فروش اقساطی , فروش لیزینگی , فروش اقساطی خودرو , فروش لیزینگی خودرو , فروش خودرو اقساطی , فروش اقساطی برلیانس , شرایط فروش اقساطی خودرو , فروش قسطی خودرو

فروش اقساطی خودرو,فروش اقساطی ایران خودرو ,فروش خودرو با اقساط بلند مدت,خرید خودرو کارکرده

فروش اقساطی خودرو با شرایط ویژه مناسب با بودجه شما در شرکت راشین خودرو مهر ایرانیان شما میتوانید محصولات مورد نظر خود را به صورت اقساطی با پرداخت قسط ۶ الی ۲۴ ماهه تهیه کنید. همچنین برای تحویل فوری و لیزینگی خودرو شما میتوانید جهت اطلاع از شرایط اقساطی با مشاوران شرکت راشین خودرو مهر ایرانیان تماس بگیرید.

فروش اقساطی رنو سیمبل
فروش اقساطی خودروی پورش
فروش اقساطی رنو سیمبل

فروش اقساطی رنو سیمبل

 

راشین خودرو مهر ایرانیان به‌تازگی فروش رنو سیمبل، سدان اقتصادی رنو در ایران را آغاز کرده است. این خودرو با قیمتی در حدود ۷۰ میلیون تومان در حال حاضر ارزان‌ترین خودروی وارداتی رنو است. سیمبل در بازار ایران تنها نیست و در بازه قیمتی این خودرو و البته در کلاس سدان‌های کوچک، خودرو‌های دیگری هم حضور دارند. در این مطلب مروری بر رقابت سیمبل تازه‌وارد با رقبایش در بازار ایران خواهیم داشت.

فروش اقساطی رنو سیمبل

برای بررسی رنو سیمبل و جایگاه آن در بازار خودرو ایران، بهتر است ابتدا نگاهی دوباره به خصوصیات این سدان اروپایی بیاندازیم تا بتوان با دید بازتر سیمبل تازه‌وارد را به جنگ رقبا در بازار فرستاد.

نخستین و مهم‌ترین خصوصیت سیمبل بدون شک نصب نشان رنو بر پیشانی آن است و به این ترتیب سیمبل از همان آغاز اعلام می‌کند یک خودرو اروپایی است و به این ترتیب جایگاه خود را از خودرو‌های چینی عرضه شده در بازار ایران جدا می‌کند. اروپایی‌ها به دلیل شرایط حاکم بر بازار خودرو در این قاره، تخصص بالایی در طراحی و ساخت خودرو‌های اقتصادی با ابعاد قابل قبول دارند و رنو نیز به‌عنوان یکی از پیشگامان خودروسازی در اروپا، دانش خود در این زمینه را در سیمبل به کار گرفته و به این ترتیب این خودرو با وجود آنکه ازنظر/ ابعاد ظاهری، خودرو بزرگی نیست، اما فضای داخلی قابل قبولی برای خانواده‌ها دارد. به این ترتیب سیمبل را می‌توان در این بخش یک خودرو کاربردی برای بازار ایران دانست و به هیچ عنوان خودرویی فانتزی نیست که خریداران تنها به دلیل ظاهرش جذب آن شوند.

فروش اقساطی رنو سیمبل

از سوی دیگر باید به قوای محرکه سیمبل اشاره کرد. رنو دانش بالایی در زمینه تولید موتور‌های کوچک با توان بالا و البته مصرف سوخت و استهلاک پایین دارد و حاصل این تجربیات را می‌توان در سیمبل دید. موتور ۱٫۶ لیتری ۱۶ سوپاپه این خودرو می‌تواند ۱۰۵ اسب بخار قدرت تولید کند که برای موتوری با این حجم رقم قابل قبولی است. به‌علاوه گیربکس چهار سرعته باقابلیت تعویض دستی دنده‌ها (تیپ ترونیک)، یک گزینه ایده‌آل برای ترافیک شهر‌های ایران است که درعین‌حال می‌تواند خصوصیات یک رانندگی سریع را هم با تعویض دستی دنده‌ها به ارمغان بیاورد.

فروش اقساطی رنو سیمبل

یکی دیگر از خصوصیات خودرو‌های این رده از بازار، ارائه امکانات ایمنی و رفاهی است، امری که به‌شدت از سوی خریداران در این رده مورد توجه است و البته سیمبل هم در این زمینه سنگ تمام گذاشته. این خودرو از سوی رنو با دیدگاهی متفاوت با سدان‌های ارزان‌قیمت تولید شده و رنو تلاش کرده است طیفی از خریداران را که خودرویی لوکس‌تر و مجهزتر از سدان‌های ارزان‌قیمت بازار می‌خواهند را به‌سوی آن جلب کند و به همین دلیل به‌صورت استاندارد شاهد عرضه امکانات قابل قبولی بر روی این خودرو هستیم. تهویه مطبوع اتوماتیک، چراغ‌های روشنایی در روز، کروز کنترل و محدود کننده سرعت، روکش چرمی غربیلک فرمان، رینگ‌های آلومینیومی، صفحه نمایش ۷ اینچی لمسی، سیستم صوتی پیشرفته با کنترل‌های پشت فرمان، سنسور‌های عقب و … بخشی از امکانات این خودرو است که باعث می‌شود خریداران سیمبل کمبودی در این بخش احساس نکنند.

برای بررسی رنو سیمبل در مقابل رقبا باید دو عامل قیمت و کلاس ابعادی خودرو را مدنظر قرار دهیم و این دقیقا جایی است که سیمبل می‌تواند برتری‌های خود را به رخ بکشد چراکه این خودرو ازنظر ابعادی در کلاس سدان‌ها جای می‌گیرد اما در عین حال توانسته با قیمتی حتی کمتر از‌ هاچ بک‌های بازار به میدان بیاید و به این ترتیب خریداران این خودرو می‌توانند با پرداخت هزینه‌ای پایین‌تر به نسبت رقبا، خودرویی را در اختیار بگیرند که برتری‌هایی به بعضی از رقبای کلاس‌های بالاتر دارد. ازنظر قیمت، با توجه به شرایط اعلام شده از سوی راشین خودرو مهر ایرانیان سیمبل با قیمتی بین ۶۶٫۹ تا ۷۵٫۹ میلیون تومان با توجه به سطح امکانات به بازار عرضه خواهد شد و به همین دلیل بررسی را ابتدا با خودرو‌های هم‌رده ازنظر قیمت آغاز می‌کنیم. البته در این بررسی، خودرو‌های چینی مونتاژ شده در کشور را در نظر نگرفته‌ایم چراکه سیمبل به لطف برند رنو و اعتبار اروپایی خود، در جایگاه و کلاسی متفاوت از خودرو‌های چینی حاضر در بازار رقابت خواهد کرد ضمن آنکه باید در نظر داشت سیمبل به لطف قیمت پایین خود نسبت به رقبا، عملا در بازه قیمتی قرار می‌گیرد که در آن بیشتر خودرو‌های هاچ بک قرار دارند و به این ترتیب هرچند سیمبل ازنظر ابعاد اتاق با آن‌ها همکلاس نیست اما در بازه قیمتی مشابهی قرار می‌گیرد.

فروش اقساطی خودرو 

 

یکی از رقبای نزدیک سیمبل، سراتو مونتاژ شده در شرکت سایپا است. این خودرو هم‌اکنون با دو موتور ۱٫۶ و دو لیتری عرضه می‌شود و نکته قابل توجه در این میان آنکه سیمبل با قیمتی در حد سراتو ۱٫۶، امکاناتی در اندازه‌های سراتو ۲ لیتری ارائه می‌کند. یکی از مهم‌ترین برتری‌های سیمبل بر سراتو، گارانتی ۵ ساله یا ۱۵۰ هزار کیلومتری سیمبل به‌عنوان یک خودرو وارداتی است، ضمن آنکه در مقابل سراتو ۱٫۶ لیتری، سیمبل گیربکس اتوماتیک، day Light، مانیتور بزرگ، کروز کنترل، محدود کننده سرعت و … را عرضه می‌کند که بعضی از آن‌ها را حتی در سراتو ۲ لیتری ۹۰ میلیون تومانی هم نمی‌بیند.

با چنین پرداختی، هیوندای هم مدل i20 را عرضه می‌کند که هرچند ازنظر توان موتور بالاتر از سیمبل است، اما به‌عنوان یک هاچ بک کوچک شهری، نمی‌توان خودرویی ایده‌آل برای خانواده‌ها باشد و به‌طور مشخص از این نظر در مقایسه با سیمبل به‌عنوان یک سدان خانوادگی، دچار ضعف خواهد شد. در این رده قیمتی MG3 به‌عنوان یک خودروی وارداتی نیز حضور دارد. MG3 البته یک خودروی هاچ بک است و به همین دلیل ازنظر فضای داخلی و به‌ویژه صندوق عقب از سیمبل عقب می‌ماند ضمن آنکه نباید فراموش کرد سیمبل در اینجا گیربکس اتوماتیک با مبدل گشتاور را رو می‌کند و برای بسیاری، سیستمی ایده‌آل تر از گیربکس AMT در MG3 است. البته MG3 را می‌توان یک رقیب جدی ازنظر امکانات دانست اما قطعا نمی‌تواند خودروی ایده آلی برای خانواده‌ها باشد و بیشتر مورد پسند جوانان قرار می‌گیرد و این در حالی است که سیمبل به لطف فضای داخلی بزرگ‌تر خود، خودرویی خانوادگی است. در این بازه قیمتی خودرو‌های دیگری از جمله کیا پیکانتو و میتسوبیشی میراژ را هم می‌بینیم، خودرو‌هایی که هرچند ازنظر قیمتی به سیمبل نزدیک هستند اما در کلاسی کاملا متفاوت جای می‌گیرند. هر دوی این خودرو‌ها هاچ بک‌های کوچک شهری هستند که هرچند در ترافیک می‌توانند ایده‌آل باشند اما نمی‌توان از آن‌ها به‌عنوان خودرویی خانوادگی و برای سفر استفاده کرد ضمن آنکه سیمبل در مقابل آن‌ها موتور قوی‌تر و فضای بزرگ‌تر را رو می‌کند و به این ترتیب با هزینه خرید یک خودروی هاچ بک کوچک، این بار می‌توانید یک سدان اروپایی را تهیه کنید.

در کنار خودرو‌های هم‌رده قیمتی، سیمبل را می‌توان در مقابل خودرو‌های سدان هم‌کلاس وارداتی نیز قرار داد، جایی که سیمبل در غیاب سدان‌های اروپایی در این رده، با اقتدار وارد میدان رقابت شود.

 

فروش اقساطی خودرو

فروش لیزینگی خودرو

فروش اقساطی ایران خودرو

تحویل فوری خودرو

برای خرید اقساطی خودرو نیاز به مشاوره دارید؟

کارشناسان ما در راشین خودرو مهر ایرانیان از ساعت ۹ صبح تا ۶ بعد از ظهر آماده‌ی پاسخگویی به تمامی سوالات شما در رابطه با خرید اقساطی خودرو مورد نظرتان می‌باشند.

نظرات مشتریان
بنده خودرو رنو ساندرو خودم رو به صورت فروش اقساطی خودرو تحویل فوری از راشین خودرو مهر ایرانیان خریداری کردم که بعد از اینکه مدارکم رو به دفتر فروششون بردم تونستم توی کمتر از یک ساعت خودروی خودم رو تحویل بگیرم.
رضا گوهری
بعد از تحقیق‌هایی که کردم و شرکت‌هایی که برای فروش اقساطی خودرو با پیش‌پرداخت پیدا کردم تصمیم گرفتم که خودرو پژو پارس خودم رو از راشین خودرو مهر ایرانیان بخرم. قبل از اینکه قرارداد رو امضا کنم یکمی تردید داشتم به خاطر همین اطلاعاتی که توی سایت زده شده رو استعلام گرفتم و چون همگی درست بودند٬ اعتماد کردم. چیزی که بهم اعلام کرده بودم ۳۵ تا ۴۵ روز کاری بود ولی روز سی و سوم باهم تماس گرفتند برای تحویل ماشین. از خریدی که کردم رضایت دارم و به دوستانی که قصد خرید دارن هم توصیه میکنم.
شهرام محمدی
من میخواستم تو رنج ۴۰ میلیون تومن ماشین بخرم گزینه‌های زیادی داشتم نمیتونستم بین ماشین های چینی و ایرانی انتخاب کنم آخر سر به پیشنهاد یکی از اشناهامون دنا رو انتخاب کردم . از ماشینم راضی ام همه چی داره شتابش هم خیلی خوبه فکر نمی کردم اینقدر عالی باشه واقعاً مرسی از راشین خودرو مهر ایرانیان
اکبر کربلایی
فروش اقساطی چانگان35cs
فروش اقساطی چانگان و فروش لیزینگی چانگان به صورت تحویل فوری خودرو در وارنا خودرو پرشین در 6 ماه دوم سال 96 با شرایطی ویژه,شرایط فروش اقساطی چانگان
مشاوره رایگان