فروش اقساطی سوناتا ۲۰۱۷
فروش اقساطی خودروی پورش
فروش اقساطی سوناتا ۲۰۱۷

فروش اقساطی سوناتا ۲۰۱۷

فروش اقساطی سوناتا ۲۰۱۷ با شرایط بسیار ویژه در نمایندگی های مجاز هیوندای انجام می شود.امکانات به کار رفته در این فروش اقساطی خودرو بسیار بی نظیر بوده است و همین امکانات رفاهی و فنی باعث شده است که این خودرو به مدلی پرطرفدار و محبوب در ایران تبدیل شده است.

فروش اقساطی خودرو

برخی ویژگی ها و امکانات هیوندای سوناتا

سال ها پیش شرکت هیوندای شروع به ساخت ماشینی کرد که توجه همه گان را جلب و به سمت و سوی خود کشاند.هیوندای سوناتا از محبوبیت خوبی در بین مردم برخوردار است و این محبوبیت را مدیون طراحی و امکانات پیشرفته اش است.مدل اخر این ماشین ینی مدل ۲۰۱۷ ان پس از رو نمایی همه ی حاظران را انگشت به دهن گذاشت و در همه جنبه ها حرفی برای گفتن داشت. طراحی این نسخه ماشین نسبت به نسخه ی قبل تغییر کمی کرده است . اما نسبت به نسل های قبل تر تغییر چشم گیری در ظاهر جلو پنجره ها چراغ ها ی جلو مه شکن ها و چراغ های عقب کرده است. چراغ های متفاوت LED ، مه شکن ها ، رینگ ها ۱۶ ، ۱۷ یا ۱۸ اینچی با طرح های مختلف ، دستگیره ها و نوار های از جنس کروم ، دوبل شدن اگزوز ها و سقف پانارومیک از مشخصات ظاهر و طراحی این ماشین می باشند.این ماشین در نسل های قبل ظاهر و طراحی خود را اثبات کرده و رفته رفته ان را زیباتر و مجلل تر میکنند ، نسل های بعد این ماشین نیز همین سبک را پیش میگیرند و رنگ و بوی طراحی پدران خود را دارا اند و همچنین در طراحی و زیابی و استایل نمی توان حتی یک عیب در ان ها دید.در طراحی این ماشین اصلی که چشم همگان را به خود جلب کرده بود ، طراحی آئیرودینامیکی آن است که با بدنه هماهنگی خاصی دارد که در این ماشین به بالاترین سطح خود رسیده است. این اصل موجب افزایش شتاب ماشین کاهش مصرف سوخت و هم چنین باعث چسبندگی ماشین به زمین می شود.سوناتا ۲۰۱۷ در نمای ظاهری خود تغییرات بسیاری نداشته است فقط خطوط خودرو کمی تغییر کرده است تا ابهت خود را به نمایش قرار دهد و هارمونی خودرو افزایش یابد.

این خودرو در مدل های مختلفی تولید می شود و از موتور ۲٫۴ سی سی بهره می برد. بهبود امکانات و آپشن های فروش اقساطی خودرو موجب شده است استاندارد ۵ ستاره ایمنی را دریافت کند.داخل این ماشین نسبت به نسل قبل دچار تغییرات کمی شده و کمتر تغییری در ان دیده می شود . اما تغییرات زیادی نسبت به نسل های قبل داشته از جمله طراحی و فضای داخلی ، که بهبود یافته اند.طراحی پنج ضلعی داشبورد به گونه ایی است که هنگام نشستن در این ماشین دید شما را به سمت خود می کشاند که با دیگر قسمت ها و دریچه های هوا کاملا تطابق دارد و طراحی مدرن و کلاسیک این ماشین رو بیش از پیش کرده است. داشبورد این ماشین مانند کیا اپتیما زاویه دار است که این مقوله دسترسی راننده را با رابط ماشین اسان تر از قبل میکند استفاده ی زیاد هیوندا از پلاستیک در این ماشینش عیب بزرگی است و نمیتوان چشم پوشی کرد ولی کیفیت بالای ان کمتر تو ذوق میزنه امنیت سوناتا ۲۰۱۷ اپشن های امنیتی زیاد برای این سدان در نظر گرفته شده که ازجمله کیسه های هوای زانوها و سر بر روی داشبورد برای راننده و سرنشین جلو ، پرده ایی و جانبی که سرجمع می شود ۷ ایربگ ، شاسی این ماشین نسبت به نسل های قیب خیلی تقویت شده و از از فولاد مقاومی ساخته شده است ،تشخیص نقطه کور در هنگام پارک کردن، و همچنین سیستمی که خودرو را در سربالایی ها کنترل می کند ، ترمز های ضد قفل ای بی اس، پخش مساوی نیروی ترمز به چرخ ها، و کنترل پایداری خودکار ماشین همانطور که گفتیم این سدان خوش استیل و زیبا با طراحی مدرنش در دل همگان نشسته. این سدان نسبت به نسل قبلش ینی سوانتا ۲۰۱۶ تغییر نسبتا بزرگی نکرده است ولی نسبت به مدل های قدیمی تر علااه بر اینکه زیباتر و شیک تر شده سریع تر هم شده.

واردات دیگر خودرو ها به کشور بازی را برای کیا اپتیما هیوندا سوناتا و دیگر سدان ها سخت تر کرده و باعث شده رقبای بزرگی مانند رنو تلیسمان و DS 5ls به بازی این سدان ها کشیده شوند. و تنها راه نجات کره ایی ها این است که نسخه های فول خودرو های خود را وارد ایران کنند . به هر حال سوناتا بهترین گزینه برای کسانی است که به دنبال اپشن هستند ولی اگر به دنبال کیفیت هستید خودروی خود را از بین ماشین های تویوتا و رنو انتخاب کنید و مطمئن باشید که پشیمان نمی شوید.
هیوندای سوناتا در ایران توسط شرکت آسان موتور عرضه می شود و از نظر تجهیزات و امکانات رفاهی، سوناتا را باید یکی از کامل ترین خودروها در رده قیمت خود بدانیم.
ویزگی های مثبت هیوندای سوناتا ۲۰۱۷
+ آپشن های زیاد
+ ایمنی بالا
+ طراحی شیک و مدرن
+ اسپویلر
+ چسبندگی بالا
+ طراحی جدید
ویژگی های منفی سوناتا ۲۰۱۷
– قیمت بالا
– عدم عرضه نسخه های فول به ایران
– استفاده زیاد از پلاستیک در کابین
تغییرات انجام شده در مدل جدید این خودرو باعث شده است این خودرو بسیار ایمن شود. فروش اقساطی هیوندای سوناتا ۲۰۱۷ فرصت مناسبی برای افرادی است که به  این  خودروی شیک و خاص علاقه دارند و نمی توانند به صورت نقدی این خودرو را خریداری نمایند. طراحی داخلی این بسیار زیبا می باشد و جذابیت این خودرو را چندین برابر کرده است. در مدل جدید طراحی بیرونی خودرو بسیار زیبا و شیک تر شده است و این مدل را به خودرویی لوکس تبدیل کرده است. با شروع

فروش اقساطی خودرو

هیوندای سوناتا ۲۰۱۷ میزان فروش این خودرو تا حد چشم گیری افزایش یافته است.

تحویل فوری خودرو سوناتا

فروش اقساطی خودرو

نام خودروپیش پرداخت24 ماهه36 ماهه48 ماهه60 ماهه
هیوندای سوناتا LF 201792.770.0004.745.0003.434.0002.778.0002.385.000
هیوندای سوناتا LF 201689.950.0004.601.0003.329.0002.694.0002.312.000

شرايط به این صورت است ٤٠٪‏ قيمت خودرو را نقد و الباقي به صورت اقساط ٢٤ تا ٦٠ ماهه پرداخت از جانب شما صورت میگیرد و تحويل خودروها ٣٠ الي ٤٥ روز كاري ميباشد.در شرايط فروش اقساطي خودرو با تحويل مدت دار سود ٢١٪‏ سالانه و اقساط ٢٤ الي ٦٠ ماهه است.
خریدار باید موارد زیر را ارائه دهد:
۱-فرم تکمیل شده درخواست خرید اقساطی خودرو تحویل فوری یا مدت دار ۲- اصل و کپی شناسنامه و کارت ملی ۳-آدرس محل سکونت و اشتغال به همراه کدپستی ۴- فرم تکمیل شده تعهد نامه عدم فروش و انتقال خودرو ۵- چک های اقساطی ۶- فرم استعلام بانکی۷-پرينت ٣ ماهه حساب جاري۸- مدارك محل سكونت۹-دسته چك معتبر

شرایط تحویل فوری هیوندا سوناتا 

فروش اقساطی خودرو

در این بخش ابتدا ٥٠٪‏ مبلغ خودرو رو بايد اول پرداخت كنید و الباقي مبلغ طي اقساط ٦ الي ٢٤ ماهه پرداخت ميکنید و تحويل خودرو ١ ساعته است و در اين شرايط كليه خودرو هاي داخلي و خارجي موجود است. در بخش تحویل فوری سود ٢/٥ درصد ماهانه و ١٠٪‏ كارمزد مبلغ تسهيلات است و اقساط بین ٦ الي ٢٤ ماهه است.
خریدار باید موارد زیر را ارائه دهد:
۱-فرم تکمیل شده درخواست خرید اقساطی خودرو تحویل فوری یا مدت دار
۲- اصل و کپی شناسنامه و کارت ملی
۳-آدرس محل سکونت و اشتغال به همراه کدپستی
۴- فرم تکمیل شده تعهد نامه عدم فروش و انتقال خودرو
۵- چک های اقساطی
۶- فرم استعلام بانکی
۷-پرينت ٣ ماهه حساب جاري
۸- مدارك محل سكونت
۹-دسته چك معتبر

نام خودرومشخصات60 روزه90 روزه120 روزه
هیوندای سوناتاGLS+قیمت:170.000.000
پیش پرداخت:85.000.000
قیمت:165.000.000
پیش پرداخت:82.000.000
قیمت:160.000.000
پیش پرداخت:80.000.000
هیوندای سوناتاGLSقیمت:165.000.000
پیش پرداخت:82.000.000
قیمت:160.000.000
پیش پرداخت:80.000.000
قیمت:155.000.000
پیش پرداخت:77.000.000
جهت کسب اطلاعات از قیمت ها و شرایط فروش اقساطی خودرو  با مشاورین مجرب ما تماس حاصل فرمایید

فروش اقساطی خودرو

فروش لیزینگی خودرو

راشین خودرو مهر ایرانیان

بهترین آموزشگاه زبان فروش اقساطی ایران خودرو تشریفات

فروش اقساطی خودرو

فروش لیزینگی خودرو

فروش اقساطی ایران خودرو

تحویل فوری خودرو

برای خرید اقساطی خودرو نیاز به مشاوره دارید؟

کارشناسان ما در راشین خودرو مهر ایرانیان از ساعت ۹ صبح تا ۶ بعد از ظهر آماده‌ی پاسخگویی به تمامی سوالات شما در رابطه با خرید اقساطی خودرو مورد نظرتان می‌باشند.

نظرات مشتریان
بنده خودرو رنو ساندرو خودم رو به صورت فروش اقساطی خودرو تحویل فوری از راشین خودرو مهر ایرانیان خریداری کردم که بعد از اینکه مدارکم رو به دفتر فروششون بردم تونستم توی کمتر از یک ساعت خودروی خودم رو تحویل بگیرم.
رضا گوهری
بعد از تحقیق‌هایی که کردم و شرکت‌هایی که برای فروش اقساطی خودرو با پیش‌پرداخت پیدا کردم تصمیم گرفتم که خودرو پژو پارس خودم رو از راشین خودرو مهر ایرانیان بخرم. قبل از اینکه قرارداد رو امضا کنم یکمی تردید داشتم به خاطر همین اطلاعاتی که توی سایت زده شده رو استعلام گرفتم و چون همگی درست بودند٬ اعتماد کردم. چیزی که بهم اعلام کرده بودم ۳۵ تا ۴۵ روز کاری بود ولی روز سی و سوم باهم تماس گرفتند برای تحویل ماشین. از خریدی که کردم رضایت دارم و به دوستانی که قصد خرید دارن هم توصیه میکنم.
شهرام محمدی
من میخواستم تو رنج ۴۰ میلیون تومن ماشین بخرم گزینه‌های زیادی داشتم نمیتونستم بین ماشین های چینی و ایرانی انتخاب کنم آخر سر به پیشنهاد یکی از اشناهامون دنا رو انتخاب کردم . از ماشینم راضی ام همه چی داره شتابش هم خیلی خوبه فکر نمی کردم اینقدر عالی باشه واقعاً مرسی از راشین خودرو مهر ایرانیان
اکبر کربلایی
فروش ویژه محصولات مدیران خودرو
مشاوره رایگان