فروش اقساطی سمند سورن توربو ۹۷
فروش اقساطی خودروی پورش
فروش اقساطی سمند سورن توربو ۹۷

فروش اقساطی سمند سورن توربو

فروش اقساطی سمند سورن توربو ۹۷ توسط شرکت وارنا خودرو پرشین به صورت نقد و اقساط با تحویل فوری خودرو، برای دریافت اطلاعات بیشتر با مشاورین ما تماس بگیرین.
همان طور که می دانید سمند نخستین فروش اقساطی خودروی ملی می باشد که در سال ۱۳۸۱ شمسی عرضه شد، خودرویی که پس از آن در مدل هایی گوناگونی ارائه گردید یکی از مدل های خوبی که از سمند ارائه شد، سمند سورن می باشد، (طبق گفته ی مسئولین ایران خودرو معنای لغوی سمند اسب متمایل به زرد است و سورن هم به معنای پیش برنده می باشد.)

فروش اقساطی سورن توربو سمند

امروز قصد داریم در خصوص محاسن و معایب سمند سورن توربو صحبت کنیم، خودرویی که توانسته در جهت پیشرفت گام موثری را بردارد، (در ایران) چرا که هر خودرویی بایستی با موفقیت، تست های بین المللی را پشت سر بگذارد، تا بتواند در کشورهای مختلف حاضر شود. سورن توربو هم در این جهت گام های موثری را برداشته است و موفق به کسب تاییدیه ایمنی از موسسه ایدیانا اسپانیا شده است. سمند سورن توربو همان طور که از اسمش پیداست دارای موتور توربو ملی است، پروژه ساخت ورژن توربوی موتور معروف EF7 به سال ۸۷ شمسی بازمی گردد، این موتور با کمک یک شرکت آلمانی ساخته شده است، هرچند در سال ۸۷ تحریم هایی بر ایران وضع شد و تولید انبوه این موتور با مشکلاتی روبه رو شد، اما هم اکنون با رفع تحریم ها این موانع برطرف شده است، در ادامه در خصوص مشخصات فنی فروش اقساطی سمند سورن توربو بیشتر صحبت خواهیم کرد

فروش اقساطی خودرو
مبلغ کل پیش پرداخت اقساط 24 ماههاقساط 36 ماههاقساط 48 ماههاقساط 60 ماههمشخصات فنی خودرو
فروش اقساطی سورن
37,440,00018,720,000 957,450692,900 560,625 481,260مشخصات فنی سورن
فروش اقساطی سورن توربو
38,100,00019,050,000 974,328705,115570,508489,744مشخصات فنی سورن

تحویل فوری خودرو
قیمت کل پیش پرداخت اقساط 6 ماههاقساط 12 ماههاقساط 24 ماههمشخصات فنی خودرو
تحویل فوری سورن
39,800,00019,900,0004,286,0002,417,0001,480,000مشخصات فنی سورن
تحویل فوری سورن توربو
------------------------------مشخصات فنی سورن

یکی از مهمترین مشکلات صنعت خودروی ایران از نظر آقای نعمت زاده وزیر صنعت، معدن و تجارت دولت یازدهم، قدیمی بودن پلت‌فرم های موجود در ایران می باشد، لذا این ایراد در سمند سورن توربو هم مشاهده می شود، چرا که فروش اقساطی سمند سورن توربو هم به مانند دیگر مدل های سمند، بر روی پلت‌فرم پژو ۴۰۵ ساخته شده است.

همان طور که می دانید پژو ۴۰۵ یکی از خودروهای پرطرفدار در کشور ما بوده است، به نحوی که هم اکنون هم با وجود قدیمی شدن تکنولوژیش، شاهد ساخت و فروش مناسبی از آن هستیم، اما به هر حال قدیمی بودن پلت‌فرم یک خودروی از معایب سورن توربو و خیلی از خودروهای داخلی محسوب می شود.
همان طور که در ابتدای مقاله گفته شد، سمند سورن توربو یک خودروی خوب برای صادرات است چرا که برعکس خیلی از خودروهای داخلی که توانایی گذر از آزمون هایی بین المللی را ندارند سمند سورن توربو توانایی گذر از این آزمون ها را دارد و قادر به اخذ حداقلی آن ها می باشد، اما مهمترین بخشی که سمند سورن توربو در آن حسن دارد بخش ایمنی می باشد، چرا که این خودروی ملی توانسته از موسسه معتبر اسپانیایی ایدیانا تاییدیه ایمنی را اخذ کند، هرچند این خودروی در آزمون های ENCAP شرکت نکرده است و بدین ترتیب اطلاعاتی در این خصوص از فروش اقساطی سمند سورن توربو در دست نیست، در ادامه به بیان امکانات ایمنی معقول سمند سورن توربو خواهیم پرداخت:

 1. ستون فرمان تلسکوپی (حسن آن این است که در زمان تصادف از داخل جمع می گردد که همین امر باعث می شود که به راننده کمترین آسیب برسد.)
 2. دارای ۲ عدد کیسه هوای برای راننده و سرنشین بخش جلوی خودروی است.
 3. بهره بردن از سامانه ضد سرقت
 4. قفل مرکزی همراه با ریموت رادیویی
 5. هشدار دهنده ی باز بودن درب خودروی
 6. کامپیوتر مرکزی برای تعیین رمز ورود

در آخر این بخش باید گفت که سمند سورن دارای یک حسن بسیار خوب، نسبت به برخی از رقبایش می باشد که آن امر داشتن ترمز دیسکی هم در بخش جلو و هم در بخش عقب می باشد، که همین امر باعث می شود که این خودروی در بخش ترمز گوی سبقت را از خیلی از رقبایش برباید، البته عده ای از مخاطبین ما که دارای خودروی مذکور هستند از صدای بد ترمز عقب گلایه مند بودند، برای رفع این ایراد باید گفت که بایستی لنت عقب خارجی برای این خودرو تهیه کنید، تا مشکل مذکور رفع گردد. (اما به هر تدبیر این مسئله یک ایراد به حساب می آید، که به راحتی قابل رفع است.)
همان طور که از اسم آن پیداست، سمند سورن توربو به یک توربو شارژر متصل است، پیشرانه مذکور حجم ۱٫۷ لیتری را داراست، که قادر به تولید ۱۵۵ اسب بخار قدرت می باشد، با این اوصاف قدرت این پیشرانه به مانند یک مزدا ۳ با موتور دو لیتری عمل می کند، گشتاور هم ۲۱۵ نیوتن متر است، در ادامه در خصوص سرعت و شتاب این نسخه صحبت خواهیم کرد.
سمند سورن در بخش سرعت و شتاب عملکرد مناسبی را دارد، شتاب این خودروی نسبت به سمند سورن معمولی ۱٫۰۹ ثانیه کمتر است. (شتاب صفر تا صد سمند سورن توربو ۱۰.۰۹ ثانیه) (شتاب صفر تا صد سمند سورن معمولی ۱۲٫۰۹ ثانیه است.)
در خصوص ماکزیمم سرعت سمند سورن توربو هم باید گفت که طبق آمار رسمی ۲۰۵ کیلومتر بر ساعت است، که بی شک در این بازه قیمتی بسیار قابل قبول می آید. (به جدولی که در آخر مقاله قرار دادیم توجه کنید.)
در سمند سورن شاهد تغییرات خوبی هستیم، چرا که این خودروی برعکس بیشتر مدل های فروش اقساطی سمند دارای ظاهر بهتر و متفاوت تری است، بی شک خودروهای ملی به شدت نسبت به محصولات جهانی عقب افتاده اند، به نحوی که اکثر این محصولات دارای بدنه ساده می باشند، این امر در سمند سورن کمتر مشاهده می شود و بی شک طراحی ظاهری سمند سورن نسبت به همتایان داخلیش به روز تر می باشد. (خودرویی چون دنا هم در زمینه طراحی عملکرد خوبی را داراست.)
سمند سورن در بخش داخلی هم تغییرات مثبت بسیاری را به خود دیده است، دیگر در سمند سورن شاهد طرح چوب نیستیم، و کابین این خودروی ملی کمی مدرن تر از نمونه های دیگر داخلی می باشد.
سمند سورن از خودروهای خوب داخلی در بخش امکانات رفاهی به حساب می آید، در زیر امکانات رفاهی سمند سورن قابل مشاهده است.

سیستم تهویه مطبوع سمند سورن :

 1. کنترل اتوماتیک در کنار دریچه تهویه که برای قسمت عقب در نظر گرفته شده است.

سیستم مولتی مدیا سمند سورن :

 1. سیستم صوتی  کاملا جدید MP3 که طراحی یكپارچه را داراست در ضمن رمز ضد سرقت هم دارد.
 2. هندزفری موبایل- در ضمن خروجی SUB Woofer را هم داراست.
 3. بلندگوی که هم برای بخش جلو و هم برای بخش عقب در نظر گرفته شده است.
 4. تیوتر و آنتن اکتیو

سیستم صندلیهای جلو و عقب سمند سورن :

 1. تنظیم برقی پشتی صندلی‏ های قسمت جلو
 2. تنظیم اهرمی ارتفاع (فقط برای صندلی راننده خودروی)
 3. پشت سری صندلی های بخش جلویی خودرو امکان تنظیم ارتفاع و زاویه را داراست.
 4. پشت سری صندلی عقب یكپارچه با صندلی خودروی
 5. امکان دسترسی به صندوق عقب خودروی از داخل کابین

سیستم آیینه ها سمند سورن :

 1. تنظیم آینه ‏های جانبی برقی، در ضمن آینه های جانبی به گرمكن مجهز هستند.
 2. آینه‏ های جانبی راهنمادار و تاشونده  که اتوماتیک می باشد.
 3. آینه آرایش چراغ دار را داراست.

سیستم شیشه ها سمند سورن :

 1. بالابر به شکل برقی برای شیشه های جلو و عقب خودرو تعبیه شده است.

سیستم روشنایی جلو و عقب سمند سورن :

 1. چراغهای جلو قابلیت تنظیم زاویه نور را دارند.
 2. مه شکن جلو را داراست.

سنسورهای پیش فعال سیستم سمند سورن :

 1. سنسور دنده عقب

دیگر امکانات رفاهی سمند سورن :

 1. امکان باز کردن درب صندوق عقب از درون کابین و همچنین به وسیله ی سوییچ خودروی وجود دارد.
 2. این امکان وجود دارد که آینه های جانبی را از داخل کابین و یا به وسیه ی سوئیچ خودروی جمع کنید.
 3. كارت طلایی سه ستاره

نهایتا باید گفت که با تغییرات جهانی و تمایل عمومی شرکت‌ها و مصرف‌کنندگان به استفاده از فروش اقساطی خودروهای توربو ، بازار تقاضای این مدل‌ها نیز به آرامی و پیوسته در داخل کشور داغ شده. سمند سورن توربو یقینا به صرفه ترین و بهترین گزینه‌ای است که با قیمتی مناسب و پایین ، توانایی کنار زدن خودروهای چینی به مراتب گرانتر از خود را دارد

فروش اقساطی خودرو

فروش لیزینگی خودرو

فروش اقساطی ایران خودرو

تحویل فوری خودرو

برای خرید اقساطی خودرو نیاز به مشاوره دارید؟

کارشناسان ما در وارنا خودرو پرشین از ساعت ۹ صبح تا ۶ بعد از ظهر آماده‌ی پاسخگویی به تمامی سوالات شما در رابطه با خرید اقساطی خودرو مورد نظرتان می‌باشند.

نظرات مشتریان
بنده خودرو رنو ساندرو خودم رو به صورت فروش اقساطی خودرو تحویل فوری از وارنا خودرو پرشین خریداری کردم که بعد از اینکه مدارکم رو به دفتر فروششون بردم تونستم توی کمتر از یک ساعت خودروی خودم رو تحویل بگیرم.
رضا گوهری
بعد از تحقیق‌هایی که کردم و شرکت‌هایی که برای فروش اقساطی خودرو با پیش‌پرداخت پیدا کردم تصمیم گرفتم که خودرو پژو پارس خودم رو از وارنا خودرو بخرم. قبل از اینکه قرارداد رو امضا کنم یکمی تردید داشتم به خاطر همین اطلاعاتی که توی سایت زده شده رو استعلام گرفتم و چون همگی درست بودند٬ اعتماد کردم. چیزی که بهم اعلام کرده بودم ۳۵ تا ۴۵ روز کاری بود ولی روز سی و سوم باهم تماس گرفتند برای تحویل ماشین. از خریدی که کردم رضایت دارم و به دوستانی که قصد خرید دارن هم توصیه میکنم.
شهرام محمدی
من میخواستم تو رنج ۴۰ میلیون تومن ماشین بخرم گزینه‌های زیادی داشتم نمیتونستم بین ماشین های چینی و ایرانی انتخاب کنم آخر سر به پیشنهاد یکی از اشناهامون دنا رو انتخاب کردم . از ماشینم راضی ام همه چی داره شتابش هم خیلی خوبه فکر نمی کردم اینقدر عالی باشه واقعاً مرسی از وارنا خودرو پرشین
اکبر کربلایی
فروش رنو سیمبل PE 2018
فروش اقساطی پارس خودرو 97
مشاوره رایگان