فروش اقساطی لکسوس
فروش اقساطی خودروی پورش
فروش اقساطی لکسوس

فروش اقساطی لکسوس

فروش اقساطی لکسوس در نمایندگی های معتبر ایران کار خود را آغاز کرده است. یکی از خودرو های لوکس صنعت خودو سازی دنیا لکسوس می باشد که با هدف تولید خودرو های لوکس ایجاد گردیده است.فروش اقساطی لکسوس برای خریداران خودرو های لوکس بسیار مقرون به صرفه می باشد.در این نوع از فروش خودرودر نمایندگی ها در دو مدل صفر و کارکرده در حال ارائه خدمات به مشتریان می باشد.در فروش اقساطی لکسوس ابتدامشتری بایدمبلغی را به عنوان پیش پرداخت به حساب نمایندگی واریز کند و کارهای ثبت نام اولیه را انجام دهد و در همچنین هنگام تحویل خودرو نیزباید مبلغی دیگر پرداخت نماید.در فروش اقساطی لکسوس تا زمان اتمام اقساط سند خودرو در رهن نمایندگی خواهد ماند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر و شرایط فروش با مشاورین آرمان خودرو تماس حاصل فرمایید.

کاغذ دیواری بهترین آموزشگاه زبان فروش اقساطی ایران خودرو تشریفات

فروش اقساطی خودرو

فروش لیزینگی خودرو

فروش اقساطی ایران خودرو

تحویل فوری خودرو

برای خرید اقساطی خودرو نیاز به مشاوره دارید؟

کارشناسان ما در عرشیا خودرو مهر ایرانیان از ساعت ۹ صبح تا ۶ بعد از ظهر آماده‌ی پاسخگویی به تمامی سوالات شما در رابطه با خرید اقساطی خودرو مورد نظرتان می‌باشند.

نظرات مشتریان
بنده خودرو رنو ساندرو خودم رو به صورت فروش اقساطی خودرو تحویل فوری از عرشیا خودرو خریداری کردم که بعد از اینکه مدارکم رو به دفتر فروششون بردم تونستم توی کمتر از یک ساعت خودروی خودم رو تحویل بگیرم.
رضا گوهری
بعد از تحقیق‌هایی که کردم و شرکت‌هایی که برای فروش اقساطی خودرو با پیش‌پرداخت پیدا کردم تصمیم گرفتم که خودرو پژو پارس خودم رو از عرشیا خودرو بخرم. قبل از اینکه قرارداد رو امضا کنم یکمی تردید داشتم به خاطر همین اطلاعاتی که توی سایت زده شده رو استعلام گرفتم و چون همگی درست بودند٬ اعتماد کردم. چیزی که بهم اعلام کرده بودم ۳۵ تا ۴۵ روز کاری بود ولی روز سی و سوم باهم تماس گرفتند برای تحویل ماشین. از خریدی که کردم رضایت دارم و به دوستانی که قصد خرید دارن هم توصیه میکنم.
شهرام محمدی
من میخواستم تو رنج ۴۰ میلیون تومن ماشین بخرم گزینه‌های زیادی داشتم نمیتونستم بین ماشین های چینی و ایرانی انتخاب کنم آخر سر به پیشنهاد یکی از اشناهامون دنا رو انتخاب کردم . از ماشینم راضی ام همه چی داره شتابش هم خیلی خوبه فکر نمی کردم اینقدر عالی باشه واقعاً مرسی از عرشیا خودرو
اکبر کربلایی
فروش اقساطی پژو پارس 97
مشاوره رایگان