فروش اقساطی , فروش لیزینگی , فروش اقساطی خودرو , فروش لیزینگی خودرو , فروش خودرو اقساطی , فروش اقساطی برلیانس , شرایط فروش اقساطی خودرو , فروش قسطی خودرو

فروش اقساطی خودرو,فروش اقساطی ایران خودرو ,فروش خودرو با اقساط بلند مدت,خرید خودرو کارکرده

فروش اقساطی خودرو با شرایط ویژه مناسب با بودجه شما در شرکت راشین خودرو مهر ایرانیان شما میتوانید محصولات مورد نظر خود را به صورت اقساطی با پرداخت قسط ۶ الی ۲۴ ماهه تهیه کنید. همچنین برای تحویل فوری و لیزینگی خودرو شما میتوانید جهت اطلاع از شرایط اقساطی با مشاوران شرکت راشین خودرو مهر ایرانیان تماس بگیرید.

فروش اقساطی رنو ساندرو استپ وی دنده ای
فروش اقساطی خودروی پورش
فروش اقساطی رنو ساندرو استپ وی دنده ای

فروش اقساطی رنو ساندرو استپ وی دنده ای

خودرو رنو ساندرو استپ‌وی هنوز نیامده غوغا به پا کرد و در مدت نیم ساعت، ۴۰۰۰ دستگاه از آن فروخته شد و فروش اقساطی رکوردی بر جای گذاشت

ساندرو استپ‌وی دارای طول ۴۰۲۰ میلی‌متر، عرض ۱۷۵۳ میلی‌متر و ارتفاع ۱۵۶۴ میلی‌متر بوده و فاصله بین دو محور آن نیز همانند ساندرو معمولی، ۲۵۸۸ میلی‌متر است. همانطور که مشاهده می شود، طول و فاصله بین دو محور در دو خودرو یکسان بوده، ولی استپ وی دارای عرض و ارتفاع بزرگتری نسبت به ساندرو هاچ بک است. طبق کاتالوگ رسمی سازنده و بررسی نشریات معتبر، فروش اقساطی ساندرو استپ‌وی نسبت به مدل استاندارد ساندرو بسته به بازار عرضه شده، ۲۰ تا ۳۰ میلی متر (این مقدار طبق ادعای پارس‌خودرو ۵۰ میلی متر می باشد) افزایش ارتفاع را تجربه کرده است

فروش اقساطی ساندرو استپ وی

استپ وی

نو ساندرو استپ وی در بازارهای بین المللی عرضه و به دلیل بدنه زیبا، دوام بالا، هزینه نگهداری پایین، مصرف سوخت و آلایندگی کم و قیمت مناسب به موفقیت رسیده است و اکنون تولید آن در شرکت پارس خودرو آغاز شده و قرار است در بازار ایران عرضه شود. استپ وی یک کراس اوور کوچک است که ده سانتی متر از ساندرو معمولی بلندتر است و دارای تزئینات متفاوتی نسبت به ساندروی معمولی است که چهره ای متفاوت به آن بخشیده است.

شاید جالب باشد که بدانید کلمبیا آخرین ساندرو نسل اول را در سال ۲۰۱۵ تولید کرد و اکنون به تولید نسل دوم این مدل می پردازد، به عبارت دیگر تولید ساندرو نسل اول در تمام نقاط جهان به جز ایران متوقف شده است.

ساندرو دارای پلت فرم مشترکی با لوگان یا همان تندر ۹۰ است که احتمالا بارها سواری آن را تجربه کرده اید؛ این خودرو که یک سوپرمینی هاچ بک ۵ درب محسوب می شود، از لحاظ پلت فرم با داستر نیز هم خانواده است.

فروش اقساطی خودرو
قیمت کلپیش پرداخت24 ماهه36 ماهه48 ماهه60 ماههمشخصات فنی
فروش اقساطی رنو ساندرو دنده
43/210/00021/305/0001/105/006799/685647/025555/429مشخصات فنی
فروش اقساطی رنو ساندرو اتومات
49/210/00024/605/0001/258/443910/727736/868632/554مشخصات فنی
فروش اقساطی رنو ساندرو استپ وی اتومات
48/200/0024/100/0001/323/615892/035811/589619/571مشخصات فنی

همچنان که رنو ساندرو استپ‌وی پیش می رود تا شگفت انگیز بازار فروش بازار خودروی ایران باشد، پیمان کارگر مدیر شرکت فروش اقساطی رنوپارس در مراسم رونمایی از این خودرو ضمن پیش‌بینی استقبال خریداران از این خودرو گفته بود: اگر به بازار رنو ساندرو نگاه کنید الان نیاز بازار دو برابر تولیدی است که انجام می‌شود و لذا رنو ساندرو استپ‌وی که امروز رونمایی شد اطمینان داریم مجددا تقاضای بازار را دو برابر می‌کند. وقتی مشتری ایرانی این خودرو را می‌خواهد من چرا بگویم که این خوب یا بد است. این خودرو دارای قیافه آفرود و شاسی بلندتر نسبت به رنو ساندرو است و امکاناتی را می‌دهد که می‌توان از آن در خارج از شهر استفاده کرد ولی دو دیفرانسیل نیست اما تنوع جدیدی برای جوانان ایرانی است و خودرویی خانوادگی است.

تفاوت های ظاهری رنو ساندرو استپ وی با نمونه ی هاچ بک در داشتن روف ریل، رکاب، تغییراتی در چراغ جلو ، ارتفاع بلندتر و ضربه گیرهای مشکی رنگ روی قوس چرخ ها هست که این خودرو تبدیل به خودرویی اسپورت کرده.  اما در داخل کابین هیچ تفاوتی با نسخه هاچ بک ندارد

از جمله معدود تغییرات فنی استپ‌وی نسبت به مدل‌های عادی ساندرو می‌توان به استفاده از کلاچ هیدرولیکی به جای کلاچ سیمی و تغییرات جزئی گیربکس در راستای رفع مشکل روغن ریزی از ناحیه نزدیک به پلوس‌ها اشاره کرد که اشکالی متداول برای خانواده تندر ۹۰ به حساب می‌آید. براساس اطلاعات رسمی کمک فنرهای عقب فروش اقساطی ساندرو استپ‌وی نیز با ساندرو هاچ بک متفاوت است. ساندرو استپ‌وی نسبت به مدل هاچبک ساده ارتفاع بیشتری دارد و حدود پنچ سانتی‌متر از ساندرو معمولی بلندتر است

از جمله معدود تغییرات فنی استپ وی نسبت به مدل هاچ بک ساندرو می توان به استفاده از کلاچ هیدرولیکی به جای کلاچ سیمی در مدل جعبه دنده دستی اشاره کرد. همچنین به لطف بهینه سازی های صورت گرفته در مدل استپ وی، فاصله تعویض دنده ها کمی کوتاه تر شده و شتاب گیری به مراتب بهتری را در اختیار می گذارد. کمک فنرهای عقب ساندرو استپ وی نیز با ساندرو هاچ بک متفاوت است.

دستگیره درها و آینه های جانبی در مدل استپ وی نقره ای رنگ هستند. سپرهای جلو دارای بخش های مشکی و کروم است که در مقایسه با ساندروی معمولی جلوه ای اسپرت آف رود به آن بخشیده اند. همچنین چراغ ها در سری استپ وی دارای زمینه مشکی است که آن را با فروش اقساطی ساندرو ساده متفاوت کرده است. بر روی سقف دو باربند نصب شده و آینه های جانبی دارای پوشش نقره ای هستند. دور چرخ ها نیز یک حفاظ دیده می شود. برای مدل استپ وی رینگ های زیبای آلومینیومی استفاده شده است.

تفاوت­های یاد شده باعث شده استپ وی بسیار متفاوت با خودرویی باشد که از آن متولد شده است؛ در هر حال، اختلافات اگرچه ساده هستند، اما تاثیر زیادی روی ظاهر خودرو گذاشته و توقعات را به عنوان خریدار یک هاچ بک ارزان قیمت غیر چینی کاملاً برآورده می سازد.

فروش اقساطی خودرو

فروش لیزینگی خودرو

فروش اقساطی ایران خودرو

تحویل فوری خودرو

برای خرید اقساطی خودرو نیاز به مشاوره دارید؟

کارشناسان ما در راشین خودرو مهر ایرانیان از ساعت ۹ صبح تا ۶ بعد از ظهر آماده‌ی پاسخگویی به تمامی سوالات شما در رابطه با خرید اقساطی خودرو مورد نظرتان می‌باشند.

نظرات مشتریان
بنده خودرو رنو ساندرو خودم رو به صورت فروش اقساطی خودرو تحویل فوری از راشین خودرو مهر ایرانیان خریداری کردم که بعد از اینکه مدارکم رو به دفتر فروششون بردم تونستم توی کمتر از یک ساعت خودروی خودم رو تحویل بگیرم.
رضا گوهری
بعد از تحقیق‌هایی که کردم و شرکت‌هایی که برای فروش اقساطی خودرو با پیش‌پرداخت پیدا کردم تصمیم گرفتم که خودرو پژو پارس خودم رو از راشین خودرو مهر ایرانیان بخرم. قبل از اینکه قرارداد رو امضا کنم یکمی تردید داشتم به خاطر همین اطلاعاتی که توی سایت زده شده رو استعلام گرفتم و چون همگی درست بودند٬ اعتماد کردم. چیزی که بهم اعلام کرده بودم ۳۵ تا ۴۵ روز کاری بود ولی روز سی و سوم باهم تماس گرفتند برای تحویل ماشین. از خریدی که کردم رضایت دارم و به دوستانی که قصد خرید دارن هم توصیه میکنم.
شهرام محمدی
من میخواستم تو رنج ۴۰ میلیون تومن ماشین بخرم گزینه‌های زیادی داشتم نمیتونستم بین ماشین های چینی و ایرانی انتخاب کنم آخر سر به پیشنهاد یکی از اشناهامون دنا رو انتخاب کردم . از ماشینم راضی ام همه چی داره شتابش هم خیلی خوبه فکر نمی کردم اینقدر عالی باشه واقعاً مرسی از راشین خودرو مهر ایرانیان
اکبر کربلایی
فروش تمام قسط سانگ یانگ نیوکوراندو 2018
مشاوره رایگان