فروش اقساطی , فروش لیزینگی , فروش اقساطی خودرو , فروش لیزینگی خودرو , فروش خودرو اقساطی , فروش اقساطی برلیانس , شرایط فروش اقساطی خودرو , فروش قسطی خودرو

فروش اقساطی خودرو,فروش اقساطی ایران خودرو ,فروش خودرو با اقساط بلند مدت,خرید خودرو کارکرده

فروش اقساطی خودرو با شرایط ویژه مناسب با بودجه شما در شرکت راشین خودرو مهر ایرانیان شما میتوانید محصولات مورد نظر خود را به صورت اقساطی با پرداخت قسط ۶ الی ۲۴ ماهه تهیه کنید. همچنین برای تحویل فوری و لیزینگی خودرو شما میتوانید جهت اطلاع از شرایط اقساطی با مشاوران شرکت راشین خودرو مهر ایرانیان تماس بگیرید.

فروش اقساطی خودرو ۲۰۶ تیپ ۲
فروش اقساطی خودروی پورش
فروش اقساطی خودرو ۲۰۶ تیپ ۲

فروش اقساطی خودرو ۲۰۶ تیپ ۲

فروش اقساطی خودرو ۲۰۶ تیپ ۲ از ۲۰ مهر ماه سال ۱۳۹۵ آغاز شد.نمایدگی های موجود جهت سهولت در خرید خودرو و رفع نیازهای مشتریان اقدام به این نوع از مدل فروش کرده اند.متقاضیان جهت خرید اقساطی خودرو ۲۰۶ تیپ ۲ تا ۴۰درصد از مبلغ اصلی آن را به صورت پیش پرداخت تحویل دهند و مابقی آن را به صورت اقساط ۳۶ ماهه پرداخت نمایند.

شرایط فروش اقساطی خودرو ۲۰۶ تیپ ۲

 

 

مدارک مورد نیاز  فروش اقساطی خودرو ۲۰۶ تیپ ۲

۱-دسته چک

۲-گردش ۳ ماهه آخر حساب جاری

۳-درصورت لزوم مدارک شغلی

۴-مدارک سکونت جهت انتقال مالکیت و تعویض پلاک

تحویل خودرو ها به صورت آنی و در زمان عقد قرارداداست و هیچگونه تحویل و ثبت نام مدت داری نمی باشد.خودرو ۲۰۶ تیپ ۲ یکی از محبوب ترین و پرطرفدارترین خودرو های شرکت ایران خودرو می باشد به همین دلیل مورد استقبال بیشتر مردم ایران می باشد و به همین دلیل به صورت اقساطی ارائه می گردد.

فروش اقساطی خودرو

فروش لیزینگی خودرو

فروش اقساطی ایران خودرو

تحویل فوری خودرو

برای خرید اقساطی خودرو نیاز به مشاوره دارید؟

کارشناسان ما در راشین خودرو مهر ایرانیان از ساعت ۹ صبح تا ۶ بعد از ظهر آماده‌ی پاسخگویی به تمامی سوالات شما در رابطه با خرید اقساطی خودرو مورد نظرتان می‌باشند.

نظرات مشتریان
بنده خودرو رنو ساندرو خودم رو به صورت فروش اقساطی خودرو تحویل فوری از راشین خودرو مهر ایرانیان خریداری کردم که بعد از اینکه مدارکم رو به دفتر فروششون بردم تونستم توی کمتر از یک ساعت خودروی خودم رو تحویل بگیرم.
رضا گوهری
بعد از تحقیق‌هایی که کردم و شرکت‌هایی که برای فروش اقساطی خودرو با پیش‌پرداخت پیدا کردم تصمیم گرفتم که خودرو پژو پارس خودم رو از راشین خودرو مهر ایرانیان بخرم. قبل از اینکه قرارداد رو امضا کنم یکمی تردید داشتم به خاطر همین اطلاعاتی که توی سایت زده شده رو استعلام گرفتم و چون همگی درست بودند٬ اعتماد کردم. چیزی که بهم اعلام کرده بودم ۳۵ تا ۴۵ روز کاری بود ولی روز سی و سوم باهم تماس گرفتند برای تحویل ماشین. از خریدی که کردم رضایت دارم و به دوستانی که قصد خرید دارن هم توصیه میکنم.
شهرام محمدی
من میخواستم تو رنج ۴۰ میلیون تومن ماشین بخرم گزینه‌های زیادی داشتم نمیتونستم بین ماشین های چینی و ایرانی انتخاب کنم آخر سر به پیشنهاد یکی از اشناهامون دنا رو انتخاب کردم . از ماشینم راضی ام همه چی داره شتابش هم خیلی خوبه فکر نمی کردم اینقدر عالی باشه واقعاً مرسی از راشین خودرو مهر ایرانیان
اکبر کربلایی
فروش اقساطی خودرو
فروش اقساطی خودرو ارمان خودرو یکی از برترین کمپانی های خودرو سازی ایران و تقریبا یکی از پایین رده ترین کمپانی های خودروسازی در مقیاس جهانی است.
مشاوره رایگان