فروش اقساطی خورو ۹۷
فروش اقساطی خودروی پورش
فروش اقساطی خورو ۹۷

فروش اقساطی خورو ۹۷

فروش اقساطی خودرو ۹۷ از هم اکنون اعلام گردید. کسانی که خواهان خودرو های جدید می باشند با مراجعه به سایت و بررسی خودرو مورد علاقه خود از هم کنون می توانند با ثبت نام در فروش اقساطی خودرو ۹۷ شرکت کنند.

فروش اقساطی خورو ۹۷

نمایندگی های مجاز با ارائه دادن شرایط خودرو های جدید که به بازار واردمی شوند مشتریان را آگاه می سازند. شرایط فروش اقساطی خودرو ۹۷ شامل ثبت نام اولیه می باشد که خریدار در ابتدا با پرداخت مقداری وجه نقد ثبت نام خود را انجام می دهد و در هنگام تحویل خودرو نیز مقداری دیگر وجه داده و با دادن چک معتبر مابقی وجه خودرو را به صورت اقساط ماهانه طی ۳ تا ۲۴ ماه پرداخت می نماید و خودرو خود را دریافت می نماید. در نظر داشته باشید د فروش اقساطی ۹۷ سند خودرو در رهن نمایندگی می ماند تا پرداخت اقساط کامل گردد.

بهترین آموزشگاه زبان فروش اقساطی ایران خودرو تشریفات

فروش اقساطی خودرو

فروش لیزینگی خودرو

فروش اقساطی ایران خودرو

تحویل فوری خودرو

برای خرید اقساطی خودرو نیاز به مشاوره دارید؟

کارشناسان ما در راشین خودرو مهر ایرانیان از ساعت ۹ صبح تا ۶ بعد از ظهر آماده‌ی پاسخگویی به تمامی سوالات شما در رابطه با خرید اقساطی خودرو مورد نظرتان می‌باشند.

نظرات مشتریان
بنده خودرو رنو ساندرو خودم رو به صورت فروش اقساطی خودرو تحویل فوری از راشین خودرو مهر ایرانیان خریداری کردم که بعد از اینکه مدارکم رو به دفتر فروششون بردم تونستم توی کمتر از یک ساعت خودروی خودم رو تحویل بگیرم.
رضا گوهری
بعد از تحقیق‌هایی که کردم و شرکت‌هایی که برای فروش اقساطی خودرو با پیش‌پرداخت پیدا کردم تصمیم گرفتم که خودرو پژو پارس خودم رو از راشین خودرو مهر ایرانیان بخرم. قبل از اینکه قرارداد رو امضا کنم یکمی تردید داشتم به خاطر همین اطلاعاتی که توی سایت زده شده رو استعلام گرفتم و چون همگی درست بودند٬ اعتماد کردم. چیزی که بهم اعلام کرده بودم ۳۵ تا ۴۵ روز کاری بود ولی روز سی و سوم باهم تماس گرفتند برای تحویل ماشین. از خریدی که کردم رضایت دارم و به دوستانی که قصد خرید دارن هم توصیه میکنم.
شهرام محمدی
من میخواستم تو رنج ۴۰ میلیون تومن ماشین بخرم گزینه‌های زیادی داشتم نمیتونستم بین ماشین های چینی و ایرانی انتخاب کنم آخر سر به پیشنهاد یکی از اشناهامون دنا رو انتخاب کردم . از ماشینم راضی ام همه چی داره شتابش هم خیلی خوبه فکر نمی کردم اینقدر عالی باشه واقعاً مرسی از راشین خودرو مهر ایرانیان
اکبر کربلایی
فروش ویژه محصولات ایران خودرو
مشاوره رایگان