فروش اقساطی لیفان x50
فروش اقساطی خودروی پورش
فروش اقساطی لیفان x50

فروش اقساطی خودرو لیفان x50

فروش اقساطی لیفان x50 توسط شرکت وارنا خودرو پرشین به صورت نقد و اقساط با تحویل فوری خودرو، برای دریافت اطلاعات بیشتر با مشاورین ما تماس بگیرین.

فروش اقساطی لیفان

این خودرو به صورت دنده اتواتیک و دنده ای ساده می باشد  .این خدور نیز به صورت کارکرده و با کارکرد بسیار کم که در حد خودروی صفر می باشد در این شرکت موجود است.این خودرو ۶ دنده دارد و با ترمز ABS و با ۴ ایربک و ۲ ایربک ار مدل های این خودرو می باشد.کم کم شاهد تبدیل شدن انواع خودروها به یک دیگر هستیم! شاسی بلندهای کوچک شده، کوپه های شاسی بلند شده و… این دسته از خودروها در جهان خودروسازی چندسالی است که به خوبی توانسته اند جا باز کنند.

نام خودروپیش پرداخت 24 ماه 36 ماه 48 ماه 60 ماه مشخصات فنی
فروش اقساطی هیوندای i10 مونتاژ36,000,0001,841,2501,332,5001,078,125925,500مشخصات فنی هیوندای i10 مونتاژ
فروش اقساطی هیوندای i20 مونتاژ43,500,0002,224,8441,610,1041,302,7341,118,313مشخصات فنی هیوندای i20 مونتاژ
فروش اقساطی لیفان ۸۲۰45,575,0002,330,9711,686,9081,364,8761,171,657مشخصات فنی لیفان ۸۲۰
فروش اقساطی لیفان X60 اتومات33,625,0001,719,7791,244,5921,006,999864,443مشخصات فنی لیفان X60 اتومات
فروش اقساطی جک J5 دنده ای27,675,0001,415,4611,024,359828,809711,478مشخصات فنی جک J5 دنده ای
فروش اقساطی جک J5 اتومات31,500,0001,611,0941,165,938943,359809,813مشخصات فنی جک J5 اتومات
فروش اقساطی جک S5 دنده ای42,300,0002,163,4691,565,6881,266,7971,087,463مشخصات فنی جک S5 دنده ای
فروش اقساطی جک S5اتومات48,450,0002,478,0161,793,3231,450,9771,245,569مشخصات فنی جک S5اتومات

یکی از خودروهایی که تلفیق چند طرح را در خودش دارد لیفان X50 است. این خودرو ویژگی های یک هاچ بک را در ابعاد یک شاسی بلند به افراد ارائه می دهد.لیفان برخلاف قیمت کم و فریبنده اش یکی از زیباترین شاسی بلندهای موجود در بازار است که نظر افراد بسیاری را به خودش جلب کرد است! طراحی خلاقانه و به روز این محصول را نمیتوان نادید گرفت. درواقع این خودرو با این طراحی و با قیمتش که به نظر می رسد در حد خودروهای شاسی بلند لوکس و به روز نباشد، بازهم دارد با آنها مبارزه می کند و حداقل دربازار ایران شاهد این هستیم که تا حد بسیار زیادی موفق شده است! طراحی خاص و شبه اسپورت این خودرو می تواند همان دلیلی باشد که هر جوان برای خرید یک خودرو به دنبال آن خواهد بود. پس تا اینجا لیفان علاوه بر خانواده بین قشر جوان جامعه نیز جای بازکرده است. این طراحی چند هدفه توانسته به موفقیت این خودرو تا حد بسیار زیادی کمک کند.

البته گفتنی است که کمپانی تولید کننده این خودرو یک کمپانی چینی می باشد. ممکن است با خواندن این جمله نظرتان به کلی درباره لیفان عوض شده باشد! ولی اینطور که فکر میکنید لیفیان خودروی کم ظرفیتی نیست و امکانات بسیار گسترده ای را در اختیار شما قرار می دهد. البته با توجه به قیمت این شاسی بلند شهری، باید بگوییم که کمپانی لیفان بسیار دست و دل بازی کرده است تا این خودرو با این طراحی فوق العاده و این امکانات به دست شما برسد.

اگر شما کمی روی این خودرو خرج کنید، می توانید آن را به یکی از شکیل ترین خودروهای دست ساز تبدیل کنید. این گزینه درست همان چیزی است که خیلی از افراد به دنبال آن هستند.تا اینجای کار که لیفان خوب ظاهر شده و فکر میکنم تصور بسیار مناسبی از این خودروی لیفان در ذهن شما نشسته باشد.طراحی این خودرو تاحدودی مشکل هم دارد! فاصله کم آن با زمین که جلوی ورود کامل این خودرو به دنیای شاسی بلندها را می گیرد و دماغه نامتعادل آن از جمله عواملی هستند که در جدول عیب های این خودرو می توان نامشان را نوشت. البته این ها ممکن است برای برخی اقشار درست همان چیزی باشد که می خواهند. پس به طور کلی نمی توان آن ها را عیب دانست.به نظر می رسد لیفان درطراحی این خودرو تقلیدهای بسیار زیادی کرده است. شباهت بسیار زیاد چراغ های عقب این خودرو با هیوندای توسان و از طرفی طراحی نزدیک چهره جلویی خودرو با محصولی که چندسال پیش اپل معرفی کرد همه از عواملی هستند که جلوی امتیاز دهی بابت خلاقیت را از لیفان میگیرند لیفان را می توان ماشینی دانست که طراحی اش از کشورهای مختلف و کمپانی های مختلف شکل گرفته است.

شاید بتوان آن را تجربه مثبت کمپانی های بزرگ خودروسازی دانست و شایدهم یک امتیاز منفی بزرگ برای لیفان محسوب شود. همه این موارد را باید در انتهای مطلب نتیجه گیری و بیان کرد، پس همراه ما باشید.اگر شما بخواهید خودرویی را بخرید، فضای داخلی آن یکی از اصلی ترین گزینه ها برای خریدن یا نخریدن آن خودرو خواهد بود.طراحی فوق العاده اشتیاق آور کابین لیفان یک از بزرگترین امتیازهای مثبت برای این خودرو خواهد بود. ترکیب رنگ مشکی و قرمز ، همچنین طراحی فوق العاده خلاقیت آمیز داشبور و عوامل درون خودرو البته با کمی تقلید از خودروهای فراری، شاید یکی از خاص ترین کابین های خودرو در جهان را ایجاد کرده باشد. احساس آرامش، توئم با امکانات فوق العاده خودرو از جمله دلایلی است که به خوبی رشد این خودرو را در فروش و دیگر زمینه ها توجیه می کند. لیفان با این طراحی تقریبا اکثرا اقشار جامعه از جمله جوانان را به خوبی توانسته هدف قرار دهد. این خودرو به خودی خود یکی از خودروهای اسپورت ساده محسوب می شود، درست همان چیزی که این روزها هر جوانی را وسوسه می کند تا یکی از آن ها را در اختیار بگیرد. این طراحی های ظریف با قیمت بسیار مناسب لیفان موجب شده است که فروش این خودرو رشد بسیار چشمگیری را در کشورهای مختلف و به ویژه ایران داشته باشد.

یکی از دلایلی که هنوزهم بعضا هستند برندهای بزرگی مانند فراری که بجای نمایشگرهای الکترونی از کیلومترشمارهای آنالوگ استفاده می کنند، امکان خطا در نمایشگرهاست. لیفان خواسته یا ناخواسته یکی از تجربه پذیرترین کارهای صنعت خودرو را روی این محصولش پیاده سازی کرده است. این کار لیفان یا نشانه تقلید کورکورانه است و یا نشانه تجربه بالای آن که البته نمی توانیم این کار را دقیق بررسی کنیم و به همین دلیل از آن میگذریم. هیچوقت شرکت های چینی تمام تجربه شان را رو نمیکنند یکی از بزرگترین مشکلاتی که خودروی لیفان به همراه دارد، عدم ایجاد سیستم تنظیم ارتفاع صندلی راننده است. این کار می تواند رای خرید بسیاری از افراد را هنگام معامله این خودرو بزند! اگر ارتفاع این صندلی با قد شما متناسب نباشد و شما کاملا آماده خرید آن باشید، نمی توانید آن را بخرید چون به هیچ وجه نمی توانید ارتفاع خود را درست کنید و ممکن است در تمام طول مسیر رانندگی با مشکل مواجه شوید که این می تواند بسیار آزار دهنده باشد! لیفان با تقلیدهای مختلفش از برندهای برتر جهان، بعید به نظر می رسید که همچین سیستم ساده ای را از خودرو اش حذف کند.

دلیل این کار لیفان کاملا نامشخص است امکانات رفاهی موجود در این خودرو، تا حد بسیار زیادی مناسب هستند به ویژه با توجه به قیمت این خودرو، فکر میکنیم نگاهی کوتاه به این امکانات برای این نقدوبررسی کافی باشد.سانروف، سنسور دنده عقب، تهویه مطبوع اتوماتیک، سیستم صوتی مناسب، ایربگ های کافی جهت حف ایمنی در مواجه با خطر!، گودی صندلی های خودروکه احساس دلپذیری را هنگام نشستن به افراد منتقل می کند که در مسیرهای طولانی نیز جلوی خستگی و عوامل دردآسای دیگر را به خوبی می تواند بگیرد. این ها تنها گوشه ای امکانات این خودروی لیفان بوند.البته نظر ما این است که این خودرو با توجه به شرایط و قیمتش از امکانات بسیاری خوبی بهره می برد و همانطور که در ابتدای بحث گفتیم، کمپانی لیفان در اهدای این امکانات تا حد بسیار زیادی دست و دل بازی نموده است. البته شاید هم این کمپانی دست و دل بازی نکرده و ما آنقدر از کمپانی های خودمان بی ذوقی و بی خلاقیتی در قبال مبالغ هنگفت دیده ایم که توان درک این امکانات را با این قیمت نداریم به هر حال لیفان به عنوان یک خودروی معمولی شهری از امکانات و تجهیزات بسیار خوبی بهره می برد.لیفان ایکس ۵۰ همچنین به علت ارتفاع نسبتا زیاد بدنه و فنربندی نسبتا نرم و راحت، از نظر هندلینگ نیز چندان خودرو تند و تیزی محسوب نمی شود و در سرعت های نسبتا بالا تمایلی به ناپایداری را از خود نشان می دهد که برخی مالکین به خصوص در شرایط جوی نامناسب و بر روی مسیر لغزنده، تجربه چنین شرایطی را داشته اند. با این حساب به نظر می رسد که استفاده از سامانه ایمنی ESP برای ایکس ۵۰ نسبتا ضروریست و حذف این سیستم از روی نمونه مونتاژی در کشور حرکت کاملا اشتباهی بوده است.

با این حال ایکس ۵۰ برای استفاده معمول و درون شهری خودرویی توانمند، نرم و کم سرو صدا (به خصوص در مقایسه با سایر خودروهای چینی) محسوب می شود و می تواند لبخند رضایت را به مالکین هدیه دهد. در نهایت برخی مالکان و خریداران لیفان ایکس ۵۰ نسبت به مصرف نسبتا زیاد این خودرو در روزهای نخست شکایت دارند که البته ظاهرا این مشکل پس از آب بندی خودرو نسبتا حل می شود و در نهایت مصرف میانگین لیفان به حدود ۸.۵ – ۹ لیتر در یکصد کیلومتر می رسد که چندان رقم بالاییی نیست. متاسفانه در شرایط کشورمان هنوز امکان تست همه جانبه و عددی خودرو (به خصوص در زمینه مصرف سوخت) فراهم نیست و از این رو نمی توان با دقت زیاد برنده و بازنده را در این زمینه معرفی کرد. این خودرو، یکی از موفق ترین خودروهای بازار خودروی ایران بشمار می رود که پیش بینی می شود، این محبوبیت و رشد همچنان ادامه داشته باشد و ما شاهد نسل های به روز تر این خودرو در ایران نیز خواهیم بود.

فروش اقساطی خوردو لیفان

خرید اقساطی خودرو یکی از بهترین روش های خرید است که شرایط بسیار مناسبی را برای خریداران ایجاد میکند صرفه جویی در مصرف بودجه، برنامه سازی برای خرید خودرو بدون ضرر مالی در زمینه های دیگر و… از جمله سودهای این نوع خرید هستند. شما با پرداخت بخشی از قیمت اولیه خودرو طبق بازار روز و پرداخت مابقی ارزش خودرو طی قسط های ۶ تا ۳۶ ماهه می توانید صاحب یکی از خودروهای لیفان شوید. برای دریافت اطلاعات بیشتر و خرید اقساطی خودرو کافیه به یکی از شرکت های وارد کننده این خودرو و یا نمایندگی های رسمی شان مراجعه کنید.

فروش اقساطی خودرو

فروش لیزینگی خودرو

فروش اقساطی ایران خودرو

تحویل فوری خودرو

برای خرید اقساطی خودرو نیاز به مشاوره دارید؟

کارشناسان ما در وارنا خودرو پرشین از ساعت ۹ صبح تا ۶ بعد از ظهر آماده‌ی پاسخگویی به تمامی سوالات شما در رابطه با خرید اقساطی خودرو مورد نظرتان می‌باشند.

نظرات مشتریان
بنده خودرو رنو ساندرو خودم رو به صورت فروش اقساطی خودرو تحویل فوری از وارنا خودرو پرشین خریداری کردم که بعد از اینکه مدارکم رو به دفتر فروششون بردم تونستم توی کمتر از یک ساعت خودروی خودم رو تحویل بگیرم.
رضا گوهری
بعد از تحقیق‌هایی که کردم و شرکت‌هایی که برای فروش اقساطی خودرو با پیش‌پرداخت پیدا کردم تصمیم گرفتم که خودرو پژو پارس خودم رو از وارنا خودرو بخرم. قبل از اینکه قرارداد رو امضا کنم یکمی تردید داشتم به خاطر همین اطلاعاتی که توی سایت زده شده رو استعلام گرفتم و چون همگی درست بودند٬ اعتماد کردم. چیزی که بهم اعلام کرده بودم ۳۵ تا ۴۵ روز کاری بود ولی روز سی و سوم باهم تماس گرفتند برای تحویل ماشین. از خریدی که کردم رضایت دارم و به دوستانی که قصد خرید دارن هم توصیه میکنم.
شهرام محمدی
من میخواستم تو رنج ۴۰ میلیون تومن ماشین بخرم گزینه‌های زیادی داشتم نمیتونستم بین ماشین های چینی و ایرانی انتخاب کنم آخر سر به پیشنهاد یکی از اشناهامون دنا رو انتخاب کردم . از ماشینم راضی ام همه چی داره شتابش هم خیلی خوبه فکر نمی کردم اینقدر عالی باشه واقعاً مرسی از وارنا خودرو پرشین
مژگان علیزاده
فروش اقساطی برلیانس h320
فروش اقساطی برلیانس 320اتومات
مشاوره رایگان