صفحه اصلی تحویل فوری خودرو درباره ما

فروش اقساطی خودرو درراشین خودرو مهرایرانیان

فروش اقساطی خودرو

برای خرید زیباترین خودروی داخل شهری,  می‌توانید سانتافه را با سود دو نیم درصدی به صورت اقساط صاحب این خودروی زیبا شوید.(راشین خودرو مهرایرانیان )

santafe 2017

بعضی از خودروسازان وقت و تلاش بسیاری روی توسعه و پیشرفت خودروهای هیبریدی صرف می‌کنند در حالی که موتور های الکتریکی با پیل های سوختی کار می کنند سوخت جادویی که باعث می شود این موتورهای پاکیزه و سبک و قابل اعتماد ترین منبع قدرت باشد ، هیدروژن است!!!!!!!!!!!!!
پیل سوختی نوعی باتری است که در داخل آن به صورت شیمیایی هیدروژن و اکسیژن به آب تبدیل می شود و در این واکنش الکتریسیته تولید شده از هیدروژن به مخزن داخل پیل پمپ و اکسیژن از هوای بیرون گرفته می‌شود این دو با هم تشکیل بخاری می‌دهند که از اگزوز اتومبیل خارج میشود 
خودروی زندگی این خودرو توسط شرکت هیوندای موتور طراحی شده و تکنولوژی پیل های سوختی با صرفه استفاده می کنند چیزی مضر تر از آب از آن خارج نمی شود .
در خودروی سانتافه تعدادی زیادی پیل سوختی در لایه‌های با یکدیگر ذخیره می شوند تا میزان الکتریسیته تولید شده را افزایش دهند این الکتریسیته یا ذخیره می شود و یا به صورت مستقیم به موتور فرستاده می شود تا چرخ ها را بچرخاند.

 

سانتافه از اولین سازنده های خودرو های خانوادگی  پیل سوختی است که قابلیت استفاده در جاده را هم دارد خریداران می‌توانند تا سه سال به مسافت ۴۳۵ کیلومتر را قبل از نیاز به سوخت گیری  بپیمایند.
سانتافه در خیابانهای بیرمنگام انگلستان تاکسی کوچک در مسیرهای کوتاه استفاده می‌شود این خودرو با فرمان اهرام شبیه به اسکوتر کار میکند. این خودرو پیل سوختی فوق سبک و حداکثر سرعت ۲۴۵ کیلومتر بر ساعت را دارد و بعد از هر ۴۰۰ کیلومتر نیازمند سوختگیری می باشد.
الکتریسیته در داخل مجموعه ای از خازن های سوناتا ذخیره میشود.
سوخت هیدروژن درون این مخزن ذخیره می شود به دلیل قابلیت انفجاری بسیار زیاد هیدروژن پوشش فیبر کربنی فوق العاده محکمی نیاز است
از نظر تئوری خودروهای پیل سوختی می تواند راه حلی برای خودروهای پاک آینده باشد زیرا پیل سوختی قابل اطمینان بوده و به دلیل اینکه قطعه متحرک ندارد بسیار کم صدا هست تنها خروجی آنها که از اگزوز خارج میشود آب میباشد اما هنوز هم چالش هایی دارد که باید بر آن غلبه کرد برای افزایش قدرت خودرو میزان الکتریسیته تولیدی را افزایش داد فشرده سازی و ایمن سازی کافی به منظور ذخیره درون هیدروژن و مخازن کوچک برای چند صد کیلومتر رانندگی را دارد.!!!!!!!!!!!!!
ساخت خودرویی به صرفه در حال حاضر سیستم پیل سوختی هزینه معادل ده برابر هزینه موتورهای معمولی دارد.
هیدروژن فراوان ترین عنصر موجود در دنیا ولی به شدت قابل اشتعال بوده به راحتی منفجر می شود و زبانه می کشد این عنصر از سبک ترین گاز هاست و می توان آن را از آب سوخت های فسیلی و همچنین از مواد دی قدری فشرده کرد تا بتوان درون مخزن کوچکی در داخل خودرو ذخیره کرد این مخزن را می توان در جایگاه های سوخت گیری با هیدروژن پر کرد ولی در حال حاضر تعداد بسیار بسیار کمی از این جایگاه وجود دارد
برای خرید اقساطی سانتافه یک خودروی بسیار زیبا و شکیل می باشد میتوانید با کارشناسان راشین خودرو مهرایرانیان  تماس بگیرید.

 


آخرین پست ها

فروش اقساطی ایران خودرو

فروش اقساطی لیفان x50 اتومات

فروش اقساطی لیفان x50 اتومات توسط شرکت وارنا خودرو پرشین به صورت نقد و اقساط با تحویل فوری خودرو، برای دریافت اطلاعات بیشتر با مشاورین ما تماس بگیرین.

فروش اقساطی هیوندای توسان - فول - تک رادار

فروش اقساطی هیوندای توسان - فول - تک رادار ارمان خودرو یکی از برترین کمپانی های خودرو سازی ایران و تقریبا یکی از پایین رده ترین کمپانی های خودروسازی در مقیاس جهانی است.

تمام حقوق این سایت مطعلق به شرکت فلان است