فروش اقساطی هیوندای اکسنت در وارنا خودرو
فروش اقساطی خودروی پورش
فروش اقساطی هیوندای اکسنت در وارنا خودرو

ویژگی های هیوندای اکسنت

هیوندای اکسنت یکی از زیباترین خودروهای حال حاضر خود است این خودرو به دلیل قدرت فرمان‌پذیری بالا و همچنین شتاب مناسب می‌تواند انتخاب خیلی از علاقه مندان به خودرو باشید.

اکسنت
برای خرید اقساطی این خودرو با سود دو و نیم درصد می توانید با شرکت وارنا خودرو تماس بگیرید.

چرا ما  کند هستیم دلیل عمده آن این است که   ما نمی‌توانیم  بدویم ولی سایر موجودات با چهار دست و پا استفاده می‌کنند اما ما انسان انسان ها نمی توانیم با سرعت ۱۶ کیلومتر در ساعت بدودیم راه حل که  اختراع خودرو بود
خودرو در واقع نوعی ماشین زمان است و با استفاده از آن می توان سریعتر به محل مورد نظر رسید و در زمان صرفه جویی کرد
تصور کنید که شما باید یک دور کامل زمین را در یک خط مستقیم بدون استراحت در روز طی کنید این کار باعث می شد که با پای پیاده ۲۶۳ روز طول بکشد
اما با خودرو می توانید ۸ روز کل این مسیر را طی کنید
خودروی هیوندای اکسنت یکی از سریعترین و پر شتاب  ترین خودرو های درون شهری است.
این خودرو توانسته از تست‌های ایمنی سربلند بیرون بیاید.

و همین مورد توجه خیلی از علاقه‌مندان به خودرو شده است.

اجسام متحرک چیزی دارند که ما آن را انرژی جنبشی می‌نامیم شاید فکر کنید اگر انرژی جنبشی بیشتری داشته باشید به همان میزان سریعتر حرکت کرده ایم اما از سرعت شما دو برابر شود انرژی جنبشی به مانند آن دوبرابر نخواهد شد چرا که به این انرژی جنبشی و سرعت چنین رابطه برقرار است .
سرعت اجسام فاصله طی شده ی آنها در همان زمان می باشد شما می توانید سرعت متوسط خودرو را از تقسیم کردن کل مسافت طی شده در کل زمان سپری شده محاسبه کنید.
کل مسافت طی شده بر کل زمان را چطور می‌توان در سرعت خودرو را در یک لحظه مشخص شده به دست آورد؟؟؟؟
حال باید به این فکر کنیم که این سرعت چیست که بشر دوست دارد و هر چه بیشتر به آن دست یابد
در عصری انسان‌ها راه‌های جدید ابداع کردند نظیر رانندگی دوچرخه سواری و…….
ممکن است همه این ها هیاهو برای هیچ باشد
یا لذت لحظه ای
اما در حقیقت مسئله این است که عقب ماندن برای انسان‌ها چندان قابل قبول نیست اما این مسابقه بین همه حیوانات ترتیب دهیم در انتها خواهیم دید که ما برنده این مسابقه نیستیم .
برای خرید اقساطی هیوندای اکسنت با سود دو نیم درصد می توانیم با کارشناسان ما در وارنا پرشین خودرو تماس حاصل فرمایید .

فروش اقساطی خودرو

فروش لیزینگی خودرو

فروش اقساطی ایران خودرو

تحویل فوری خودرو

برای خرید اقساطی خودرو نیاز به مشاوره دارید؟

کارشناسان ما در وارنا خودرو پرشین از ساعت ۹ صبح تا ۶ بعد از ظهر آماده‌ی پاسخگویی به تمامی سوالات شما در رابطه با خرید اقساطی خودرو مورد نظرتان می‌باشند.

نظرات مشتریان
بنده خودرو رنو ساندرو خودم رو به صورت فروش اقساطی خودرو تحویل فوری از وارنا خودرو پرشین خریداری کردم که بعد از اینکه مدارکم رو به دفتر فروششون بردم تونستم توی کمتر از یک ساعت خودروی خودم رو تحویل بگیرم.
رضا گوهری
بعد از تحقیق‌هایی که کردم و شرکت‌هایی که برای فروش اقساطی خودرو با پیش‌پرداخت پیدا کردم تصمیم گرفتم که خودرو پژو پارس خودم رو از وارنا خودرو بخرم. قبل از اینکه قرارداد رو امضا کنم یکمی تردید داشتم به خاطر همین اطلاعاتی که توی سایت زده شده رو استعلام گرفتم و چون همگی درست بودند٬ اعتماد کردم. چیزی که بهم اعلام کرده بودم ۳۵ تا ۴۵ روز کاری بود ولی روز سی و سوم باهم تماس گرفتند برای تحویل ماشین. از خریدی که کردم رضایت دارم و به دوستانی که قصد خرید دارن هم توصیه میکنم.
شهرام محمدی
من میخواستم تو رنج ۴۰ میلیون تومن ماشین بخرم گزینه‌های زیادی داشتم نمیتونستم بین ماشین های چینی و ایرانی انتخاب کنم آخر سر به پیشنهاد یکی از اشناهامون دنا رو انتخاب کردم . از ماشینم راضی ام همه چی داره شتابش هم خیلی خوبه فکر نمی کردم اینقدر عالی باشه واقعاً مرسی از وارنا خودرو پرشین
اکبر کربلایی
فروش اقساطی سمند
مشاوره رایگان