فروش اقساطی خودرو 96
فروش اقساطی خودروی پورش
فروش اقساطی خودرو 96

فروش اقساطی خودرو 96

فروش اقساطی خودرو 96 از هم اکنون در کشور آغاز گردیده است. خریدارانی که خواستار خودرو های جدید سال 96 هستند با مراجعه به وب سایت های معتبر با بررسی خودرو های مورد علاقه خود می توانند به نمایندگی های مجاز در تمامی کشور رفته و با ثبت نام در فروش اقساطی خودرو 96 اقدام نمایند. در این نوع از فروش خریدار باید دارای شرایط خاص باشد از جمله : ارائه دادن چک معتبر ، ارائه دادن آدرس محل سکونت ، دادن 60 درصد پیش پراخت به نمایندگی.

فروش اقساطی خودرو 96

در نظر داشته باشید فرد فقط می تواند که یک خودرو را به صورت اقساطی خریداری نماید.در فروش اقساطی خودرو 96 فرد با پرداخت وجه نقد اولیه به عنوان پیش پرداخت و انجام مراحل ثبت نام اولیه را انجام دهد. در هنگام تحویل خودرو نیزمقداری دیگر وجه پرداخت نماید و مابقی را به صورت اقساط 3 تا 36 ماهه پرداخت نماید

فروش اقساطی خودرو 96

 

کاغذ دیواری بهترین آموزشگاه زبان فروش اقساطی ایران خودرو تشریفات

فروش اقساطی خودرو

فروش لیزینگی خودرو

فروش اقساطی ایران خودرو

تحویل فوری خودرو

برای خرید اقساطی خودرو نیاز به مشاوره دارید؟

کارشناسان ما در عرشیا خودرو مهر ایرانیان از ساعت ۹ صبح تا ۶ بعد از ظهر آماده‌ی پاسخگویی به تمامی سوالات شما در رابطه با خرید اقساطی خودرو مورد نظرتان می‌باشند.

نظرات مشتریان
بنده خودرو رنو ساندرو خودم رو به صورت فروش اقساطی خودرو تحویل فوری از عرشیا خودرو خریداری کردم که بعد از اینکه مدارکم رو به دفتر فروششون بردم تونستم توی کمتر از یک ساعت خودروی خودم رو تحویل بگیرم.
رضا گوهری
بعد از تحقیق‌هایی که کردم و شرکت‌هایی که برای فروش اقساطی خودرو با پیش‌پرداخت پیدا کردم تصمیم گرفتم که خودرو پژو پارس خودم رو از عرشیا خودرو بخرم. قبل از اینکه قرارداد رو امضا کنم یکمی تردید داشتم به خاطر همین اطلاعاتی که توی سایت زده شده رو استعلام گرفتم و چون همگی درست بودند٬ اعتماد کردم. چیزی که بهم اعلام کرده بودم ۳۵ تا ۴۵ روز کاری بود ولی روز سی و سوم باهم تماس گرفتند برای تحویل ماشین. از خریدی که کردم رضایت دارم و به دوستانی که قصد خرید دارن هم توصیه میکنم.
شهرام محمدی
من میخواستم تو رنج ۴۰ میلیون تومن ماشین بخرم گزینه‌های زیادی داشتم نمیتونستم بین ماشین های چینی و ایرانی انتخاب کنم آخر سر به پیشنهاد یکی از اشناهامون دنا رو انتخاب کردم . از ماشینم راضی ام همه چی داره شتابش هم خیلی خوبه فکر نمی کردم اینقدر عالی باشه واقعاً مرسی از عرشیا خودرو
اکبر کربلایی
فروش اقساطی پژو پارس 97
مشاوره رایگان