فروش اقساطی محصولات آلفا موتور

فروش اقساطی محصولات آلفا موتورReviewed by فروش اقساطی on Nov 25Rating: 5.0فروش اقساطی محصولات آلفا موتور

فروش اقساطی خودرو آلفارومئو میتو

فروش اقساطی محصولات آلفا موتور

آلفاموتور یکی از لوکس ترین کمپانی هایی است که در حوزه خودرو فعالیت می کند. این کمپانی لوکس با توجه به چهره جذاب و طراحی کاربردی، طرفداران زیادی به ویژه بین قشر اسپرت طلب، پیدا کرده است. این کمپانی ایتالیایی بیش از صد سال است که فعالیت خود را شروع کرده و پس از تولید و عرضه خودروهای مسابقه، پا به عرصه خودروهای لوکس و فوق لوکس گذاشته است. این کمپانی با طراحی و عرضه خودروهای اسپرت و لوکس خودش، همواره به دنیا اثبات کرده است که یکی از 5 کمپانی برتر دنیا در تولید و عرضه خودروهای لوکس و اسپرت می باشد. تنوع محصولات این کمپانی در ایران بسیار کم است و ما به صورت خلاصه خودروهای موجود آن را در بازار ایران بررسی می کنیم.

فروش اقساطی GIULIETTA

یکی از خودروهای هاچ بک-اسپرت کمپانی آلفا موتور می باشد، طراحی فوق العاده رابط کاربری و پلت فرم ظاهری این خودرو، افراد را ناخوادگاه به خود جذب می کند. رنگ بندی این خودرو در انواع مختلف باعث شده است که اغلب افراد و سلیقه ها به سمت آن کشش پیدا کنند. اگر بخواهیم از چهره و جذابیت این خودرو بگوییم نمی توانیم کار را در یک متن خلاصه تمام کنیم! قدرت و کارکرد نرم این خودرو، در نوع خودش بی نظیر است و تقریبا هیچ جای دیگری نمی توانید آن را تجربه کنید. حس و حالی که خودروهای آلفا و به ویژه این خودرو به شما منتقل می کند به گونه ای اختصاص یافته کمپانی آلفا موتور است. از هر چیزی که بگذریم، نمی توانیم چیزی درباره کابین این خودرو نگوییم. امکانات فوق العاده همراه با ایمنی بالا، بهترین حس ممکن را درون این خودرو به شما منتقل می کند! کافی است برای بار اول سوار این خودرو شوید، اگر کمی خودرو دوست باشید، شاید دل کندتان بسیار سخت باشد.

فروش اقساطی خودرو آلفاموتور MITO

خودروی اسپرت و کوپه کمپانی بزرگ آلفاموتور، این خودرو را تقریبا هر سلیقه ای می پذیرد، ابعادی کوچک در عین حال کارآمد و فوق لوکس این خودرو، شما را هنگام رانندگی به وجد خواهد آورد. کارکرد فوق العاده سریع، نرم، شتابنده این خودرو از جمله مواردی هستند که در جایگاه های عادی این خودرو قرار می گیرند! در جلوی این خودرو درست مانند خودروهای دیگر آلفاموتور چراغ های گرد و کوچک را مشاهده می کنیم. اما در پلت فرم ظاهری این خودرو تفاوت های بسیاری پیدا می شوند که این خودرو را به دوست داشتنی ترین خودرو آلفاموتور تبدیل می کند.فروش اقساطی محصولات آلفا موتور با حداقل 50% پیش پرداخت و تحویل فوری، جهت راهنمایی و مشاوره با کارشناسان وارنا خودرو پرشین با ما تماس بگیرید.وارنا خودرو پرشین در زمینه فروش اقساطی خودرو با تحویل 1 روزه خدمات متنوعی را به مشتریان ارائه می دهد.

 

شرایط تحویل فوری

 • در این بخش ابتدا ٥٠٪‏ مبلغ خودرو رو بايد اول پرداخت كنید.
 • الباقي مبلغ طي اقساط ٦ الي ٢٤ ماهه پرداخت ميکنید.
 • تحويل خودرو ١ ساعته است و در اين شرايط كليه خودرو هاي داخلي و خارجي موجود است.
 • ٢/٥ درصد ماهانه و ١٠٪‏ كارمزد مبلغ تسهيلات است و اقساط بین ٦ الي ٢٤ ماهه است.

خریدار باید موارد زیر را ارائه دهد:

 • 1- اصل و کپی شناسنامه و کارت ملی
 • 2-مدارک محل سکونت جهت رویت (سند منزل و یا اجاره نامه)
 • 3-پرينت ٣ ماهه حساب جاري
 • 4-دسته چك معتبر

شعبه اشرفی اصفهانی:

اشرفی اصفهانی-ابتدای مرزداران-روبروی بانک تجارت-پلاک 227-طبقه 4

شماره تماس : 44270408 – 021

44270407 – 021

44247942 – 021

44271217 – 021

فکس: 44247889-021

داراي مجوز از اتحاديه نمايشگاه داران اتومبيل

شناسه ملی قوه قضاییه:10320619909

سال تاسیس: 1386

شماره ثبت:411306

Share

1 دیدگاه

 • حامد منصوری

  خسته نباشید

 • دیدگاه خود را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.