فروش اقساطی خودرو ۹۶
فروش اقساطی خودروی پورش
فروش اقساطی خودرو ۹۶

فروش اقساطی خودرو ۹۶

فروش اقساطی خودرو ۹۶ در کشورمان ابلاغ گردیده است. خریدارانی که قصد خرید خودرو به صورت اقساطی در در سال ۹۶ را دارند با مراجعه به سایت می توانند با بررسی خودرو مورد نظر و آگهی از شرایط آن در فروش اقساطی خودرو ۹۶ ثبت نام به عمل آورند.فروش اقساطی خودرو ۹۶ دارای شرایط می باشد که این نوع از فروش برای خریدارانی که توانایی پرداخت کامل وجه نقدی برای خرید خودرو را ندارند بسیار مقرون به صرفه می باشد.

فروش اقساطی خودرو ۹۶

در فروش اقساطی خودرو ۹۶ خریدار ابتدا در وجه نقدی را به عنوان پیش پرداخت به نمایندگی مجاز می دهد و مراحل ثبت نام اولیه را انجام می دهد و در هنگام تحویل خودرو مقداری دیگری وجه به نمایندگی پرداخت می نماید.در نظر داشته باشید در فروش اقساطی خودرو ۹۶ سند خودرو تا زمان تسویه کامل اقساط در رهن نمایندگی می ماند.

برای خرید اقساطی خودرو نیاز به مشاوره دارید؟

کارشناسان ما در وارنا خودرو پرشین از ساعت ۹ صبح تا ۶ بعد از ظهر آماده‌ی پاسخگویی به تمامی سوالات شما در رابطه با خرید اقساطی خودرو مورد نظرتان می‌باشند.

نظرات مشتریان
من تونستم خودروی کیا اپتیما رو فوری از وارنا خودرو پرشین تحویل بگیرم واقعا ماشین خوبی هیچی کم نداره هم تو فرمان پذیری هم تو شتاب بی نقصه واقعا خیلی دودل بودم چه ماشینی رو انتخاب کنم واقعا از انتخابم راضیم دو نفر از آشناهامون همین خودرو رو داره اونا هم از این ماشین راضی اند.
فردین حیدری
خودروی هیما S7 تونستم تو یک ساعت به صورت فوری از وارنا پرشین خودرو تحویل بگیرم. واقعا باورم نمی‌شد خیلی کارمندانشان خوش برخورد و مودب بودند من از خریدم خیلی راضیم واقعا خودروی من هیچی کم نداره هم شتاب خوبی داره هم فرمان پذیری خوبی داره به همه کسایی که میخوان این خودرو را بخرن توصیه می‌کنم که در خرید این خودرو شک نکنید.مرسی از وارنا خودرو پرشین
سهیل اصغری
من میخواستم تو رنج ۴۰ میلیون تومن ماشین بخرم گزینه‌های زیادی داشتم نمیتونستم بین ماشین های چینی و ایرانی انتخاب کنم آخر سر به پیشنهاد یکی از اشناهامون دنا رو انتخاب کردم . از ماشینم راضی ام همه چی داره شتابش هم خیلی خوبه فکر نمی کردم اینقدر عالی باشه واقعاً مرسی از وارنا خودرو پرشین
مژگان علیزاده
پرفروش‌ ترین خودروهای هیبریدی، در نیمه اول سال 2017
آمار خیره‌کننده فروش خودروهای پلاگین‌ هیبریدی از ماه ژانویه تا ژوئن ۲۰۱۷؛ تویوتا پریوس پرایم، پرچمدار فهرست پرفروش‌ترین‌ها است.
مشاوره رایگان
طراحی سایت