فروش اقساطی رنو ساندرو اتومات مدل ۹۷
فروش اقساطی خودروی پورش
فروش اقساطی رنو ساندرو اتومات مدل ۹۷

فروش اقساطی رنو ساندرو اتومات مدل ۹۷

از معدود تغییرات فنی استپ‌وی نسبت به مدل‌های عادی ساندرو می‌توان به استفاده از کلاچ هیدرولیکی به جای کلاچ سیمی و تغییرات جزئی گیربکس در راستای رفع مشکل روغن‌ریزی از ناحیه‌ی نزدیک به پلوس‌ها اشاره کرد که اشکالی متداول برای خانواده‌ی تندر ۹۰ به‌حساب می‌آید. براساس اطلاعات رسمی، کمک‌فنرهای عقب ساندرو استپ‌وی نیز با ساندرو هاچ‌بک متفاوت‌اند. ساندرو استپ‌وی نسبت به مدل هاچ‌بک ساده، ارتفاع بیشتری دارد و حدود پنچ سانتی‌متر از ساندرو معمولی بلندتر است. تغییرات نسبتا جزئی استپ‌وی باعث شده است تا نسبت به مدل هاچ‌بک معمولی، حدود ۵۲ کیلوگرم افزایش وزن داشته باشد.

استپ‌وی از نظر امکانات در سطح معمولی قرار دارد. دو کیسه هوا، شیشه‌های برقی مجهز به گرمکن، آینه‌ی جانبی برقی، سیستم صوتیCD ، MP3 و USB با چهار باند، مه‌شکن جلو و عقب، فرمان هیدرولیک، کنترل سیستم صوتی از پشت فرمان، شيشه بالابر برقي جلو و عقب، سيستم ضدسرقت (Immobilizer)، كامپيوتر اطلاعات سفر از جمله امکانات این خودرو هستند. باوجوداین و در مقایسه با خودروهای چینی این رده، کمبود امکانات دیگری از قبیل سنسور دنده‌عقب، ضبط و باند مناسب و دلخواه، صندلی زیبا، و سانروف در مقایسه با مدل‌های چینی کاملا مشهود است.

براساس استاندارد Euro NCAP، دو نوع تست برخورد از مقابل و جانبی روی استپ‌وی انجام شده است که در تصادف روبه‌رو، خم‌شدن ستون‌های A و در تست تصادف جانبی، ضعف بدنه در جذب نیروی تصادف، دلیل کاهش امتیاز ایمنی عنوان شده است. البته رنو با مهندسی خوب خود موفق شد تا در زمان ارائه‌ی نسل دوم، با چند تغییر نسبتا کوچک، ۴ ستاره‌ی ایمنی را برای ساندرو کسب کند. متاسفانه فعلا برنامه‌ای برای عرضه‌ی این مدل ۴ستاره در بازار ایران وجود ندارد. در تست انجام‌گرفته‌، تصادف از مقابل هم آزمایش و با موفقیت انجام شد و فقط در آزمایش سنگین تست جانبی، به آدمک آسیب رسید و خودرو نمره‌ی ضعیفی گرفت. درواقع از این اتومبیل انتظار می‌رود امکاناتی مانند کنترلر پایداری خودرو و کیسه‌های هوای کناری را کامل داشته باشد.

ساندرو مدل ۹۷

 

فروش اقساطی خودرو

فروش لیزینگی خودرو

فروش اقساطی ایران خودرو

تحویل فوری خودرو

برای خرید اقساطی خودرو نیاز به مشاوره دارید؟

کارشناسان ما در وارنا خودرو پرشین از ساعت ۹ صبح تا ۶ بعد از ظهر آماده‌ی پاسخگویی به تمامی سوالات شما در رابطه با خرید اقساطی خودرو مورد نظرتان می‌باشند.

نظرات مشتریان
بنده خودرو رنو ساندرو خودم رو به صورت فروش اقساطی خودرو تحویل فوری از وارنا خودرو پرشین خریداری کردم که بعد از اینکه مدارکم رو به دفتر فروششون بردم تونستم توی کمتر از یک ساعت خودروی خودم رو تحویل بگیرم.
رضا گوهری
بعد از تحقیق‌هایی که کردم و شرکت‌هایی که برای فروش اقساطی خودرو با پیش‌پرداخت پیدا کردم تصمیم گرفتم که خودرو پژو پارس خودم رو از وارنا خودرو بخرم. قبل از اینکه قرارداد رو امضا کنم یکمی تردید داشتم به خاطر همین اطلاعاتی که توی سایت زده شده رو استعلام گرفتم و چون همگی درست بودند٬ اعتماد کردم. چیزی که بهم اعلام کرده بودم ۳۵ تا ۴۵ روز کاری بود ولی روز سی و سوم باهم تماس گرفتند برای تحویل ماشین. از خریدی که کردم رضایت دارم و به دوستانی که قصد خرید دارن هم توصیه میکنم.
شهرام محمدی
من میخواستم تو رنج ۴۰ میلیون تومن ماشین بخرم گزینه‌های زیادی داشتم نمیتونستم بین ماشین های چینی و ایرانی انتخاب کنم آخر سر به پیشنهاد یکی از اشناهامون دنا رو انتخاب کردم . از ماشینم راضی ام همه چی داره شتابش هم خیلی خوبه فکر نمی کردم اینقدر عالی باشه واقعاً مرسی از وارنا خودرو پرشین
مژگان علیزاده
هایما S7
فروش اقساطی هایما S7
فروش اقساطی هایما S7 توسط شرکت وارنا خودرو پرشین به صورت نقد و اقساط با تحویل فوری خودرو، برای دریافت اطلاعات بیشتر با مشاورین ما تماس بگیرین.
مشاوره رایگان