فروش اقساطی هیوندای اکسنت در وارنا خودرو
فروش اقساطی خودروی پورش
فروش اقساطی هیوندای اکسنت در وارنا خودرو

ویژگی های هیوندای اکسنت

هیوندای اکسنت یکی از زیباترین خودروهای حال حاضر خود است این خودرو به دلیل قدرت فرمان‌پذیری بالا و همچنین شتاب مناسب می‌تواند انتخاب خیلی از علاقه مندان به خودرو باشید.

اکسنت
برای خرید اقساطی این خودرو با سود دو و نیم درصد می توانید با شرکت وارنا خودرو تماس بگیرید.

چرا ما  کند هستیم دلیل عمده آن این است که   ما نمی‌توانیم  بدویم ولی سایر موجودات با چهار دست و پا استفاده می‌کنند اما ما انسان انسان ها نمی توانیم با سرعت ۱۶ کیلومتر در ساعت بدودیم راه حل که  اختراع خودرو بود
خودرو در واقع نوعی ماشین زمان است و با استفاده از آن می توان سریعتر به محل مورد نظر رسید و در زمان صرفه جویی کرد
تصور کنید که شما باید یک دور کامل زمین را در یک خط مستقیم بدون استراحت در روز طی کنید این کار باعث می شد که با پای پیاده ۲۶۳ روز طول بکشد
اما با خودرو می توانید ۸ روز کل این مسیر را طی کنید
خودروی هیوندای اکسنت یکی از سریعترین و پر شتاب  ترین خودرو های درون شهری است.
این خودرو توانسته از تست‌های ایمنی سربلند بیرون بیاید.

و همین مورد توجه خیلی از علاقه‌مندان به خودرو شده است.

اجسام متحرک چیزی دارند که ما آن را انرژی جنبشی می‌نامیم شاید فکر کنید اگر انرژی جنبشی بیشتری داشته باشید به همان میزان سریعتر حرکت کرده ایم اما از سرعت شما دو برابر شود انرژی جنبشی به مانند آن دوبرابر نخواهد شد چرا که به این انرژی جنبشی و سرعت چنین رابطه برقرار است .
سرعت اجسام فاصله طی شده ی آنها در همان زمان می باشد شما می توانید سرعت متوسط خودرو را از تقسیم کردن کل مسافت طی شده در کل زمان سپری شده محاسبه کنید.
کل مسافت طی شده بر کل زمان را چطور می‌توان در سرعت خودرو را در یک لحظه مشخص شده به دست آورد؟؟؟؟
حال باید به این فکر کنیم که این سرعت چیست که بشر دوست دارد و هر چه بیشتر به آن دست یابد
در عصری انسان‌ها راه‌های جدید ابداع کردند نظیر رانندگی دوچرخه سواری و…….
ممکن است همه این ها هیاهو برای هیچ باشد
یا لذت لحظه ای
اما در حقیقت مسئله این است که عقب ماندن برای انسان‌ها چندان قابل قبول نیست اما این مسابقه بین همه حیوانات ترتیب دهیم در انتها خواهیم دید که ما برنده این مسابقه نیستیم .
برای خرید اقساطی هیوندای اکسنت با سود دو نیم درصد می توانیم با کارشناسان ما در وارنا پرشین خودرو تماس حاصل فرمایید .

برای خرید اقساطی خودرو نیاز به مشاوره دارید؟

کارشناسان ما در وارنا خودرو پرشین از ساعت ۹ صبح تا ۶ بعد از ظهر آماده‌ی پاسخگویی به تمامی سوالات شما در رابطه با خرید اقساطی خودرو مورد نظرتان می‌باشند.

نظرات مشتریان
من تونستم خودروی کیا اپتیما رو فوری از وارنا خودرو پرشین تحویل بگیرم واقعا ماشین خوبی هیچی کم نداره هم تو فرمان پذیری هم تو شتاب بی نقصه واقعا خیلی دودل بودم چه ماشینی رو انتخاب کنم واقعا از انتخابم راضیم دو نفر از آشناهامون همین خودرو رو داره اونا هم از این ماشین راضی اند.
فردین حیدری
خودروی هیما S7 تونستم تو یک ساعت به صورت فوری از وارنا پرشین خودرو تحویل بگیرم. واقعا باورم نمی‌شد خیلی کارمندانشان خوش برخورد و مودب بودند من از خریدم خیلی راضیم واقعا خودروی من هیچی کم نداره هم شتاب خوبی داره هم فرمان پذیری خوبی داره به همه کسایی که میخوان این خودرو را بخرن توصیه می‌کنم که در خرید این خودرو شک نکنید.مرسی از وارنا خودرو پرشین
سهیل اصغری
من میخواستم تو رنج ۴۰ میلیون تومن ماشین بخرم گزینه‌های زیادی داشتم نمیتونستم بین ماشین های چینی و ایرانی انتخاب کنم آخر سر به پیشنهاد یکی از اشناهامون دنا رو انتخاب کردم . از ماشینم راضی ام همه چی داره شتابش هم خیلی خوبه فکر نمی کردم اینقدر عالی باشه واقعاً مرسی از وارنا خودرو پرشین
مژگان علیزاده
پرفروش‌ ترین خودروهای هیبریدی، در نیمه اول سال 2017
آمار خیره‌کننده فروش خودروهای پلاگین‌ هیبریدی از ماه ژانویه تا ژوئن ۲۰۱۷؛ تویوتا پریوس پرایم، پرچمدار فهرست پرفروش‌ترین‌ها است.
مشاوره رایگان
طراحی سایت