید و خودرو را دریافت می نماید.در فروش اقساطی کیا سند خودرو در رهن شرکت می ماند تا واریز نهایی اقساط خودرو.در فروش اقساطی کیا اقساط از شش ماه تا سی و ش ماه می باشد و به تعداد ماه های اقساطی و وجه نقد داده شده در ابتدا قیمت خودرو تغییر می کند.فروش اقساطی کیا در تهران و تمام نمایندگی های مجاز ایران در حال ارائه خدمات به مشتریان می باشد.فروش اقساطی کیا باعث شده است که این شرکت بتواند که در ایران محصولات خود را با قدرت زیاد ارائه نماید.

خودرو فروش اقساطی خودرو

فروش اقساطی خودرو کیا

 

کاغذ دیواری بهترین آموزشگاه زبان فروش اقساطی ایران خودرو تشریفات

فروش اقساطی خودرو

فروش لیزینگی خودرو

فروش اقساطی ایران خودرو

تحویل فوری خودرو

برای خرید اقساطی خودرو نیاز به مشاوره دارید؟

کارشناسان ما در عرشیا خودرو مهر ایرانیان از ساعت ۹ صبح تا ۶ بعد از ظهر آماده‌ی پاسخگویی به تمامی سوالات شما در رابطه با خرید اقساطی خودرو مورد نظرتان می‌باشند.

نظرات مشتریان
بنده خودرو رنو ساندرو خودم رو به صورت فروش اقساطی خودرو تحویل فوری از عرشیا خودرو خریداری کردم که بعد از اینکه مدارکم رو به دفتر فروششون بردم تونستم توی کمتر از یک ساعت خودروی خودم رو تحویل بگیرم.
رضا گوهری
بعد از تحقیق‌هایی که کردم و شرکت‌هایی که برای فروش اقساطی خودرو با پیش‌پرداخت پیدا کردم تصمیم گرفتم که خودرو پژو پارس خودم رو از عرشیا خودرو بخرم. قبل از اینکه قرارداد رو امضا کنم یکمی تردید داشتم به خاطر همین اطلاعاتی که توی سایت زده شده رو استعلام گرفتم و چون همگی درست بودند٬ اعتماد کردم. چیزی که بهم اعلام کرده بودم ۳۵ تا ۴۵ روز کاری بود ولی روز سی و سوم باهم تماس گرفتند برای تحویل ماشین. از خریدی که کردم رضایت دارم و به دوستانی که قصد خرید دارن هم توصیه میکنم.
شهرام محمدی
من میخواستم تو رنج ۴۰ میلیون تومن ماشین بخرم گزینه‌های زیادی داشتم نمیتونستم بین ماشین های چینی و ایرانی انتخاب کنم آخر سر به پیشنهاد یکی از اشناهامون دنا رو انتخاب کردم . از ماشینم راضی ام همه چی داره شتابش هم خیلی خوبه فکر نمی کردم اینقدر عالی باشه واقعاً مرسی از عرشیا خودرو
اکبر کربلایی
فروش اقساطی پژو پارس 97
مشاوره رایگان