فروش اقساطی ایران خودرو

فروش-اقساطی-ایران-خودرو

فروش اقساطی ایران خودرو

وارنا خودرو پرشین در زمینه فروش اقساطی خودرو با تحویل ۱ روزه خدمات متنوعی را به مشتریان ارائه می دهد.

برای تحویل فوری خودروها اقساط حداکثر ۲۴ ماهه و پیش پرداخت حداقل ۵۰% قیمت روز خودرو خواهد بود.

ایرانخودرو یکی از برترین کمپانی های خودرو سازی ایران و تقریبا یکی از پایین رده ترین کمپانی های خودروسازی در مقیاس جهانی است. این کمپانی خودروهای زیادی با مصارف مختلف که البته همه تقریبا از یک نوع ساختار بهره می برند، تولید و عرضه نموده است.اگر بخواهیم به تاریخچه این کمپانی با تجربه ای بیشتر از ۵۰ سال نگاه بکنیم، دربین تولیدات مختلف آن یکی دو مدل موفق را می توانیم دریابیم که هر کدام از آن ها در زمان خودش جزء بهترین خودروها در صنعت خودروسازی بوده اند، البته منظورمان خودروهای تولیدی توسط خود این کمپانی نیستُ بلکه این خودروهای موفق، خودروهایی است که این کمپانی حق تولید آن ها را خریده و به صورت مونتاژ به تولید آنها مشغول است.اگر اکنون به گذشته نگاه کنیم می بینیم که ایرانخودرو پس از وارد کردن پژو ۴۰۵ از فرانسه به ایران، شروع به ساخت خودروهایی مانند سمند، پژو پارس و… را کرد که البته همه این خودروها، از پلت فرم خودروی وارداتی این کمپانی یعنی ایرانخودرو ساخته شده اند و با تغییرات کوچکی مانند چراغ، تغییر ابعاد خودرو و … نام یک خودروی جدید را به خود گرفتند و وارد خیابان ها شدند.تنها خودروی موفقی که توسط خود شرکت ایرانخودرو آن هم قبل از انقلاب و با کمک انگلیسی ها تولید شد، خودروی پیکان بود که اکنون با گذشت بیش از ۵۰ سال از طراحی آن هنوزهم شاهد حضور پررنگ آن در سطح شهر هستیم. این درحالی است که تاریخ منقضی شدن تولید خودروی ۴۰۵ در اروپا سال ۱۹۸۹ بود یعنی تنها دوسال پس از تولید و عرضه، حداقل ویژگی مثبت ۴۰۵ که باعث شد دو سال در دست تولید باشد، تقاضای زیاد افراد برای خرید این خودرو بود وگرنه تولید این خودرو بیش از یک سال به طول نمی انجامید.اکنون یکی از خدماتی که شرکت های فروش خودرو و کمپانی های سازنده آن در اختیار مشتریانشان قرار می دهند، شرایط ویژه خرید اقساطی خودروها است. البته شرایط این مدل فروش در هر شرکتی متفاوت است، اما از آنجایی که صنعت خودروسازی یکی از پررقیب ترین صنعت های فعال در سراسر جهان است، کمپانی های مختلف برای جلب رضایت بیشتر مخاطبانشان، شرایط بهتر و به صرفه تری برای مشتری ایجاد میکنند که مجموع این رقابت ها در ایجاد کردن این شرایط، زمینه مطلوبی را برای خرید خودرو فراهم می آورد که همه این ها به نفع مردم تمام می شود.خوشبختانه در این مورد هربار شاهد شرایط به روزتر و بهتری از کمپانی های خودروسازی داخلی هستیم.

فروش اقساطی خودرو رانا

بی شک رانا یکی از محبوب ترین ماشین های مردم ایران است. این ماشین با قابلیت های خوب و به صرفه ای که به مردم تحویل می دهد و از طرفی با قیمت مناسبی که دارد، شرایط خوبی را فراهم کرده تا عموم مردم بتوانند به راحتی این خودرو را خریداری کنند و از آن استفاده نمایند. در رای گیری ها و نظرسنجی هایی که اتفاق افتاده این خودرو در صدر جدول رضایت بین خودروهای داخلی قرار دارد. آن دسته از خوانندگان محترم که قصد خرید این خودرو را دارند تا انتهای مطلب همراه ما باشند.

فروش اقساطی خودرو پژو ۲۰۶

شاید چهره تهاجمی ۲۰۶ که حالتی اسپورت به این خودرو می دهد از جمله دلایلی باشد که موجب موفقیت در فروش این ماشین شده است. خودرویی که نتنها جوانان بلکه خانواده ها را نیز شیفته خودش کرده است. این خودرو که توسط شرکت فرانسوی پژو طراحی شده است. با ایمنی بالا، شتاب گیری فوق العاده، کارکرد نرم و دلچسب که حس دلپذیری از رانندگی را به راننده منتقل می کند و قیمت مناسب باید هم یکی از برترین خودروهای تولید شده در صنعت خودروسازی بشمار برود. اگر شما هم به این خودرو علاقمند هستید و میخواهید یکی از آن ها را بخرید، پیشنهاد میکنم تا انتهای مطلب همراه ما باشید.

فروش اقساطی خودرو رنوکپچر

یکی از لوکس ترین خودروهای شهری موجود در بازار خودرو ایران و جهان، خودرو کپچر ساخت کمپانی رنو فرانسه می باشد. خودرویی لوکس، اسپورت و ایمن که یکی از بهترین گزینه ها برای نتنها جوانان بلکه خانواده ها می باشد، این خودرو باطراحی فوق العاده خود که ويژه رانندگی در شهر می باشد، توانی طی کردن مسیرهای طولانی و مسافرت های چند روزه را نیز دارد، فقط کافی است کمی با آن کنار بیایید. رنو با تولید این خودرو سهم قابل توجهی از بازار خودروهای شهری جهان را به دست گرفته است که البته بیشتر آن را مدیون چهره جذاب و خیره کننده این خودرو است. علاقمندان به خرید این خودرو، حتما تا انتهای مقاله همراه ما باشند.

فروش اقساطی خودرو پژو ۲۰۷i

نسخه جدید ۲۰۶ با امکاناتی به روزتر که تحت عنوان ۲۰۷ شناخته می شود، متاسفانه نتوانسته مانند برادر کوچکترش رکودشکنی ۶ میلیونی در فروش را داشته باشد. احتمالا شرکت پژو با تجربه فوق العاده مهیجی که در تولید و توزیع خودروی ۲۰۶ داشته استُ نسخه جدید آن را تقریبا بدون دستکاری در چهره روانه بازار کرده تا مشتریان همان حس دلپذیر ۲۰۶ را در مشاهده ۲۰۷ داشته باشند، اما اکنون رقبای بسیاری زیادی برای این نوع ماشین ها در خیابا ها و فروشگاه های خودرو دیده می شود. و مانند زمان ۲۰۶ این خودرو یگانه میدان نیست. به هرحال ۲۰۷ با امکانات ذاتی ۲۰۶ در نسخه های به روزتر به بازار عرضه شده است. به روزرسانی هایی که به کمپانی پژو این امید را میداد که ۲۰۷ اگر رکورد فروش ۲۰۶ را نزند، حداقل می تواند در رتبه دوم پس از آن بایستد ولی متاسفانه این اتفاق نیوفتاد. دوست داران این خانواده از کمپانی پژو ما را تا انتهای مطلب همراهی کنند.

فروش اقساطی خودرو پژو ۴۰۵

خودروی ۴۰۵ را میتوان اینطور توصیف نمود! ژیان اروپا، تولید روزما! زمان طراحی و تولید این خودرو به حدود ۳۰ سال پیش برمیگردد، همانطور که در عکس می بینید، پس از گذشت ۳۰ سال تفاوت فوق العاده چشم گیری درطراحی این خودرو رایج در خیابان های ایران، دیده نمی شود. درواقع تمام طراحی اعم از موتور، چهره و… این خودرو برمیگردد به همان ۳۰ سال پیش که اکنون ما داریم از آن استفاده می کنیم، اما اگر نخواهیم فقط نکات منفی کار را ببینیم، ایران خودرو امانت دار خوبی است که پس از گذشت این سال ها هیچگاه در پلت فرم های این خودرو دست نبرده است!

فروش اقساطی خودرو سمند

چهره به بلوغ رسیده، ذات خراب! این جمله بهترین تفسیری است که می توانیم از خودروی سمند داشته باشیم. ایرانخودرو پس از سال ها تولید پیکان براین‌آمد که خودرویی متفاوت تولید کنید تا خیابان های شهر را از یک رنگی نجات دهد، نتیجه این تصمیم انقلابی ایران خودرو، تغییر چراغ ها، آیینه ها، شیشه جلو خودروی پیکان و… بود که بازهم روی همان موتور طراحی شده توسط انگلیسی ها در ۵۰ سال پیش تهویه شد و به بازار عرضه گردید. ایرانخودرو روی این تغییراتش نام خودروی تماما ایرانی را گذاشت و تاحالا به تولید و عرضه آن مشغول است. دوست داران این خودرو تا انتهای مقاله ما را همراهی کنند تا کمی درباره خرید اقساطی آن به گفت و گو بنشینیم!

فروش اقساطی خودرو پژو پارس

داستان پژو پارس کاملا شبیه سمند است، این خودرو نیز با تغییرات ظاهری روی همان موتور ۴۰۵ بارگذاری شده و در خیابان ها گشت می زند، اما بحث برخورد مردم با این خودرو کمی متفاوت است، این خودرو یکی از خودروهای محبوب ایرانی ها و به ويژه جوانان می باشد. ارگونومی خاص این خودرو، سرعت و کارکرد نرم آن از دلایلی است که این ماشین را مورد قبول جامعه قرار داد. اگر بخواهیم جایی از ایرانخودرو تعریف بکنیم، در برخورد با پارس باید این کار را انجام دهیم. پژو پارس شاید بهترین نباشد! ولی در نوع خودش یکی از بهترین ماشین های تولید شده توسط ایران خودرو و یکی از بهترین و مناسب ترین ماشین هایی است که در ایران می توان آن را یافت. قیمت مناسب دربرابر شرایط ویژه این خودرو، یکی از دلایلی است که این خودرو را خاص نموده است، دوست داران این خودرو ما را تا انتهای مقاله همراهی کنند.

فروش اقساطی خودرو دنا

کم کم سمند داشت همان شخصیت و تصور پیکان را بین مردم پیدا می کرد، همان چهره تکراری و خسته کننده تقریبا داشت در تمام شهر پر می شد! در این زمان ایران خودرو با تغییر پلت فرم ظاهری سمند و تغییراتی جزیی در موتور آن خودرویی جدید به نام دنا را معرفی کرد. دنا از چهره ای زیبا، تهاجمی و مورد قبول مردم بهره می برد. این حس مطلوبیت در چهره، در امکانات و تجهیزات این خودرو نیز دیده می شود. البته سنگین بودن خودرو، حرکت سنگین و بزرگی آن را شاید بتوانیم از معایب آن عنوان کنیم اما به هرحال ممکن است این عناوین، دقیقا عناوین مورد علاقه قشر خاصی از جامعه باشد. همین مسیله باعث شده که به جای معایب، این نکات را به عنوان مزاید دنا بیان نمود.

 

فروش اقساطی خودرو و لیزینگی خودرو ایران خودرو

فروش اقساطی و لیزینگی خودرو ایرانخودرو در کمپانی وارنا خودرو باری شما میسر شده است.

جدول اقساطی بلند مدت با تحویل مدت دار

فروش-اقساطی-ایران-خودرو

 • وارنا خودرو پرشین فروش اقساطی کلیه خودرو های داخلی و خارجی با سرمایه گذاری شخصی فعالیت میکند.
 • مشتریان ۴۰% قیمت خودرو را ( قیمت در همان روز) به صورت پیش پرداخت و مابقی به صورت اقساط ۲۴ الی ۶۰ ماهه پرداخت نمایند.
 • تحويل خودروها ٣٠ الي ٤٥ روز كاري ميباشد.
 • شرايط فروش اقساطي با تحويل مدت دار سود ٢١٪‏ سالانه است.

خریدار باید موارد زیر را ارائه دهد:

 • ۱-فرم تکمیل شده درخواست خرید اقساطی خودرو و اعلام درخواست خرید فوری یا مدت دار
 • ۲- اصل و کپی شناسنامه و کارت ملی
 • ۳-آدرس محل سکونت و اشتغال به همراه کدپستی
 • ۴- فرم تکمیل شده تعهد نامه عدم فروش و انتقال خودرو
 • ۵- چک های اقساطی
 • ۶- فرم استعلام بانکی

شرایط تحویل فوری

 • در این بخش ابتدا ٥٠٪‏ مبلغ خودرو رو بايد اول پرداخت كنید.
 • الباقي مبلغ طي اقساط ٦ الي ٢٤ ماهه پرداخت ميکنید.
 • تحويل خودرو ١ ساعته است و در اين شرايط كليه خودرو هاي داخلي و خارجي موجود است.
 • ٢/٥ درصد ماهانه و ١٠٪‏ كارمزد مبلغ تسهيلات است و اقساط بین ٦ الي ٢٤ ماهه است.

خریدار باید موارد زیر را ارائه دهد:

 • ۱- اصل و کپی شناسنامه و کارت ملی
 • ۲-مدارک محل سکونت جهت رویت (سند منزل و یا اجاره نامه)
 • ۳-پرينت ٣ ماهه حساب جاري
 • ۴-دسته چك معتبر

شعبه اشرفی اصفهانی :
اشرفی اصفهانی-ابتدای خیابان پیامبر شرقی -خیابان شاهد-کوچه وحدت 4- پلاک 20 طبقه 2 واحد 3
دارای مجوز از اتحاديه نمايشگاه داران اتومبيل

شناسه ملی قوه قضاییه :
10320619909

سال تاسیس :
1390

شماره ثبت :
411306

تلفن‌های تماس:
021-44019853
021-44019854
021-44968260
021-44966526
021-44966821

فکس:
021-44965146

1,637 دیدگاه

 • علیرضا

  خییییییییلی خوبه فقط اگه محصولات سایپا رو مثل تیبا رو هم قرار بدید که دیگه نور علی نور میشه

 • علیرضا

  الان اگه قیمت نمایندگی حساب بشه پس یعنی تیبا ۱۸ میلیون و هفتصد و نود هزار تومن حساب میشه؟!!!
  یا سمند ال ایکس سال ۲۳ میلیون؟!!!
  تورو خدا جواب بدین این یه دونه رو
  اگه اینجوری بشه که عااااالیه
  اونوقت جای تیبا سمند ال ایکس سال میگیرم خوووووب

 • علیرضا

  تیبا شده ۱۸ میلیون و هفتصد و شصت هزار تومن 😀

 • علیرضا

  میشه قیمت روز خودرو هارو درست کنید؟!
  ممنون میششششششششششیییییییییییم

 • رضا قاسمی

  ۱- وقتی خودرویی لیزینگ می کنید ماشین به نام چه کسی است و چه مدارکی به مشتری می دهید
  ۲- خودرو را از شما تحویل میگیریم یا از نمایندگی؟
  ۳- چه ضمانتی وجود دارد که پس از ۳۰ روز ماشین تحویل شود

 • وارنا خودرو پرشین

  قیمت روز خودرو ها بروز هستن

 • وارنا خودرو پرشین

  بله کلیه خودرو ها با قیمت روز نمایندگی ارائه می شوند

 • ehsan

  من میخوام بیست تومن پیش بدم و ۲۰۶ تیپ ۵بگیرم،اقساط ۶۰ ماهه رو زدم،
  تحویل چند روز بعد از ثبت نامه؟رنگ خودرو چطور مشخص میشه؟

 • علیرضا

  محصولات سایپا پس چی؟!
  نمیشه تیبا رو هم قرار بدید؟!
  آهان راستی نمیشه بیشتر از این مبلغی که نوشتید پیش پرداخت داد؟!
  من الان بین سمند ال ایکس دوگانه که ۲۳ میلیونه با تیبا که ۱۹٫۴ میلیونه موندم
  پول پیشم هم ۱۰ میلیونه
  میتونم ده تومن بدم؟
  راستی تیبا رو هم قرار بدید جز این خودرو ها اگه میشه
  حیفه که نباشه 😀

 • علیرضا

  راستی ال ایکس نیست؟!!!!!!!!!!!!!

 • صارمی

  ببخشید امکان تحویل خودرو در شهرستان های به غیر از تهران هست ؟ و ما که ساکن شهرستان هستیم و دسترسی به بانک آینده نداریم میتونیم شخصی رو به نمایندگی بفرستیم تا پرداخت و ثبت نام و غیره رو در دفترتون انجام بده ؟ ممنون میشم جواب بدید .

 • شهاب

  اینجانب خواستار خرید یه خودرو سمند می باشم لطفا بفرمائید چگونه اقدام کنم

 • وارنا خودرو پرشین

  لطفا از طریق بخش تماس با ما با مشاورین وارنا خودرو پرشين تماس بگیرید

 • سجاد

  با سلام
  من متقاضی خرید از لیزینگ شما هستم . اما متاسفانه ریسک خرید بالایی داره چون تمام سرمایه ام را باید بذارم کلاه برداری این روز ها خیلی زیاده
  چه تضمینی شما به میدهید که خدایی ناکرده بنده و دیگران از دلواپسی و اضطراب جهت خرید خارج و متضرر نشویم
  میشه خواهشا راهنمایی بفرمایید

 • علیرضا

  تیبا برای خرید قرار نداره؟

 • GM

  چه تضمینی وجود داره که ما ۱۰۰ میلیون پول نقد اول بدیم بعد ۳۰ روز ماشین تحویل بگیریم اگه تاخیر داشت یکی دو ماه و دراین بین ماشین قیمتش ارزون شد . کی ؟خسارت ما رو میده؟؟؟؟؟؟

 • رضا

  سلام
  من میخوام تحویل فوری باشه شرایطش چطوره

 • سیدحسین

  سلام
  خسته نباشید بابت این همه زحمتی که میکشید و ملت رو وسیله دار می کنید
  یک سوال که خیلی واسم مهمه و پیش اومده واسم اینه که بپرسم من از استان اصفهان میخوام ثبت نام کنم
  ولی شرمنده ببخشید اما نمیتونم به اینکه فقط در قوه قضاییه شرکت شما ثبت شده اعتماد کنم، راه دیگری واسه جلب اعتماد همشهریان نیست؟؟؟؟؟؟
  یک سوال دیگه هم تحویل خودروها بعد از ثبت نام چند روزه است؟؟؟؟
  سند کی به نام خریدار میخوره؟؟؟؟
  اقساط چطوری پرداخت میشه؟؟؟؟ (دفترچه است؟،چک یا…..)
  ممنون میشم جواب بدید باتشکر ویژه از دستندکاران محترم شما

 • امیر

  برو یه فولوکس قورباغه ای بگیر با این تیبا تیبا کردنت اه ه ه ه ه ه ه ه ه ه ه ه ه ه هه

 • رضا

  از حسن نیت مدیران محترم که این روند خرید خودرو برای افرادی که واقعا از نظر مالی مشکل دارند در پیش گرفتند بی نهابت سپاسگزارم

 • رضا

  با عرض پوزش.
  ایا خودرو سمند ال-ایکس برای فروش موجود نیست.لطفا پاسخ دهید.

 • وارنا خودرو پرشین

  سمند LX نیز موجود هست. لطفا با مشاورین شرکت تماس بگیرید

 • مرتضی

  قیمت پژو ۲۰۶ تیپ ۵ در بازار الان حدود ۳۶ تا ۳۶٫۲۰۰ هستش نه ۳۷

 • وارنا خودرو پرشین

  لطفا با شماره های تماس مشاورین شرکت تماس بگیرید

 • وارنا خودرو پرشین

  قیمت ها در این بخش حدودی هستند و هنگام عقد قرارداد براساس قیمت روز نمایندگی محاسبه خواهد شد

 • وارنا خودرو پرشین

  سابقه درخشان وارنا خودرو پرشين و کسب تمامی مجوزهای لازم برای فعالیت در این زمینه ضامن تعهد ما نسبت به قرارداد با مشتریان عزیز است. همچنین سند از ابتدا ( دست اول ) به نام مشتری صادر میگردد و فقط تا پایان اقساط در رهن شرکت می باشد

 • وارنا خودرو پرشین

  قراردادی که شرکت با متقاضیان منعقد می کند بر اساس قرارداد نمایندگی ها تنظیم شده که در صورت تاخیر در تحویل به مشتری سود مشارکت تعلق می گیرد

 • وارنا خودرو پرشین

  سند از ابتدا ( دست اول ) به نام مشتری صادر میگردد و فقط تا پایان اقساط در رهن شرکت می باشد، زمان تحویل خودرو در مقاطع زمانی تغییر می کند برای اطلاعات بیشتر با شرکت تماس بگیرید.
  پرداخت اقساط بصورت واریز به حساب شرکت ماهانه ( چک دریافت نمی گردد )

 • وارنا خودرو پرشین

  بلی به تمام ایران خودرو ارسال می گردد و هزینه آن به عهده مشتری می باشد. امکان معرفی نماینده قانونی برای انجام امور اداری وجود دارد

 • وارنا خودرو پرشین

  قیمت خودروها براساس قیمت روز نمایندگی در هنگام عقد قرارداد محاسبه میشود

 • وارنا خودرو پرشین

  ۱- سند از ابتدا ( دست اول ) به نام مشتری صادر میگردد و فقط تا پایان اقساط در رهن شرکت می باشد
  ۲- شرکت وارنا خودرو پرشين آتیه
  ۳- قراردادی که شرکت با متقاضیان منعقد می کند بر اساس قرارداد نمایندگی ها تنظیم شده که در صورت تاخیر در تحویل به مشتری سود مشارکت تعلق می گیرد

 • وارنا خودرو پرشین

  متاسفانه در حال حاضر شرکت وارنا خودرو پرشين بر روی محصولات سایپا فعالیت نمیکنه. اگر در آینده تغییری ایجاد شد حتما اطلاع رسانی خواهیم کرد.

 • علیرضا

  آخه مگه من از تو سوال کردم که خودتو نخود هر آشی میکنی؟!!!!!!!

 • علیرضا

  وارنا خودرو پرشين جون تیبا هم هست واسه خرید؟
  آخه تو لیست نیست اسمش…..

 • محمد

  سلام.
  به قول سید حسین عزیز ثبت اسم شرکت در سایت قوه قضاییه نمیتونه دلیل محکمی در راستای اعتماد به شرکت باشه. خود شما آیا دلیل دیگه ای هم میتونید بیارید که باعث اعتماد بیشتر و دلگرمی ما بشه؟
  اگر جواب بدید ممنون میشم چون برام خیلی مهمه
  در ضمن هزینه ارسال خودرو تا اهواز چقدره؟
  اگر من از طریق اینترنت ثبت نام انجام بدم دیگه نیازی نیست که بیام تهران؟

 • وارنا خودرو پرشین

  حقیقت امر این هست که وارنا خودرو پرشين تمام تلاش خود را برای جلب اعتماد و جلوگیری از هرگونه سواستفاده انجام داده تا جاییکه کلیه دریافت های مالی از طریق بانک صورت میپذیرد و به هیچ عنوان پول نقد از مشتری دریافت نمیشود. اگر شما راه دیگری برای ایجاد حس اعتماد میشناسید لطفا معرفی کنید.
  برای اطلاع از هزینه ارسال و کسب اطلاعات دقیق تر لطفا با مشاوران وارنا خودرو پرشين تماس بگیرید.

 • آرش

  من موندم چرا جواب این علیرضا را نمیدین
  خوب تیبای این بنده خدا چی شد:D

 • وارنا خودرو پرشین

  در حال حاضر شرکت وارنا خودرو پرشين فعالیتی برای خودروهای سایپا نداره. اگر در آینده تغییری ایجاد شد حتما از طریق سایت اطلاع رسانی خواهیم کرد

 • محمد

  سلام
  می خواستم بپرسم خیلی از این خودروهایی که توی لیست گذاشتید در حال حاضربه گفته ی شرکت های سازنده تولید ندارن مثل “مزدا ۳″ و ” مگان ” (چند ماهه من می خوام ثبت نام کنم نتونستم ) قیمت بازار با نمایندگی هم اونقدر زیاده که عاقلانه نیست شما از بازار تهیه کنید و به قیمت نمایندگی اون هم اقساطی بفروشید . حالا اگر بفرمایید که چطور شما این خودرو ها را به موقع می خواین تحویل بدین در صورتی که اونایی که در نمایندگی های مجاز ثبت نام کردن با تاخیر چند ماهه هنوز خودروشون تحویل نگرفتن و حتی شرکت سازنده هم نمی تونه تاریخ دقیق تحویل رو اعلام کنه . با تشکر

 • محمد

  به من حاظرم مبلغ بیشتری پرداخت کنم در عوض با تکمیل شدن مدارک خودروی مورد نظرم رو تحویل بگیرم

 • وارنا خودرو پرشین

  برای دریافت اطلاعات تکمیلی در مورد نحوه تحویل فوری خودرو ها و شرایط فروش فوری با مشاورین وارنا خودرو پرشين تماس بگیرید.

 • وارنا خودرو پرشین

  مدت تحویل خودرو با توجه به شرایط نمایندگی ها و نوع خودرو متفاوت می باشد. لطفا برای اطلاعات تکمیلی با مشاوران وارنا خودرو پرشين تماس بگیرید

 • احسان

  با سلام
  اولا می خواستم بدونم در مورد انتخاب رنگ ماشین محدودیتی وجود داره یا نه ؟
  دوما اینکه من در مورد ضامن مشکل دارم و فقط میتونم چک شخصیم و گواهی کسر از حقوق بیارم. با این اوصاف آیا می تونم برای خرید خودرو اقدام کنم یا نه ؟
  سوما می خواستم بدونم آیا امکان ارتباط ما با کسایی که قبلا از شرکت شما خودرو تهیه کردند هست یا نه ؟

 • رضا

  با سلام
  سمند اس ای الان تولید نمیشه و قیمت بازارش بالای ۲۵ میلیونه چطور شما با حدود ۲۱ میلیون اون هم قسطی میفروشین؟؟؟
  سمند ای اف سون دو گانه تحویل ۴۵ روزه کارخانه الان حدود ۳۰ میلیونه و شما قیمت اون رو کمتر از ۲۸ میلیون گذاشتید میشه توضیح بدین کجای موضوع مشکل داره؟ البته نمیخوام پیش داوری کنم ولی احتمالا این سوال رو حذف میکنین که دیگران نبینن

 • وارنا خودرو پرشین

  قیمت خودروها در این بخش بروز نیستند و تنها بعنوان نمونه ای از نحوه ایجاد اقساط قرار گرفته اند. برای قیمت روز خودروها بخش مجزایی در سایت قرار داده شده است. قیمت خودرو در زمان ثبت قرار داد و براساس قیمت روز نمایندگی محاسبه خواهد شد، برای اطلاعات بیشتر میتوانید با مشاورین وارنا خودرو پرشين تماس بگیرید

 • وارنا خودرو پرشین

  با سلام.
  امکان انتشار لیست مشتریان بر روی اینترنت وجود ندارد، شما با کارشناسان وارنا خودرو پرشين تماس بگیرید تا شرایط خود را برای آنها در مورد ضامن توضیح دهید. برای ارتباط با سایر مشتریان نیز میتوانید درخواست خود را از طریق تلفن مطرح کنید.

 • خلیل

  سلام وام کم بهره ای به بنده تعلق گرفته که شرط ان خرید خودرو میباشد مبلغ ان نیز هفت میلیون تومانه الباقی نیز نقد واریز میکنم ایا امکان صدور پیش فاکتور واعلام شماره حساب برای بانک مورد نظرجهت واریز هفت میلیون تومان به حساب شرکت نزد بانک اینده وجود دارد خواهشمندم در صورت امکان همکاری نمایید

 • وارنا خودرو پرشین

  سلام دوست عزیز، لطفا برای این گونه موارد خاص با مشاورین وارنا خودرو پرشين تماس تلفنی برقرار کنید تا راهنمایی بهتری دریافت کنید

 • سامان

  قیمت تویوتا لندکروزر تو بازار ۳۴۰ تا ۳۵۰ میلیون نمایندگی ایرتویا هم که لندکروزر نداره پس قیمت شما بر چه اساسیه؟

 • وارنا خودرو پرشین

  قیمت براساس قیمت نمایندگی ها درج شده و در زمان عقد قرارداد براساس قیمت روز نمایندگی اقساط محاسبه خواهد شد. بطور حتم خودروهایی که در نمایندگی موجود نیست و یا تولید اونها متوقف شده نیز امکان خرید اقساطی ندارند.

 • امیر

  سلام باتوجه به فرمایش شما در بالا مبنی بر اینکه خودرویی که تولید ندارد فروش اقساطی نیز ندارد پس چگونه است که بنده سمند ال ایکس ۲۳میلیونی با مشاوره ی مشاورین ثبت نام نموده ام درصورتی که خود شرکت تولید ندارد.لطفا راهنمایی بفرمایید

 • امین

  سلام ببخشید خواستم ببینم پژو پارس اتومات و ۲۰۷ اتومات هم دارید برای فروش؟
  چون گفتن که تولید نمیشه…
  ممنون میشم اگه جواب بدین…

 • وارنا خودرو پرشین

  سلام دوست عزیز، لطفا برای کسب اطلاعات دقیق و بروز با مشاورین وارنا خودرو پرشين تماس بگیرید

 • عباس

  با سلام
  دوستان ما که ثبت نام کردیم. ولی چند سوال
  ۱-وقتی سند دسته اول به نام خریدار میشه چطور مشاورین میگن رنگ رو بعدا” میشه انتخاب کرد؟
  ۲-چرا مشاورین میگن آپشهای ماشین رو بعد از اینکه ماشین اومد میتونیین انتخاب کنید؟
  ۳-کجای دنیا اینطوری قرارداد میبندن که شما با مشتری میبندین؟
  اگر مدیر عامل محترم این نظریات رو میخونن لطفا” پاسخ روشن بدن تا یه خورده خیال من از بابت پولی که دادم راحت بشه.
  انشالا ماشین ما رو بدن تا بتونیم همینجا کامنت بذاریم و تبلیغ کنیم.

 • امیر

  سلام عباس جون من هم ثبت نام کردم گفتن ۳۰ روز کاری تحویل میدن.۱۰۰درصد اگر کسی با حسن نیت کارشو انجام بده هم تحسینش میکنیم هم براش تبلیغ میکنیم .

 • وارنا خودرو پرشین

  ۱) سند بنام خریدار آخرین مرحله کار می باشد و این توانایی را داریم با توجه به صدور سند بعد از تحویل ، هنگام انجام کارهای اداری خودرو رنگ ماشین را انتخاب کنیم
  ۲) آپشنهای خودرو ثابت هستند و در صورت تمایل مشتریان به نصب آپشنهای اضافی این کار توسط نمایندگی مربوطه با سفارش وارنا خودرو پرشين انجام می پذیرد.
  ۳) ایراد قرارداد کجاست؟ اگر اینقدر ایراد دارد شما می توانید قرارداد خود را فسخ کنید، بارها اعلام کردیم قرارداد شرکت وارنا خودرو پرشين با توجه به شرایط کاری شرکت و استانداردهای قرارداد های خودرو سازان تنظیم گردیده و تمامی مفاد آن توسط کارشناسان مجرب تنطیم شده

  از حسن توجه شما مشتری گرامی سپاسگذاریم
  انتقادات شما ما را در راه خدمت رسانی بهتر یاری می کند

 • امیر

  باسلام.یک پیشنهاد.در صورت امکان تحویل خودرو سریعتر باشه .مطمئنا تلاش صادقانه ی شما درجهت پیشبرد اهدافتان که همانا خدمترسانی است تاثیر بسزایی دارد

 • عباس

  سلام
  نحوه صحبت کردن و جلب مشتری شما واقعا” جدیده ای چه طرز جواب دادن(اگر اینقدر ایراد داره شما میتواتید قرارداد خودرا فسخ کنید)

 • عباس

  سلام

 • عباس

  سلام
  امیر آقا شما کی ثبت نام کردی؟

 • امیر

  سلام حدودا ۲۰ روز

 • محمد

  سمند ای اف سون دو گانه تحویل ۴۵ روزه کارخانه الان حدود ۲۹ میلیونه و شما قیمت اون رو کمتر از ۲۸ میلیون گذاشتید میشه توضیح بدین کجای موضوع مشکل داره؟

 • وارنا خودرو پرشین

  قیمت ها در این صفحه بعنوان نمونه و برای درک بهتر شرایط اقساطی قرار داده شده اند. قرارداد با مشتریان براساس قیمت روز نمایندگی منعقد خواهد شد.

 • مرتضی

  خوب راست میگن دیگه جناب عباس!!! اول ثبت نام کردی حالا یادت افتاده تحقیق کنی؟؟! 🙂 خوب اگه ناراحتی فسخ کن بره پی کارش دیگه….. در ضمن همین الان از نمایندگی بخواین به قیمت ماشین بخرین حدود یک ماه تحویلش طول میکشه تقصیر اینا چیه این وسط؟

 • عباس

  مرتضی خان
  قبل از قرار داد و بعد از قرارداد نحوه حرف زدنشون فرق میکنه مشکل مملکت ما اینه که همیشه مشتری مجبوره با فروشنده راه بیاد در حالی که باید برعکس باشه نه اینکه اینجا اینطوریه همه جا همینطوریه.ببخشید که به شما برخورد

 • عباس

  سلام
  آقا امیر لطف کن هر وقت تحویل گرفتی یه خبری تو همین
  نظرات بده ممنون.

 • عباس

  ببخشید آقا امیر چی ثبت نام کردی؟

 • امیر

  سلام آقا عباس.سمند ال ایکس ثبت نام کردم.ای به چشم تحویل که دادن ۱۰۰درصد خبرت میکنم

 • عباس

  ممنون امیر جان

 • مصطفی

  با سلام
  آیا غیر از مبلغ اعلامی هزینه دیگری مانند رهن و انتقال سند؛ بیمه؛ هزینه لیزینگ و …… نیز بر عهده مشتری میباشد
  با سپاس

 • علی

  سلام
  آیا ممکن است در زمان تحویل خودرو میزان پول پیش را افزایش دهیم و مبلغ قسط را کم کنیم یا فقط پول پیش پرداختی در زمان ثبت نام ملاک است
  با تشکر

 • وارنا خودرو پرشین

  سلام دوست عزیز، سند خودرو از ابتدا به نام مشتری خواهد بود و بیمه بدنه و ثالث بصورت رایگان از طرف شرکت به شما هدیه داده خواهد شد.

 • وارنا خودرو پرشین

  سلام دوست عزیز، مبلغ اقساط و قرارداد بین مشتری و شرکت براساس مبلغ پیش پرداخت تعیین شده در ابتدا تعیین میشود. برای موارد خاص مانند این با شماره های مشاورین وارنا خودرو پرشين تماس بگیرید و شرایط خود را اعلام کنید.

 • مسعود

  سلام خسته نباشین.توی آگاهیتون زدین که فروش اقساطی با ۳۰ الی ۴۰ درصد پیش پرداخت ولی وقتی ز میزنیم نمایندگی میگه فقط ۴۰ درصدیه.کدومش درسته؟
  رنگ ماشین به دلخواه مشتریه؟
  من میخوام سمند se بگیرم.امکانش هست که گاز سوز بگیرم؟
  ممنون

 • آرمین

  سللام.خواستم بدونم امکانش هست که پول پیش کمتری داد؟

 • آرمین

  سلام خسته نباشین.پیش پرداخت ۳۰درصدی هم هست؟
  من میخوام ماشین بگیرم ولی توان پرداخت ۳۰ درصد رو دارم.
  میشه زمان عقد قرار داد ۳۰ درصدشو داد و ۱۰ درصد بقیه رو یک ماه بعد بدم؟
  ممنون میشم جواب بدیم.ممنون

 • ايليا

  سلام بنده ميتونم ماهي ۵۰۰۰۰۰۰ريال قسط بدم ولي وديعه اول برام ممكن نيست بتونم پرداخت كنم راهي داره دم قسط صاحب ماشين بشم لطفا به مشاورين ارجاع ندين خواهش ميكنم خودتون جواب بدين (درضمن دوتا بچه دارم البته دوقلو زمستونا سخته برام با اين بچه ها جابجا بشم)اگخ راهي هست من با مساعدت اين شركت صاحب ماشين بشم؟

 • پدرام

  سلام. در صفحه ی اول نوشتید ثبت نام اقساطی بدون ضامن ولی در قسمت مدارک مورد نیاز نوشتید ضامن حالا ضامن می خواهید یا نه؟

 • آرمین

  آقا چرا جواب سوال مارو نمیدین؟
  ی سوال پرسیدیم یا حذفش میکنین یا جواب نمیدین.ممنون میشم جواب سوال ما رو هم بدین.
  با تشکر

 • وارنا خودرو پرشین

  میزان پیش پرداخت بستگی به نوع ماشین داره و مشاورین بهتر میتونن توی این زمینه و گاز سوز بودن خودرو شما رو راهنمایی کنن. هدف وارنا خودرو پرشين کمک و همیاری با افرادیه که شرایط خرید نقدی یا مستقیم از نمایندگی ها رو ندارن. رنگ ماشین به دلخواه مشتری می باشد.

 • وارنا خودرو پرشین

  برای این موارد خاص باید با مشاورین وارنا خودرو پرشين تماس بگیرید. امکان تفییر میزان پیش پرداخت هست

 • وارنا خودرو پرشین

  برای شرایط ویژه با مشاورین وارنا خودرو پرشين تماس بگیرید تا راهنمایی بهتری دریافت کنید. امکان تغییر در میزان پیش پرداخت وجود دارد

 • وارنا خودرو پرشین

  با سلام، اگر شرایط را با دقت بیشتری مطالعه کنید میبینید که فقط برای کارمندان و در شرایطی خاص نیاز به ضامن است. اگر مبلغ قسط ماهانه کمتر از یک پنجم دریافتی شما باشد نیازی به ضامن ندارید

 • وارنا خودرو پرشین

  جواب شما داده شد دوست عزیز.

 • وارنا خودرو پرشین

  سلام دوست عزیز، برای اینگونه موارد تنها مشاورین میتونن شمارو راهنمایی کنن و پشتیبان سایت اطلاعات کافی رو نداره که جواب مناسب رو اعلام کنه. برای دوقلوهای نازنین شما آرزوی سلامتی و شادکامی داریم.

 • آرمین

  آقا ببخشید انقدر مزاحم وقت شما میشم.من با مشاوان تماس گرفتم.میگن که اصلا امکان تغییر در پیش پرداخت نیست.میشه خودتون توضیح بدین

 • وارنا خودرو پرشین

  سلام برای بعضی خودروها امکان پرداخت پیش پرداخت ۳۵ یا ۳۰ درصدی می باشد که با تماس با مشاوران از این امکان آگاه میگردید. اگر مشاور شرکت به شما گفته این امکان نیست پس باید ۴۰% پرداخت نمایید.

 • آرمین

  چه ماشینایی؟
  سمند se با ۳۰ الی ۳۵ درصد میشه گرفت؟

 • وارنا خودرو پرشین

  لطفا برای کسب اطلاعات کامل و دقیق با مشاورین وارنا خودرو پرشين تماس بگیرید.

 • ehsan

  با سلام
  بنده با سازمانتون تماس گرفتم و شرایط پرداخت ۳۰ درصد پیش برای ثبت نامو پرسیدم.مشاوراتون گفتن که این مبلغ برای خودروهای بالای ۵۰ میلیونه. با این حساب برای خودروهایی مثل سمند و پژو همون روالیه که توی تقساط بیان کردین. پس هیچ راهی برای خودروهای زیر ۵۰ میلیون نیست که پیش کمتری پرداخت بشه و مبلغ قسط بیشتر بشه؟
  با تشکر

 • وارنا خودرو پرشین

  اطلاعات مشاورین کاملتر است. به احتمال زیاد شرایط برای خرید شما فراهم نبوده

 • حجت

  سلام . آیا موقع تحویل خودرو مدارک (کارت خودرو، کارت سوخت و….)بنام خریدار تحویل داده می شه؟ وضعیت پلاک چجوری میشه؟

 • mehdi

  slm shoma bmw ro ham gesti midin ?

 • محسن

  سلام، آیا تمام خودروهایی که توی جدول ذکر شده رو فراهم میکنید؟ به عنوان مثال سمند سورن الان توی نمایندگی ها نیست؟

 • ناشناس

  سلام
  من توسایت ثبت شرکتها استعلام کردم هیچ نتیجه ای نداشت اصلا اسم این شرکت پیدا نشد

 • یاسر

  سلام
  من توسایت http://www.ssaa.ir رفتم و شناسه ملی و شماره ثبت شرکت شما را زدم اما جستجو نتیجه ای در بر نداشت یعنی نام شرکت شما ثبت نبود!
  پس چه تضمینی در قبال پول پیش پرداخت به جزء تنظیم قراردادنامه با مشتری (پرداخت سود به ازای دیر تحویل دادن خودرو )و سابقه اندک درخشان خودتان دارید؟

 • وارنا خودرو پرشین

  سلام دوست عزیز، شما باید به آدرس http://www.ilenc.ir/ مراجعه کنید و شماره ثبت یا شناسه ملی رو وارد کنید تا اطلاعات شرکت رو بطور کامل دریافت و مشاهده کنید

 • وارنا خودرو پرشین

  سلام دوست عزیز، شما باید از طریق وب سایت اینترنتی قوه قضائیه به آدرس http://www.ilenc.ir/ مراجعه کنید و شماره ثبت یا شناسه ملی رو وارد کنید تا اطلاعات شرکت رو بطور کامل دریافت و مشاهده کنید

 • وارنا خودرو پرشین

  سفارش و خرید اقساطی خودروها وابسته به شرایط بازار و موجود بودن محصولات است. برای اطلاعات بیشتر میتونید با مشاورین وارنا خودرو پرشين تماس بگیرید

 • وارنا خودرو پرشین

  بله دوست عزیز. برای اطلاعات بیشتر میتونید با مشاورین وارنا خودرو پرشين تماس بگیرید

 • وارنا خودرو پرشین

  سند از ابتدا ( دست اول ) به نام مشتری صادر میگردد و فقط تا پایان اقساط در رهن شرکت می باشد

 • مصطفی

  با سلام
  شما در تبلیغات خود نوشتید که شرکت وارنا خودرو پرشين با ۵ سال سابقه درخشان در حالی که در سایت http://www.ilenc.ir/ مشخصات شما به صورت زیر پبت شده
  ثیت کننده شخصیت حقوقی :سازمان ثبت اسناد و املاك كشور

  شناسه ملی :۱۴۰۰۳۳۲۲۷۹۱

  نام شخصيت حقوقی :شرکت وارنا خودرو پرشين با مسئولیت محدود

  نوع شخصیت حقوقی :بامسئوليت محدود

  شماره ثبت :۴۳۵۲۷۶

  تاريخ ثبت :۲۷/۱۲/۱۳۹۱

  واحد ثبتی :اداره ثبت شركت ها و موسسات غيرتجاري تهران

  که نشان می دهد شرکت شما حدود ۶ ماه پیش ثبت شده.؟؟؟؟؟؟

 • آزاد

  باسلام خدمت مدیریت محترم وارنا خودرو پرشين آتیه
  بنده میخواستم سورن ELX از شما خریداری کنم . فقط یه سوال برام باقی مونده و اونم اینکه من چندوقته از نمایندگیهای ایران خودرو پیگیری کردم میگن اصلا سورن ELX نداریم فعلا. تولید نداره و از این حرفا.توی سایت ایران خودرو هم که میبینید نیست.نه نقدی نه پیش فروش و نه غیره. میشه بفرمایید شما چطور ظرف مدت یکماه این خودرو رو به دست من میرسونید؟یعنی از کجا میارین؟

 • علی

  سلام
  در تبلیغات شما دیدم که در زمینه وام مسکن هم فعالیت دارید.آیا میتوانید برای دریافت وام روی ساختمان ۵ واحدی در حال ساخت در شهرستان هم به بنده کمک کنید؟

 • مصطفی

  با سلام

 • حميد

  سلام
  آيا خودرو مگان ۲۰۰۰ دنده اي الان وجود داريد

 • حجت

  سلام آقا امیر من میخوام ثبت نام کنم ولی دو دل هستم خواهشا اگه ایمیل داری بده تا چند سوال ازت بپرسم البته اگه ایرادی نداشته باشه

 • حجت

  آقا مصطفی راست میگن موقع استعلام فقط همینا را نشون میدن لطفا اسم مدیر عامل و هیئت مدیره شرکت را هم معرفی کنید

 • وارنا خودرو پرشین

  سلام دوست عزیز. این سایت بصورت تخصصی در زمینه خودرو فعال است و برای اطلاعات بیشتر میتونید با شرکت تماس بگیرید

 • وارنا خودرو پرشین

  سلام دوست عزیز. سفارش و خرید یک خودرو در گرو موجود بودن آن در بازار است و شرکت وارنا خودرو پرشين تولید کننده آنها نیست. برای اطلاع از موجود بودن یا نبودن یک خودرو برای خرید اقساطی لطفا با مشاورین وارنا خودرو پرشين تماس بگیرید

 • وارنا خودرو پرشین

  دوست عزیز اعلام نام یک شخص بر روی سایت اینترنتی و عمومی کار رایجی نیست. شما میتونید برای کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین وارنا خودرو پرشين تماس بگیرید و یا برای افزایش اعتماد بصورت حضوری به محل شرکت مراجعه کنید.

 • وارنا خودرو پرشین

  در این مدت نیازی به ثبت شرکت و کسب شناسه ملی وجود نداشته است. با توجه به اهمیت شرکت به رضایت مشتریان، جلب اعتماد هموطنان عزیز و همچنین فعالیت در اینترنت اقدام به کسب شناسه ملی قوه قضاییه نمودیم. این تاریخ مربوط به زمان ثبت می باشد و نمایانگر سابقه فعالیت و تجربه شرکت نیست.

 • عباس

  سلام
  من تقریبا ۲۵روز پیش سورن ای ال ایکس ثبت نام کردم گفتن ۳۰روزه میدیم .اگه تولید نداره وثبت نام بر اساس تولید کارخونس و طبق شواهد کارخونه در حال حاضر تولید نداره چرا ثبت نام کردین؟

 • عباس

  سلام
  امیر جان ماشین تحویل گرفتی یا هنوز بت تحویل ندادن؟

 • آزاد

  باسلام و تشکر بخاطر پاسخگوییتون
  جالب اینجاس که من تقریبا با تمام مشاوران عزیزتون صحبت کردم.همه میگن داریم.با همون قیمت توی سایت و تحویل سی روزه!!!! این چطور ممکنه؟نمیخوام خدای نکرده ایرادی به این قضیه وارد کنم.فقط میخوام مطمئن باشم بموقع صاحب ماشین میشم.چون واقعا قصد خرید دارم.حالا اگه صورن هم نبود واسه سمند se هم همینطوره یا نه؟ در ضمن بنده همونطور که عرض کردو به اندازه کافی با مشاوران زحمت کش شرکت حرف زدم.میخوام بامدیریت محترم و در این مکان در ارتباط باشم. ممنون

 • ح

  ۱- کلیه شرکت ها اعم از لیزینگ و …. در صفحه معرفی مدیر عامل و هیئت مدیره خود را دارن.
  ۲- من به آدرس شرکت مراجعه کردم اگه خودتون به اون آپارتمان مراجعه کنید واقعا چه برداشتی میکنید؟ آپارتمان جدیدی که هیچ سکنه ای توش نیست نه تابلوی شرکت هست نه بنری.داخل واحد هم مثل بیرون خودتون باشید اعتماد می کنید؟ شرایط شما عالیست دستتون درد نکنه ولی برای جلب اعتماد مثل سایر شرکت ها یه اعتمادسازی نسبی هم بکنید عالی تر میشه

 • آزاد

  سلام آقا عباس
  مبارک باشه ایشاله
  بی زحمت ما رو از روند تحویل ماشینت بی خبر نذار. ممنون
  همینجا کامنت بذار . به دلت بد راه نده ایشاله بموقع تحویل میگیری. منم میخوام بگیریم از همین جا

 • عباس

  سلام باشه چشم آزاد جون

 • وارنا خودرو پرشین

  اگر شما کمی در سایت گشته بودید متوجه میشدید که آدرس شرکت به تازگی تغییر کرده و به یک ساختمان جدید منتقل شده. نوساز بودن مکان باعث عدم اطمینان شما شده؟ بنظرم بهتره تحقیقات بیشتر کنید و با حوصله تصمیم بگیرید

 • وارنا خودرو پرشین

  متاسفانه مدیریت محترم زمان کافی برای رسیدگی به سایت و پاسخ گویی به نظرات مشتریان ندارن. میتونید از طریق تلفن یا مراجعه حضوری بهاشون در تماس باشید

 • وارنا خودرو پرشین

  شما که ۲۵ روز صبر کردید ۵ روز هم صبر کنید دوست عزیز!

 • امیر

  شما که در جواب عباس فرموده اید ۵روز دیگه صبر کن بنده ۱۲شهریور ماه پول واریز کردم ۱۶شهریور تایید شده یعنی ۱۶ مهر میشه یک ماه به دوستان هم گفتم به محض تحویل کامنت میذارم که مطمئنا خوش قولی شما تاثیر بسزایی در جلب اعتماد دوستان دارد

 • عباس

  سلام آقا امیر پس هنوز تحویل ندادن!تماس نگرفتی ببینی جوابشون چیه؟

 • آزاد

  سلام آقا امیر
  چه خبر؟!!! احتمالا امروز به امید خدا ماشینتو تحویل میگیری.
  چطور شد؟ گرفتی؟باهات تماس گرفتن؟
  بقیه رو بی خبر نذار لطفا
  منم میخوام بگیرم

 • آرمین

  سلام آقا امیر امروز ۱۶ مهر هست
  ماشینتو تحویل گرفتی؟

 • میلاد

  سلام تحویل خودروها چند روزه هستن

 • مهدی

  با آرزوی توفیق

 • وارنا خودرو پرشین

  ۳۰ روزه

 • azad

  با سلام
  میشه لطف کنین قیمت روز خودروها رو بذارید.
  امروز تماس گرفتم گفتن سمند se بیست میلیونه!!!! واقعا همینطوره؟ تو بازار ۲۵ میلیونه که
  جالبه وقتی زنگ میزنیم میگن قیمتها رو زدیم تو سایت… وقتی میایم تو سایت میبینیم که اپراتور محترم نوشته برای اطلاع ازز قیمتهای بروز با کارشناسان ما تماس بگیرید!!!!! لطفا مارو از سردرگمی در بیارین شاید خدا قسمت کرد یه ماشین برداشتیم

 • وارنا خودرو پرشین

  در بخش “قیمت روز خودروها” از صفحه اصلی سایت شما میتونید از آخرین قیمت ها باخبر بشید. خودروها در بازار ایران دو قیمت متفاوت دارن که یکی مربوط به خرید نقدی و قیمت بازار میشه و دیگری قیمت خود نمایندگی ها. خرید اقساطی شامل قیمت خود نمایندگی ها میشه و تفاوت هم به همین دلیله

 • ا.م

  لطفا ضمانت دير كرد زمان تحويل خودرو از طرف شركت را بفرماييد.

 • وارنا خودرو پرشین

  قراردادی که شرکت با متقاضیان منعقد می کند بر اساس قرارداد نمایندگی ها تنظیم شده که در صورت تاخیر در تحویل به مشتری سود مشارکت تعلق می گیرد

 • سمیرا

  با سلام
  من می خواستم برای خرید خودرو ثبت نام کنم برای همین رفتم تو سایت بانک مرکزی ولی اسم شرکت شما جز اسامی که بانک مرکزی برای موسسات لیزینگ خودرو معرفی کرده نبود برای همین یه کم اعتمادم از بین رفت.
  شما اگه موسسه معتبری هستید چرا زیر نظر بان مرکزی نیستید.

 • وارنا خودرو پرشین

  بانک مرکزی تنها شرکت های لیزینگ دولتی را تحت پوشش و تایید خود قرار میده و سایر شرکت ها مانند وارنا خودرو پرشين با سرمایه گذاری شخصی اداره میشوند. کسب شماره ثبت و شناسه ملی قوه قضاییه توسط شرکت وارنا خودرو پرشين در جهت امنیت خاطر مشتریان عزیز صورت گرفته است.

 • خيخي

  امير جان اگر ماشينتو گرفتي خبر بده خيليا منتظر هستن.

 • حسام

  سلام
  تلفنا همش اشغالن لطفا خط اضافه کنید. من یه سوال داشتم
  من ماشینم رو تحویل گرفتم و مادرم ضامنم بود.
  حالا میتونم واسه برادرم درخواست بدم و بازم مادرم ضامن بشه؟
  حقوقش از مبلغ جمع اقساط بالاتره
  اقساطم رو هم سر وقت پرداخت کردم
  آیا امکانش هست؟
  لطفا زود جواب بدین که مارو کچل کرد این داداش کوچیکه

 • رامین

  ممنون که جواب دادین و سوالم رو پاک نکردین

 • داریوش

  سلام
  منم خیلی مشتاقم که از شرایط مطلوبتون استفاده کنم – ولی همین صغحه رو امشب تا آخر خوندم حتی یه نفر هم نگفته که ماشینیو ثبت نام کرده و تحویل گرفته – نمیخوام جسارت کنم ولی دلیلش چیه آخه ؟؟؟

 • وارنا خودرو پرشین

  سلام دوست عزیز، برای بررسی شرایط خاص لطفا با مشاورین وارنا خودرو پرشين تماس بگیرید. حتما سعی میکنیم که تلفن هارو سریعتر و بهتر پاسخ گو باشیم

 • وارنا خودرو پرشین

  ما اجازه نداریم اطلاعات مشتریان رو منتشر کنیم و معمولا افراد بعد از انجام کارشون و طی مراحل دیگه برنمیگردن به سایت!

 • ایمان

  ۱-واقعا حتی ۱ نفر هم اینجا نیست که خودرو رو تحویل گرفته باشه؟
  ۲- میشه لطفا پاسخ بدین چرا محصولات بنز و بی ام دبلیو در لیست نیستن؟
  من حدود ۶۰ تومن پیش میتونم بدم و ماهانه ۳ تومن. میخوام از یکی از این دو شرکت یک خودرو بخرم.

 • خيخي

  سايتتان بسيار عالي طراحي شده و بسيار پر محتواست فقط تنها اشكال در نداشتن تاريخ در صفحات است.يعني نميتوان فهميد كه مثلا قيمت هاي درج شده مربوط به چه زماني است.
  با تشكر

 • amir

  من می خواهم پژوپارس بخرم با اقساط ۴۸ماه لطفا زمان تحویل و چه رنگایی دارید را اعلام کنید؟

 • وارنا خودرو پرشین

  امکان خرید اقساطی این محصولات نیز وجود دارد برای اطلاعات بیشتر میتونید با شرکت تماس بگیرید

 • وارنا خودرو پرشین

  برای اطلاعات تکمیلی با مشاورین شرکت تماس بگیرید. با تشکر

 • reza

  ممنون میشم به این سوال هم جواب بدین.
  آیا کامیونت ایسوزو هم برای فروش دارید یا فقط سواری کار میکنید؟
  من ۱۰۰% نیاز به این ماشین دارم و قصد خرید.

 • وارنا خودرو پرشین

  سلام دوست عزیز، لطفا با مشاورین شرکت تماس بگیرید

 • سمیرا

  می خواهم بدونم شرایط ضامن باید چه جوری باشه؟

 • وارنا خودرو پرشین

  در بخش مدارک مورد نیاز میتونید شرایط مربوط به ضامن را مشاهده کنید.

 • lovelorn

  با سلام
  ای کاش جدا از ۳۰% تا ۴۰% پیش پرداخت ، تسهیلاتی نیز در نظر میگرفتید.توی این دوره گرانی که هر روز بدتر از دیروز است این راه بهترین کمک برای ماشین دار شدن هم وطنان تان است.
  متشکرم

 • وارنا خودرو پرشین

  بیمه بدنه و ثالث رایگان هدیه وارنا خودرو پرشين به مشتریان عزیز است

 • مهدي

  باسلام- مهدي هستم از اهواز- مي خواستم بدونم آيا نمايندگي در اين شهر وجود دارد
  دوم اينكه خودروي انتخاب من پژو پارس مي باشد . لذا مبلغ پيش پرداختي كه بتوانم پرداخت كنم ۵ ميليون تومان مي باشد آيا مورد پذيرش شركت مي باشد و اقساط آن ۶۰ ماهه باشد . باتشكر حداد از اهواز

 • مصطفی

  سلام.
  لیست درست سورت نمی شود. وقتی بر روی مقادیری مثل قیمت کارخانه یا پیش پرداخت کلیک می کنم، سورتینگ درست انجام نمی شود که به نظر مشکل بزرگی برای بررسی و انتخاب به وجود می آورد.
  با تشکر.

 • وارنا خودرو پرشین

  سلام دوست عزیز
  ممنون از توجه و تذکر شما. با ساتفاده از نوار جستجوی بالای جدول و تعداد نمایش ردیف ها میتونید کارایی لیست قیمت ها را بیشتر کنید.

 • وارنا خودرو پرشین

  سلام دوست عزیز.
  امکان ارسال خودرو به شهرستان ها نیز وجود دارد. برای کسب اطلاعات دقیق تر میتوانید با مشاوران وارنا خودرو پرشين تماس بگیرید

 • تحسین

  با سلام
  برای خرید اقساطی راناlxپیش پرداخت مشخص نکردین حداکثر موعد تحویلش چند روزه است؟

 • وارنا خودرو پرشین

  لطفا با مشاورین وارنا خودرو پرشين تماس بگیرید

 • فضول

  راس میگه آخه تیبا هم شد ماشین

 • رامین

  پس از عقد قرارداد چند روزه تحویل خواهید داد .

 • احمد

  برای استعلام هم هر شرکتی که در اداره ثبت احوال به ثبت برسه و شماره ثبت داشته باشه میشه به همین نحو و توی همون آدرس سایت جستجو کرد. این اعتماد شرکتو ثابت نمیکنه…

 • وارنا خودرو پرشین

  زمان تحویل خودروها بسته به شرایط بازار و نوع خودرو متغیر است

 • احمد

  با سلام
  با توجه به اینکه سند به نام خریداره ولی تا پایان اقساط در رهن شرکت باقی میمونه اگر در مدتی که هنوز اقساط تموم نشده بخوایم ماشین رو بفروشم تکلیف سند و اقساط باقی مونده چی میشه؟

 • وارنا خودرو پرشین

  سلام دوست عزیز، لطفا با مشاورین وارنا خودرو پرشين تماس بگیرید برای اطلاعات دقیق تر

 • sina

  سلام من ۲۰۷ اتومات میخوام ضامن دارم بابت قسط هم مشگلی نیست فقط میخوام پول پیش ماشینو همزمان با تحویل خودرو پرداخت کنم امکانش هست؟؟؟

 • وارنا خودرو پرشین

  برای شرایط خاص لطفا با مشاوران وارنا خودرو پرشين تماس بگیرید

 • moji

  salam.agha che tazmini dare bad az 30 roz mashin ro tahvil bedin.bebakhshid ha chon khaili az lizing ha kolah bardary kardan.bazi az lizinga bodan pol mirikhti ro hesab karkhone maslan irankhodro ke etminan bishtari hasel mishe.sharaietetomn khaili khobe biste vali negarani hameye ma ine ke in 30 ya 40 roze.

 • محسن

  باسلام خدمت دوستان عزیز و همچنین شرکت اتیه
  چندروز پیش شنیدیم که یکی از شرکت های لیزینگ دیگه به اسم تشریفات خودرو کلاهبرداری کرده منم میخاستم بخرم ۳ تا خودرو ثبت نام کنم ولی هرچی فکر میکنم نمیتونم اطمینان کنم اگه میشه لطف کنید به ۳تا سوالم جواب بدید تا شنبه تهران باشم واسه ثبت نام
  ۱-بعضی خودرو ها دیگه تولید نمیشن حتی نمایندگی نمیده ولی شما ثبت نام میکنیدچجوراین خودروتولیدنشدروتحویل میدید که تولید نداره؟ببخشید بدبینانه فکر میکنم ولی فکرمیکنم کلاهبرداری باشه
  ۲-یکی از مشاورا گفتن ضامن هنگام تحویله خودرو؟کدوم شرکت بدون ضامن قبول میکنه که وام خودروشواینجوربده اونم راحت میگیره تا همه بیان ثبت نام
  ۳-چه تضمینی داریم شما خودرورو تحویل بدید به ما تا۴۰روزم نه تا ۲ماه شما میتونید بگید سودمشارکت میدید اگه به همه اینطور بگید به کسی خودرو تحویل ندیدبعدش بگیدسودش حساب میشه بعده ۶ماه دیگه شرکتو جم کنید من چه کاری ازدستم برمیاد لطفا ج بدید
  بخدا اگه اطمینان بهم بدی شنبه ۳تا خودرو رو ثبت نام کردم

 • محسن

  منم با نظرسینا موافقم منم راضیم ۲تومن بیشترپول بدم وبه شرکت واسه خودش فقط همزمان با تحویل خودرو پول پیشوبدم ممنونم اگه تا جمعه شب ج بدید من شنهصبح ساعت ۸ دم شرکتم واسه ثبت نام

 • محسن

  سلام دوستان این دهمین بار چک میکنم ولی جوابی نمیبینم خواهشا ج بدید میخام فردا بیام

 • وارنا خودرو پرشین

  با توجه به تعطیلات ایام محرم اکان رسیدگی به نظرات دوستا عزیز وجود نداشت. برای مطرح کردن سوالات اینچنین و شرایط خاص باید با مشاورین وارنا خودرو پرشين تماس بگیرید

 • وارنا خودرو پرشین

  اگر شما زمان تحویل خودرو پشیمان شدید و هیچ هزینه ای پرداخت نکردید چه کسی جوابگوی خسارت شرکت خواهد بود؟

 • وارنا خودرو پرشین

  اگر به سایر نظرات دوستان توجه کرده باشید زمان تحویل خودرو ها به شرایط بازار و نوع خودرو بستگی دارد. عدد ۳۰ روز تلاش همکاران در وارنا خودرو پرشين برای رساندن خودرو به دست مشتریان عزیز می باشد. در صورت تماس با کارشناسان اطلاعات دقیق تری از زمان تحویل خودروی مورد نظر خود بدست خواهید آورد

 • آرش

  با عرض سلام و احترام

  نام شركت شما در ليست شركت هاي ليزينگ مجازي كه زير نظر بانك مركزي فعاليت مي كنند موجود نيست ، لطفاً بفرمائيد شركت شما تحت نظر كدام سازمان نظارتي مي باشد ؟ ممنون

 • farzad

  salam
  man mikham kharide interneti konam ama alan jayi hastam ke dastresi be asnad khone ra nadaram vali khoneye pedari ke gholnameye an ghadimi va sabti nist saken hastam va cde postiye man be hamon adrese yani hatman bayad sanad ya ejare nameh bashe?
  age mishe lotf konin javabe mano sari tar bedin mikham zodtar sabte nam konam
  ba tashakor

 • ابی

  با سلام و عرض خسته نباشید

  با یکی از مشاورینتون صحبت کردم فرمودن اگر مبلغ حقوق دریافتی ۱٫۵ برابر مبلغ قسط باشه نیاز به ضامن نیست!
  اما کامنتارو که می خوندم اشاره کرده بودین مبلغ حقوق دریافتی باید ۵ برابر مبلغ قسط باشه!
  ممنون میشم راهنماییم کنید.

 • وارنا خودرو پرشین

  حرف مشاورین شرکت ارجحیت داره دوست عزیز

 • وارنا خودرو پرشین

  سلام دوست عزیز برای موارد خاص لطفا با مشاورین تماس بگیرید

 • وارنا خودرو پرشین

  بارها به این سوال پاسخ داده شده دوست عزیز لطفا نظرات رو مطالعه کنید

 • خيخي

  در صورت گذشت زمان تحويل خودرو از يك ماه كاري آيا شركت پاسخگو است؟
  مشتري چه كاري بايد بكند؟

 • وارنا خودرو پرشین

  برای مواردی که شما می فرمایید با توجه به سوء استفاده برخی شرکتها در این کشور تر و خشک با هم می سوزند. اولا در شرکت وارنا خودرو پرشين بخاطر محدود بودن تعداد خودروها این امکان را فعلا نداریم که ۳ خودرو برای شما ثبت نام کنیم. ثانیا اگر شرکت وارنا خودرو پرشين حداکثر تا ۷۰ روز نتواند خودروی شما را تحویل دهد با توجه به اینکه تاخیر در تحویل خودرو از سوی این شرکت نمی باشد قرارداد شما را در صورت عدم تمایل شما برای صبر کردن تا تحویل خودرو فسخ و مبالغ دریافتی شما عودت داده خواهد شد. هیچوقت هیچ شرکتی نمی تواند مدعی شود همه خودروهای خود را به موقع تحویل می دهد زیرا با توجه به عادی شدن تاخیر از سوی نمایندگی های ارایه دهنده خودرو این امر در برخی موارد مشاهده می گردد و وارنا خودرو پرشين و هیچ شرکت دیگری قادر به جلوگیری از این موضوع نیست.
  اینکه خودرویی دیگر تولید نشود و از سوی وارنا خودرو پرشين ثبت نام شود احتمالا اشتباه یا بروز نبودن مشاورین یا غلط بودن اطلاعات شما در تولید نشدن یا موجود نبودن صفر خودروی مورد نظر شما می باشد که با ذکر نام خودرو قابل بررسی می شود.
  شرکت وارنا خودرو پرشين مدارک مربوط به متقاضی و ضامن را برای تایید شدن هنگام ثبت نام می گیرد. طبیعی است هنگام آماده شدن خودرو جهت اخذ تضمینات لازم از متقاضی یا ضامن وی اقدام می گردد. مانند قرارداد محضری یا چک ضمانت بابت کل اقساط و ….

 • وارنا خودرو پرشین

  اگر شرکت وارنا خودرو پرشين حداکثر تا ۷۰ روز نتواند خودروی شما را تحویل دهد با توجه به اینکه تاخیر در تحویل خودرو از سوی این شرکت نمی باشد قرارداد شما را در صورت عدم تمایل شما برای صبر کردن تا تحویل خودرو فسخ و مبالغ دریافتی شما عودت داده خواهد شد. هیچوقت هیچ شرکتی نمی تواند مدعی شود همه خودروهای خود را به موقع تحویل می دهد زیرا با توجه به عادی شدن تاخیر از سوی نمایندگی های ارایه دهنده خودرو این امر در برخی موارد مشاهده می گردد و وارنا خودرو پرشين و هیچ شرکت دیگری قادر به جلوگیری از این موضوع نیست.

 • کریمی

  سلام
  آیا خودرو ۲۰۷ موجود دارین؟

 • ابی

  ممنون از لطف شما و راهنماییتون

 • وارنا خودرو پرشین

  سلام دوست عزیز. لطفا با مشاورین شرکت تماس بگیرید

 • حسین

  ممنون از سایت فوق العادتون .بین شرکتای لیزینگ بهترین سایتو دارید

 • شایان

  با سلام و خسته نباشید
  بنده فرهنگی هستم آیا شرایط ویژه فرهنگیان هم دارید . در ضمن من کرمانشاه هستم امکان ارسال خودرو وجود دارد و یک سوال اساسی اینکه شما خودرو را از کجا تهیه می کنید از نمایندگی یا بازار آزاد ؟ چون با پیگیری های انجام شده خودرو سورن ای ال ایکس تا اطلاع ثانوی تولید نمیشه.
  و یک توصیه هم دارم اگر فرمول محاسبه اقساط رو بذارید ما میتونیم با داشتن قیمت روز خودرو خودمون اقساط رو حساب کنیم و گزینه مناسب رو از بین خودرو ها انتخاب کنیم.

 • کامران

  با سلم و حسته نباشید
  من چند سئوال داشتم
  – اینکه شرکت چطوری خودروهایی که به نظر من تولید نمی شود تحویل خواهد داد مانند سمند سورن ؟
  -آیا شرکت توان مالی داشته و این خودروها قبلاً خریداری نموده است؟
  -آیا من اکنون یک سمند سورن ELX ثبت نام کنم در عرض۳۰ روز کاری یعنی حدود ۴۰ روز خودرو را تحویل خواهی داد ؟
  -این صحیح نمی باشد که شرکت خصوصی بگوید چون فلان جا در تحویل خودرو تاخیر دارد پس من نیز مجاز به تاخیر هستم.
  – برگ برنده شرکت خصوصی امثال شرکت شما عمل کردن به تعهدات خود به هر نحو و رهکاری میباشد. چون شرکت های دولتی به پشتبانه مالی و نفوذ خیلی قوی وصل هستند.
  به امید موفقیت شما در کار هایتان

 • شادمهر

  يه سؤال ديگه :
  آيا شركت در قبال پيش پرداخت به مشتري رسيدي كه ضمانت اجرائي داشته باشد ارائه مي كند مثلاً يك برگ چك (البته چكي كه قيد شده باشد بابت تحويل خودرو ) تا مشتري هم امكان نقد كردن آن را تا موقع تحويل خودرو نداشته باشد ، همانطور كه شركت براي پرداخت اقساط چك دريافت مي كند . و البته در قرارداد هم مشخصات اين چك عنوان شود . فكر مي كنم اين يك نقطه اطمينان مشترك بين هر دو طرف مي باشد .

 • وارنا خودرو پرشین

  تمامی موارد حقوقی در قراداد شما با شرکت درج میشود و ارزش حقوقی آن از چک بالاتر است.

 • وارنا خودرو پرشین

  سلام دوست عزیز.
  قرارگرفتن مشخصات و قیمت خودرو بر روی سایت به معنی موجود بودن آن نیست. برای اطلاع از موجود بودن خودرو میتوانید با مشاورین تماس بگیرید.
  اینکه خودرویی دیگر تولید نشود و از سوی وارنا خودرو پرشين ثبت نام شود احتمالا اشتباه یا بروز نبودن مشاورین یا غلط بودن اطلاعات شما در تولید نشدن یا موجود نبودن صفر خودروی مورد نظر شما می باشد که با ذکر نام خودرو قابل بررسی می شود.

 • وارنا خودرو پرشین

  سلام دوست عزیز. امکان محاسبه اقساط براساس قیمت خودرو در صفحه اول سایت قرار داده شده.
  اینکه خودرویی دیگر تولید نشود و از سوی وارنا خودرو پرشين ثبت نام شود احتمالا اشتباه یا بروز نبودن مشاورین یا غلط بودن اطلاعات شما در تولید نشدن یا موجود نبودن صفر خودروی مورد نظر شما می باشد که با ذکر نام خودرو قابل بررسی می شود. تمامی خودروها از نمایندگی ها تامین میشوند.
  امکان ارسال خودرو به شهرستان وجود دارد، البته هزینه جابجایی برعهده خریدار خواهد بود

 • وارنا خودرو پرشین

  مرسی دوست عزیز، شما لطف دارید.

 • کامران

  با سلام
  با تشکر از جواب دادن به سئوالاتم آیا امکان تحویل خودرو سمند سورن elx است که می خواهم ثبت نام کنم

 • صدف

  حسام
  اکتبر ۲۸, ۲۰۱۳
  سلام
  تلفنا همش اشغالن لطفا خط اضافه کنید. من یه سوال داشتم
  من ماشینم رو تحویل گرفتم و مادرم ضامنم بود.
  حالا میتونم واسه برادرم درخواست بدم و بازم مادرم ضامن بشه؟
  حقوقش از مبلغ جمع اقساط بالاتره
  اقساطم رو هم سر وقت پرداخت کردم
  آیا امکانش هست؟
  لطفا زود جواب بدین که مارو کچل کرد این داداش کوچیکه

  مطمئنید کامل خوندید؟

 • ابوالفضل

  سلام
  من سمند se خواستم ثبت نام کنم . آیا در انتخاب رنگ تنوع وجود داره یا محدودیت وجود داره ؟

 • مسعود

  سلام خسته نباشین.فقط ماشین هایی برای ثبت نام هست که که در ایران خودرو تولید میشه؟اگه اینطور باشه از بین خانواده ی سمند فقط سمند ef7 تولید میشه.یعنی سمند se موجود نیست؟
  فقفط ماشین صفر کیلومتر برای ثبت نام هست؟در زمینه ی خودروی دسته دوم کار نمیکنین؟

 • محمدرضا شاکری

  با سلام وخسته نباشید
  چنانچه امکان دارد خودرو تویوتا هایس (دیزل ) که واردات آن آزاد شده را
  در لیست خود قرار دهید.
  با تشکر

 • وارنا خودرو پرشین

  سلام دوست عزیز. با تشکر از پیشنهاد شما حتما مدنظر قرار خواهیم داد

 • وارنا خودرو پرشین

  تمامی خودرو ها دست اول هستند. برای اطلاعا از موجود بودن خودروها با مشاورین تماس بگیرید

 • وارنا خودرو پرشین

  انتخاب رنگ برعهده شماست

 • وارنا خودرو پرشین

  سلام دوست عزیز.
  درمورد مسائل مالی فقط مشاورین میتونن پاسخ گو باشن. اشغال بودن خط ها رو حتما به مدیریت گزارش میدیم که شرایط بهتری رو مهیا کنن

 • وارنا خودرو پرشین

  سلام دوست عزیز. برای اطلاع از امکان ثبت نام یک خودرو و موجود بودن آن فقط مشاورین میتونن شما رو راهنمایی کنن. لطفا با شرکت تماس بگیرید

 • بهزاد

  سلام
  من چند تا سوال داشتم:
  ۱- سمند اس ای الان تو کار خونه تولید نمیشه ، من بامشاورینتون صحبت کردم گفتن این خودرو رو قبلا از ایران خودرو خرید کردید از کدوم نمایندگی ثبت نام کردید و کی ثبت نام کردید و تحویل خودرو شما توسط خودرو ساز واسه چه تاریخی هستش؟ واسه نمونه
  ۲- لطفا کد نمایندگی هایی از ایران خودرو که شما اونجا خودروهاتون رو ثبتنام میکنید برای نمونه اعلام کنید.
  ۳- آخرین تحویلهای سمند اس ای ایران خودرو واسه ۱۵ روز دیگه هست یعنی اگه الان ثبت نام کنم تا ۱۵ روز دیگه ماشنو تحویل میدین؟
  ۴- آیا امکانش هست که برای پیش پرداخت یه چک واسه روز تحویل خودرو بدم البته سود یکماهشو هم میدم.
  باتشکر

 • ساسان

  با سلام و تشکر از وب سایت خوبیکه دارید.
  چند تا سوال داشتم؛
  اول اینکه امکان تحویل فوری خودرو هم وجود داره؟؟؟
  دوم اینکه سند هنگام عقد قرارداد به نام مشتری زده میشه یا زمان تحویل خودرو؟
  سوم اینکه با توجه به شرایط بی اعتمادی که بعضی از بقیه شرکتهای لیزینگ به وجود آوردن و ورشکست شدن یا کلاهبرداری کردن، اگه به نحوی بتونید ضمانتی برای پولی که داریم واریز می کنیم به وجود بیارین خیلی ممنون میشم.

 • رهبری حق

  من در حدود ۱۵ روز پیش یک خوردو سمند سورن elx ثبت نام نموده ام
  اگر در سایت قسمتی برای پیگیری ثبت نام شدگان بود خیلی عالی میشد.

 • سعید

  میشه نیسان رو هم وارد چرخه فروشتون کنیدممنون میشم جواب بدین.

 • محمد از مشهد

  سلام یک راه برای کسب اطمینان مشتری ها زدن نمایندگی در شهرهای بزرگ یا مسئول کردن یک نفر در یک نمایندگی مجاز ایران خودرو برای کارهای ثبت نام و …

 • وارنا خودرو پرشین

  سلام دوست عزیز در حال حاضر در دستور کار شرکت نیست در صورت تغییر از طریق سایت اطلاع رسانی خواهد شد

 • وارنا خودرو پرشین

  شما میتوانید پروسه تحویل خودرو را از طریق شرکت پیگیری کنید، یکی از شماره های تماس جهت پیگیری قرار داده شده است

 • وارنا خودرو پرشین

  سلام دوست عزیز
  در حال حاضر امکان تحویل خودرو وجود ندارد ولی بزودی شرایط آن اعلام خواهد شد.
  سند هنگام قرارداد به نام مشتری خواهد بود و تا پایان اقساط در رهن شرکت است.
  ضمانت خرید شما قرارداد با شرکت است

 • عطا

  سمند se میخوام..مجود هست ؟

 • نیما

  با سلام
  در حال حاضر سمند سورن ELX دوگانه EF7 دارید؟
  قیمت روز چند؟

 • وارنا خودرو پرشین

  سلام دوست عزیز. برای دریافت اطلاعات دقیق با مشاورین وارنا خودرو پرشين تماس بگیرید

 • نادر

  با سلام
  میخواستم بدونم چک تضمینی رو چه زمانی باید تحویل داد؟
  زمان ثبت نام یا تحویل خودرو؟

 • وارنا خودرو پرشین

  زمان تحویل خودرو

 • وارنا خودرو پرشین

  ۱) امکان درج اسم و کد نمایندگی وجود ندارد و در ضمن با درخواست هر متقاضی ثبت نام خودرو تازه انجام می پذیرد و اینکه خودروها از قبل ثبت نام شده باشند اطلاعات غلطی است که ممکن است مشاور به شما داده باشد یا برداشت اشتباه شما از حرف مشاورین باشد.
  ۲) خیر ملاک شما برای ثبت نام مستقیم در ایران خودرو باید فرمایشات ایران خودرو باشد و زمانی که از طریق وارنا خودرو پرشين ثبت نام میکنید همان زمانی تحویل صورت میگیرد که مشاورین به شما می گویند.
  ۳) خیر . توضیح داده شده

 • محمد

  من فوری میخوام به قیمت روز بازار هم قرداد میبندیم مشکل کجاست ؟

 • ahmad

  سلام
  خسته نباشید
  لطفا این سوال من را پاسخ بدهید
  اولا چرا در موقع ثبت نام پول می گیرید و در موقع ارایه خودرو این پول نمی گیرید؟
  اگه واقعا اینقد به شرکتتون مطمئن هستید که خودرو تحویل می دید چرا یه مدرک محکم برای پول ریخته شده نمی دید؟
  چطور برای ما که وام لیزنکی شمارو می گیریم باید سند ماشین و چک بدیم ولی شما هیچ تضمینی نمی دید؟
  البته ببخشید اما قرارداد یه تیکه کاغذ بیشتر نیست
  یا موقع تحویل پول بگیرید یا پول مستقیم به حساب ایران خودرو بره مثل بقیه لیزینکا یا یه شخص حقیقی در قبال پول گذاشته شده یه ضمانت نامه قوی بده (شما که تحویل می دید پس نباید نگران باشید چون موقع تحویل ضمانت نامتون پس می گیرید)
  ممنون میشم جواب بدید

 • وارنا خودرو پرشین

  سلام دوست عزیز
  شما به مسائل حقوقی نگاه شخصی میکنید. قرارداد شما با شرکت همون تضمین و سند دریافت پول بوده و ارزش آن به مراتب از هر ضمانتی بالاتر است.

 • وارنا خودرو پرشین

  در حال حاضر تحویل فوری نداریم، تا کمتر از یک ماه دیگه اخبار خوبی خواهید شنید

 • نادر

  با سلام
  آیا میشه پول پیشو زمان تحویل خودرو با سودش پرداخت کرد ؟

 • محمد از مشهد

  سلام
  چه تضمینی هست شما بعد از گرفتن ماشین با گوتهی فک پلاک ماشین به نام خودتون نزنین؟

 • وارنا خودرو پرشین

  برخی از سوالات بیشتر به توهین شبیه هستند تا سوال. شما بدنبال راهی برای خرید ماشین نیستید دوست عزیز شاید بدنبال دلیلی برای نخریدن آن هستید!

 • وارنا خودرو پرشین

  سلام دوست عزیز، خیر امکانش نیست

 • مهرداد

  با سلام
  من متقاضی لیفان X60 هستم .کرمان موتور همین الان این ماشین رو با تاخیر تحویل میده.آیا امکان داره وارنا خودرو پرشين این ماشین رو از بازار تهیه کنه تا زودتر تحویل بده؟ قیمتش تو بازار با قیمت تعیین شده یکیه.

 • ابراهیمی

  با سلام. من یک خودرو بنام همسرم ثبت نام کردم که متاسفانه زمان تحویل اون با تاخیر زیادی روبرو شد و تقریبا با ۴۵ روز تاخیر تحویل گرفتم. با حرفهای روز اول مشاورین تصمیم داشتم ۵ دستگاه خودرو یکجا برای کارخانه خود ثبت نام کنم. این تاخیر مرا دودل کرده و البته برای این خودروها اصلا نمی توانم حتی یکروز تاخیر را هم قبول کنم . لطفا راهنمایی بفرمایید.

 • reza

  سلام
  آیا امکان خرید نقدی با قیمت نمایندگی از طرف شما وجود دارد؟

 • وارنا خودرو پرشین

  سلام دوست عزیز. در حال حاضر امکان خرید نقدی از شرکت وارنا خودرو پرشين وجود ندارد

 • وارنا خودرو پرشین

  سلام دوست عزیز. تاخیر در هنگام تحویل برخی خودروها ایجاد میشود و به شما اطمینان میدهیم که کوتاهی از طرف شرکت و کارکنان نبوده است. پرداخت سود مشارکت در موارد اینچنین تمهیدی است که شرکت برای موارد اینگونه در نظر گرفته

 • وارنا خودرو پرشین

  سلام دوست عزیز. برای شرایط ویژه مانند این تنها مشاوران میتوانند نظر قطعی بدهند. لطفا با شرکت تماس بگیرید

 • حمید

  ریو هم می گذارید برای فروش اقساطی ؟
  پول پیش نداشته باشیم قسطی هم میدید؟

 • reza

  ببخشید آیا امکان خرید قسطی ۲۴ ماهه هست ؟
  و آیا سمند SE سفید موجود است ؟

 • حسین

  من حدود یکسال هست که میخوام ماشینم روعوض کنم دنبال شرایط خوب هستم فروش اقساطی خودروهای موردنظرم رواز سایت هاپیگیری میکنم شرایط شما انصافاخوبه ولی اعتمادکردن مشکل. یک سوال داشتم ویک پیشنهاد سوالم اینه که میشه مبلغ پیش پرداخت رو بیشترکرد که مبلغ اقساطش کمتربشه؟ وپیشنهادم اینه که برای جلب اعتماد من ودوستان شما میتونید مثلا یک تومن رو بگیرید الباقی پیش پرداخت رو همزمان باتحویل خودرو که اگر مامنصرف شدیم خسارتی به شماپرداخت شده باشه واگر شما به تعهدتون عمل نکردید تموم سرمایه ما ازدست نره.

 • وارنا خودرو پرشین

  سلام دوست عزیز. بله امکان افزایش مبلغ پیش پرداخت وجود دارد ولی در حال حاضر امکان پرداخت پیش پرداخت هنگام تحویل خودرو وجود ندارد

 • وارنا خودرو پرشین

  سلام دوست عزیز، برای اطلاع از موجودی خودروها لطفا با مشاورین شرکت تماس بگیرید تا راهنمایی صحیح دریافت کنید

 • وارنا خودرو پرشین

  امکان خرید اقساطی بدون پیش پرداخت وجود ندارد. برای اطلاع از موجود بودن یک خودرو با مشاورین شرکت تماس بگیرید

 • کاظمی

  اقساط نشان میدهد که شما سود ۱۶% در وامها لحاظ نموده اید. خیلی عجیب است که کمتراز سود مشارکت اوراق برای شرکت سودآوری دارد!

 • مهردا د- اصفهان

  سلام
  آیا بعد از عقد قرارداد امکان افزایش مبلغ پیش پرداخت و کاهش یا افزایش مدت باز پرداخت و قسط وجود دارد؟
  آیا امکان تغییر در نوع خودرو وجود دارد؟

 • salman

  سلام من میخوام یه پارس tu5lx بگیرم حاضرم چک کارمندی هم بدم ولی اگه بشه موقع تحویل ماشین پیش پرداخت رو بدم؟

 • وارنا خودرو پرشین

  سلام دوست عزیز، فکر میکنم بارها به این سوال پاسخ داده شده و پرسیدن دوباره اون سودی نداره. خودتون دارید میگید پیش پرداخت!

 • وارنا خودرو پرشین

  سلام دوست عزیز، درمورد تغییر شرایط قرار داد مانند پیش پرداخت با مشاورین شرکت تماس بگیرید. ولی امکان تغییر نوع خودرو وجود ندارد.

 • احمد

  آیا ممکن است قیمت خودروها کاهش یابد

 • ابوالفضل

  باسلام
  من قصد خرید ازشما را دارم ولی باتوجه به اینکه شما هیچ مجوزی از بانک مرکزی یا سایر صندوق های قرض الحسنه یا سایر مراجع ذی ربط ندارید ونه عضو اتحادیه و نه عضو انجمن لیزینگ ایران هستید. من باچه اعتباری پول خودم را در اختیار شما قرار دهم. صرفا ثبت شرکت ودریافت شناسه قوه قضاییه دلیل بر اعتبار نمیشود زیرا میتوان باهزینه چندمیلیون تومان وچند روز وقت شرکتی را به ثبت رساند وبرای ان شناسه گرفت.با توجه به اینکه در سالهای اخیر شرکتهای زیادی که هم شماره ثبت داشته اند وهم شناسه ملی و دفترهایی مجلل در مرکز شهر اقدام به کلاهبرداریهای میلیاردی از طریق لیزینگ کرده اند چه تضمینی وجود دارد که شرکت شما مانند انها نیست.درضمن شرکت شما کمتر از یکسال است که ثبت شده است.
  من قصد توهین ندارم فقط با دقت ومنطقی بمن جواب دهید.

  با تشکر

 • Milad

  سلام.میتونم با ۱۵ میلیون پیش پرداخت لیفان x60 ثبت نام کنم یا مبلغ پیش پرداخت باید بیشتر باشه?

 • پبمان

  با سلام من وداداشم میخوایم ۲تا رانا برداریم خودم کار ازاد دارم مجوز کسبم دارم میتونیم رو مجوز کسب خودم برداریم با چک خودم

 • احسان

  با سلام.جسارتا این ماشینا بدون پیش پرداخت هم امکانش هست؟

 • وارنا خودرو پرشین

  سلام دوست عزیز. برای بررسی شرایط ضامن فقط مشاورین شرکت میتونن شما رو بدرستی راهنمایی کنن

 • وارنا خودرو پرشین

  در حال حاضر امکان خرید اقساطی بدون پیش پرداخت وجود ندارد

 • وارنا خودرو پرشین

  مبلغ پیش پرداخت باید ۴۰ درصد قیمت خودرو باشد

 • علی

  سلام میانگین مدت زمان تحویل خودرو بعد از ثبت نام چقدر هست آیا حداکثر تا ۲ ماه تحویل میدین؟

 • وارنا خودرو پرشین

  سلام دوست عزیز بستگی به نوع خودرو داره میتونید از مشاورین شرکت سوال کنید

 • حسین

  باسلام وتشکرازاینکه سوالموجواب دادین.یک سوال دیگه داشتم منظورشماازاینکه سنددررهن میباشداینه که سندتااتمام اقساط دردست شماست وصرفایک کپی برابراصل تحویل مشتری میشه یا اینکه سندروتحویل میدین داخل سندنوشته میشه دررهن وارنا خودرو پرشين میباشدو نمی توان تاپایان اقساط به نام کسی دیگه زد. اگرداخل سند نوشته شوددررهن است طبیعتا راهورناجا باید نمونه مهر وامضای شرکت روداشته باشندواسه ازرهن خارج کردن دراین خصوص هم توضیح بدین.ممنون

 • وارنا خودرو پرشین

  سند به نام شما بوده و تا پایان اقساط نزد شرکت امانت خواهد بود

 • یوسف

  خیلی عالییییییییییییییییییییییی فقط یه سوال ایا بعد از تحویل خودرو میشه قسطا رو یکجا داد ایا شامل تخفیف میشه تخفیفش چقده

 • عباس

  بعضى از نظرات واقعا مسخراست من كه ثبت نام كردم و تحويل هم گرفتم حالا شما هى حرف بيخود بزنيد- از مشاور عزيز خانم … مچكرم

 • جواد

  سلام خسته نباشيد . با توجه به اينكه در حال حاضر كمپانيها سر مدت ۳۰ روز كاري خودرو را تحويل نميدهند چرا باز هم به مشتريان ميگوييد مدت زمان تحويل خودرو ۳۰ روز كاري است .

 • جواد

  با سلام ممكنه خواهش كنم
  ۱- بنده رو از آخرين خبرهاي مربوط به قيمت خودروهاي توليد داخل از طريق ايميل مطلع فرماييد.
  ۲- تغييرات احتمالي شركت وارنا خودرو پرشين در نحوه انعقاد قرارداد با مشتريان و …. اطلاع رساني فرماييد از طريق ايميل

 • وارنا خودرو پرشین

  سلام دوست عزیز، شما میتونید در خبرنامه سایت عضو شوید. البته تعداد اخبار ارسالی با توجه به اینکه قصد اسپم ایمیل کاربران را نداریم تنها اخبار و اطلاع رسانی های مهم ارسال میگردد

 • وارنا خودرو پرشین

  البته این حس بی اعتمادی در جامعه تا حدی وجود داره و مردم حق دارن که با تحقیق و مطالعه خرید انجام بدن ولی از نظر شما متشکریم و خرید خودروتون رو هم تبریک میگیم.

 • وارنا خودرو پرشین

  وارنا خودرو پرشين در صورتیکه شرایط برای تحویل خودرو مهیا باشه این زمان رو اعلام میکنه و با فکر و برنامه ریزی انجام میشه.

 • وارنا خودرو پرشین

  بله . قطعا قسمت زیادی از سود زمان باقی مانده کسر خواهد شد.

 • esmail

  با سلام
  قیمت خودروها که در قرارداد نهایی بسته می شود، همین قیمتی است که در سایت با عنوان “قیمت کارخانه” درج شده است؟ مثلاً قیمت سمند se همان ۲۰۶۲۰۰۰۰ تومان می باشد؟

 • محمد

  سلام .خسته نباشيد.خواستم اگر برايتان مقدوراست يك جدولي براي كساني
  كه ثبت نام كرده اند تهيه وترسيم كنيد وحدودا ۳۰ روز كاري وروزتحويل
  خودرو را به آنها نشان دهيد تا ازاين طريق پيگيرتحويل خودرو خود شوند.
  باتشكر

 • علیرضا

  سلام
  میخواستم بدونم شما تو لیزینگتون از دم قسط ندارید؟

 • محمد53

  باسلام. ببخشید من پیمانکار ساختمانی انجام میدم خودروی پارس یا سمند میخوام درخواست بدم ازطرفی چک ندارم طرف دیگه شاید مبلغ باقی مانده را به ۶ ماه نرسوندم تصویه کردم دران صورت از سودش کسر میشه یا کلیشو واریز کنم کم نمیشه ممنون.

 • emran

  سلام و خسته نباشید.من میخوام یه خودرو بگیرم ازتون.سولم این هس ایا هنگام پیش پرداخت دادن به شما مدرکی در اختیار ما قرار میگیرد که ما مبلغی رو بابت ماشین به شما پرداخت کرده ام و در فلان تاریخ خودرو رو تحویل میگیرم؟!

 • رسول

  با سلام.در خصوص سند سوالی داشتم لطفا پاسخ دهید برای برطرف شدن برخی مسایل اعتماد سازی مشتری.
  اگر من خودروی شرایطی ثبت نام نموده و خودرو را هم گرفتم و اقساط را هم درسروقت پرداخت کنم و اقساط بنده۶۰ ماهه باشد در سال اول و خدای نکرده شرکت شما ورشکست شد با توجه به اینکه سند ماشین پیش شما مانده چه اعتباری هست برای بازپس گیری سند؟
  شما که میگویید سند به نام ولی بصورت امانی پیش شرکت می ماند،این کار چه لزومی دارد؟
  با تشکر.

 • وارنا خودرو پرشین

  سلام دوست عزیز، سند نزد شرکت می ماند، در صورت تسویه اقساط و فک رهن سند خودرو انجام میشود. اگر با دید بدبینانه به مسائل نگاه کنیم نمیتوان قراردادی منعقد کرد، اگر شما ورشکست شدید و نتوانستید اقساط را بپردازید چه کسی ضرر و زیان وارنا خودرو پرشين را پرداخت خواهد کرد؟!

 • وارنا خودرو پرشین

  سلام دوست عزیز، بله قرارداد شما با شرکت ارزش قانونی داشته و کلیه شرایط اقساط و میزان پرداخت شما در آن ذکر میشود

 • وارنا خودرو پرشین

  به همان میزان که تسویه زودتر انجام گیرد بخشی از سود کم شده و امکان تسویه حساب قبل از اتمام اقساط وجود دارد

 • وارنا خودرو پرشین

  سلام دوست عزیز، در حال حاضر که چنین شرایطی برای خرید اقساطی نداریم

 • وارنا خودرو پرشین

  سلام دوست عزیز، پیشنهاد جالبی است حتما به مدیریت شرکت انتقال میدهیم تا در صورت امکان انجام شود.

 • وارنا خودرو پرشین

  قیمت در قرارداد براساس استعلام قیمت روز نمایندگی هاست. قیمت روز را میتوان از بخش قیمت روز خودروها مشاهده کنید.

 • وارنا خودرو پرشین

  سلام دوست عزیز، این سوال بارها پاسخ داده شده. بانک مرکزی و هر اتحادیه یا صنف دیگری فقط شرکت های دولتی را تحت پوشش قرار میدهند! در حال حاضر فقط ۳ شرکت لیزینگ در کل ایران مجوز کار از طرف بانک مرکزی را دارا هستند. شرکت وارنا خودرو پرشين بصورت خصوصی و با سرمایه گذاری شخصی اداره میشود و تمام مراحل قانونی را طی کرده و مجوزهای ممکن را اخذ نموده است.

 • وحید

  با سلام . میخواستم بدونم شما با سایپا هم کار میکنید؟
  میشه در موردذ اعتماد سازی بیشتر توضیح بدین
  ممنون

 • جواد 769

  سلام خسته نباشيد لطفا بفرماييد چگونه مي شود با مدير محترم شركت شما تماس داشت متاسفانه همكاران شما امكان و يا شماره مستقيم تلفني جهت صحبت با مدير شما را فراهم و معر في نمي كنند . خيلي مايلم مديريت آن شركت را شناخته و ارتباطي با ايشان بعنوان فردي موفق در راهبري شركت شما داشته باشم . با آرزوي سلامتي پايدار براي شما

 • وارنا خودرو پرشین

  سلام دوست عزیز، با مراجعه حضوری میتوانید مدیر شرکت را ملاقات کنید. البته میتوانید از قبل بصوت تلفنی هماهنگ کنید

 • کارشناس خودرو

  ۱۰۰ درسته

 • محمد

  با سلام
  من کارمند اداره دولتی در شهر دهلرانم. حقوق ماهانه یک میلیون تومان.با شرایط ذکر شده آیا بنده می تونم یکی از خریداران خودرو های شما باشم؟ چه مدارکی جز فیش حقوقی و مدارک شناسنامه و کارت ملی نیاز است؟

 • حسین

  باسلام این جواب شما واسه من ابهام ایجادکرده . منظورشما قراردادیه که زمان پیش پرداخت نوشته میشه وقیمت روز خودرودرهمان زمان واقساط همگی بطورکامل درآن قیدمیشه؟ حال اگر قیمت نمایندگی درروز تحویل کم یازیادبشه با این اوضاع خودروسازها ،چه اتفاقی درقراردادماباشما خواهدافتاد؟ ممنون

 • رضا

  آیا میشه ماشین رو بعد از تحویل فروخت یعنی میشه سند رو به نام یکی دیگه زد؟؟

 • david

  وقتی سند در رهنه شرکته به نام بودنش چه فایدهای داره آخه حداقل میزاشتین با یه سند خونه ای چیزی قابل معاوضه باشه کلا نمیشه ماشینو ۵ سال نگر داشت که

 • david

  حداقل یه راهی میزاشتین اگه طرف مشکل براش پیش اومد بتونه ماشینو بفروشه پول شمارو بده

 • وارنا خودرو پرشین

  مسلما در صورت بروز مشکلات مالی و شرایط ویژه وارنا خودرو پرشين همکاری لازم را با هم وطنان عزیز خواهد داشت.

 • وارنا خودرو پرشین

  شما میتوانید هر زمان با تسویه حساب سند خودرو را دریافت کرده و به فروش برسانید

 • وارنا خودرو پرشین

  سند تا پایان اقساط در رهن شرکت خواهد بود

 • وارنا خودرو پرشین

  قرارداد تا پایان با شرایط درج شده در هنگام ثبت معتبر خواهد بود و تغییر قیمت خودرو شامل گران شدن یا ارزان شدن خودرو بر آن بی تاثیر است

 • وارنا خودرو پرشین

  سلام دوست عزیز، بسته به نوع خودرو و اقساط ماهانه آن خواهد بود. میتوانید با مشاوره کارشناسان شرکت بهترین تصمیم را اتخاذ کنید

 • امیر حسین

  چرا روند پیشرفت کار رو برای مشتریان معلوم نمیکنید. خوب من که الان ۲۳ روز کاریم تموم شده از کجا بدونم شما اقدام به خرید کردین؟ که اگر مثلا ۱۰ روز تاخیر داشت فکر نکنم سر کار بودم. یه جوری شفاف سازی کنید

 • علی

  من ماشینمو تحویل گرفتم بچه ها . پارس نقره ای بود . راضیم. از مشاورم ممنووووووونم

 • وارنا خودرو پرشین

  مبارکتون باشه دوست عزیز.

 • وارنا خودرو پرشین

  سلام دوست عزیز، دو شماره تلفن مخصوص پیگیری روند تحویل خودرو و پشتیبانی در سایت قرار داده شده. در صورت تماس با این دو شماره اطلاعات کاملی دریافت خواهید کرد

 • علی

  با توجه به اخباری که در مورد سایر شرکت های مشابه شنیده شد آیا تضمینی برای امنیت خرید از وارنا خودرو پرشين وجود دارد؟

 • حسین

  طبق اعلام سایت بانک مرکزی ۳۶ شرکت لیزینگ دارای مجوز فعالیت هستند و نه ۳ شرکت!!!
  اسم تمام ۳۶ شرکت هم در سایت اصلی بانک مرکزی/بخش نظارت بانکی/لیست شرکت های لیزینگ…موجود است

 • سيدمصطفي

  مبارك باشه كي ثبت نام كردي كه الان تحويل گرفتي؟؟؟

 • امید رحمتی

  سلام لطفا مشخصات کامل خودرو ها را نیز اعلام کنید. مثلا سمندها ایربگ دارد یا نه؟ واگر دارد فقط برای راننده است یا برای سرنشین هم دارد؟ مولتی پلکس دارد یا خیر؟ و سایر تجهیزاترا. باسپاس از همکاری شما.

 • وارنا خودرو پرشین

  خیلی از این امکانات بصورت جانبی تعریف شده و با پرداخت هزینه بیشتر نصب میشه. قراردادن تمام این جزئیات نیازمند صرف زمان و دقت بالایی است

 • وارنا خودرو پرشین

  بله، ولی آخرین باری که من نگاه کردم تنها مجوز ۳ شرکت فعال بود و تمدید شده بود

 • مرتضی

  با سلام”
  قیمت پژو ۲۰۶ تیپ ۵ در تاریخ ۹۲/۰۹/۲۵ مبلغ ۳۴/۴۹۰/۰۰۰ میلیون تومان می باشد ولی شما قیمت ۳۷/۰۰۰/۰۰۰ میلیون تومان قیمت گذاشته اید , لطفا قیمت را اگر به نرخ کارخانه است مشخص کنید و قیمت را به روزکنید.
  با تشکر

 • امید رحمتی

  با سلام
  شرایط بیمه بدنه اتومبیلها به چه صورتی است؟
  آیا اتومبیلهایی که در اسفند ماه تحویل می شوند مدل امسال هستند یا سال آینده؟
  برای تحویل خودرو مدل سال ۹۳ راهی وجود دارد؟
  ممنون میشوم اگر پاسخ را به مشاورین محول ننمایید.

 • وارنا خودرو پرشین

  سلام دوست عزیز، لطفا با مشاورین تماس بگیرید! دلیل مقاومت برخی دوستان در برابر یک تماس تلفنی ساده در جهت مشاوره و کسب اطلاعات دقیق را متوجه نمیشویم.

 • وارنا خودرو پرشین

  قیمت براساس قیمت روز نمایندگی در قرارداد ثبت میشود و قیمت روز خودروها در صفحه ای ویژه در سایت قرار داده شده

 • Alireza

  شما که اینقدر مشاور مشاور میکنید پس چرا کسی جواب گو نیست ؟

 • محمد

  با سلام
  لطفا راهنمایی کنیدإ آیا چنین شرایط فروش اقساطی واقعآ هست و آیا میتوان از تسهیلات هم استفاده کرد یعنی وام میدن و اینکه چند ماه طول میکشه تا خودرو تحویل داده شود؟

 • امید رحمتی

  با سلام
  ضمن عرض احترام و تشکر از زحمات مشاورین محترم به عرض می رساند برخی از اطلاعات اتومبیلها را مشاورین عزیز هم نمی دانند.
  مثلا کلاس خانواده خودرو چیست که این موضوع در امکانات خودور (مولتی پلکس ، نوع رینگ لاستیک و … ) و نیز در قیمت ارائه شده تاثیر گذار خواهد بود.
  دلیل حساسیت ما نیز داشتن اطلاعات کامل و انجام خرید موفق است. کما اینکه شرایط اقساطی شما هم یک اقدام کاملا پسندیده و در خور تحسین می باشد.

 • ثروتی

  سلام. آقا رسول می گن سند رو پیش خودشون نگه میدارن ولی اگه مدارکت ضمانت کافی رو بهشون نشون بده سند رو بهت می دن. من خودم سندم و گرفتم . مدارک شغلی هم جواز کسب دادم. بابت فک رهن سند هم از شرکت وکالت با شرط اینکه اقساطم رو پرداخت کنم گرفتم.
  سلام خدمت ادمین سایت. می خواستم اگر شما و کاربران دیگه سایت هم موافق باشید یک قسمتی در سایت راه اندازی بشه که ماشینهای روز دنیا مورد بررسی قرار بگیره و همه بیان نظرات و اطلاعاتشونو بگن. با تشکر

 • وارنا خودرو پرشین

  سلام دوست عزیز، بخش هایی به این شکل در گذشته در سایت وارنا خودرو پرشين وجود داشته ولی در حال حاضر بروزرسانی نمیشود. برنامه های خوبی برای گسترش بخش اطلاع رسانی و خدمات سایت در آینده داریم. از پیشنهاد شما متشکریم

 • وارنا خودرو پرشین

  سلام دوست عزیز، انتقادها و پیشنهادات از این دست موجب بهبود کیفیت کار ما خواهد شد. از شما متشکریم

 • وارنا خودرو پرشین

  زمان تحویل خودرو به نوع خودرو و شرایط بازار بستگی دارد. لطفا با مشاورین شرکت تماس بگیرید

 • صادق از شیراز

  باعرض سلام .
  میخوام سمند ثبت نام کنم و ساکن شیراز هستم ومیخوام بدونم که خودرو مربوطه رو تو شیراز تحویل میگیرم که؟
  اینترنتی واریز وجه کنم و ثبت نام کنم رسید مربوطه ارزش قانونی داره و خدایی نکرده هرچی دارم از دستم نمیره؟
  ممنون میشم برادرانه راهنمایی کنید تا به شادی ماشین رد تحویل بگیرم
  موفق باشی عزیزم.

 • mohammad

  سلام . آقا این قیمت ها به روز هستن ؟ آدرس کجاست ؟

 • وارنا خودرو پرشین

  قیمت روز خودروها و اطلاعات تماس در صفحه اصلی سایت قابل دسترس هستند

 • وارنا خودرو پرشین

  سلام دوست عزیز، امکان تحویل خودرو در شهرستان وجود دارد ولی هزینه ارسال بر عهده شما خواهد بود.
  اگر مشکل اطمینان دارید میتونید به شرکت مراجعه کرده و مراحل تکمیل قرارداد را حضوری طی کنید. برای پرداخت اقساط و تحویل خودرو نیازی به مراجعه به تهران نخواهید داشت.

 • امید رحمتی

  با سلام و عرض تشکر
  اینکه اقساط خودرو با سود حدودا ۱۵%محاسبه می شود برای مشتری بسیار ارزشمند است و جای تشکر دارد. اما به نظر شما در شرایط فعلی که بانکها یا وام نمی دهند و یا اگر می دهند سود آنها بالای ۲۲% است جای شک و شبهه جهت مشتریان باقی نمی گذارد؟

 • kave

  بنظر من شما موقع عقد اولیه قرارداد یه چک به مبلغ پیش پرداخت مشتری به مشتری جهت اطمینان باید بدین!
  با هیئت رئیسه محترمه در میان بزارین!

 • عباس

  سلام
  ی سوال داشتم

  من نمیتونم پرینت حساب بیارم چون تازه محل کارم عوض شده (۳ماه نشده) تکلیف چیه. . .
  اما حقوقم بالاتر از قسط ِ ماشین مورد ِ نظرمه
  خونه هم دارم

 • عباس

  راستی حقوقم دوبرابره قسط میشه
  در این صورت دیگه نیازی به ضامن نیس دیگه؟!

 • اقاسید

  سلام .
  لطفا بفرمایید هم زمان باعقد قرارداد پیش پرداخت دریافت می شود؟
  ثانیا زمان تحویل خودرو چند روز بعد از عقدقرارداد است؟
  سپاسگذارم

 • ابی

  با سلام و خسته نباشید
  ماشین های تحویلی ، دارای بیمه نامه ثالث و بدنه تا چه زمانی هستن؟!

  ممنون از شما….

 • ابی

  و یه سوال دیگه…
  ۱)من حقوقم دوبرابر قسط ِ ماشین مورد نظرمه
  باز هم نیاز به ضامن هست؟
  ۲)پرینت حساب قوی نداشته باشیم چیکار باید کرد؟

 • وارنا خودرو پرشین

  سلام دوست عزیز میتونید با مشاورین شرکت تماس بگیرید

 • وارنا خودرو پرشین

  سلام دوست عزیز، تا یک سال

 • وارنا خودرو پرشین

  سلام دوست عزیز، بله. رمان تحویل خودرو بسته به شرایط بازار و نوع خودرو خواهد بود. برای اطلاعات بیشتر با مشاورین شرکت تماس بگیرید

 • وارنا خودرو پرشین

  سلام دوست عزیز برای موارد خاص لطفا با مشاورین شرکت تماس بگیرید

 • وارنا خودرو پرشین

  در واقع متن قرارداد و امضای دو طرف همین نقش رو ایفا میکنه

 • مجید

  : سلام..
  میخواستم ببینم میشه از دم قسط ماشین مورد نظرمو از این شرکت خریداری کنم؟(پژو پارس)
  در حال حاضر ب دلیل وقت کم قادر ب پرداخت مبلغ مورد نظر نیستم ولی حاضرم با تا سقف ۱م اقساط پرداخت کنم!!!
  این مسئله ب آینده من بستگی داره اگه ممکنه شرایطی رو برای من فراهم کنید

  ممنون..

 • kave

  من امروز برای سمند LX ثبت نام کردم امیدوارم خدا کمک کنه یه ماه دیگه ماشینمو تحویل بگیرم و پولمو بالا نکشن

 • رضا

  علی رغم اینکه دوستان کم لطفی کردن و هیچکدوم بعد از اینکه ثبت نام کردن، نتیجه رو اینجا اعلام نکردن (۲حالت بیشتر نداره، یا ماشینو گرفتن یا نگرفتن) من میخوام ثبت نام کنم و نتیجه رو همین جا به اطلاع بقیه برسونم تا شاید کمی از ابهامات کاسته بشه و حداقل تکلیف روشن بشه. امید به خدا، اعتماد می کنم به شرکتتون.

 • علیرضا

  من یک ماه پیش پول پیش پرداخت را به حساب بانک آینده که در سایت قرار داده بودید و به نام خود شرکت وارنا خودرو پرشين بود ریختم ولی حالا شماره حساب بانک ملت را توی سایت قرار دادید و حساب مدیر عامل را هم مشخص کردید ، مشکلی برای من که پیش پرداخت را به حساب بانک آینده ریختم پیش نمی آید ، خواهش می کنم ، جواب بدهید ، چون در سایت اطلاع رسانی نکردید که شماره حساب بانکی عوض شده است

 • وارنا خودرو پرشین

  سلام دوست عزیز، مسلما در این مورد برای شما هیچ مشکلی پیش نخواهد آمد و شرایط قرارداد شما همانند سابق پابرجا خواهد بود.

 • وارنا خودرو پرشین

  سلام دوست عزیز، بعضی ها اعلام کردن ولی بین نظرات گم شده. اکثرا دوستان بعد از تحویل خودرو دیگه به سایت سر هم نمیزنن. امیدوارم هم جلب رضایت شما رو بکنیم و هم شاهد نظرات خوبتون در سایت باشیم

 • وارنا خودرو پرشین

  سلام دوست عزیز، امکان خرید بدون پیش پرداخت وجود ندارد. با این وجود در صورت تماس با مشاورین شرکت ممکنه با توجه به شرایط راهی رو به شما پیشنهاد بدن

 • وارنا خودرو پرشین

  البته ادبیات شما مناسب نیست ولی تمام تلاشمون رو میکنیم که یک ماه دیگه رضایت کامل شما رو جلب کرده باشیم

 • محمدرضا

  سلام.میخواستم بدونم شرایط پرداخت ممکنه با کم و زیاد شدن قیمت ماشین عوض بشه؟یعنی زمان تحویل خودرو اگر قیمتها بالا رفته باشه ما باید مابهالتفاوت بپردازیم یا خیر؟

 • محمد

  سلام
  یکی صحبت جالبی کرده بود در مورد اینکه اونائی که ثبت نام کردن کمی کم لطفی کردن و نیومدن اینجا نظرشونو بدن
  راستش روزای اولی که منم دنبال تحقیق بودم خیلی دوست داشتم نظر کسانی رو که قبلا ثبت نام کردن رو بدونم ولی متاسفانه موفق نشدم چیزی پیدا کنم
  تا اینکه اعتماد کردم و ۴ هفته پیش برای یه پژو پارس ثبت نام کردم؛ دلیل اعتمادم هم این بود که قاعدتا تا قبل من بودن کسانی که ثبت نام کردند، پس یه سوال برام پیش اومد و اون اینکه آیا موفق شدن ماشینشونو تحویل بگیرن یا نه؟ جوابی که پیدا کردم این بود که اگر موفق نمیشدن قاعدتا می اومدن و شکایتشونو اینجا می نوشتن حداقل از روی ناراحتی! و این طبیعیه که وقتی موفق شدن دیگه نیان و سراغی هم نگیرن! شاید برای بعضیا دلیلم منطقی نباشه اما از نظر خودم توجیه پذیر بود
  من همینجا قول میدم که در آینده هم هر خبری شد بیام و بگم، طبق توافقمون با شرکت وارنا خودرو پرشين یک ماه کاری باید طی میشد که برای من هفته بعد این مدت تموم میشه؛

 • علی

  می خواهم یک دستگاه خودروپژو۴۰۵ازشکت شما بخرم ولی سایت شما تاریخ بروزرسانی نشده وهمچنین تاریخ تویل خودروهم ذکرنکرده
  باتشکر

 • sahar

  میخواستم ببینم خسارت دیر کرد تحویل ماشین روزانه چقدر هست؟

 • سعید

  سلام تحویل از ۱ماه بیشتر میشه ef7تک سوز میخام؟؟

 • امیر

  با سلام ما هم میخوایم ثبت نام کنیم فقط از این میترسیم پولمون رو بکشن بالا چی کار کنیم؟چه تضمینی هست که ماشین رو تحویل بدین

 • salar

  سلام خسته نباشید
  میخواستم بدونم امکانش هست با ۱۰ درصد قیمت خودرو به عنوان پیش پرداخت خودرو بگیریم؟

 • میلاد

  سلام.من اخرش متوجه نشدم که شما قیمت بازار و به عنوان قیمت اصلی خودرو مد نظر قرار میدین یا قیمت کارخونه رو؟ یا هرکدوم که بیشتره؟ !!!!!مثلا قیمت کارخونه ۲۰۶ تیپ۲ الان ۲۹ و قیمت بازارش ۳۵۲۰۰ شما کدومش مد نظرتونه واسه مشتری؟

 • علی

  سلام ایا فروش قسطی خودرو در شهرستانها هم هست یا برا تهرانه فقط ممنون میشم اگه جواب بدین متشکرم

 • masood

  با سلام
  وارنا خودرو پرشين تو کدوم شهر ها نمایندگی داره ؟

 • محمد علی

  چرا محصولات ایران خودرو از قطعات چینی بی کیفیت استفاده می شود?

 • وارنا خودرو پرشین

  فکر کنم این سوال رو باید مدیرعامل ایران خودرو جوابگو باشه!

 • وارنا خودرو پرشین

  سلام دوست عزیز وارنا خودرو پرشين در تهران مستقر است ولی امکان سفارش و تحویل خودرو در شهرستان ها ایجاد شده است.

 • وارنا خودرو پرشین

  سلام دوست عزیز، بله امکان خرید از شهرستان و تحویل خودرو در محل نیز وجود دارد

 • وارنا خودرو پرشین

  قیمت روز نمایندگی ها

 • وارنا خودرو پرشین

  سلام دوست عزیز، خیر. پیش پرداخت باید ۳۰ تا ۴۰ درصد قیمت خودرو باشد

 • وارنا خودرو پرشین

  واقعا پرسیدن این سوال از خود ما چه نفعی برای دوستان داره؟! یعنی احتمال میدید که ما در پاسخ بگیم خیر تضمینی وجود نداره؟!
  جواب سوال شما مشخصه میتونید تحقیقات بیشتری انجام داده و شرایط خرید اقساطی خودرو از وارنا خودرو پرشين را با دیگران مقایسه کنید.

 • وارنا خودرو پرشین

  سلام دوست عزیز. لطفا با شماورین شرکت تماس بگیرید

 • وارنا خودرو پرشین

  نرخ سود سالیانه ۱۹ درصد بصورت روزشمار

 • وارنا خودرو پرشین

  متوجه تاریخ بروزرسانی نشدم! سایت هر روز بروزرسانی میشه دوست عزیز. تحویل خوردو بسته به نوع خودرو و شرایط بازار متفاوت است و میتوانید این اطلاعات را از مشاوریت شرکت دریافت کنید

 • وارنا خودرو پرشین

  سلام دوست عزیز، منتظر نظرات بعدی شما هستیم

 • وارنا خودرو پرشین

  خیر، شرایط بصورت درج شده در قرارداد خواهد بود

 • امير

  باعرض سلام وخسته نباشيد.
  براي ثبت نام خودرو اگه پروانه كسب ومدارك به نام كسه ديگه باشه اما خودش نتونه بياد وكسه ديگه رابفرسته كه اشكال نداره مثل من كه پدرم نميتونه بياد خودم به بجاي ايشون بيام براي ثبت نام خودرو
  مرسي مچكرم

 • علی

  آیاممکن است بنام شرکت وارنا خودرو پرشين آتیهدرنمایندگی شهرستان ثبت نام کنم ودرهمین نمایندگی خودروتحویل بگیرم
  ضمناً زمان تحویل خودرو پس ازثبت نام چه مدت می باشد

 • مهدی1

  سلام چرا برای حصول اطمینان زیر مجموعه با نک مرکزی نمی شوید منظور جز لیست تایید شده بانک مرکزی

 • حسن

  هنوز اطمینان به شرکت ندارم احتیاط شرط عقله

 • سامان

  سلام با عرض ادب واحترام …
  مشتریان شهرستانی به چه صورت خودروشون رو تو شهرستان خودشون تحویل میگیرند؟
  الآن بعضی از مدلها هست که کارخانه ایران خودرو به نمایندگی ها نمیده شما چطور تهیه میکنین؟

 • sayyed

  سلام
  خودرو تحویل فوری نمیشه بدین و سود یه ماه رو پیشاپیش رو پول پیش بگیرین؟
  مثلا بجا اینکه مثلا ۱۰ تمن پیش بگیرین و تحویل ۱ ماهه ۱۰/۵ بگیرین و تحویل فوری!

 • وارنا خودرو پرشین

  سلام دوست عزیز در حال حاضر امکان تحویل فوری خودرو وجود ندارد

 • وارنا خودرو پرشین

  سلام دوست عزیز، خودرو توسط خودروهای حمل ماشین برای شما ارسال میشود که هزینه جابجایی بر عهده شما خواهد بود. برای اطلاع از موجود بودن خودروها جهت سفارش با مشاورین تماس بگیرید

 • وارنا خودرو پرشین

  کاملا درسته، قبل از هر کاری آدم باید همه جوانب رو بررسی کنه

 • وارنا خودرو پرشین

  بانک مرکزی تنها شرکت های دولتی را تحت پوشش خود قرار میدهد

 • وارنا خودرو پرشین

  سلام دوست عزیز، برای اطلاعات تکمیلی با مشاورین شرکت تماس بگیرید

 • وارنا خودرو پرشین

  سلام دوست عزیز، مشکلی از این بابت نیست

 • علی

  سلام من از بندر عباس میخام خودرو قسطی ثبتنام کنم کدوم نمایندگی شما هست که ثبتنام کنم خواهش میکنم جواب بدین

 • abolfazl

  ماشین دست دوم هم لیزینگ میدهید

 • مجید

  salam
  man soren sal mikham
  aya mojood hast?
  v aya mishe 50% naghd bedam

 • رضا

  با سلام و خسته نباشید
  من خیلی از همکارا رو می‌شناسم که با این شرایط میخوان خودرو بردارن ‘
  ولی نمی تونن اعتماد کنن
  ای کاش میشد بیشتر اعتماد سازی کرد’بوسیله بانک یا هر طریق دیگری

 • رضا

  سلام
  میتونم یه سوال کنم؟
  چرا تو تلویزیون تبلیغ نمیکنین
  من یک میلیون بیشتر میدم در صورتی که تحویل فوری باشه
  ممنون

 • ساناز

  سلام میخواستم مشاوره کنم میشه راهنماییم کنید که به کدوم شماره تماس بگیرم ممنون

 • علیرضا

  شناسه ملی قوه قضائیه به شماره ۱۴۰۰۳۳۲۲۷۹۱ از کدام لینک قابل پیگیری می باشد؟بنده موفق به پیدا کردن آن در سایت قوه قضایه نشدم؟

 • وارنا خودرو پرشین

  سلام دوست عزیز شماره های تماس در صفحه تماس با ما و صفحه اصلی سایت قرار دارند

 • وارنا خودرو پرشین
 • وارنا خودرو پرشین

  سلام دوست عزیز، سوالتون واقعا عجیب بود!! میدونید تبلیغات تلویزیونی چنده؟

 • وارنا خودرو پرشین

  سلام دوست عزیز نمایندگی در تهران فقط داریم، با مشاورین تماس بگیرید تا راهنماییتون کنن

 • علي

  سلام،فيش حقوقي کارمنداني که در شهرستان ها مشغول کار هستند مورد قبول شما ميباشد؟
  با تشکر

 • مجید

  سلام ببخشید سوالم فینگیلیش تایپ شد
  من سورن ای ال ایکس سال میخوام آیا موجود هست؟
  و آیا در تمامی موارد ۵۰ درصد و یا بیشتر میشه پیش پرداخت داد؟
  ضمانت به چه صورتی هست و چی لازم داره؟

 • علی

  آقا همه چی دروغه. اگه راست میگید این نظر من رو فیلتر نکنید.

 • حسینی

  سلام
  فروش ویژه خانواده شهدا هم دارید؟
  باتشکر

 • میثم

  شماپس ازثبت نام برای تحویل خودرومشتری رابه نمایندگی معرفی می کنیددرصورتی که نمایندگی هادرتحویل به موقع خودروبه مشتریانی که مستقیم درنمایندگی ثبت نام کردندمانده اندیکی ازدوستانم بجای ۳۰روزه ۹۵روزه تحویل گرفت بااین احوال چطورتضمین میکنید

 • سامان

  سلام
  عذر میخوام از اینکه این سوال پرسیده میشه!؟
  اگه خدایی نکرده کسی از شما ماشین گرفت وبعدا اقساطشو پرداخت نکرد یا اینکه خدایی نکرده ماشینو گرفت و بعدا اوراقش کرد !!!
  شما چطوری اطمینان مکیکنین؟

 • نیما

  سلام
  برای خرید خودرو مامدارک وپول رو بدیم آیامدارک معتبرورسمی دال برتحویل حتمی خودروی موردنظر یادرصورت انصراف طرفین

  برگشت تضمین شده پول به احتساب زیان طرفین رو غیراز قرارداد فیمابین که تنظیم میشه تحویل میشه یافقط قرارداده وآیادر
  دفترخانه باذکرشرایط تنظیم میشه ؟
  واینکه شما خودتون تولیدکننده نیستید میشه برای اطمینان بیشتر جایی رو که شماروتایید کنه البته غیر سایت وشماره ثبت تون ووجود خارجی داشته باشه برای تحقیق وخرید مطمئن معرفی کنید
  لطفا توی همین دیدگاه ها جوابمو بدید الان من دیدگاه ۳۷۹ هستم
  از راهنمایی که میکنید سپاسگذارم

 • یاسین

  سلام چندروزیکبار به سایت شما سر میزنمو نظرات دوستان رو مطالعه میکنم چون من قصد خرید خودرو از شما رو دارم، ولی واقعا با مطالبی که در روزنامه ها راجب شرکتهای لیزینگ پر زرق و برق ولی قلابی نوشته میشه قبول کنید که به این راحتی نمیشه یکنفر پولی را که با بدبختی جمع کرده رو به راحتی در اختیار یه شرکت خصوصی قرار بده، شماره ثبت و قوه قضاییه گرفتن هم که کار سختی نیست اگه منظورتون واسه استعلام از اوناست براحتی میشه اونا رو گرفت و بعد کلا از صفحه تاریخ حذف شد، شما منو قانع کنید لطفا لطفا لطفا

 • فرزاد

  با سلام امیدوارم یه تظمین خوب و با اطمینان بدین چون ما شهرستانیها زیاد سرمون کلاه رفته اگه امکانش هست از طریق نمایندگی شهرستان ثبت نام کنیم و خودروی ثبت نامی را از همان نمایندگی تحویل بگیریم.

 • صاحب

  سلام .
  خواستم بپرسم که سابقه کاری شرکت وارنا خودرو پرشين چه مدت میباشد ؟
  با تشکر

 • ساناز

  من تماس گرفتم ولی اشتباه است لطف کنید با کد شماره ها واسم بذارید ممنون میشم

 • وارنا خودرو پرشین

  سلام دوست عزیز لطفا صفحات اطلاع رسانی سایت رو مطالعه کنید و از پرسیدن سوالات تکراری خودداری کنید

 • وارنا خودرو پرشین

  شماره ها همگی مربوط به تهران هستن با کد ۰۲۱

 • وارنا خودرو پرشین

  سلام دوست عزیز، در حال حاضر در شهرستان ها نمایندگی نداریم و برای اطمینان میتوانید شخصا به تهران مراجعه کنید

 • وارنا خودرو پرشین

  سلام دوست عزیز، واقعا روش دیگری سراغ نداریم و نگرانی های شما و دیگران دوستان را درک میکنیم. تحقیقات بیشتری انجام دهید و با دید باز خرید کنید

 • وارنا خودرو پرشین

  سلام دوست عزیز قرارداد شما با شرکت رسمی بوده و ارزش قانونی دارد. تمامی شرایط از جمله زمان تحویل و تضمین برگست پول در قراراداد ذکر خواهد شد

 • وارنا خودرو پرشین

  سلام دوست عزیز، بالاخره یک نفر از اون طرف قضیه رو نگاه کرد! سند خودرو تا پایان اقساط در رهن شرکت خواهد بود ولی از ابتدا به نام شما می باشد

 • وارنا خودرو پرشین

  روابط همکاری شرکت وارنا خودرو پرشين با نمایندگی ها متفاوت با افرادی است که شخصی مراجعه میکنند.

 • وارنا خودرو پرشین

  سلام دوست عزیز لطفا با مشاورین و مدیریت شرمت تماس بگیرید احتمالا تسهیلات ویژه ای رو برای شما عزیزان در نظر میگیرن

 • وارنا خودرو پرشین

  بنظر میاد برخی از دوستان فقط قصد تخریب دارن. به شما پیشنهاد میکنیم که با شرکت وارنا خودرو پرشين قرارداد نبندید. ولی اینکه همینجوری بی دلیل تهمت بزنید و خودتون رو دارای حق بدونید واقعا کار درستی نیست!

 • وارنا خودرو پرشین

  سلام دوست عزیز امکان بالا بردن مبلغ پیش پرداخت و کمتر شدن اقساط وجود داره. برای اطلاع از موجود بودن یک خودروی خاص لطفا با مشاورین تماس بگیرید چون اطلاعات دقیق تری دارن

 • وارنا خودرو پرشین

  سلام دوست عزیز، بله البته بستگی به میزان حقوق دریافتی شما داره

 • رضا

  خوب فکر میکنم اگه خودتون هم به سایت قوه قضائیه مراجعه کنین متوجه میشین که غیر از شماره ملی، ۲تافیلد دیگه هم داره تا بتونین از قوه قضائیه استعلام بگیرین.
  ۱)سازمان ثبت کننده وارنا خودرو پرشين کدومه و
  ۲)نوع شخصیت شرکت چیه؟
  من یک ماهه که با شرکتتون تماس میگیرم و اینو میگم ولی کسی نمیتونه کمکم کنه.
  نمیدونم چرا کارمندان شرکت شما از پاسخ به این ۲تا سوال شفاف من تفره میرفتن؟
  .
  لطفا راهنمایی بفرمائید

 • saam

  سلام
  یه سوال شما گفتین ۵ سال سابقه درخشان اما با توجه به سایتی که دادین پیگیری کردم هنوز یکسال هم نیس این شرکت ثبت شده.
  الان قضیه چیه؟؟؟

 • علی

  خواهش می کنم با صداقت به این پرسش من جواب بدهید ؟
  آیا شده کسی خودرویی ثبت نام بکند و شما ماشین را نتوانسته باشید تحویل بدهید ؟

 • ابراهیم

  با سلام و خسته نباشید چند سوال داشتم . من برای هفته اینده خودرو نیاز دارم حدود ۱۰م پیش پرداخت دارم و ماهانه۱ تا ۱٫۵ میلیون میتوانم پرداخت کنم ایا میشه خودرو را ۱۰ روزه تحویل بدین؟. منظورم رانا یا سمندال ایکس یا اس ای و..

 • وارنا خودرو پرشین

  سلام دوست عزیز، امکان تحویل خودرو به این سرعت نیست

 • وارنا خودرو پرشین

  سلام دوست عزیز، فعالیت با این نام و در فضای اینترنت طی یک سال اخیر آغاز شده است

 • وارنا خودرو پرشین

  سلام دوست عزیز، برای سوالات از این دست با مشاورین تماس بگیرید. ولی بطور حتم با این حجم فعالیت شرمت مواردی وجود دارد که خودرو به موقع تحویل نشده باشد و یا افراد به دلایلی مانند مشکلات مالی از خرید خود انصراف دهند

 • وارنا خودرو پرشین

  سلام دوست عزیز، اون دوتا فیلد اجباری نیستن! شما با وارد کردن شناسه ملی و شماره ثبت براحتی به نتایج دست یابی خواهید داشت. برای اطمینان بیشتر همین الان دوباره چک کردم و مشکلی نداشت

 • سلمان

  سلام
  چرا انقدر تبلیغاتتون کمه شما میتونین تو روزنامه ها اطلاع رسانی بکنید!
  یا جاهای دیگه …

 • وارنا خودرو پرشین

  سلام دوست عزیز، فعالیت های تبلیغاتی ما از طریق اینترنت انجام میشه و قادر به جوابگویی مشتریانی بیش از این نیستیم. از پیشنهاد شما تشکر میکنم

 • محسن

  با سلام ! چنانچه آدرس و تلفن از مشتریان قدیمی دارید لطفا جهت اعتمادسازی ئوستان ارئه کنید.

 • کیا

  با سلام
  میخواستم بپرسم امکان سفارش خودرو رانا lx وجود داره یا نه؟چون من این ماشینو در لیست شما پیدا نکردم

 • ا.احمدی

  سلام …
  آیا شرکت شما زمان فک رهن مبلغی دریافت میکنه…..

 • محسن

  با عرض سلام. شما در قسمت درباره ما اعلام کرده اید که شرکت با سابقه ۵ ساله در حال فعالیت هست . ولی در سایت سازمان ثبت تاریخ ثبت شما رو برای برج ۱۲ سال ۹۲ زده. با این وجود خیلی شک و شبهه ایحاد میشه . میشه توضیح بدید در این باره؟؟!

 • آرمان

  سلام من سمند LX دوگانه ایربگ دار می خوام ولی توان مالی ماهی ۲۰۰ با پیش پرداخت ۶ میلیونه آیا امکانش هست؟

 • دادرس

  با سلام
  احتراما آیا سمند se موجود می باشد.

 • وارنا خودرو پرشین

  سلام دوست عزیز، برای اطمینان از موجود بودن خودروها با مشاورین شرکت تماس بگیرید

 • وارنا خودرو پرشین

  سلام دوست عزیز، مبلغ پیش پرداخت باید حداقل ۴۰ درصد قیمت خودرو باشد

 • وارنا خودرو پرشین

  سلام دوست عزیز، بارها به این سوال پاسخ داده شده. فعالیت شرکت با ثبت این نام و بصورت آنلاین از آن تاریخ آغاز شده ولی مدیران شرکت سابقه ۵ سال فعالیت در این زمینه دارند.

 • وارنا خودرو پرشین

  سلام دوست عزیز، خیر. با پایان اقساط سند خودرو فک رهن خواهد شد

 • وارنا خودرو پرشین

  با سلام. برای اطمینان از موجود بودن خودروها با مشاورین شرکت تماس بگیرید

 • وارنا خودرو پرشین

  سلام دوست عزیز، امکان درج اطلاعات خصوصی افراد بر روی اینترنت وجود ندارد

 • razban

  تحویل فوری رانا حداکثر ۳۰ روزه خود ایران خودرو دارد مدل lx آن۳۰,۲۳۲,۰۰۰تومان میباشد شما چند روزه تحویل میدهید با چه مقدار پیش پرداخت دریافت میکند؟سود شما چند درصد میباشد؟

 • وارنا خودرو پرشین

  سلام دوست عزیز برای اطلاعات تکمیلی و موجود بودن خودرو با مشاورین شرکت تماس بگیرید

 • صادق

  برای فعالیت لیزینگ مجوز بانک مرکزی مورد نیاز است. چطور به صرف مجوز از قوه قضائیه می شود اعتماد کرد و قبل از تحویل خودرو به شرکت معادل مبلغ یک خودرو نو را به عنوان ودیعه پرداخت کرد؟

 • Ali

  آیا این قیمتایی که تو سایت گذاشتین همینه یا وقتی بریم واسه خرید با قیمت های جدیدی مواجه میشیم؟مثل خیلی از شرکتهای دیگه که تو روزنامه یه چیزی میزنن وقتی میری میبینی چند میلیونی بیشتر میگیرن

 • مهندس موسوی

  سلام. لطفا بفرمائید میشه بجای اقساط ماه به ماه چند تا چک مثلا به مدت ۶ماه به ۶ ماه بگیرید؟

 • hamid

  سلام. دو تا سوال از خدمتتون داشتم:
  میخواستم بدونم شما قیمت ماشین را با قیمت بازار حساب میکنید یا قیمت کارخانه؟
  بعد از پرداخت پیش قسط، موعد تحویل ماشین چند روزه هست؟

 • محسن

  با سلام : یک سوال از خدمت شما دارم !
  آیا امکان داره با نزدیک شدن به پایان سال مدت زمان تحویل خودرو افزایش یابد ؟ تا چه مدت !؟

 • محمد

  سلام ببخشید اگر کسی بعد از تحویل خودرو قسط ندهد شما چه راهی برای پرداخت آن توسط فرد گیرنده خودرو دارید (ضمانت اجرایی قوی شما چیست)؟؟؟
  در سال های گذشته ۹۰ در صد شرکت های لیزینگ سر مردم کلاه گذاشته اند . امروزه مردم تحویل به روز یا حد اکثر ۵ روز را میپسندند . آیا شما راحی برای اعتماد سازی دارید؟ آیا میتوانید خودرو را به روز یا حداکثر ۵ روزه تحویل دهید؟
  در حال حاضر تعداد زیادی از هموطنان نیاز به این شرایط دارند اما بسیار از ریسک آن میترسند . ممنون

 • toophan

  سلام.مگه شما نمیگید به قیمت کارخونه!؟!!
  اما مثلا شما پارس سال رو زدید ۲۹/۹۰…… اما در خبر گذاری فارس و لیست قیمت های بروز شده در روزنامه و پایگاه فارس زده ۲۶/۹۷……. الان تفاوت هست!!! چرااااا!؟!؟!؟!؟!
  یا ۲۰۶ تیپ ۲ ! شما زدید ۳۴! اما قیمت کارخونه ۲۹ حساب کرده…….لطف کنید جواب دهید میخوام ازتون ماشین بخرم.
  مرسی.
  راستی ۲۰۶ دیگه تولید نمیشه که!

 • حسن

  سلام.ضمن عرض خسته نباشيد به شما،خواستم بپرسم اگرمن توهمين هفته پژوپارس دوگانه ثبت نام كنم شما تاپايان اسفند به من تحويل ميدهيد تاشب عيد بدون ماشين نباشم.آخه يكي ازدوستانم ۲ ماهه كه ثبت نام كرده اماظاهرا شما به ايشان گفتيد كه فعلا اين خود موجودنيست وبه بعد عيد موكول كرديد.خواهشا جواب دهيد.ممنونم از همكاري شما.

 • صالح

  سلام من میخام خودرو قسطی بخرم از هرمزگانم چجوری اقدام کنم راستی مگه ایران خودرو سمند اس ای مگه تولید داره

 • وارنا خودرو پرشین

  شما میتونید ثبت نام اینترنتی داشته باشید. برای اطلاع از موجود بودن خودروها جهت سفارش و کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین شرکت تماس بگیرید

 • وارنا خودرو پرشین

  سلام دوست عزیز برای اطلاع از موجود بودن خودروها جهت سفارش با مشاورین شرکت تماس بگیرید شرایط و زمان تحویل بستگی به نوع خودرو و موجود بودن آن در بازار دارد

 • وارنا خودرو پرشین

  سلام دوست عزیز، این قیمت ها بصورت نمونه قرار داده شده برای درک بهتر اقساط. میتونید به صفحه قیمت روز خودروها مراجعه کنید. برای اطلاع از موجود بودن خودروها جهت سفارش با مشاورین شرکت تماس بگیرید

 • وارنا خودرو پرشین

  سلام دوست عزیز، سند خودرو به نام شما بوده و تا پایان اقساط در رهن شرکت وارنا خودرو پرشين خواهد بود. در حال حاضر با توجه به حجم بالای تقاضا امکان تحویل فوری خودروها وجود ندارد

 • وارنا خودرو پرشین

  زمان تحویل خودرو بستگی به نوع خودرو و شرایط بازار دارد. مشاورین شرکت بهتر میتونن شمارو راهنمایی کنن

 • وارنا خودرو پرشین

  تمام این اطلاعات در سایت و حتی در همین صفحه گفته شده دوست عزیز! قیمت کارخانه در قرارداد بکار میرود و تحویل خودرو بستگی به نوع آن دارد. برای اطلاع از موجود بودن خودروها جهت سفارش با مشاورین شرکت تماس بگیرید

 • وارنا خودرو پرشین

  سلام دوست عزیز لطفا شرایط خاص خود را با مشاورین شرکت مطرح کنید تا در صورت امکان همکاری لازم با شما انجام گیرد

 • وارنا خودرو پرشین

  قیمت براساس قیمت روز کارخانه در قرارداد محاسبه میشود و قیمت روز خودروها رو میتونید در صفحه “قیمت روز خودروها” مشاهده کنید

 • وارنا خودرو پرشین

  بانک مرکز تنها شرکت ها دولتی را تحت پوشش خود قرار میدهد

 • احمد

  سلام
  من ۲۷ آذر ماه خودروی سمند سورن ثبت نام کردم
  سوال اولم اینه که تا اوایل بهمن خودرو را تحویل می گیرم یا نه؟ دوم اینکه من به حساب بانک ملت وجه را واریز کردم ولی الان در سایت حساب بانک آینده درج شده. می خواستم بدونم مشکلی که پیش نمیاد؟

  با تشکر

 • karen

  شرایط تون خیلی خوبه.ولی مشکل اعتماد از دست رفته خربداران نسبت به شرکتهای لیزینگی هستش.من جزو اونایی هستم که خیلی دلم میخواد از شرکت شما ماشین بردارم ولی سابقه باعث شک و دودلی میشه.

 • محمد

  سلام ممنون از راهنمایی هاتون . اگر تحویل خودرو به اسفند بیفتد آیا میشه سند سال۹۳ بزنید؟ مثل سالهای گذشته ایرانخودرو که محصولاتش رو داخل اسفند ماه سال قبلش تحویل میداد اما سند سال جدید میزد؟
  با تشکر فراوان

 • سعید

  سلام.بعد از دادن پیش پرداخت چه تضمینی هست که خدایی نکرده کلاه برداری نباشه؟

 • toophan

  salaamee…mojjaaddaad! raaaaaange mashiiiino khoodemon enteeekhab mikooniiiiiim dg!? maaan az shoomal moozahem misham! mikham biaam tehran sheerkatt ro bebiinam! khoodam alan samand daram! pars mikham! masalan man tak rang mikham! abi karboni! mishe!?

 • وارنا خودرو پرشین

  سلام دوست عزیز، بله رنگ ماشین رو زمان تحویل میتونید تعیین کنید. البته اگر در اون زمان رنگ مورد نظر شما موجود باشه اگرنه ممکنه مجبور شید کمی بیشتر صبر کنید.

 • وارنا خودرو پرشین

  قرارداد شما با شرکت ارزش قانونی داشته و تضمین پرداخت پول شماست

 • وارنا خودرو پرشین

  سلام دوست عزیز، احتمالش خیلی زیاد است ولی برای اطمینان بیشتر میتونید با مشاورین شرکت تماس بگیرید

 • وارنا خودرو پرشین

  حق با شماست دوست عزیز، هرچقدر مردم با دید باز و تحقیق بیشتر خرید کنن اینجور سواستفاده ها کمتر میشه

 • وارنا خودرو پرشین

  سلام دوست عزیز، به امید خدا در بهمن ماه خودروتون رو تحویل میگیرین. تغییر حساب مشکلی برای شما ایجاد نخواهد کرد.

 • Hosein

  با سلام و خسته نباشید
  با اجازتون میخوام مطالبیو بنویسم و پیشاپیش ازتون معذرت میخوام:
  من حدودا دوماه پیش باشرکت شما آشنا شدم و مدام به سایتتون سر میزنم، منم مثل هزاران نفر دیگه ای هستم که با پس انداز، کمی پول جمع کردم و قصد خرید خودرو لیزینگی دارم. متاسفانه شرکت های لیزینگی زیادی مثل شما (البته به دور از شما) بودن که پول آدمهایی مثل ما را با امید ماشین دار شدنشون گرفتنو یه شبه رفتن و هیچ اثری از دفترشون و پرسنل شون و پول و ماشین نذاشتن. من واقعا قصد خرید خودرو دارم و میدونم توی یه معامله دوطرفه(مثل ما و شرکت شما) اعتماد کردن خیلی سخته…از یه طرف ممکنه خریدار نتونه قسطشو بده و شرکت ضرر کنه…از یه طرف خدای ناکرده ممکنه شرکت کلاهبردار از آب در بیاد…من چند سوال اساسی و پیشنهاد دارم و انتظار دارم حتما جوابمو بدین…یا عمومی،یا خصوصی(از طریق ایمیلم): شما بابت تحویل خودرو پول پیش میگیرید(۴۰درصد) و مطابق با فیش حقوقی و مکفی بودن حقوق، ضامن نمیخواهید، همه جا واسه هرچیزی ضامن میخوان،حتی واسه پونصد تومن وام قرض الحسنه، اما جالبه که شما نمیخواهین و من واقعا موندم یا شما قید ماشیناتونو زدین یا (با عرض پوزش فراوان) اصلا ماشینی در کار نیست. علاوه بر اون، شما در ازای ۴۰درصد مبلغ کل خودرو فقط و فقط یه قرارداد دوطرفه میبندید که خدای ناکرده در صورت بروز مشکل (چه از طرف خریدار،چه از طرف شرکت) هیچ ضمانت حقوقی نداره. راه حل ساده اینه که کسی که واقعا میخواد خودرو بخره، شما یه چک به مبلغ پیش پرداخت بهش بدین و موقع تحویل خودرو ازش پس بگیرید(یعنی شرط تحویل خودرو، بازپس دادن چک شما توسط مشتری باشه). چکو بدید تا اعتمادسازی بشه…اگه واقعا اینقدر به قراردادتون مطمئن هستید پس نترسید، بدید. در عوضش ماهم پول پیش (توبگو۶۰%)، ضامن و چک و… هرچی بخواین میاریم. حتی اگه ممکنه ۴۰درصد را به صورت چک به تاریخ روز تحویل ازمون بگیرید، کسی اگه واقعا ماشینو بخواد دبه نمیکنه…توی قراردادتون اضافه کنید که در صورت انصراف هم خسارت سنگین واسه انصراف میذارین تا واقعا اونا که نیاز دارن بیان واسه خرید…نه دلالا(توروخدا ببخشید، اصلا قصد توهین ندارم اما اینقدر سر مردم کلاه های گشاد گذاشتن که اعتماد کردن خیلی خیلی سخت شده)
  یه پیشنهاد دیگه هم دارم…یه قسمت دلخواهانه واسه مشتریانی که ماشینو تحویل گرفتن بذارین…که بیان و بگن ماشینشونو تحویل گرفتن …(دلخواهانه) من اصلا ندیدم کسی بیاد بگه من ماشینمو تحویل گرفتم(فک کنم بجز یه نفر)
  بازم معذرت میخوام…اصلا قصد توهین ندارم

 • امین

  سلام.تحویل سمند se چند روزه است؟

 • علیرضا

  من بتازگی یه سمند ال ایکس ثبت نام کردم.شرایطش خیلی منصفانه وعالیه امیدوارم تحویلش هم بموقع باشه.باتشکر

 • علیرضا

  با تشکرازتسهیلات خیلی خوب ومنصفانه شرکت ، مشتری میتونه ازهرجای ایران درعرض چند ساعت قراردادنهائی رودریافت وارسال کنه .فقط ایکاش درآینده پرداخت اقساط بصورت اینترنتی وآنلاین هم داشته باشید.خیلی عالی میشه.مرسی

 • وارنا خودرو پرشین

  با سلام. از بابت بعضی مسائل رایج در اجتماع متاسفیم. شرکت اگه کلاهبردار باشه حتی اگه چک هم بده هیچ کمکی به شما نمی کنه. شما حاضری از یکی که می دونی کلاهبرداره چک بگیری و بهش پول بدی؟ قطعا نه!!
  ضمن درک کردن شرایط شما مشتریان گرامی باید به عرض برسونیم از این دست پیشنهادات با شکل و شمایل های مختلف به این شرکت و ۱۰۰% شرکتهای مشابه ما از سوی خریداران عزیز میشود. اگر بخواهیم یک روند ثابت نداشته باشیم واقعا فاجعه به بار می آید.
  فرهنگ ما ایرانی ها به گونه ایست که خر که از پل رد می شود یادمان می رود …….
  اگر کامنتهای همه قسمتها رو بخونید نفرات زیادی واسه تحویل خودرو تشکرکردن اما اکثریت رفتن و پشت سرشون رو نگاه نکردن.
  اکثر سوالات و کامنتها مربوط به مشتریانی است که تازه با شرکت آشنا شده اند.
  پیروز باشید.

 • وارنا خودرو پرشین

  سلام دوست عزیز، برای اطلاع دقیق از تحویل خودرو ها میتونید با مشاورین شرکت تماس بگیرید

 • وارنا خودرو پرشین

  سلام دوست عزیز، مبارکتون باشه. امیدوارم که بتونیم رضایت شما رو بخوبی جلب کنیم.

 • فرهاد

  سلام زنگ زدم به شرکت به مشاور گفتم نقدی میخوام ماشین بگیرم گفتند فروش نقدی نداریم فقط اقساطیییه؟ نمیدونم چه کلاهی میخوایین واسه سر مردم بدوزید

 • رضا

  با سلام.
  بنده هم لیست رو مورد مطالعه قرار دادم
  دقیقا اسامی ۳۶ شرکت که مجوز دارن یا در حال مجوز گرفتن هستن موجود هست…

  پس این حرف شما دارای نتاقض هستش؟؟
  شما از کی لیست رو چک نکردین که فرمودید فقط ۳ شرکت؟؟

  ممنون از پاسختون!

 • جلال

  سلام میخواستم یه ۲۰۷i دنده اتومات ثبت نام کنم
  حالا من میخوام این ماشین رو سفارشی کنم میتونم سفارشیش کنم یا که نه ؟؟؟
  بعد زمان تحویل خیلی برام مهمه چقد طول میکشه از زمان ثبت نام و تحویل؟؟؟؟

 • دانشور

  با سلام
  میخواستم بدونم قرارداد شما محضریه یا توی شرکت بین خریدار و فروشنده بسته میشه؟
  اگه محضری نیست من میتونم با هزینه خودم برای محضر، قرارداد رو توی محضر ثبتش کنیم ؟
  ممنون

 • محمد

  با سلام میخواستم بدونم من که اصفهانی هستم ماشینی رو که به من میدیدپلاک اصفهان است یا تهران واین که ماشین رو کجا تحویل میدید واین کهلطفا پاسخ رو همین جا بدید (نگویید با مشاوران تماس بگیرم)باتشکر از شرکت خوبتون.

 • سجاد

  سلام میخواستم بدونم این شرایط فقط مخصوص تهرانی هاس؟

  پژو ۴۰۵ slx رو بخوایم ثبت نام کنیم چند روزه تحویل داده میشه؟ هزینه رو کی باید پرداخت کرد؟

 • مسعود

  شرکت های لیزینگ میتونن از بانک مرکزی مجوز بگیرن. شما اگر با صداقت کار می کنید و بهد قول خودتون مطمدن هستید؟ چرا از بانک مرکزی مجوز نمی گیرید؟ لیست شرکت های لیزینگی معتبر درل سایت بانک مرکزی موجوده. اما خبری از شرکت شما نیست. امیدوارم کسی گول شما رو نخوره. میدونم چاپش نمیکنی.

 • مهدی1

  سلام من از اهواز ثبت نام کردم که تا اخر هفته ۳۰ روز کاری تمام می شود امیدوارم تاخیر نداشته باشد چون خیلی از همکارانم حدود ۵۰ نفر اماده ثبت نام هستند

 • رضا

  واقعیه؟

 • وارنا خودرو پرشین

  سلام دوست عزیز، تنها شرکت های دولتی تحت نظارت بانک مرکزی میتونن فعالیت بکنن و شرکت های خصوصی و با سرمایه گذاری شخصی مثل وارنا خودرو پرشين امکان اخذ مجوز از بانک مرکزی رو ندارن

 • وارنا خودرو پرشین

  سلام دوست عزیز، امکان سفارش و تحویل خودرو در شهرستان ها نیز وجود دارد، برای اطلاع از موجود بودن خودروها با کارشناسان فروش شرکت تماس بگیرید

 • وارنا خودرو پرشین

  خودرو به نام شما خواهد بود و پلاک نیز با توجه به شهر شما تعیین خواهد شد. خودرو را میتوانیددر شهر خود تحویل بگیرید که هزینه حمل خودرو تا محل تحویل برعهده شما خواهد بود

 • وارنا خودرو پرشین

  برای اطلاع از موجود بودن خودروها و زمان تحویل آنها با کارشناسان فروش شرکت تماس بگیرید

 • وارنا خودرو پرشین

  سلام دوست عزیز، دقت کردین که چندتاشون تایید شده هستن. آخرین باری که من چک کردم فقط ۳ شرکت مجوز فعال داشتن

 • وارنا خودرو پرشین

  نمیدونم مشکل از نظر مشا کجاست ولی در حال حاضر شرایط تحویل فوری خودروها موجود نیست. در صورتیکه قصد خرید نقدی خودروها رو دارید میتونید به بازار آزاد مراجعه کنید

 • سجاد

  سلام
  من يه سمند اي اف۷ ثبت نام كردم. اميدوارم همه چي به خير خوشي تموم بشه تحویلش هم بموقع باشه.باتشکر

 • وارنا خودرو پرشین

  با سلام. دوست عزیز تا زمان مهیا شدن خودرو قرارداد شما با شرکت داخلی می باشد که کاملا قانونی بوده و دارای اعتبار است. پس از آن قرارداد محضری برای تعهدات طرفین در زمان پرداخت اقساط منعقد می گردد.

 • محمد

  با سلام من امروز با شرکت تماس گرفتم برای خرید یه سوناتا ٢٠١۴با اقساط ۶٠ماه گفتن اقساط بالا تر از ١٨ماه نداید واین که من میخواستم ماشینو به قیمت نقدی بفروشم واز وامش استفاده کنم.البته فروش به قولنامه ای که منشی شرکت گفت این کار غیر قانونی و از این حرفا الان من گیج شدم .لطفا در همین جا پاسخ دهید.

 • عباس

  سلام ببخشین برام یه سوال پیش اومده…

  شما میگین سند خودرو به نام خریداره اما در رهن و اختیاره شرکت تا پایان اقساط قرار داره
  درسته؟!
  حالا سوال من اینه که اگه یه زمان بنا به هر دلیلی نیاز به سند خودرو داشته باشیم باید چیکار کنیم تکلیف چیه؟(مثلا توقیف خودرو که برای ترخیص سند لازمه)
  آیا کپی برابر اصل در اختیارمون قرار میدید یا چیزه دیگه ای؟؟؟
  ممنون

 • وارنا خودرو پرشین

  در شرایط خاص شرکت همکاری لازم با مشتریان را انجام خواهد داد

 • وارنا خودرو پرشین

  سلام دوست عزیز، سند خودرو تا پایان اقساط در رهن شرکت خواهد بود و امکان فروش آن وجود ندارد

 • نعمتی

  آیا امکان انتخاب خودروی دیگری بغیر موارد موجود در لیست وجود دارد؟

 • رضا ستاری

  سلام من دیروز یه سمند ال ایکس ثبت نام کردم امیدوارم زود بهم تحویل بدن میام اینجا بهتون میگم که تحویل گرفتم تا ۷ اسفند خبرشو میدم

 • داریوش زاهدان

  علیرضا داداش اگه تحویل گرفتی خبرشو بهمون بده

 • علی

  باسلام لطفا بفرمایید تحویل در عرض چند ماه صورت می گیرد

 • عباس

  انشالا اگه مشکلی پیش نیا هفته آینده یه پارس سال ثبت نام میکنم : )
  البته اگه فیش حقوقیم قبول شه…

 • وارنا خودرو پرشین

  زمان تحویل بستگی به خودرو مورد نظر شما و شرایط بازار دارد. لطفا با مشاورین شرکت تماس بگیرید

 • وارنا خودرو پرشین

  برای اطلاع از موجود بودن خودرو ها و امکان سفارش با مشاورین شرکت تماس بگیرید

 • علی

  ما ۲۰۶ تیپ ۲ می خواهیم چند ماهه تحویل می دید

 • رضا

  مطابق نظر دوستان اعتماد کردن خیلی سخته
  ما از کجا میتونیم شما رو اعتبار سنجی کنیم منظورم شرکت خودرو سازی یا جای معتبری ک بتونه تایید کنه
  و بعد میخواستم از سابقه شما بدونم

 • عباس

  من رفتم شرکتو دبدم ….
  راستش به نظرم قابل اعتماده

  انشالا همینجوری باشه

 • سیاوش م

  با سلام
  کاری خیلی خوبی شروع کردین و قطعاً مشتری زیادی خواهید داشت ولی برای اعتماد این همه مشتری نسبت انجام تعهدات تون چه راهکاری دارین بنده با دیدن این سایت خیلی دلم می خواد از مشتریان شما باشم ولی این اعتماد سازی یا چیزی که بتون اعتماد مارو جلب کنه یا حداقل عکس هایی از اشخاص و مدیر عامل شرکت که درراس کار هستند معرفی بشه خیلی عالیه

 • ابی

  اقساط رو باید به صورت ماهانه به کدو م بانک پرداخت کرد؟؟؟

 • mazaher

  سلام وعرض خسته نباشید من کارمند شرکت کالسیمین هستم می خوام بیام برای ثبت نام سوالم اینه می تونم اپشن خودرو ثبت نامی رو تعیین کنم مثلا برای ان سان روف اضافه کنن با تشکر فراوان از شما .

 • فريدون

  من پ‍ژو TU5 ثبت نام كردم اميدوارم تحويلش به موقع باشه تابتونم دوستان ديگرم رو تشويق به خريد از شركت شما كنم .

 • محسن

  سلام. اگه در عرض این چند روز ثبت نام کنم ،خودرو مدل ۹۳ تحویل داده میشه؟
  غیر از هزینه تشکیل پرونده هزینه دیگری نیز باید پرداخت شود؟مانند محضر یا هر چیز دیگری؟
  تحویل خودرو در مکان شرکت انجام میشه یا ارجاع میدین به نمایندگی ایرانخودرو؟
  اگه بخوام خودرو رو در شهرستان تحویل بگیرم (مازندران)هزینه اش چقدره؟وآیا با خودرو بر ایرانخودرو حمل میشه؟
  من در سایت قوه قضاییه شماره ثبت ملی شما رو سرج کردم که خوشبختانه ثبت شده بود و زده بود معتبر فقط آدرس درج شده تفاوت داشت،علت رو بفرمایید؟و سوال آخر
  برای ثبت نام باید از قبل هماهنگی صورت بگیره ؟
  لطفا به مشاور حواله ندهید.
  ممنون

 • وارنا خودرو پرشین

  سلام دوست عزیز، خودرو در زمان تحویل پلاک میشه و بستگی به اون تاریخ داره. خودرو خود را از وارنا خودرو پرشين تحویل خواهید گرفت و امکان ارسال به شهرستان وجود داره ولی بنده در حال حاضر هزینه دقیق این انتقال رو نمیدونم. هزینه جانبی یا اضافی از شما دریافت نخواهد شد و برای ثبت نام بهتر است ابتدا با یکی از مشاورین شرکت تماس بگیرید تا بعنوان مشاور شما تعیین گردد.

 • وارنا خودرو پرشین

  سلام دوست عزیز، بله امکان تغییر آپشن ها وجود دارد ولی برای اطلاع دقیق تر میتونید با مشاورین تماس بگیرید

 • وارنا خودرو پرشین

  سلام دوست عزیز، تمام تلاشمون رو برای جلب رضایت شما و تحویل به موقع خودرو انجام خواهیم داد

 • وارنا خودرو پرشین

  اقساط رو به حساب شرکت در بانک آینده واریز خواهید کرد

 • وارنا خودرو پرشین

  سلام دوست عزیز میتونید با مراجعه به شرکت و اطلاع از نحوه انجام کار اطلاعات بیشتری کسب کنید

 • وارنا خودرو پرشین

  تماس با مشاورین شرکت میتونه اطلاعات کاملی از زمان تحویل خودرو مورد نظر در اختیار شما قرار دهد.

 • داریوش 28 زاهذان

  موفق به گرفتن استعلام شدم.مرسی

 • داریوش زاهدان

  دوستان رفتم استعلام گرفتم.تاریخ ثبت شرکت اسفند ۹۱ بود که هنوز یکسال هم نشده.شما چطوری توی صفحه اصلی تون میگین ۵ سال شابقه درخشان.به شعور مردم توهین نکنین و با سرنوشت و زندگی کسی بازی نکنین

 • آرش

  با سلام
  مي خواستم بپرسم آيا شركت وارنا خودرو پرشين ربطي به مؤسسه اعتباري آرمان دارد يا خير؟

 • حسین

  سلام خسته نباشید من می خواستم پژو پارس lx tu5 ثبت نام کنم.
  یک سوال داشتم می تونم مبلغ پیش برداخت رو بیشتر از حد معین شده بدم واز قسط کم بشه؟
  تحویل خودرو چند روزه است؟
  به نظر شما ال۹۰e2پارس خودرو بهتره یا پژو پارس lx tu5

 • وارنا خودرو پرشین

  امکان افزایش مبلغ پیش پرداخت و کاهش اقساط وجود دارد. زمان تحویل خودرو را میتوانید از مشاورین شرکت درخواست کنید.
  به نظر شخصی بنده پژو پارس بهتره!

 • وارنا خودرو پرشین

  سلام دوست عزیز، خیر
  تشابه اسمی است

 • وارنا خودرو پرشین

  شما که این همه زحمت کشیدید نظرات همین صفحه رو میخوندید متوجه میشدید که بارها به این سوال پاسخ داده شده. موفق باشید

 • وارنا خودرو پرشین

  خواهش میکنم

 • مهدی

  با سلام و عرض خسته نباشید
  بنده پس از آشنایی با شرکت شما توسط یکی از دوستانم علاقه مند به خرید خودرو شدم که درحال تحقیق و بررسی در مورد شما و نوع خودرو مورد نظرم و مقدار پولی که دارم هستم امیدوارم که بتونم اعتماد کنم و شرایط شما را فراهم آورم .
  باتشکر

 • حسین

  با سلام
  اگه ما از شهرستان ثبت نام کنیم آیا میتونیم ماشین را در تهران تحویل بگیریم ؟
  و شما از کی ثبت نام میکنید و تا حالا از اونا که ثبت نام کرده بودید رو تحویل دادید یا تاخیر داشته ؟
  و رنگ ماشین رو ما انتخاب میکنیم یا شرکت ؟
  ممنون میشم اگه جواب بدهید

 • peyman.es

  سلام. چندتا سوال. اول اينکه: چرا قيمت محصولات شما در قسمت ايران خودرو پايين تر از قيمت کارخونه هستش؟مثل سمندef7. دوم اينکه: آيا زمان تحويل خودروى موردنظر ميشه اونو تغيير بدى و همونجا محصول ديگرى تحويل بگيريم؟ وآخر اينکه ميشه اسامى هيأت مديره و مديرعامل رو داخل سايت بزنيد؟ ممنون ميشم اگه جواب بديد.

 • حسین

  سلام خسته نباشید
  من یک سوال دیگه ای داشتم می خواستم بدونم بین پارس lx سورن elx ef7 کدوم بهتره به چه دلیل.تا تریدام برای انتخاب این دو خودرو برطرف بشه وبیام برای ثبت نام.
  ممنون

 • وارنا خودرو پرشین

  سلام دوست عزیز خیلی موارد هست و شما باید تصمیم بگیرید. سلیقه بیشتر از هرچیزی مهمه. از ظاهر این دو ماشین تفاوت هست تا جزئیاتشون

 • وارنا خودرو پرشین

  سلام دوست عزیز به صفحه قیمت روز خودروها مراجعه کنید. امکان تغییر خودرو در زمان تحویل نیست!

 • وارنا خودرو پرشین

  سلام دوست عزیز بله امکان تحویل خودرو در تهران وجود دارد و رنگ ماشین رو خود شما انتخاب می کنید

 • میلادموسوی

  باعرض سلام وخسته نباشید میخاستم بدونم تحویل خودرو چندروز بعداز ثبت نام صورت می گیره وهمچنین در شهرستان همدان شعبه دارید یا باید به تهران بیاییم برای ثبت نام؟

 • کاوه

  سلا م به کلیه کسانیکه از این سایت بازدید میکنن من تا حالا چندین بار این سوال رو پرسیدم اما متاسفانه نه تنها جواب نگرفتم سوالم هم حذف کردن
  اقایان وارنا خودرو پرشين چرا قیمت خودرو شما بصورت اقساطی با قیمت روز خودرو تفاوت چندانی نداره و حالا که اینجوره چرا نقد نمیفروشید .بهره ای که شما از اقساط میکیرید از ۲۲درصد هم کمتره در صورتی که بانکهای خصوصی وام با بهره ۳۳ درصد میدهند

 • امیر محمد

  سلام
  خسته نباشید
  چراقیمت سمند دوگانه از مدل با کروز کنترلش بیشتره

  دومی که آپشن اضافه هم داره و ضمنا هر دو دوگانه هستن

  ممنون

 • مهدی1

  سلام من یک سوال کردم ولی جوابی نگرفتم در صورتی که اتفاقی ناگوار بیفتد که ماشین وراننده از بین برود شرکت وارنا خودرو پرشين چگونه طلب خود را وصول می کند
  ایا امکان همکاری با شما وجود دارد گرفتن نمایندگی در اهواز

 • علیرضا

  تو رو خدا یکی پیام بذاره که ماشینشو گرفته ماهم یه تبریکی بگیم
  به نظر من شرکت به دودلیل مشکلی نداره وسعی دررضایت مشتری داره اول بدیلیل اینکه اگه فکرسودجوئی بود محصولات ارزان وپرطرفدار سایپا رو هم میذاشت تو سایت تا ملت هجوم بیارن واسه ثبت نام ،دوما از طرف خودشون چند تا کامنت تشکر واسه خوندن بقیه میذاشتن.

 • معراج

  سلام . آیا سند قابل انتقال خواهد بود ؟ یعنی پس از تحویل گرفتن ماشین در صورت نیاز میشه فروختش ؟

 • وحید

  سلام خدمت شما
  من چند تا سوال دارم…شما که سایت رو کنترل میکنی پس چرا هر سوالی از شما شده همش ارجاع دادین به تماس با شرکت
  خواهشا بعنوان ی کارشناس جواب های دقیقتری بدهید.ممنون میشم
  این اقساطی ک نوشتین درسته ؟؟
  خیلی از شرکت ها تو روزنامه مینویسن بعد که زنگ میزنی میبینی اصلا قضیه فرق داره؟؟؟؟
  من از شرکت نگین خودرو آفتاب غرب برای خواهرم ماشین ثبت نام کردیم و بعد ۷ ماه بی نتیجه ماند و ماشین نداد وما پولمون روپس گرفتیم….چه تضمینی هست که شما این کارو نکنید و به موقع ماشین تحویل دهید:::؟؟؟
  خواهشا جواب بدید

 • peyman.es

  به نظرم دوستانى که به اين شرکت اعتماد ندارن در اشتباهن. به اين دليل که شرکت مبالغى که از ثبت نام کنندگان ميگىره رو، به حساب بانکى واريز ميکنه و به صورت نقد از مشترى نميگيره و اين حجم زياد پول رو نميشه به اين آسونى جابجا کرد، در ثانى يقينا مسئولين ذى ربط با توجه به وضعيت روز مملکت (کلاهبردارى هاى بزرگ) شديدا مراقب اين نوع شرکتها هستند. همچنين سيستم امنيتى و قضايي کشور مطمئنا به گونه اى هست که بتونه کلاهبردار رو به سزاى اعمالش برسونه و او شرکتهايي که کلاهبردارى کردن رو هم يا جلوشونو گرفته يا اينکه ميگيره. و اينکه به نظر من شرکتهايي مثل وارنا خودرو پرشين نيازى به کلاه بردارى ندارن چراکه از اين نوع فعاليت خود سود خوبى به دست ميارن . پس دوستانى که کامنت ميذرن بهتره بدون اينکه به کسى اهانت بکنن برن و ثبت نام کنن وبه خدا توکل کنن. اگر قسمت شد منم دو ماه ديگه ثبت نام ميکنم.

 • موسی

  با سلام
  اول تشکر میکنم از وارنا خودرو پرشين برای اینکه با احترام جواب همه سوالا رو میدن
  همه نظر ها رو خوندم. شرایط خیلی خوب و یه جورایی رویاییه. باورم نمیشه که انقدر خوب باشه
  خیلی دوست دارم خرید کنم.
  اما متاسفانه در نهایت نمیتونم اعتماد کنم . منم مثل بقیه دوستان قصدم توهین نیست.
  براتون آرزوی مفقیت دارم

 • وارنا خودرو پرشین

  سلام دوست عزیز، با تشکر از حسن نظر شما. فکر میکنم به راه افتادن خدمات جدید شرکت بتونیم اعتماد سازی بیشتری برای مشتریان عزیز داشته باشیم

 • وارنا خودرو پرشین

  سلام دوست عزیز، متاسفانه شرایط به گونه ای بوده که افرادی در همین زمینه دست به کلاه برداری زدند و این امر کار رو برای بقیه کمی سخت کرده. به هر حال نگرانی های مردم قابل درک هست چون زحمات زیادی برای بدست آوردن این پول ها کشیدن.

 • وارنا خودرو پرشین

  سلام دوست عزیز، اعداد در این صفحه صرفا برای شبیه سازی ودرک بهتر شرایط قرار داده شدن و با تغییر قیمت خودرو بروزرسانی نمیشن. صفحه قیمت روز خودروها و بخش محاسبه اقساط در صفحه اصلی به گونه ای طراحی شدن که شما میتونید میزان اقساط و قیمت دقیق خودرو را محاسبه کنید.

 • وارنا خودرو پرشین

  سلام دوست عزیز، تا پایان اقساط امکان انتقال سند یا فروش خودرو را نخواهید داشت. این تسهیلات برای افرادی مناسب هستن که قصد استفاده از خودرو بصورت شخصی را داشته باشن

 • وارنا خودرو پرشین

  سلام دوست عزیز، با تشکر از حسن نظر شما.

 • وارنا خودرو پرشین

  سلام دوست عزیز، سند خودرو در رهن شرکت باقی خواهد بود و در این شرایط بیمه خسارت را جبران خواهد کرد.
  وارنا خودرو پرشين هیچ شعبه دیگری در تهران یا شهرستان ها نداشته و امکان واگذاری نمایندگی وجود ندارد زیرا نیازمند نظارت مستقیم شرکت و اعتماد مدیران به نمایندگی ها می باشد.

 • وارنا خودرو پرشین

  سلام دوست عزیز، لطفا به صفحه قیمت روز خودروها یا مشخصات فنی خودروها مراجعه کنید

 • وارنا خودرو پرشین

  سلام دوست عزیز
  نیازی به بازگویی و شرح سیاست های کلی شرکت نیست ولی یه حساب ساده کنید متوجه میشید. تنها را رقابت با بانک های خصوصی ارائه خدمات و شرای ط بهتر است. هدف وارنا خودرو پرشين جذب مشتری بیشتر با کارمزد کمتر است

 • وارنا خودرو پرشین

  در حال حاضر وارنا خودرو پرشين هیچ نمایندگی در شهرستان ها ندارد و میتوانید به تهران مراجعه نمایید. برای اطلاع از زمان تحویل خودروها با مشاورین شرکت تماس بگیرید

 • محمد

  با سلام خدمت شما
  تشكر ميكنم از شركت وارنا خودرو پرشين واقعا شرايط خوبي دارين ولي متاسفانه تحويل خودرو تو سي روز كاري خراب كرده با اين همه كلاهبرداري آدم واقعا نميتونه اعتماد كنه به نظرم اگه خودرو رو به روز موقع دريافت پيش پرداخت تحويل بدين مردم خيلي خوب استقبال ميكنن من خودم حتما ۲۰۶ وي ۸ ميخرم .

 • کاربر

  چند مسئله:
  ۱- درصورت عدم تحویل خودرو در موعد مقرر چه اتفاقی خواهد افتاد؟ نمونه قرارداد در وبسایت نیست.
  ۲- (پیشنهاد): برای اینکه بازدید کنندگان از خرید خودرو توسط دیگر مشتریان مطمئن شوند, کافی است بخشی برای مشتریان درنظر بگیرید با اکانت مخصوص هر مشتری, تحویل خودرو منوط بر تیک زدن قسمت خاصی از صفحه باشد. به این ترتیب بازدید کننده اول می تواند با ورود به صفحه مربوطه, مشاهده کند که چه مشتریانی خودرو را در چه تاریخی و پس از چند روز از ثبت نام تحویل گرفتند.
  ۳- سوال بسیار مهم: شرکت وارنا خودرو پرشين آتیه, فروش را با حداقل سود ممکن درنظر گرفته است. اینکه مشتری مطمئن شود فروشنده به این سود کم قانع است (آن هم در شرایط اقتصادی کنونی) و قصد دیگری در کار نیست چگونه قابل اطمینان دهی است؟
  ۴- و نکته آخر اینکه, تمام کسانی که نظر و سوال در وبسایت شما قرار میدهند قصدشان کسب اطمینان است تا بتوانند با مبالغی که به سختی تهیه کرده اند خودرویی خریداری و اندکی کیفیت زندگی خودرا افزایش دهند. لطفا سوالاتشان را حذف نفرمائید!

 • محسن

  با سلام. می خواستم بپرسم اولین قسط از کی شروع می شه؟
  و آیا راه دیگر یا بانک دیگری برای پرداخت اقساط وجود داره چون بانک آینده شعبات کمی داره و مثلا در منطقه ما نزدیکترین شعبه حداقل ۴۰ کیلومتر فاصله داره.
  ممنون

 • ناصر

  ببخشید من متوجه منظورتون از خدمات جدید نشدم به شرایط فروش مربوط میشه ؟

 • gmc

  با سلام فروش نقدی هم دارین اگه مثلا ما بخوایم یه پارس elx نقدا ثبت نام کنیم کی تحویل میدین کلا شرایطش چه جوریه با تشکر

 • فیروزآبادی

  من مدیر کنترل کیفیت هستم

 • پروین

  با سلام بنده نیاز ضروری به ماشین دارم و شرایط شما مورد تایید و قدرت مالیه من است ‘با توجه به تحویل ۳۰ روزه ایجاد مشکل می کنه برای من چون کارمند هستم و بچه کوچیکم و باید هرروز به مهد ببرم آیا برای شما مقدور است تحویل فوری به من بدهید؟ منتظر جواب شما هستم و الان تو دلم نذر کردم شما قبول کنید

 • احمد

  سلام
  منم تا آخر بهمن میرم یه پارس ثبت نام میکنم.ایشالا که به موقع تحویل میدن.مشاور گفت ۳۰ روزست.خبرشو میدم

 • احمد

  سلام
  می خواستم پیشنهاد بدم جهت پرداخت اقساط توسط خریداران ، پرداخت آنلاین اقساط در سایت را حتما راه اندازی کنید
  همان طور که الان خیلی از شرکت ها در سایت خود این کار را انجام دادند
  پرداخت انلاین خیلی راحت تر از رفتن به بانک و در صف ایستادن است .

  با تشکر

 • مهدی

  باسلام خواهشمندم ادرس شرکت وشماره تلفن ونام اعضای هییت مدیره شرکت رواعلام فرمایید

 • ehsan

  خسته نباشی! قیمت ها به روز است؟

 • میرحسین

  ۲۰۶ تیپ ۵ قیمت کارخانه اش حدود ۳۵ هستش نه ۳۷ میلیون

 • میثم

  باسلام وخسته نباشید…
  ببخشید شما شرایط چکی هم دارید؟ مثلا بجای قسط ماهانه من ۵ تا چک به فاصله ی زمانی هر ۶ ماه بدم؟ و اینکه حداکثر زمان تحویل خودرو چقدر هست؟ باتشکر

 • علی

  سلام
  خسته نباشید به نظر من سایت شما چند تا عکس از مسئولین و پرسنل شرکت و کسانی که خودرو خود رو تحویل گرفتن کم داره اگر این کا انجام بشه خیلی بهتره شما که نظرتون برای جلب مشتری هست این کار خیلی ناثیر خوبی داره

 • وارنا خودرو پرشین

  سلام دوست عزیز، برای شرایط خاص مانند چیزی که مدنظر شماست لطفا با مشاورین شرکت تماس بگیرید

 • وارنا خودرو پرشین

  سلام دوست عزیز، لطفا به صفحه قیمت روز خودروها مراجعه کنید

 • وارنا خودرو پرشین

  سلامت باشی، به صفحه قیمت روز خودروها مراجعه کنید

 • وارنا خودرو پرشین

  سلام دوست عزیز، میتونید با مراجعه به صفحه درباره ما و تماس با ما اطلاعات مورد نیاز خود را دریافت کنید

 • وارنا خودرو پرشین

  سلام دوست عزیز، با تشکر از پیشنهاد شما در آینده حتما این امکان را فراهم خوایم نمود

 • وارنا خودرو پرشین

  سلام دوست عزیز، با توجه به اطلاعات بنده در حال حاضر امکان تحویل فوری خودروها وجود ندارد، برای شرایط خاص میتونید با مشاورین شرکت تماس بگیرید تا در صورت امکان همکاری لازم را با شما داشته باشند

 • وارنا خودرو پرشین

  سلام دوست عزیز، در حال حاضر امکانش نیست ولی بزودی شرایط جدید و روش های متنوع خرید خودرو ارائه خواهد شد.

 • وارنا خودرو پرشین

  هنوز به صورت قطعی مشخص نشده ولی بزودی اعلام خواهد شد. شرایطی مانند تحویل فوری یا فروش نقدی بزودی به خدمات وارنا خودرو پرشين افزوده خواهد شد.

 • وارنا خودرو پرشین

  سلام دوست عزیز، اقساط ماهیانه با تحویل خودرو آغاز میشود. برای مشکلات مربوط به پرداخت اقساط میتوانید با تلفن های مربوط به پشتیبانی در سایت تماس حاصل نمایید

 • وارنا خودرو پرشین

  سلام دوست عزیز
  با تشکر از نظرات و پیشنهادات شما. روش های زیادی را برای ارتباط خریداران و مشتریان در نظر گرفتیم ولی هرکدام مشکلات خاص خود را دارند. پیشنهاد شما مبنی بر تحویل خودرو منوط بر تیک زدن میتونه کار رو برای ما ساده تر کنه ولی تا حدودی حقوق مشتری رو نادیده میگیره این کار.
  تعداد نظرات روزانه بر روی سایت به نسبت بالا بوده و تنها در دو صورت نظرات حذف میشوند: ۱- سوالات تکراری یا مواردی که در صفحه همان دیدگاه ذکر شده باشند.
  ۲- نظراتی که در آنها بی احترامی و کلمات رکیک موجود باشد که به نظر ما علاوه بر وارنا خودرو پرشين میتواند توهین به بازدیدکنندگان سایت باشد. نظرات اینچنین مربوط به افرادی است که در گذشته به دلیل کلاه برداری برخی شرکت های همکار با مشکل مواجه شده اند.

 • سجاد

  با سلام
  شما در سايتتون نوشتيد در شرف انتقال به ساختمان جديد هستيد. لطفا آدرس جديد را در سايت درج نماييد

 • محسن

  سلام. طبق مفاد قرارداد و گفته مشاوران پرداخت اقساط یک ماه بعد از تحویل خودرو شروع میشه.ولی شما می فرمایید همزمان با تحویل خودرو .کدومش درسته؟

 • شهرام

  سلام شما كه اين همه زحمت كشيديد.لطفي هم بكنيد ومبلغ پيش پرداخت رو موقع تحويل خودرو بگيريد.تاماهم باخيال راحت ثبت نام كنيم.ياحداقل زير ۵۰۰هزار تومن باشه.باتشكر

 • امیررضا خراسانی

  با سلام و خسته نباشید ، میخواستم بدونم چرا اسم شرکت شما در سایت بانک مرکزی نیسته ؟
  من قصد خرید دارم ولی تا مطمئن نشم نمیتونم ریسک کنم .

 • عباس

  سلام ببخشید میشه بپرسم این ساختمون جدید که فرمودین کجاس

 • mohammad

  با سلام وخسته نباشید
  میخواستم ازشمادرخواست کنم اعتماد باید دوطرفه باشه وحقوق هردوطرف حفظ بشه ازشما درخواست ئارم ازموارد زیربرای جلب رضایت مشتری استفاده کنید
  روش۱-باعقد قرارداد بین بانک و شما .باشرط اینکه پس ازافتتاح حساب توسط مشتری پیش پرداخت درآن شعبه بصورت گارانتی تازمان تحویل خودرو درشعبه بماندو سپس با گرفتن حق برداشت ازحساب ازوی . شماازمشتری رسید تحویل خودروراگرفته وپول رابرداشت کنید.
  روش۲- باگرفتن مئارک معتبر ازخریدارومراجعه به دفاترثبت اسنادرسمی وگرفتن تعهدات ثبتی ازخریدار.پس ازتحویل خودرو پیش پرداخت راتحویل بگیرید.
  باتشکر

 • مصطفی

  با سلام و احترام
  گاهی اوقات در هنگام تحویل گرفتن خودرو از نمایندگی ، شخص خریدار متوجه آسیب دیدگی بدنه خودرو و متعاقبا ترمیم و رنگ شدن آن در نمایندگی فروش می شود. در چنین شرایطی در صورت پیگیری مستمر خریدار و برخورد با نمایندگی فروش ، خودرو تعویض می شود. حال اگر من به عنوان خریدار ، در هنگام تحویل خودرو در شهرستان متوجه چنین مشکلی شدم ، شرکت وارنا خودرو پرشين چه راهکاری را پیشرو می گیرد.
  با سپاس فراوان

 • وارنا خودرو پرشین

  هردو صحبت یک معنی رو میده دوست عزیز، با تحویل خودرو آغاز میشه ولی شما پایان ماه پرداخت میکنید که در واقع اولین پرداخت اقساط میشه یک ماه بعد از تحویل

 • وارنا خودرو پرشین

  سلام دوست عزیز،
  خودرو قبل از ارسال از طرف کارشناسان بررسی و بازدید میشود با این وجود اگر با چنین مشکلی مواجه شدید با بخش پشتیبانی شرکت تماس بگیرید تا در مراحل تعمیر یا تعویض خودرو همراه شما باشند.

 • وارنا خودرو پرشین

  سلام دوست عزیز، این پیشنهاد شما دقیقا چه تفاوتی با پرداخت مبلغ پیش پرداخت هنگام تحویل خودرو داشت؟ شرکت به این مبلغ دسترسی نداشته و در صورت انصراف مشتری چه اتفاقی می افتد؟

 • وارنا خودرو پرشین

  پس از انتقال کامل و استقرار در محل جدید آدرس بر روی سایت قرار خواهد گرفت

 • وارنا خودرو پرشین

  سلام دوست عزیز، بانک مرکزی شرکت های خصوصی لیزینگ را تحت پوشش خود قرار نمی دهد

 • وارنا خودرو پرشین

  پس از انتقال کامل و ایجاد شرایط کار در ساختمان جدید. اطلاعات تماس بطور کامل درج خواهد شد.

 • فدا

  باسلام و احترام به شما :
  اگر شما در خصوص واریز پیش پرداخت و تحویل خودرو بتوانید تضمین لازم را به مشتریان ارائه بدهید مردم ، خصوصا قشر کارمند حتما” سراغتان می آیند قبول کنید مردم نمی توانند به راحتی اطمینان کنند .

 • شهاب

  با سلام. فکر میکنین انتقال به ساختمان جدید حدودا چه مدت دیگه انجام میشه؟

 • رضا

  با عرض سلام و خسته نباشید
  من اولین باره که میخوام چنین خریدی داشته باشم و آگاهی لازم رو ندارم
  لطفا بفرمایید که بعد از پرداخت وجه پیش پرداخت توسط مشتری . مهم ترین مدرک صادر شده از طرف شرکت چیه که از نظر قانونی قابل پیگیری باشه
  سوالم صرفا جهت آگاهی بود و قصد زیر سوال بردن شرکت رو ندارم.
  با تشکر

 • نيما

  سلام
  اين كه شما آدرس حديد رو نميگين خيلي بده، يعني شما نميدونين كجا دارين ميرين كه نميگين؟

 • جواد

  قیمت پژو پارس ال ایکس را ۳۳ تومن زدین ، و با احتساب اقساط ۵ ساله حدود ۴۱ تومن درمیاد ، حال آنکه قیمت خودرو اکنون در بازار آزاد ۳۹ تومن خرید و فروش میشه که تا دوماه پیش ۴۱ تومن هم خرید و فروش شد،
  سوال من اینه که شما تو این معامله چه منفعتی میبرین؟شما که خودروهاتونو بازار آژاد بفروشین سودتون از این بیشتره؟
  اگر ادعای معتمدی دارین خواهشمند است کامنت منو حذف نکنین و جواب بدین

 • رسول

  باسلام
  شرایط تون خوب بودولی اگه خودرو روموقع پیش پرداخت بدیدما۳تاثبت نام می کنیم فقط تحویل موقع پیش پرداخت ممنون ازشما

 • shahrooz

  با سلام و عرض ادب-آيا قيمت هاي فروش شما، قيمت هاي نمايندگي هاي فروش و كارخانه است و يا قيمت بازار؟

 • shahrooz

  با عرض سلام و ادب-اولا قيمت هاي فروش شما قيمت هاي كارخانه و نمايندگي هاي فروش است يا قيمت بازار؟ ثانيا آيا پرداخت پول پيش پرداخت هم زمان با تحويل خودرو است يا اينكه بايد الان پول را پرداخت كنيم و سي روز بعد خودرو را تحويل بگيريم كه اگر اينطوري باشه كمي شك برانگيزه و اعتماده از بين مي رود. ثالثا خودروي تحويلي از شركت مثلا ايران خودرو گارانتي داره، آيا تحويل خودرو از شما گارانتي شركت مربوطه را هم داره؟ رابعا آيا سند خودرو به نام خريداره و در صورت مثبت بودن سند تحويل خريدار ميشه؟ و اگر تحويل خريدار نشود و در پيش شركت نگهداري بشه و خداي ناكرده شركت يك جورايي منحل بشه، تكليف سند چي ميشه؟ راستش شما كدام شركت را در ايران ميشناسين كه بيشتر از ۱۰ سال بتونه دوام بياره؟ مهمترين مساله خريد از شركت وارنا خودرو پرشين آتيه بحث اعتماده كه بايد دو طرفه باشد و بهترين كار براي اين مهم پرداخت پيش پرداخت پول هم زمان با تحويل خودرو است و لاغير. شركت شما جهت جلب اعتماد خريدار چه كار مي كند؟ متشكرم

 • امین

  باسلام تحویل سمند پایه گازسوز چندروزطول میکشه؟

 • رضا

  سلام به نظر من برای جلب اعتماد دو راه دارید
  ۱- پیش پرداخت بعد از تحویل خودرو
  ۲-مهمانی کردن ثبت نام کنندگان در شرکت تا زمان تحویل خودرو. اینجا ایرانست عمو

 • وارنا خودرو پرشین

  سلام دوست عزیز، مورد اول که امکانش نیست ولی دومی رو اصلا متوجه نشدم! یعنی یه هتل کنار شرکت بزنیم برای مشتریان؟

 • وارنا خودرو پرشین

  سلام دوست عزیز، برای اطلاع از زمان تحویل خودروها با مشاورین شرکت تماس بگیرید

 • وارنا خودرو پرشین

  سلام دوست عزیز، برخی سوالات شما حتی در متن همین صفحه ای که پیام گذاشتید پاسخ داده شده و بقیه هم بارها در این سایت پاسخ داده شده. مشکل اینه که شما فقط بدنبال راهی برای اعتماد هستید و همین باعث میشه که فریب بخورید! اگر کمی با دقت بیشتری مطالب و شرایط رو مطالعه کنید هم سوالات تکراری پرسیده نمیشه و هم مشکل اعتماد شما برطرف میشه.

 • وارنا خودرو پرشین

  سلام دوست عزیز، امکان تحویل فوری خودروها در حال حاضر وجود ندارد

 • وارنا خودرو پرشین

  سلام دوست عزیز، لطفا مطالب سایت رو قبل از سوال بخوبی مطالعه کنید. ثبت نام به قیمت روز نمایندگی

 • وارنا خودرو پرشین

  سلام دوست عزیز، شما یک نکته رو در نظر نمیگیرید که ۴۰ درصد مبلغ خودرو بصورت پیش پرداخت خواهد بود و شرکت برای آن بخش از پول شما سودی دریافت نمی کند. دلیلی برای توضیح سیاست های بازاریابی شرکت وجود ندارد ولی شما در محاسبات خود علاوه بر پیش پرداخت موارد زیادی مانند رقابت و جذب مشتری را در نظر نمیگیرید. فروش اقساطی خودرو با نمایشگاه ماشین تفاوت های زیادی داره

 • وارنا خودرو پرشین

  سلام دوست عزیز، قرار دادن آدرس جدید برای مشتریان سردرگمی ایجاد میکنه و ممکنه برخی افراد به اون آدرس مراجعه کنند و با مشکل مواجه شوند.

 • وارنا خودرو پرشین

  سلام دوست عزیز، قرارداد رسمی میان شما و شرکت تنظیم و امضا میشود که هریک از طرفین یک نسخه را نزد خود خواهند داشت

 • وارنا خودرو پرشین

  سلام دوست عزیز، با نهایی شدن کارهای ساختمان جدید و انتقال اطلاع رسانی صورت خواهد گرفت. دفتر قبلی نیز به مدت دو هفته همزمان با مکان جدید به کار خود ادامه میدهد تا مشکلی برای مشتریان عزیز ایجاد نگردد

 • رضا

  سلام دوباره من ی سوال قبلا پرسیدم جواب دادید . تشکر اما منظور من از سوالم واسه ثبت نام اینترنتی بود
  **************************************** متن سوالم*****************************************
  با عرض سلام و خسته نباشید
  من اولین باره که میخوام چنین خریدی داشته باشم و آگاهی لازم رو ندارم
  لطفا بفرمایید که بعد از پرداخت وجه پیش پرداخت توسط مشتری . مهم ترین مدرک صادر شده از طرف شرکت چیه که از نظر قانونی قابل پیگیری باشه
  سوالم صرفا جهت آگاهی بود و قصد زیر سوال بردن شرکت رو ندارم.
  با تشکر
  ***********************************************************************************************
  دوست عزیز منظور من از این سوال ثبت نام اینترنتی بود که باید اسکن فیش واریز شده رو بفرستیم
  یعنی فیش رو واریز کنیم ارسال کنیم بعدا بیایم شرکت قرارداد ببندیم ؟ !

 • محسن

  سلام من می خواستم بدونم اگه پیش پرداخت پیشتر باشه مبلغ اقساط کمتر میشه به عنوان مثال اگه به جای ۸میلیون ۱۲ میلیون بدهیم قسط هم کمتر میشه من در شهرستانم چگونه باید ثبت نام کنم با تشکر

 • روزبه

  با عرض سلام و خسته نباشید
  بنده چطور میتونم با چنتا از افرادی که از شرکت شما خرید اقساطی خودرو داشتن.لا اقل به صورت تلفنی ارتباط داشته باشم؟
  فک کنم این راه حل مناسبی برای تایید عملکرد مناسب شرکت شما باشه.
  با تشکر

 • majid

  لطفاواضح توضیح بدید که پیش پرداخت چه زمانی هست هنگامتحویل یا ابتدای عقد قرارداد؟لطفا

 • نظری

  سلام اگر در قبال پیش پرداخت ضمانت نامه بانکی بدید همه از شرکت شما خودرو می خرند
  بهترین راه برای اعتماد سازی

 • ahmad

  سلام
  می خواستم بدونم در زمان تحویل خودرو , کارت ماشین و کارت سوخت هم تحویل داده می شن یا نه؟
  اگر تحویل داده نمی شن چطور برای راهنمایی و رانندگی اثبات شود خودرو برای فرد است؟

  ممنون

 • وارنا خودرو پرشین

  سلام دوست عزیز، کارت ماشین و کارت سوخت در اختیار شما خواهد بود. سند خودرو در رهن شرکت باقی خواهد ماند

 • وارنا خودرو پرشین

  سلام دوست عزیز، پیش پرداخت هنگام عقد قرارداد پرداخت میشود

 • وارنا خودرو پرشین

  سلام دوست عزیز، بله شما میتونید با پیش پرداخت بیشتر اقساط خود را کاهش دهید. برای ثبت نام با شماورین شرکت تماس گرفته و پس از هماهنگی بصورت اینترنتی ثبت نام خود را انجام دهید

 • وارنا خودرو پرشین

  سلام دوست عزیز، قبل از ثبت نام اینترنتی شما باید با یکی از مشاورین شرکت در تماس باشید تا راهنمای شما تا پایان مراحل کار باشد. اگر امکان مراجعه به شرکت رو دارید که دوستان بخوبی شما رو راهنمایی میکنن و نیازی به پرداخت وجه قبل از قرارداد نخواهید داشت.

 • وارنا خودرو پرشین

  سلام دوست عزیز، ما اجازه انتشار شماره های تماس یا اطلاعات مشتریان شرکت را نداریم

 • مهدی

  با سلام
  شما شرکت را با بیش از ۵ سال سابقه معرفی کردید پس چرا تاریخ ثبت شرکت ۲۷/۱۲/۱۳۹۱ می باشد

 • کمال

  سلام
  آیا تمامی قیمت های کارخانه به روز هستند.زمان تحویل خودرو چند روز پس از پرداخت پیش پرداخت انجام میشود.و برای ما که اهواز هستیم چند روزه میرسه.ممنون

 • امیر حسین

  میخواستم بدونم الان اینی که تو سایت زدین سمند سورن elx با چه اپشنایی هست چون خود کارخونه اپشنای مختلف داره؟

 • ابوالفضل

  با سلام و عرض تشکر
  نمی دانم چرا اخیرا کلیه سوالات و کامنت های بنده را حذف می فرمایید لیکن سوالی که چندین بار از سوی دیگران مطرح شده ولی جواب شفافی داده نشده است را مجددا مطرح می نمایم. اینکه سند اتومبیل تا پایان اقساط در رهن شرکت می ماند امری بدیهی است. آیا سند خودرو علیرغم در رهن بودن ، نزد شرکت می ماند یا به خریدار تحویل می شود؟
  سوال دوم اینکه آیا وکالت فک رهن در زمان تحویل خودرو به خریدار تحویل می گردد؟

 • مجتبی جوانشیر

  ماشین رانا چند روزه تحویل میدن

 • mohamadreza

  سلام
  میخواستم بدونم رنگ های سفارشی هم موجود هست؟

 • علی

  با سلام . لطفا اگه میشه بحث اعتماد سازی رو با جدیت و جزییات بیشتر برای مشتریان توضیح بدید .به نظر من اگه می شد مبلغ پیش پرداخت را موقع تحویل خودرو گرفت یکی از بهترین راه های جلب اعتماد مشتری است. با تشکر

 • parviz

  با سلام خوبی خسته نباشی من ناشنوا و مشهد هستم میخواستم لیست دیدم ماشین سمند LX دوگانه کروز کنترول قیمت ۲۳۰۰۰۰۰۰ تومن خب پیش پرداخت ۹۰۰۰۰۰۰ تومن مبدهم هر قسط کمتر باش شما راهنمای بده من دیشب ثبت نام فرم کردم فرستادم شرکت آرمان
  متشگرم

 • احمد

  با سلام.
  آیا تا کنون کسی هست که ماشینشو تحویل گرفته باشه؟ در صورت امکان شماره تماس چنتاشو بزنید تا ما باهاشون مشورتی داشته باشیم.
  تا الان این شرکت چند جا جابجا شده به نظر خودتون آیا این کار صحیحه؟

 • طه

  سلام ضمن عرض خسته نباشید .من شرایط اقساط رو دیدم و کاملا رضایت بخش بود و تنها موضوعی که برای من بیش می آید این است که این شرکت در قبال بیش برداخت من چه تضمینی به من میدهد . و اصلا این شرکت طی گفته های خودش آیا ماشینو ۳۰ روزه تحویل میدهد ؟ شما برای جلب رضایت مشتریان باید حداقل یه باسخی که رضایت مشتریان را جلب کند بدهید. امید وارم که یه باسخ درستی که منه جوان ۱۹ ساله را که بیشتر سرمایه جمع آوری کرده ام را گذاشتم تا بتوانم خودرو ی مورد نظرم را بخرم داده شود و نظر من را جلب کند . با تشکر

 • مصطفی

  با سلام و عرض خسته نباشید.
  من تقریباً تمام نظرات رو خوندم اگر دقت کرده باشید بیش از ۷۰ در صد نظرات راجع به اعتماد سازی می باشد . لذا از آنجاییکه شرکت شما با دیدگاه خدمت به مردم (اکثراً قشر متوسط جامعه) مشغول به فعالیت می باشد پس چرا تغییری در روند پیش پرداخت ایجاد نمی کنید. همانطور که در نظرات بیان نمودید هدف شما کسب مشتری بیشتر با سود کمتر می باشد لذا همانطور که مستحضرید هر چه میزان اعتماد شما در بین مردم (مشریان) بیشتر شود قطعاً مشتری بیشتری خواهید داشت به عنوان پیشنهاد می توان مبلغی(مثلاً ۵درصد قیمت خودرو) را به عنوان حق الزحمه و یا هر عنوان دیگری که مد نظر شماست از مشتری دریافت و زمان تحویل خودرو مابقی پیش پرداخت را دریافت نمایید شرکت شما که از کار خود اطمینان دارد و مشتری نیز نیازمند خرید خودرو است ، درنتیجه هم برای مشتری اعتماد ایجاد شده و هم مشتری شما بیشتر شده. البته در ابتدای امر مبلغ خودرو از جیب شرکت به خودروساز پرداخت خواهد شد اما با گذشت زمان و افزایش مشتریان دیگر مبلغی از جیب شرکت پرداخت نخواهد شد….. مورد دیگر اینکه باید مد نظر قرار داد من از اینکه شرکت شما با دیدگاه خیرخواهان مشغول به فعالیت می باشد شکی ندارم اما همانطور که آگاهید بسیاری از موسسات قرض الحسنه شخصی با همین نیت شروع به کار می کنند اما بعد از نهایتاً چند سال ورشکست می شوند امیدوارم این موضوع را مد نظر قرار داده باشید و در صورت امکان ما را تا حدودی با سیاست های شرکت آشنا نمایید. ببخشید طولانی شد. با تشکر.

 • ahmad

  سلام من یه ۲۰۷ دنده میخواستم در ضمن میتونم مبلغ۳۰۰۰۰۰۰۰م تومن بدم ومابقی توی اقساط یک ساله، همچین شرایطی دارید یا نه؟

 • وارنا خودرو پرشین

  سلام دوست عزیز، برای اطلاع از موجود بودن خودروها و شرایط ویژه با مشاورین شرکت تماس بگیرید

 • وارنا خودرو پرشین

  سلام دوست عزیز، باتشکر از پیشنهاد سازنده شما، روشی مشابه مدتی در وارنا خودرو پرشين اجرا شده ولی متاسفانه افراد زیادی بدون برنامه ریزی اقدام به خرید خودرو کرده و با توجه به هزینه پایین ثبت نام میکنند که با پشیمان شدن آنها ضرر زیادی به شرکت وارد میشد. یکی از دلایل پیش پرداخت ثبت نام افرادی است که به طور حتم قصد خرید خودرو داشته و خود را آماده کرده اند.

 • وارنا خودرو پرشین

  سلام دوست عزیز، مبلغ پیش پرداخت در ازای قرارداد شما با شرکت دریافت میگردد که تمامی شرایط مورد توافق و مبلغ پرداختی شما در آن ذکر شده است و ارزش قانونی خواهد داشت.

 • وارنا خودرو پرشین

  سلام دوست عزیز، امکان انتشار اطلاعات مشتریان در فضای اینترنت وجود ندارد و تبعات قانونی خواهد داشت.
  تغییر آدرس شرکت همواره به هدف بهبود خدمات ارائه شده به مشتریان صورت گرفته و برگرفته از نظرات مشتریان می باشد. چند هفته قبل از جابجایی شرکت اطلاع رسانی انجام میگیرد تا مشکلاتی برای مشتریان ایجاد نگردد.

 • وارنا خودرو پرشین

  سلام دوست عزیز، میتوانید با افزایش پیش پرداخت میزان اقساط هر ماه را کاهش دهید. مشاورین شرکت مدارک شما را بررسی نموده و با شما تماس برقرار خواهند کرد.

 • وارنا خودرو پرشین

  انتخاب رنگ توسط شما انجام میشود برای اطلاع از موجود بودن رنگ های سفارشی با مشاورین شرکت تماس بگیرید

 • وارنا خودرو پرشین

  جهت اطلاع از زمان تحویل خودروها با مشاورین شرکت تماس بگیرید

 • وارنا خودرو پرشین

  سلام دوست عزیز، احتمالا نظرات شما به درستی ارسال نشده و یا از دید ما پنهان مانده. از شما پوزش میطلبیم. سند خودرو در رهن شرکت وارنا خودرو پرشين و نزد شرکت خواهد بود ولی به نام خریدار است. سوال دوم شما رو متوجه نشدم، میتونید از مشاورین شرکت اطلاعات تکمیلی را بدست آورید

 • وارنا خودرو پرشین

  برای اطلاع دقیق تر از آپشن های خودرو و خودروهای موجود میتوانید با مشاورین شرکت تماس بگیرید

 • وارنا خودرو پرشین

  سلام دوست عزیز، میتونید به صفحه قیمت روز خودروها مراجعه کنید. برای اطلاع از زمان تحویل خودرو مورد نظر خود با مشاورین شرکت تماس بگیرید

 • مشتری

  با سلام
  شما میفرمائید اطلاعات خریداران رو نمیتونید در سایت بزارید قبول پیش پرداختم که واسه هنگام تحویل نمیزارید قبول.به چه شکل پس میخواید اعتماد سازی کنید .بابا به خریدارها هم حق بدید اصلاٌ خودتون رو جای ما بزارید چطور برخورد میکنید شما کار آفرینید پس یه ایده ای پیدا کنید تا خریدارها با خیال راحت خریدشون رو انجام بدن .بنده خواهش میکنم در مورد این موضوع بیشتر کار کارشناسی بشه تا راهکارهای ارائه بدید که اعتماد سازی بشه./با تشکر

 • parviz

  سلام عزیزم سمند LX دوگانه کروز کنترول چند روزه تحویل کی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

 • mobin

  سلام دیشب که داشتم سوالات و نظریات همشهریان محترم رو میخوندم خواهر زاده م که کلاس ششمه کنار دستم بود و سولات و جوابها رو میخوند و پرسید دایی چرا جوابهای وارنا خودرو پرشين اینقد سربالاس؟؟؟؟؟
  امیدوارم برای جلب اعتماد مخاطبین مشتاق راهی جدید و سازنده را انتخاب کنید.مانند ضمانت نامه بانکی در عوض پیش پرداخت.

 • karim

  سلام خسته نباشید تحویل ماشیناتون چقدر طول میکشه تحویل فوری دارین؟

 • وارنا خودرو پرشین

  سلام دوست عزیز، در حال حاضر تحویل فوری نداریم و برای اطلاع از زمان تحویل خودرو مورد نظر خود با مشاورین شرکت تماس بگیرید

 • وارنا خودرو پرشین

  برای اطلاع از زمان تحویا خودرو مورد نظر خود با مشاورین شرکت تماس بگیرید

 • وارنا خودرو پرشین

  سلام دوست عزیز، برنامه های خوبی برای این مسئله داریم. تغییر محل شرکت نیز به همین دلیل انجام شده تا خودروها برای مشتریان قابل مشاهده باشد و بتوانیم شرایط تحویل فوری خودروها را نیز فراهم نماییم.

 • وارنا خودرو پرشین

  میگن حرف راست رو از بچه بشنو! ولی قبول کنید که سوالات برخی دوستان خیلی تکراری و سطحی شده و حتی محتویات همین صفحه رو هم با دقت مطالعه نمیکنن.
  برنامه های جدید شرکت طی یک ماه آینده فکر میکنم در بحث اعتمادسازی خیلی موثر باشه.

 • مقدم

  باسلام.
  درحدود چند ماه هست که در وبسایت و با توجه به پرسش و پاسخها, منتظر پاسخی از طرف شرکت هستم تا اعتمادسازی کاملی ایجاد بشه و با توجه به شرایط خوبی که شرکت داره بتونم خرید کنم ولی متاسفانه هنوز این نوع پاسخ در جوابهای عزیزان پاسخ دهنده مشاهده نشده.
  تغییر شرکت و اینکه چند خودرو در محل شرکت برای بازدید مشتریان هم قرار داده بشه راه موثری نیست. چون پرستیژ یک شرکت لیزینگی بالاتر از اینه که تبدیل به نمایشگاه خودرو بشه.
  پیشنهاد دارم: بهترین راه اینه که از مشتریانی اجازه گرفته بشه که شمارشون به مشتریان جدید داده بشه و ازشون استعلام تحویل گرفته بشه. که اینهم باز برای اینکه تلفن خریدار خیلی دچار زنگ خوردگی نشه قابل تعداد ارائه هست.
  بازهم راههای هست.
  شرکت برای جذب مشتریانی که مراجعه میکنن واقعا کم کاری میکنه و با چند راهکار علمی میتونه مشتریانش رو چند برابر کنه.

 • امیر حسین

  سلام اگه در هر استانی یک نماینده ایران خودرو بنام شما ثبتنام میکرد و ما همون جا خودرو تحویل میگرفتیم خیلی خوب بود اعتمادمون هم کامل میشد جواب بدید متشکرم

 • میلاد

  با سلام
  منطقا این شرکت پشتوانه مالی داره میخواهد در این راستا سرمایه گذاری کنه پس قطعا یا پول یا دارای داره که میتواند با هماهنگی بانک به خربداران در هنگام قرارداد یک ضمان بانکی بدهند که به این ترتیب جای هیچ شک و شبهی باقی نخواهد مانید
  من الله توفیق

 • محسن

  سلام. من ۱۶ میلیون پیش پرداخت میدم واسه سمند دوگانه سوز ال ایکس ۴۸ ماهه میخواستم بدونم مبلغ قسطام چقدر میشه؟

 • hamid

  سلام.چرا یک نفر هم پیام نداده که من ماشینو تحویل گرفتم؟یا سروقت گرفتم؟

 • وارنا خودرو پرشین

  سلام دوست عزیز، همه مواردی که ذکر کردید درست هستن ولی ما هم بیکار ننشستیم و مواردی که بنظرمون هم قابل اجرا هستن و هم مشکلی ایجاد نمیکنن رو در دستور کار داریم. فکر کنم با راه اندازی بخش تحویل فوری اعتمادسازی خیلی راحت تر صورت بگیره

 • وارنا خودرو پرشین

  سلام دوست عزیز، در حال حاضر وارنا خودرو پرشين هیچ نماینده ای برای فروش نداره. دلیلش هم حساسیت بالای کار و جلوگیری از اتفاقات ناخوشایند است. ارائه نمایندگی نیازمند نظارت دقیق و همه جانبه است.

 • وارنا خودرو پرشین

  سلام، برخی دوستان کم لطفی میکنن ولی در نظرات همین صفحه هم دو سه نفر اعلام کردن که خودرو تحویل گرفتن

 • وارنا خودرو پرشین

  سلام دوست عزیز، در صفحه اصلی سایت یک ماشین حساب برای محاسبه اقساط قرار داده شده تا بتونید شرایط مختلف رو بررسی کنید

 • ابوالفضل

  با سلام و عرض تشکر
  پیشنهاد می شود جهت اعتماد سازی ، درهنگام ثبت نام فقط هزینه ثبت نام و یک چک به تاریخ روز تحویل خودرو دریافت شود تا هم شرکت از نظر مالی مغبون نشود و هم خریداران با اعتماد و اطمینان بیشتری نسبت به خرید اقدام نمایند.
  همانگونه که خودتان نیز واقف هستید ، شرایط کسب و کار به گونه ای است که حتی برخی به نمایندگان شرکتهای خودروسازی (با توجه به کلاهبرداری اخیر) هم نمی توانند اعتماد کنند.

 • حسن

  سلام نهایت تحویل خودرو چند وقت طول میکشه

 • داریوش زاهدان

  اگه واقعا تحویل فوری داشته باشین عالی میشه همه ماشین میخرن ازتون….اعتماد سازی نیز انجام میشه…مرسی

 • امین

  سلام و خسته نباشید . ایا قیمتهای که درج شده به روزه و تغییر میکنه و شما اون رو ویرایش میکنید ؟ من کارمندم و تهران نیستم ایا باز میتونم خرید داشته باشم؟

 • وارنا خودرو پرشین

  سلام دوست عزیز، میتونید به بخش قیمت روز خودروها مراجعه کنید

 • وارنا خودرو پرشین

  بستگی مستقیم به نوع خودرو شما دارد. برای اطلاع از زمان تحویل خودرو و موجود بودن آن با مشاورین شرکت تماس بگیرید.

 • مقدم

  تشکر میکنم از پاسخگویی شما.
  هرچه سریعتر این راهکار شما عملیاتی بشود بهتر خواهد بود. مخصوصا با شرایطی که بوجود آمده و شرکتهای خودروسازی درحال شروع فروش اقساطی هستند, بتوانید گوی سبقت را از خودروسازان بگیرید.
  درصورت اعتمادسازی کامل, علیرغم سود پایینی که می برید, می توانید به کمک تعداد بالای مشتریان, کمبود سود را جبران نمائید.
  با آرزوی موفقیت

 • ابوالفضل

  با سلام
  مشاورین شما اعلام کرده بودند که شرایط تحویل فوری هم خواهید داشت.
  این طرح از چه زمانی آغاز خواهد شد؟
  آیا این طرح مشمول خرید اقساطی هم خواهد شد؟(تحویل فوری با پیش پرداخت ۴۰% و اقساط ۴۸ ماهه)

 • علی

  سلام. من اول بهمن ثبت نام کردم
  ۱- مطمین باشید در آینده نزدیک شرکت مجبور میشه سود رو از ۱۵ درصد حداقل به ۲۰درصد افزایش بده چون با توجه به اختلاف قیمت بازار و کارخانه براش صرف نداره
  ۲- شرکت باید اقداماتی برای جلب اعتماد مشتری داشته باشه
  ۳- شرکت میتونه با ارسال ایمیل یا فکس به ادارات مخصوصا آموزش پرورش تمایل به همکاری داشته باشه و قرارداد ببندند و مبلغ قسط هم ار حقوق کارمند کم بشه
  در ضمن بنده هم دبیر بوده از کرمانشاه.

 • عليرضا

  با سلام آيا امکان خريد خودروها با پيش پرداخت کمتر وجود دارد

 • هادی

  سلام .لطفا بفرمایید سایت http://khodroaghsati.com/ سایت دوم شماست ؟چه ارتباطی با شما دارد؟

 • امین

  سلام و خسته نباشید .من خواستم خرید داشته باشم از شما ولی قیمت خودروهای شما با بازار یکی نیست .سمند ال ایکس توی نمایندگی ایرانخودرو نقدا حدود ۳۳میلیونه ولی شما با بازپرداخت ۶۰ماهه حدود ۲۸میلیون قیمت گذاشتین که این شک برانگیزه.تماسی که با شما داشتم حتی گفتن فقط پیش پرداختو واریز کن برای قرارداد اگر نباشی هم اشکال نداره. اگر شما پیش پرداخت رو موقع تحویل خودرو بگیرین من همین الان ثبت نام میکنم. اگر موردی توی شهر بوشهر هست که از شما ماشین تحویل گرفته اعلام کنید تا شکم برطرف بشه. لطفا جوابمو سرسری ندین چون حداقل ۱۰نفر با من هستن که میخوان از شما خودرو بگیرن

 • كامي

  با سلام
  بنده شرايط رو عالي ديدم ولي خواهشا بيشتر اعتماد سازي كنين-من ميخواستم خودروي ۴۰۵ اس ال ايكسtu5 سفارش بدم آيا مدل ۹۳ ميتونين تحويل بدين؟وبراي سال اينده همين شرايط هستش؟و نهايتا چند روز تحويل ميدين

 • رضا

  سلام من با نام امین برای شما پیام میدم کاری کردید که دیگه پیام من در قسمت دیدگاههای شما ثبت نشه واین نشانه ضعف نیست؟ در خصوص قیمتهای خودرو سوال کردم و اینکه قیمت صفر سمند ال ایکس نمایندگی ۳۳ میلیون میده و شما با سود ۶۰ ماهه ۲۸۴۰۰۰۰۰میدین .پوژ پارس ۳۵ میلیونه و شما با اقساط ۶۰ ماهه ۳۰میلیون میدیم واین قیمتها شک برانگیزه .ایا شما میتونید در جواب این پیام من چیزی بگید که من اعتمادم جلب بشه ؟

 • شهاب

  سلام. صالحی هستم از گرگان. سمند ثبت نام کردم. برای تحویل باید با پسر یه ساله ام بیام. نمیشه یه صندلی کودک اشانتیون بدین؟

 • وارنا خودرو پرشین

  سلام دوست عزیز، لطفا با مشاورین و مدیریت این مسائل رو مطرح کنید

 • وارنا خودرو پرشین

  سلام دوست عزیز، پاسخ گویی به پیام ها در ساعات خاصی انجام میشه و لحظه ای صورت نمیگیره! اگر کمی صبر داشته باشید پاسختون رو دریافت میکنید.
  این قیمت ها بصورت نمونه قرار داده شده برای درک بهتر اقساط. میتونید به صفحه قیمت روز خودروها مراجعه کنید یا بالای صفحه رو بخونید که نوشته “قیمت روز نمایندگی”

 • وارنا خودرو پرشین

  سلام دوست عزیز، برای اطلاع از موجود بودن خودروها و زمان تحویل با مشاورین شرکت تماس بگیرید

 • وارنا خودرو پرشین

  سلام دوست عزیز، همونطور که از اسمش مشخصه پیش پرداخت رو نمیشه زمان تحویل خودرو پرداخت کنید. برای اطلاع از قیمت های روز میتونید به صفحه قیمت روز خودروها مراجعه کنید

 • وارنا خودرو پرشین

  سلام دوست عزیز، سایت خودرو اقساطی به منظور بهبود خدمت رسانی خدمات شرکت و ارائه شرایط جدید مانند تحویل فوری راه اندازی شده است

 • وارنا خودرو پرشین

  سلام دوست عزیز، میزان پیش پرداخت باید حداقل ۴۰ درصد قیمت خودرو باشد

 • وارنا خودرو پرشین

  سلام دوست عزیز
  به محض فراهم شدن شرایط اطلاع رسانی از طریق سایت انجام میشود

 • سامان

  سلام
  لطفا از موعد تحویل خوددروها اطاعات بدهید

 • سامان

  سمند SE شما موجود دارید

 • سعید

  سلام خسته نباشید
  ۱چرا محصولات سایپا ندارید
  ۲من ۶میلیون دارم و ۴۰۵جی ال ایکس میتونم ثبت نام کنم ممون میشم ظود جوابمو بدید

 • محمد

  سلام
  تبلیغ کارتون عالیه ولی چرا سعی در اعتماد سازی با تحویل فوری یا چک ضمانت بانکی وراهکارهای دیگه انجام نمیدین که اعتماد مردم و جمع کنید و فروش بیشتری داشته باشین..؟؟؟؟؟؟؟

 • در جستجوی اعتماد

  با عرض سلام با توجه به اینکه سابقه ۵ ساله دارید پس چرا در سایت روزنامه رسمی کشور آغاز فعالیت شما را از فروردین ۹۲ اعلام شده؟ دوم اینکه سند بنام خریدار بدون ضامن باشه سند تحویل خریدار هم میشود؟پس چه ضمانتی داره خریدار اقساط را پرداخت کنه ؟

 • نادر

  سلام بر تمامی دوستان اخر من هم ماشینم را از ارمان گرفتم منتظر تبریک همگی هستم بنز کلاس D

 • IRAJ

  سلام
  خسته نباشید
  من یه تعدادی از پرسش و پاسخهای دوستان رو خوندم.به نظرم یه سوالی که تحویل خودروها کی انجام میشه اصلا به درستی پاسخ داده نمیشه من خودم چند بار با دوستان مشاور در این مورد گفتگو داشتم ولی باز چیزی دستگیرم نشد.
  بد نیست تو این پرسش و پاسخهای دوستان یه بازه زمانی واسه تحویل حداقل خودروهای داخلی تعیین می کردید که مشتریان سر در گم نباشن
  من یکی از دوستانم شما رو معرفی کرد که خودش یه خودروی ساخت داخل از شما تحویل گرفته(سمند) و حدود ۳۵روزه بهش تحویل دادید اینوگفتم.چون تو یه سری از پاسخ هاتون نوشته بودید کاش نوع خودرو رو قید میکردید.
  به هر حال زمان تحویل خودروهاتون زیاده ،اگر به نظرم دونبال مشتری بیشتر هستید و می خواهید مشتریتون بدون شک و شبحه بیاد ازتون خرید کنه حتما حتما بخش تحویل فوری رو راه اندازی کنید،باز هم ممنون

 • وارنا خودرو پرشین

  سلام دوست عزیز
  یک سری خودروها همیشه موجود نیستن و ممکنه تحویلشون توی زمان های مختلف فرق بکنه. اگر بطور مثال در جواب یک نفر برای سمند بگیم که ۳۰ روزه تحویل داده میشه و دو ماه بعد کسی همون نظر رو ببینه و اون زمان خودرو دیگه موجود نباشه به اشتباه میافته و ممکنه شاکی بشه که شما توی سایت اعلام کردید که ۳۰ روزه تحویل داده میشه.

 • وارنا خودرو پرشین

  مبارکتون باشه. ممنون که اطلاع رسانی کردید

 • وارنا خودرو پرشین

  سلام دوست عزیز، سند تا پایان اقساط در رهن شرکت وارنا خودرو پرشين خواهد بود. سابقه شرکت ۵ سال بوده و مراحل ثبت رسمی نام و آغاز بکار در اینترنت از فروردین ۹۲ می باشد.

 • وارنا خودرو پرشین

  سلام دوست عزیز،
  برنامه های خوبی رو برای آینده داریم

 • وارنا خودرو پرشین

  سلام، در حال حاضر وارنا خودرو پرشين بر روی محصولات سایپا فعالیت نمیکند

 • وارنا خودرو پرشین

  لطفا برای اطلاع از موجود بودن خودروها با مشاورین شرکت تماس بگیرید

 • وارنا خودرو پرشین

  برای تعیین زمان تحویل خودرو مورد نظر خود با مشاورین شرکت تماس بگیرید

 • 123

  اقا نادر شما کی ثبت نام کردی؟
  کی خودرو رو تحویل گرفتی؟

  همه برای ثبت نام شک دارن ،راستش از خود من شرکت لیزینگ ۳تا پیش همینطور کلاه برداری کرد واسم اعتماد دوباره سخته حقیقتش….

  تشکر

 • h123

  سلام
  شما تو سایت دیگرتون دارید تیبا سایپا رو میفروشید ولی اینجا میگید که رو محصولات سایپا کار نمیکنید

  این تناقض واسه چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
  هر جواب دوپهلویی باعث بی اعتمادی افرادی که میخوان ثبت نام کنن میشه

  تشکر

 • احمد داداش رضا

  من زیاد پنچر میکنم امکان دارم وقتی میام ماشینمو بگیرم ۲ تا لاستیک زاپاس بهم بدین پولشو میدم.

 • بهنام منصوری

  سلام داداش.مبارکت باشه.چی ثبت نام کرده بودی؟کی ثبت نام کردی؟کی تحویل گرفتی؟ممنون میشم اگه جواب بدی..

 • وارنا خودرو پرشین

  سلام دوست عزیز، اگر به صفحه مربوط به محصولات شرکت سایپا مراجعه کرده باشید متوجه میشید که همونجا هم اعلام شده که در حال حاضر فعالیتی نمی کنیم.

 • محمد

  باسلام.
  من یه دانشجو هستم، آیا به من اعتماد میکنید؟
  و اینکه تا چند وقت دیگر شرکت شما دایر میباشد تا من بتومن بیام خرید کنم؟
  و اینکه در آینده احتمال سخت شدن شرایط هم هست؟
  با سپاس

 • قاسم

  سلام وارنا خودرو پرشين آتیهمن ازخوزستانم بندرماهشهرم پارس سال میخواهم جغدرپیش پرداخت بایدبدم من ضامن ندارم

 • فاطمه

  سلام و خسته نباشید
  میخواستم بدونم در حال حاضر هم این شرایط وجود داره و چند روزه تحویل میدین؟ و اینکه شامل شهرستانها هم میشه؟ و اینکه شرایطی هست که اقساط رو هر ۶ ماه توی دو قسط داد؟؟

 • حامد

  سلام ایا امکان این هست که کسی ماشین از بیرون تهیه کنه و شما لیزینگ کنید؟خواهشا خودتون جواب بدین نگید تماس بگیرین ممنون میشم

 • q

  چرا قیمتا تو سایت http://khodroaghsati.com/ که متعلق به شماست با اینجا فرق داره. مثلا:
  سمند سورن ELX موتور EF7
  ۱۳,۸۰۰,۰۰۰
  ۵۶۰,۰۰۰
  ۴۷۵,۰۰۰

 • محمدرضا

  سلام
  ۱-یک سوپاپ اطمینان در مورد تحویل خودرو ازتون میخواستم.
  ۲-شما در سایت http://khodroaghsati.comکه متعلق به خود شماست قیمت اقساط شما با این سایتتون فرق داره.چرا؟؟؟؟؟؟؟
  ممنون میشم اطلاع رسانی کنید.به ما حق بدید درباره پولی که به این سختی پس انداز کردیم محتاط عمل کنیم.
  مرسی

 • farhad

  من از قوه قضاییه استعلام کردم همچین شرکتی نبود چه پاسخی دارین?

 • وارنا خودرو پرشین

  به سایت ilenc.ir مراجعه کنید و شناسه ملی قوه قضاییه وارنا خودرو پرشين را جستجو کنید

 • وارنا خودرو پرشین

  سلام دوست عزیز، اعدادی که برای اقساط قرار داده شده تنها برای نمونه هستند و با توجه به تغییر روزانه قیمت خودروها نمیتوان بصورت مرتب این اعداد را بروز رسانی نمود. در صفحه اصلی سایت یک ماشین حساب برای محاسبه اقساط در شرایط گوناگون قرار گرفته است و قیمت روز خودروها در صفحه ای جداگانه در اختیار شما قرار گرفته و هر هفته بروز رسانی میشود

 • وارنا خودرو پرشین

  قیمت ها در قرار داد براساس قیمت روز نمایندگی محاسبه میشود و اقساط نیز بر همین اساس محاسبه میگردد. جداول قرار گرفته در صفحات تنها برای درک بهتر اقساط تهیه شده اند.

 • وارنا خودرو پرشین

  سلام دوست عزیز، خیر امکانش نیست

 • وارنا خودرو پرشین

  سلام دوست عزیز، بستگی به خودرو انتخابی شما داره. میتونید اطلاعات تکمیلی رو از مشاورین شرکت دریافت کنید. امکان خرید برای دوستان در شهرستان ها نیز وجود دارد. برای پرداخت اقساط در شرایط خاص مدیریت تصمیم میگیرند

 • وارنا خودرو پرشین

  میزان پیش پرداخت باید حداقل ۴۰ درصد قیمت روز نمایندگی باشد

 • وارنا خودرو پرشین

  سلام دوست عزیز،
  شرایط شرکت برقرار بوده و در صورت ایجاد تغییر از طریق سایت اطلاع رسانی انجام خواهد شد. شما باید یکی از شرایط درج شده برای ضمانت را دارا باشید

 • ehsan185

  با سلام
  امروز که ۱۳ بهمن ماهه ایران خودرو فروش نقدیشو زده ، قیمتها با شما خیلی فرق داره ، به عنوان مثال سمند SE اینجا قیمتش ۲۰۶۰۰۰۰۰ هستش و اونجا ۲۳۵۰۰۰۰۰ ، یعنی شما ارزونتر از خود کارخونه میدین؟!!!!!
  خواهش میکنم قیمتاتونو اصلاح کنید.ملاک ارزیابی مایی که میایم سایتتون این قیمتا و این مبلغ قسطا هستش که بر این اساس برنامه میریزیم و بعدش زنگ میزنیم.

 • ســــــــــــعیــــــــد

  سلام
  من ۴۰۵ GLXمیخوام ۶م نقد دارم مشکل چکی و ضامنم ندارم آیا امکانش هست

 • میلاد

  سلام
  وقب بخیر .خودروی ایکس ۶۰معمولا چند وقته تحویل میدین؟مچکر

 • وارنا خودرو پرشین

  برای اطلاع از موجود بودن خودرو مورد نظر خود و زمان تحویل آن با مشاورین شرکت تماس بگیرید

 • وارنا خودرو پرشین

  سلام دوست عزیز، برای شرایط خاص لطفا با مشاورین شرکت تماس بگیرید

 • وارنا خودرو پرشین

  سلام دوست عزیز، از بخش کناری همین صفحه میتونید به صفحه قیمت روز خودروها مراجعه کنید

 • h.k

  سلام.قیمت خودرو به نرخ کارخانه محاسبه میشه یا نرخ بازار؟

 • مجید

  وانت پیکان دارین

 • HAMID

  سلام.
  ۱-شما تو قسمت قیمت روز خودرو فقط قیمت کارخونه با قیمت بازارو گذاشتید .ولی میگید به قیمت نمایندگی حساب میکنید لطفا قیمت نمایندگی رو مشخص کنید ابته اگه به قیمت نمایندگی خودرو رو تحویل میدهید.
  ۲-محل کار جدیدتون کجاست؟واز کی نمایشگاه قابل بازدیده؟

 • عــــــــــلــــــــــــــــی

  با عرض سلام
  من تمام نظرات دوستان همراه با پاسخ خوانده ام تمام سوالات تکراری و تمام پاسخ ها هم تکراری …..
  تا کی صبر کنیم ؟؟؟ چند دفعه زنگ بزنیم ؟؟؟؟ قیمت چرا کم هستش؟؟ کی تحویل میدن ؟؟ ؟؟
  جواب سوالم هم که میدونم مدیران در حال اعتماد سازی هستن لطفا جهت اطلاع بیشتر با مشاوران تماس بگیرید یا منتظر بمانید ..
  خواهشا هر چه زودتر اعتماد سازی کنید که حداقل این مشتریانی که در حال حاضر هستن رو از دست ندهید
  با تشکر

 • razban

  چرا زمان تحویل مناشین ها را روی سایت نمیگین سوال خیلی از ما هاست!
  تحویل رانا توسط ایران خودرو فوری هست شما چند وقته میدهید؟ میخواهم رو سایت بگین

 • وارنا خودرو پرشین

  بارها با این سوال پاسخ دادیم که تحویل خودروها با تغییر شرایط بازار ممکنه تغییر کنه و اگر روی سایت بزنیم ممکنه دوستان دچار اشتباه بشن. برای اطلاع از زمان تحویل خودرو مورد نظر خود با مشاورین شرکت تماس بگیرید.

 • وارنا خودرو پرشین

  چشم. بخدا ما هم از سوالات تکراری خسته شدیم!

 • وارنا خودرو پرشین

  سلام دوست عزیز، قیمت کارخانه همان قیمت نمایندگی است و تفاوتی نمیکند. اطلاعات مربوط به دفتر جدید از طریق همین سایت ارائه خواهد شد.

 • وارنا خودرو پرشین

  قیمت روز نمایندگی (کارخانه)

 • مقدم

  سلام
  اینکه سوالات تکراری دارید از یک نظر ممکنه خسته کننده باشه.
  ولی این رو هم درنظر داشته باشید اکثر کسانی که سوال میپرسند, مشتریان بالقوه شما هستند.
  ما یک گروه چند نفری هستیم که از طریق من که اولین بار با شرکت شما آشنا شدم و شرایط خوبتون رو دیدم با شرکت شما آشنا شدیم. همه دوستان دست نگه داشتند تا یکنفر از ما خرید کنه. وقتی که اطمینان حاصل شد که در همون زمانی که اعلام شده تحویل میشه, مابقی دوستان هم برای ثبت نام اقدام کنن.
  منتظریم اقدامات جدید شما هرچه سریعتر انجام بشه تا بتونیم در سریعترین زمان به شما بپیوندیم.
  تحویل سی روزه کاری اصلا اشکالی نداره. مهم اینه که این زمان خیلی تاخیر نخوره و مشتری دلهره نداشته باشه.

 • یوسف

  با سلام و خسته نباشید به کلیه کارکنان شرکت وارنا خودرو پرشين آتیه. ویک تشکر ویژه به خاطر حوصله ای که در پاسخگویی به سوالات به خرج می دهید.
  می خواستم بدونم که خودروی زانتیا تو شرایط فروش اقساطی تون هستش؟ با تشکر

 • فرزاد

  با سلام و خسته نباشيد
  ممنونم از اينكه جواب سوالات كه مي پرسم و نمي دين پيشاپيش سپاسگزاري مي كنم
  گفته بودين كه قراره تغييرات خوبي تو خريد فوري داشته باشين مي تونم بپرسم تا كي معلوم مي شه چون من واقعا قصدخريد دارم اما خيلي مي ترسم كه……….
  و منتظرم شايد شرايط خريد بهتر بشه البته فكر مي كنم خيلي ها مثل من منتظر هستن
  فقط نگين از مشاورين بپرسين كه اونام نمي دونن
  با تشكر حتي جواب ندين

 • amir

  باعرض سلام وخسته نباشید.میخواستم بپرسم پارس داشبوردجدید یاهمون دواربگه شما دارید یانه .من به مشاورین گفتم اصلا نمیدونستند همچین پارس هستش جدید اومده این نوع پژوپارس .ممنون میشم جواب بدید .تشکر

 • مجتبی

  اگه شرایط ویژه ایی بره خانواده شهدا دارین ممنون میشم بدونم

 • وارنا خودرو پرشین

  سلام دوست عزیز، در این بازه زمانی شرایط ویژه ای نداریم. در صورت فراهم شدن شرایط از طریق همین سایت اعلام میگردد

 • وارنا خودرو پرشین

  سلام دوست عزیز، اطلاعات مشاوران در این زمینه کامل تره. این خودرو عرضه شده تا بحال؟

 • وارنا خودرو پرشین

  سلام دوست عزیز
  نمیخوایم شرایطی اعلام بشه که نشه جوابگوی مشتریان باشیم و شرمنده بشیم یا اینکه مجبور به تغییرش بشیم. تمام تلاشمون رو داریم میکنیم و از طریق همین سایت اعلام خواهد شد.

 • وارنا خودرو پرشین

  سلام دوست عزیز، در حال حاضر وارنا خودرو پرشين در زمینه محصولات سایپا فعالیت نمیکند

 • امیر

  سلام .میخواستم ببینم میشه پیش پرداخت بیشتر مثلا دو برابر داد بعد قسط ماهانه رو کمتر بدم. ایا تحویل بیشتر از ۱ماه طول میکشد

 • amir

  سلام مجدد.این نوع پژوپارس یک هفته ای هست که تولید داره.ولی به بیرون هنوز عرضه نکرده.میخواستم بدونم من الان اسم نویسی کنم تا یک ماه دیگه این خودرو را به من میدهید

 • بهروز

  ببخشید میخواستم ببینم ماشینا چند روزه و کجا تحویل داده میشن

 • ایوب

  با سلام
  احتراما شرکت وارنا خودرو پرشين قصد داره فروش اقساطی تحویل فوری رو راه اندازی کند از کارشناسان که سوال کردم گفتند از هفته دیگه انشاالله . خوب سوالی که دارم این که اگر ۴۰۵ رو در نظر بگیرید قیمت کارخانه ۲۶ میلیونه ولی قیمت آزاد ۳۰ میلیونه الان ، اقساط رو چه جوری می خواهید تعریف کنید ؟ اگر قیمت کارخانه باشه که همش رو نقد تو هوا می برند حتی از شرایط دهه فجر ایران خودرو هم بهتره . اگر هم که قیمت آزاد رو حساب می کنید پیش ۳۵% برا خیلی ها باز سنگین میشه . لطفا ی نمونه از شرایط رو برامون بگذارید . ممنون

 • وارنا خودرو پرشین

  سلام دوست عزیز، لطفا با مشاورین شرکت تماس بگیرید. خودرو مورد نظر شما خیلی جدید است و من اطلاعی درباره آن ندارم

 • وارنا خودرو پرشین

  سلام دوست عزیز، شرایط تحویل فوری به محض نهایی شدن بر روی سایت اعلام خواهد شد.

 • وارنا خودرو پرشین

  بستگی به خودرو انتخاب شما داره، لطفا با مشاورین شرکت تماس بگیرید

 • وارنا خودرو پرشین

  سلام دوست عزیز، امکان افزایش مبلغ پیش پرداخت وجود دارد. زمان تحویل خودرو بستگی به خودرو انتخابی شما داره

 • محمد

  من میخام پارس بگیرم ۲۵میلیونم نقد بدم تویل فوری دارین

 • علیرضا

  سلام ، میخواستم بگم اگه قراره تحویل فوری اقساطی داشته باشید وبا توجه به اینکه من دقیقا یک ماه پیش خودروی سمند ثبت نام کردم، آیا احتمال داره طبق قول شفاهی کارشتاس محترمتون ماشین ما رو هم ظرف ۳۰ روز کاری تحویل بدید؟متشکر میشم.

 • بهمن

  سلام بزرگوار
  کی میشه ثبت نام کرد و کی تحویل گرفت . اگه امکان داره اطلاع رسانی فرمائید

 • صابر

  با سلام میشه پول پیش کمتری داد؟ مثلا برای سمند ال ایکس کروز دوگانه ۷ میلیون پیش بدم بقیه اقساط؟

 • صابر

  سوال دوباره تحویل به روز نمیشه؟خوب کل پولمو میدم دیگه چیزی ندارم میترسم یه چیزی باشه اتمینان کامل کنیم راهی هست؟

 • وارنا خودرو پرشین

  سلام دوست عزیز، تحویل فوری خودروها به تازگی و در جهت ارائه خدمات بهتر به تازگی راه اندازی شده است و از بخش بالای سایدربار همین صفحه میتوانید به آن دسترسی داشته باشید.

 • وارنا خودرو پرشین

  سلام دوست عزیز، خودروهای اقساطی در بیشتر موارد سر زمان تضمین شده تحویل میشوند و در موارد محدودی با تاخیر مواجه خواهیم بود. تحویل فوری راه اندازی شده و برای خودروها خاصی در هر زمان امکان پذیر است

 • وارنا خودرو پرشین

  سلام دوست عزیز، همیشه میشه ثبت نام کردو تحویل خودرو بستگی به خودرو انتخاب شما و شرایط بازار خواهد داشت

 • وارنا خودرو پرشین

  سلام دوست عزیز، مبلغ پیش پرداخت باید حداقل ۴۰ درصد قیمت خودرو باشد

 • وارنا خودرو پرشین

  سلام دوست عزیز، به تازگی تحویل فوری خودروها رو راه اندازی کردیم و شرایط اون رو میتونید از لینک موجود در سایدبار همین صفحه مشاهده کنید

 • جواد

  سلام
  امکان ثبت نام برای شهرستانی ها هم وجود داره؟
  توی شهرستان ها تحویل خودرو صورت میگیره یا فق در پایتخت صورت میگیره
  شماره تلفن ها مال تهرانه؟ پیش شماره ۰۲۱ داره؟

 • mohsen

  سلام تبریک به خاطر مکان جدید.
  به نظرم اگه عکسی از نمای داخلی و بیرونی محل جدید شرکت رو در سایت قرار بدید خیلی جالب و اعتماد سازه.
  سوالم اینه که کسانی که قبلا ثبت نام کردن و منتظر تحویل خودرو میباشند میتوانند شرایطشونو به تحویل فوری تغییر بدن؟
  ممنون.

 • علیرضا

  با توجه به اینکه طرح جدید تحویل فوری ازشرایط سخت تری ازنظرسود دریافتی وقیمت تمام شده برای مشتری برخورداربوده وازطرفی برای شزکت پرسود تروسهل الوصول ترمی باشد، ایا این احتمال نمیرود که شرکت ازمحل ثبت نام های مدت داردرفکرتامین نقدینگی لازم برای شرایط جدید بوده واین امر موجب تعویق درتحویل خودرو به مشتریان طرح اقساطی قدیم گردد.؟!!

 • جواد

  فروش نقدی هم دارین؟

 • mohammad reza azizi

  با عرض سلام و خسته نباشید و آرزوی موفقیت در خصوص فروش محصولات ایران خودرو اگر به عنوان مثال برای پرشیای سال به جای ۱۲ میلیون پیش ۱۵میلیون پرداخت گردد اقساط آن به صورت ماهیانه چه میزان کم می شود؟ در ضمن روی مدت زمان تحویل آن تاثیری دارد یا خیر؟ لطفا پاسخ دهید .
  متشکرم

 • یزدان

  سلام : خواستم بدونم به استان های دیگه هم تعلق میگیره این شرایط استان کرمانشاه

 • وارنا خودرو پرشین

  سلام دوست عزیز، بله امکان سفارش برای هموطنان در سراسر کشور هست

 • وارنا خودرو پرشین

  سلام دوست عزیز، برای محاسبه حالت های مختلف اقساط میتوانید از ماشین حساب موجود در صفحه اصلی سایت استفاده کنید که به شما امکان میدهد با تغییر مبلغ پیش پرداخت و تعداد اقساط مبلغ دقیق هر قسط را محاسبه کنید.
  مدت زمان تحویل خودرو به میزان پیش پرداخت بستگی ندارد

 • وارنا خودرو پرشین

  اگر منظور شما تحویل فوری است به تازگی راه اندازی شده است

 • وارنا خودرو پرشین

  در یک کلام خیر، این شرایط جدید به درخواست مکرر مشتریان راه اندازی شده و بصورت مستقل از بخش فروش اقساطی مدت دار فعالیت میکند.

 • وارنا خودرو پرشین

  سلام دوست عزیز، ممنون از نظر شما. در نظر داریم که همچین کاری انجام بدیم.
  برای تغییر شرایط، مشارین میتونن شما رو راهنمایی کنن و بنده اطلاعی ندارم

 • وارنا خودرو پرشین

  سلام دوست عزیز، شماره ها مربوط به تهران است و وارنا خودرو پرشين هیچ نمایندگی دیگری در تهران و شهرستان ها ندارد. امکان تحویل خودرو در شهرستان نیز وجود دارد ولی هزینه ارسال با خودروهای مخصوص حمل خودرو برعهده شما خواهد بود.

 • قلی زاده

  با سلام آیا امکان خرید خودرو با پیش پرداخت بیشتر و تعداد اقساط کمتر موجود است؟

 • فرزاد

  با سلام وخسته نباشيد
  فروش شرايطي هم تحويل فوري شد يا منظورتون از تحويل فوري فقط مال خريد نقديه
  با تشكر

 • علي

  نميشه پول پيش فروش فوريو كمتر بگيريد شرايطو سبكتر بكنيد؟

 • احمد

  سلام.خسته نباشین.من از تبریز میخوام ثبت نام کنم..نام مشاور رو چی بنویسم.در ضمن به تلفن جواب نمیدین و اینکه تا کی مهلت داریم ممنونم

 • سعید

  سلام میخواستم بپرسم پارس سال سفارشی هم میشه ثبت نام کرد یا نه؟

 • میلاد

  با سلام عذر میخوام شما مکررا گفتید با مشاوران تماس بگیرید از صبح تا حالا یک سره زنگ زدم کسی پاسخ گو نبود شرایط رو از کجا بگیرم؟؟؟؟

 • jamali

  salam vaght b kheyr
  chera harchi tamas migiram kasi javab nemide?

 • ناصر

  با سلام
  امکان این هست که سمند lx دوگانه ایربگ دار کروز دار باشه
  موتور ef7 نباشه باتشکر

 • روزبه

  سلام ئوست عزیز
  چندتا سوال: اول اینکه شما تو این صفحه زدین با پیش ۳۰ الی ۴۰ درصد و تو جدول ۴۰% محاسبه شده. پس می شه پیش رو کم کرد تا ۳۰%؟
  دوم اینکه از کجا باید مشخص کنیم چه مدت تا تحویل خودرو طول می کشه؟
  سوال سوم هم، این طرح فروش اقساطی به این شکل محدودیت زمانی داره؟
  همه سوالام مربوط به GLX هست البته.
  ممنون

 • وارنا خودرو پرشین

  سلام دوست عزیز، در حال حاضر ثبت نام با پیش پرداخت ۴۰ درصد انجام میشه و امکان استفاده از شرایط ۳۰ درصد نیست. برای اطلاع از موجود بودن خودرو مورد نظر خود و زمان تحویل آن میتوانید با مشاورین شرکت تماس بگیرید

 • وارنا خودرو پرشین

  سلام دوست عزیز، من اطلاع ندارم که همچین سمندی موجود هست یا خیر، شاید مشاورین شرکت بتونن بهتر شما رو راهنمایی کنن

 • وارنا خودرو پرشین

  سلام دوست عزیز، با شماره های جدید شرکت تماس بگیرید

 • وارنا خودرو پرشین

  سلام دوست عزیز، به صفحه تماس با ما رفته و با شماره های جدید شرکت تماس بگیرید

 • وارنا خودرو پرشین

  برای اطلاع از موجود بودن خودروهابا مشاورین شرکت تماس بگیرید

 • وارنا خودرو پرشین

  سلام دوست عزیز، قبل از ثبت نام و ارسال مدارک حتما با یکی از مشاورین شرکت صحبت کرده و از فراهم بودن شرایط مطمئن شوید. تاریخی برای پایان شرایط در نظر گرفته نشده

 • وارنا خودرو پرشین

  سلام دوست عزیز، امکان تغییر شرایط در حال حاضر وجود ندارد اگر گزینه های بیشتری اضافه گردد اطلاع رسانی خواهد شد

 • وارنا خودرو پرشین

  سلام دوست عزیز، تحویل فوری یا به روز برای افرادی است که توانایی پرداخت اقساط ماهیانه بیشتر را داشته باشند و از فروش اقساطی مدت دار کاملا جدا است

 • وارنا خودرو پرشین

  سلام، بله امکان افزایش پیش پرداخت وجود دارد

 • امیر حسین

  سلام اگه ممکنه شرایط فروش نقدی مثل سمند se برام توضیح بدین ممنون میشم

 • امیر حسین

  سلام میشه شرایط تحویل فوری توضیح بدین

 • مجتبی

  سلام
  ببخشید هر چه با مشاورین( تحویل فوری )تماس می گیریم یا مشغوله است و یا وقتی زنگ میزنه جواب نمیدن در ضمن در ساعتهای مختلف روز تماس گرفتیم ولی باز جواب ندادن لطفا راهنمایی بفرمایید.

 • رضا

  سلام
  خودرو ها را بدون پیش پرداخت و یا هزینه هایی که یک کارمند بتونه پرداخت نماید واگذار کنید

 • محسن

  salam tahvile khodroye samand lx cruse dar che zamani hast.mamnoon

 • امیر

  سلام و خسته نباشید .
  من با مشاوران شما تماس گرفتم برای سمند ال ایکس و شرایط ثبت نام رو کامل دارم و ایا میتونم پیش پرداختم رو همزمان با تحویل خودرو بپردازم؟ شرکت شما در قبال پیش پرداختی که میدم چه تضمینی میده ؟ با توجه به اینکه شرکت شما دولتی و وابسته به ارگان یا نهاد دولتی نیست عرض کردم

 • محمد

  سلام و عرض خسته نباشید . ایا برای قرارداد و واریز پیش حتما باید بیایم تهران؟ ماشورین شما برای پیش سمند نه میلیون پانصد پیش و اقساط شصت ماهه ماهی ۳۱۶۰۰۰ گفتند .اگر محاسبه کنید میشه۲۸۴۰۰۰۰۰ یعنی شما سود پنج سال رو حدود دو میلیون محاسبه میکنید؟چون قیمت صفر این خودرو ۲۷میلیونه

 • انسیه

  سلام میخواستم بدونم شرایط فروش اقساطی سمند مربوط به بهمن ۱۳۹۲ است ونمایندگی شما درمشهد کجاست

 • وارنا خودرو پرشین

  سلام دوست عزیز، این جداول نمونه هستند وبراساس قیمت روز نمایندگی اقساط محاسبه میشود. وارنا خودرو پرشين در هیچ کجا نمایندگی ندارد و برای سفارش خودرو با شماره های خود شرکت تماس بگیرید

 • وارنا خودرو پرشین

  سلام دوست عزیز، بله برای امضای قرارداد باید حداقل یکبار به تهران مراجعه کنید. شما ۴۰ درصد قیمت خودرو را بصورت پیش پرداخت میدهید که وارنا خودرو پرشين سودی بابت آن مبلغ دریافت نمیکند پس مقایسه قیمت نهایی با قیمت اولیه خودرو اشتباه محاسباتی است!

 • وارنا خودرو پرشین

  سلام دوست عزیز، امکان پرداخت مبلغ پیش پرداخت در زمان تحویل خودرو وجود ندارد. شما میتوانید از شرایط مربوط به تحویل فوری خودرو استفاده کنید

 • وارنا خودرو پرشین

  برای اطلاع از زمان تحویل خودرو مورد نظر خود با مشاورین شرکت تماس بگیرید

 • وارنا خودرو پرشین

  سلام دوست عزیز، متاسفانه امکانش نیست!

 • وارنا خودرو پرشین

  سلام دوست عزیز، تعداد تماس های روزانه بسیار بالا می باشد، مشاورین پاسخ گو هستند لطفا دوباره تماس بگیرید

 • وارنا خودرو پرشین

  سلام دوست عزیز، در بخش بالا سمت چپ همین صفحه لینک ورود به صفحه شرایط تحویل فوری قرار داده شده

 • وارنا خودرو پرشین

  سلام دوست عزیز، اگر منظورتون فروش اقساطی با تحویل فوری است، در بالای همین صفحه لینک مناسب آن قرار داده شده

 • مجتبي

  سلام. شركت وارنا خودرو پرشين آتيه در خصوص دريافت مبلغ پيش پرداخت از مشتري چه نوع تضميني را به مشتري (پرداخت كننده) ارايه مي دهد؟

 • رضا

  سلام وقت بخیر
  ایا امکانش هست خودرو خاصی که شما ندارید سفارش بدم و شما تهیه کنید مثلا سمند اس ای؟

 • مسلم

  سلام
  برای سمند ال ایکس ثبت نام کنم و پیش پرداخت رو واریز کنم ایا تا موقع تحویل خودرو هزینه دیگری هم نیاز هست پرداخت کنم ؟ مثال اگر موقع تحویل اون خودرو گرانتر بشه ایا باید مابه تفاوت پرداخت دکنم؟

 • محمد

  سلام من وانت باردو ایران خودرو میخوام آیافروش این خودرو رو دارین

 • مهدی جمالی

  نمایندگی ندارند !

  از همین جا اقدام کنید

 • سعید

  میشه ۸۰% پول رو پیش داد و مابقی ۲۴ قسط؟

 • matin

  من اگر مطمئن باشم برای ثبت نام مهلتش نمیدم !!!!! لطفا سریعتر جواب بدین من عجله دارم !!! شرکت تضمینی به من میده؟

 • وارنا خودرو پرشین

  سلام دوست عزیز، قرارداد شما با شرکت در دو نسخه تنظیم شده و ارزش قانونی دارد

 • وارنا خودرو پرشین

  سلام دوست عزیز، برای اطلاع از موجود بودن خودروها یا امکان سفارش اونها با مشاورین شرکت تماس بگیرید

 • وارنا خودرو پرشین

  سلام دوست عزیز، خیر، پس از ثبت نام تغییر قیمت خودرو تاثیری بر قرارداد شما نخواهد داشت. چه خودرو گرانتر شود و چه ارزانتر

 • وارنا خودرو پرشین

  سلام دوست عزیز، برای اطلاع از موجود بودن خودروها یا امکان سفارش اونها با مشاورین شرکت تماس بگیرید

 • وارنا خودرو پرشین

  قرارداد شما با شرکت و سابقه وارنا خودرو پرشين بهترین تضمین است

 • وارنا خودرو پرشین

  سلام دوست عزیز، بله شما میتونید با این شرایط از تحویل فوری خودروها نیز بهره مند شوید

 • محمدرضا امیری

  با سلام و خسته نباشید

  من قصد ثبت نام خودرو جیلی صندوق دار را دارم، میخواستم بپرسم حداکثر زمان انتظاری که شما پیش بینی می فرمایید چقدر است. همکاران شما ۳۰ روز کاری را اعلام میکنند و می گویند احتمال دارد کمی بیشتر شود. ولی این کمی یعنی چقدر؟

  با تشکر ا ز پاسخ شفاف شما

 • ابراهیم

  سلام در استان گیلان تالش نمایندگی دارید؟ چون من رفتم امروز نمایندگی ایران خودرو گفتن هنوز بخشنامه نیومده. کجا میتونیم بریم؟

 • فریدون

  سلام ، در صورت اقساط ، تحویل خودرو به روز می باشد ؟
  تا کنون موفق به ارتباط با مشاورین نشده ام آیا بصورت حضوری میشود مراجعه نمود ؟

 • امین

  با عرض سلام و احترام اینکه میفرمایید سند در رهن شرکت باقی خواد ماند یعنی برگه سند به خریدار تحویل داده میشود فقط در سند ذکر شده در رهن شرکت وارنا خودرو پرشين . درسته؟

 • جویای خودروی اقساطی

  باعرض سلام و خسته نباشید .
  من برای خودروی پارس ایا امکانش هست که پیش پرداخت ۲۱میلیون بدم و تحویل فوری بگیرم ولی الباقیشو برام اقساط ۴۸ ماهه ببندید .
  البته با توجه به اینکه نصف بیشترشو دارم پیش میدم.با تشکر

 • امیری

  درود بر شما
  تحویال مدت دارتون چند روزه است؟

 • امیر

  سلام.
  میخواستم ببینم که من میتونم پژو ۴۰۵ ثبت نام کنم و فوری دریافت کنم؟البته مبلغ پیش پرداختم همون حداقلی هست که شما در نظر گرفتید.

 • وارنا خودرو پرشین

  سلام دوست عزیز، برای اطلاع از موجود بودن خودرو با شماره های تحویل فوری تماس بگیرید. برای این حالت مبلغ پیش پرداخت باید حداقل ۵۰ درصد قیمت خودرو باشد.

 • وارنا خودرو پرشین

  سلام دوست عزیز، بستگی به نوع خودرو درخواستی شما داره. برای کسب اطلاعات بیشتر میتونید با مشاورین شرکت در بخش تحویل مدت دار تماس بگیرید

 • وارنا خودرو پرشین

  سلام دوست عزیز، در تحویل فوری خودروها حداکثر اقساط ۲۴ ماهه است، برای شرایط خاص میتوانید با مشاورین شرکت تماس بگیرید

 • وارنا خودرو پرشین

  یعنی که شما امکان خرید و فروش خودرو خود را تا پایان اقساط و فک رهن نخواهید داشت

 • وارنا خودرو پرشین

  سلام دوست عزیز، برای تحویل فوری خودروها شرایط خاصی قرار داده شده که از بخش تحویل فوری خودروها اطلاع رسانی شده است. امکان مراجعه حضوری به شرکت نیز وجود دارد

 • وارنا خودرو پرشین

  سلام دوست عزیز، وارنا خودرو پرشين در هیج کجا نمایندگی نداره و شما میتونید با مشاورین شرکت در تهران تماس بگیرید

 • وارنا خودرو پرشین

  سلام دوست عزیز، بنده در این زمینه اطلاعی ندارم و نظر مشاورین شرکت کارشناسی تر است.

 • محمود

  سلام دوست عزیز من ۵۰ درصد ماشین پرداخت کنم باقی ماندهش ۲۴ پرداخت کنم ماشین به روز تحویل میدید

 • گل محمدی

  سلام
  قیمت های اعلام شده در سایت ایران خودرو بیشتر از قینت های سایت شما می باشد( حتی تحویل یک ماهه)
  علت چیست؟

 • وارنا خودرو پرشین

  سلام دوست عزیز، به بخش قیمت روز خودروها مراجعه کنید

 • وارنا خودرو پرشین

  سلام دوست عزیز، بله شرایط ما مناسب تحویل فوری خودروهاست و میتوانید با شماره های تماس مربوط به این بخش تماس بگیرید

 • سجاد

  سلام
  خودرو خريداري شده با پلاك و مدارك تحويل مي شود؟

 • Mostafa

  Salam Khaste Nabashid Chera Qimate Khodrohaye 24 Mahe Va 12 Mahe Nist Dakhele Sait

 • وارنا خودرو پرشین

  سلام دوست عزیز، با استفاده از قیمت روز خودروها و ماشین حساب موجود در صفحه اصلی سایت میتونید اقساط رو محاسبه کنید

 • وارنا خودرو پرشین

  سلام دوست عزیز، سند خودرو از ابتدا به نام شما بوده و در درهن. مدارک خودرو در اختیار شما خواهد بود

 • سید جلیل

  سلام خودرو تحویل فوری موجود چند روزه است . و اینکه پلاک تحویل میشود . ایا برای تحویل فوری نیاز به گرفتن وقت قبلی است

 • حميدرضا جون

  با سلام بنده جانباز ۵۰% ميباشم ايا نامه بنياد شهيد داشته باشم ميشود مبلغ پيش پرداخت كمتر بدهم؟

 • جواد

  با عرض سپاسگذاری از شرکت شما
  عذر می خوام یک نفر تا چه اندازه میتونه ماشین ازتون بخره؟ مثلاً میتونم ۲۰ دستگاه خودروی ۲۰۶ سفارش بدم.آیا حقوق و میزان دریافتی یک کارمند یا بازاری ملاکی برای انتخاب ماشین ارزانتر یا گرانتر می باشد یا هرکس میتواند هرخودرویی با هرتعداد سفارش دهد؟

 • amir

  سلام خسته نباشید .من پژو پارس tu5 تحویل گرفتم اومدم اطلاع به دوستان بدم خیالتون راحت باشه ،تشکر از وارنا خودرو پرشين .

 • ناصر

  سلام و خسته نباشید. من میخواستم واسه سمند اس ای ثبت نام کنم از کجا باید شروع کنم و آیا در شهرستانها هم نمایندگی دارید. استان آذربایجانشرقی کجا می شه ثبت نام کرد. و کی ماشین را تحویل میدید آیا اگه ثبت نام کنیم تا عید میشه تحویل گرفت ممنون

 • جواد

  پیرو سوال قبلیم، من یک کارمند هستم با فیش حقوق ماهیانه ۱٫۵میلیون تومن ولی توانایی پرداخت اقساط تا ۱۰ میلیون ماهیانه را دارم ، میخوام یه بنز cls500 بخرم که قیمت آن ۴۸۵ میلیون تومن می باشد و با احتساب ۴۰درصد نقد با ماشین حساب شما باید حدود۱۹۴میلیون تومن نقد بدم و ماهی ۶٫۷۳۰میلیون اقساط بدم، آیا میتوانم بخرم ؟ و اگر می توانم شرایط و مدارکش چیه؟

 • حمید

  سلام لطفا بفرمایید خودروهای دارای اقساط بلند مدت راچه مدت بعد تحویل میدید؟خواهشا همین جا جواب بدید نگید زنگ بزن مشاور

 • احمد

  سلام خسته نباشین
  می خواستم بپرسم مدارک ماشین یعنی کارت ماشین, کارت سوخت و بیمه نامه به چه صورت دست ما می رسد؟ موقع تحویل خودرو یا نه؟

  ممنون و سپاس گزار

 • ahad

  با سلام وخسته نباشید
  با توجه به شرایط فعلی خرید خودرو به نظرم این شرایطی که شما اعمال میکنین با توجه به شرایط فروش سایر نمایندگی ها واقعا عالیه ،ولی:
  آیا تسهیلات بانکی هم تعلق میگیره؟
  آیا برای دانشجویان مشغول به تحصیل در سطوح بالا تخفیف هم تعلق میگیره؟
  مرسی

 • میلاد واحدی

  با سلام و عرض خسته نباشید خدمت شما
  با توجه به اینکه شما شرایط مناسبی را برای فروش گذاشته اید سپاسگزارم
  قصد خرید خودرو از شرکت شما رو داشتم ، چندین سوال داشتم که جواب بدید سپاسگزارم :
  ۱ : در ارتباط با قرارداد لطف میکنید نمونه ای از فرم قرار داد ها رو در سایت قرار دهید ؟
  ۲: برای مراجعه حضوری باید هماهنگی قبلی وجود داشته باشه ؟
  ۳:ایا قرار داد های شما در دفاتر اسناد رسمی تنظیم میشود ؟
  ۴: زمان تحویل خودرو حداکثر چند روز است ؟
  ۵: ایا امکان کاهش پیش پرداخت و بالا رفتن اقساط وجود دارد ؟ ( کمتر از ۴۰ درصد )
  ۶: امکان انتخاب رنگ و اپشن های مورد نظر وجود دارد یا خیر ؟
  ۷: چه مدت برای تشکیل پرونده و تحویل کامل خودرو زمان میبره ؟

  با تشکر از شما

 • وارنا خودرو پرشین

  سلام دوست عزیز، سوالات شما در صفحات اصلی سایت پاسخ داده شدن، برای کسب اطلاعات بیشتر مانند زمان تحویل خودرو و انتخاب آپشن ها میتونید با مشاورین سایت تماس بگیرید

 • وارنا خودرو پرشین

  سلام دوست عزیز، نفس فروش اقساطی یعنی استفاده از تسهیلات. در حال حاضر وارنا خودرو پرشين شرایطی برای تخفیف اعمال نکرده است.

 • وارنا خودرو پرشین

  سلام دوست عزیز، هنگام تحویل خودرو مدارک به شما تحویل داده میشود.

 • وارنا خودرو پرشین

  سلام دوست عزیز، خیلی بستگی داره که شما چه خودرویی درخواست داده باشید. برای همه خودروها که یکسان نیست

 • وارنا خودرو پرشین

  سلام دوست عزیز، شما باید یکی از شرایط شمانت ذکر شده را داشته باشید، با توجه به فیش حقوقی شرایطش رو ندارید ولی اگر سند یا ضامن داشته باشید مشکلی نداره. البته مشاورین بهتر میتونن شما رو راهنمایی کنن

 • وارنا خودرو پرشین

  سلام دوست عزیز، در شهرستان ها نمایندگی نداریم و بهترین راه برای شما تماس با مشاورین و تکمیل فرم بررسی مدارک است

 • وارنا خودرو پرشین

  سلام دوست عزیز، واقعا ممون از اطلاع رسانی شما. خوشحالیم که تونستیم رضایت شما رو جلب کنیم

 • وارنا خودرو پرشین

  سلام دوست عزیز، با مراجعه به صفحه “مدارک مورد نیاز” میتونید اطلاعات کاملی کسب کنید. امکان سفارش خودرو بیش از توان مالی افراد نیست

 • وارنا خودرو پرشین

  سلام و درود به شما دوست عزیز، بنده در این زمینه اطلاعی ندارم متاسفانه. با مشاورین شرکت تماس بگیرید تا همکاری لازم را با شما انجام دهند

 • وارنا خودرو پرشین

  تحویل فوری خودروها یعنی فوری، ماشین همون روز به شما تحویل داده میشه و حداکثر طی ۲ تا ۳ روز سند میخوره. میتونید به بخش تحویل فوری خودروها مراجعه کنید تا اطلاعات بیشتری کسب کنید

 • reza abedini

  سلام
  میخواستم بدونم بعد از عید نیز همین تسهیلات را ارایه می کنید یا شرایط فرق می کند؟

 • ابوالقاسم توکلی قوچانی

  سلام چند تا سوال داشتم
  ۱- شرکت شما چه تاریخی ثبت شده به نظر کمتر از یکسال میاد در صورتی که تبلغات ۵ ساله میگین
  ۲- در صورت فسخ قرارداد ۶۰۰هزار از اصل پول رو کم میکنید؟ چرا؟
  ۳- ۸% سود تاخیر برای ۱۵ میلیون روزی چقدر می شه؟
  ۴- اینکه فقط ۴شنبه ها جوابگوی پیگیری مراجعه کنندگان برای دریافت وضعیت خودرو هستید چرا؟ ایا اگر به نتیجه نرسیدیم یک هفته دیگه سر کار نرفتیم اون با وقت قبلی؟برای رفع ابهام بهتر نبود ایام دیگه هفته رو به این کار اختصاص میدادید؟

 • صادق

  سلام .اگر تحویل خودرو به بعد از اسفند ماه بیفته مدل ماشین ۹۳ است یا خیر و آیا در قیمت تفاوتی نخواهد داشت؟

 • شیما

  سلام آقا امیر.مبارکتون باشه.ممنون میشم اگه سوال منو جواب بدین.سوال من اینه که شما چه تاریخی ثبت نام کردین و چه تاریخی تحویل گرفتین؟خیلی ضروریه.حتما جواب بدین.ممنون..

 • وارنا خودرو پرشین

  قیمت خودرو بعد از ثبت قرارداد تغییری نخواهد داشت و وابسته به زمان تحویل یا تغییر قیمت خودرو نخواهد بود. برای اطلاع از زمان تحویل و تاریخ پلاک با مشاورین شرکت تماس بگیرید.

 • وارنا خودرو پرشین

  سلام دوست عزیز
  سابقه شرکت و مدیران در این زمینه ۵ سال است ولی شرکت با این نام و فعالیت بر روی اینترنت یک سال است که راه اندازی شده و هدفی جز اراه خدمات بهتر ندارد.
  فسخ قرارداد از طرف مشتری در همه جای دنیا با کسری از پول همراه است در غیر اینصورت افرادی که از خرید خودرو مطمئن نیستند به راحتی ثبت نام کرده و موجب خوابیدن سرمایه شرکت میشوند. اگر وارنا خودرو پرشين نتواند به تعهدات خود در قرارداد پایبند باشد هزینه ای از پیش پرداخت کسر نخواهد شد و بصورت کامل بازگردانده میشود.
  همکاران ما همه روزه بصورت تلفنی پاسخ گوی مشتریان جهت پیگیری مراحل تحویل خودرو هستند، ۴ شنبه ها امکان مراجعه حضوری هم فراهم شده است. ۴ شنبه روز کم کارتری به نسبت روزهای دیگر است بنظر شما اگر شنبه یا یکشنبه میذاشتیم افراد وقت آزادتری داشتند؟!

 • وارنا خودرو پرشین

  سلام دوست عزیز، هنوز تصمیمی برای شرایط فروش اقساطی خودرو بعد از عید گرفته نشده است

 • امین

  با عرض سلام و خسته نباشید خدمت شما خواهشآ شرایط بعد از عید رو جوری قرار بدید که سخت نباشه من الان یه سه ماهی هست تو فکر خرید از شرکت شما ام ولی هنوز پوله جور نشده انشاالله بعد از عید میخوام مزاحمتون بشم . شما که تا اینجا خوب جلو اومدید باقی اون رو هم همینطوری ادامه بدید با سپاس از شما.

 • وارنا خودرو پرشین

  سلام دوست عزیز، شرایط بعد از عید تغییر چندانی نخواهد کرد مگر اینکه اتفاق خاصی در بازار خودرو کشور بیافته

 • vahied

  باسلام و خسته نباشید میشه پیش پرداخت برای سمند۶میلیون بدیم ما بقی اقساطی باشه

 • حسینی

  باسلام.لطفا بفرمایید برای باز پرداخت ۴۸ و ۶۰ ماهه مدت انتظار چند وقت هستش؟متشکرم

 • aliasghar

  سلام خسته نباشي خودرو دوگانه هست سمند SE فروش اقساطي ميخواستم ۶۰ ماهه
  تحويل فروي شما چگونه هست متشكرم

 • علیرضا بابلی

  آیا ارسال خودرو به تمام نقاط کشور از طرف شما مقدور هست؟

 • الیاس

  با سلام
  قیمت خودروی پژو پارس ای ال ایکس با موتور جدید در سایت ایران خودرو حدود ۳۵ میلیون ثبت نام میکنه و شما ۴۴ میلیون نوشتید.
  سئوال اول:اینکه قیمت بر مبنای بازار هستش یا قیمت نمایندگی؟
  سئوال دوم: سود اقساط چند درصد هستش؟
  با تشکر

 • وارنا خودرو پرشین

  سلام دوست عزیز، میتونید به بخش قیمت روز خودروها مراجعه کنید. اقساط بلندمدت براساس قیمت نمایندگی و فروش اقساطی با تحویل فوری براساس قیمت بازار محاسبه میشود

 • وارنا خودرو پرشین

  سلام دوست عزیز، بله خودروها توسط ماشین حمل خودرو ارسال میشوند و هزینه جابجایی برعهده شما خواهد بود

 • وارنا خودرو پرشین

  سلام دوست عزیز، تحویل فوری خودروها با اقساط حداکثر ۲۴ ماهه امکان پذیر است.

 • وارنا خودرو پرشین

  سلام دوست عزیز، بستگی به خودرو درخواستی شما و موجود بودن آن خواهد داشت. بطور معمول تحویل خودروها ۳۰ روزه است

 • وارنا خودرو پرشین

  سلام دوست عزیز، مبلغ پیش پرداخت باید حداقل ۴۰ درصد قیمت خودرو باشد

 • میثم

  با سلام یک سوال از خدمتتون داشتم می خواستم بدونم امکان داره پیش پرداختو بیشتر بدیم مثلا ۱۲تومان پارس و ۲۵ بدیم بجاش مبلغ اقساطش کم شه

 • mohsen

  با سلام. امیدوارم به این سوال بنده جواب بدید و مانند سوالات دیگرم بدون جواب نمونه.
  سوال:شما فروش با تحویل فوری رو شروع کردید. و حالا بعد از چند روز نوشتید به دلیل بودجه محدود فروش فقط نقدی است و تحویل فوری. پس چرا فروش اقساطی با تحویل سی روز رو ادامه میدین.اگه بودجه سرمایه گذاران شما محدوده چرا فروش با تحویل فوری رو که حداقل نصف قیمت خودرو رو دریافت میکنید و اقساط ۲۴ ماهه داره رو متوقف کردید ولی فروش اقساطی بلند مدت رو ادامه میدین.
  لطفا حتما جواب بدید.
  ممنون

 • hadi

  سلام علیکم. پژو پارس Tu5Lx با اقساط ۴۸ ماهه را چند روزه تحویل میدید ? آیا دوگانه میباشد. ? مشخصاتش را چطور بفهمم چیه. ? متشکرم

 • amir

  با سلام.
  اگه پول پیشم بیشتر باشه میشه تبدیل کرد؟

 • aida

  سلام رانا با اقساط بلند مدت تحویلش چند روزس؟

 • مرتضی

  میخواستم بدونم منظور از تحویل مدت دار واسه اقساط بالای ۲۴ ماهه چقد طول میکشه دقیقا؟
  انتخاب رنگ و آپشن ماشین چجوریه؟

 • مرتضی

  l90 e2گاز سوز مثلا

 • وارنا خودرو پرشین

  سلام دوست عزیز، تحویل مدت دار حداقل ۳۰ روزه است و بستگی به خودرو انتخابی شما داره. مشاورین شرکت شما رو توی این زمینه راهنمایی میکنن. امکان انتخاب رنگ و آپشن هم از طرف شما وجود داره

 • وارنا خودرو پرشین

  سلام دوست عزیز، برای اطلاع از زمان تحویل خودروها با مشاورین شرکت تماس بگیرید

 • وارنا خودرو پرشین

  سلام، بله شما میتونید با افزایش مبلغ پیش پرداخت، تعداد و یا میزان اقساط ماهیانه رو کاهش بدید

 • وارنا خودرو پرشین

  سلام دوست عزیز، برای اطلاع از زمان تحویل خودرو و امکانات آن با مشاورین شرکت تماس بگیرید

 • وارنا خودرو پرشین

  سلام دوست عزیز، بله این امکان وجود دارد. مشاورین میتونن بهتر شما رو راهنمایی کنن

 • رضا

  با اين كارتون بنظر ميرسد كه خيل راست نميگين چون من پيام را نفرستاده بودم كه شكت اعلام كرديد ن پيام تكراري

 • وارنا خودرو پرشین

  سلام
  دوست عزیز سرمایه گذاری در این بخش ها توسط اشخاص متفاوتی انچام میپذیرد. قطعا سرمایه گذاران فروش فوری با فروش ثبت نامی متفاوت هستند.
  شرکت باید به گونه ای تبلیغات کند که بتواند پاسخگوی آن هم باشد. اما علت پرسیدن این سوال شما چیست؟

 • حسین

  با سلام خدمت دوستان من وارد سایت قوه قضائیه شدم برای کنترل کردن شناسه قضائی شرکت وارنا خودرو پرشين ولی چیزی پیدا نکردم لطفا بفرمائید تو کدام آیکون باید بگردم و ترجیحا آدرس دقیق سایت قوه قضائیه را بگوئید . ممنون

 • mohsen

  سلام.ممنون از جوابتون.علت سوال شبهه و یا تناقضی بود که برام پیش اومد و سوال کردم.
  ممنون از پاسخ شما.

 • پروفسور (قنبر)

  سلام خودروی پارس قیمت جدیدش چنده

 • وارنا خودرو پرشین

  سلام دوست عزیز، لطفا به بخش قیمت روز خودروها مراجعه کنید

 • وارنا خودرو پرشین

  سلام دوست عزیز، خواهش میکنم

 • وارنا خودرو پرشین

  سلام دوست عزیز، لطفا به آدرس ilenc.ir مراجعه کنید و تنها با وارد کردن شماره ثبت نیز میتوانید اطلاعات را مشاهده کنید. نیازی به تکمیل همه فیلدها نیست

 • رضا

  با سلام و احترام
  اولا براي ثبت نام ميتونيم حضوري بيايم انجام بديم يا بايد حتما” سيستمي باشد ثانيا” در صورت تبت نام آيا چك تضمين در قبال وج پرداخت شده به مشتري ميديد يا خير در صورت منفي بودن جواب چه تضمين وجود دارد كه ما اين مبالغ را پرداخت كنيم با توجه به اوضاعي كه وجود دارد برادر به برادر اطمينان ندارد لطفا” شفاف سازي كنيد تا ما هم با خيال راحت ثبت نام را انجام بديم

 • وارنا خودرو پرشین

  سلام دوست عزیز
  امکان مراجعه حضوری برای ثبت نام وجود دارد ولی قیل از اقدام از موجود بودن خودرو مورد نظر خود جهت سفارش مطمئن شوید تا وقت شما هدر نشود.
  پرداخت وجه در صورت ثبت قرارداد انجام میگیرد و تمامی شرایط پرداخت در قرارداد شما ذکر خواهد شد. ارزش این قرارداد از یک برگه چک بالاتر است.
  اگر مشکل شما با شرکت هایی است که در این زمینه کلاه برداری کرده اند و فرار کردند که در این موارد چک تضمین هم کمکی به مال باختگان نخواهد کرد!

 • mohsen

  سلام.ببخشید چرادر محاسبات ،خودرویی مانند رانا اقساط ۲۴ ماهه باتحویل فوری قیمت نهایی خودرو حدود ۳۹۶۲۵۰۰۰ میشه ولی در فروش اقساطی بلند مدت مثلا ۶۰ ماهه قیمت نهایی خودرو میشه ۳۶۴۳۰۰۰۰ ؟ ! در حالی که طبق منطق اقتصادی اقساط بلند مدت سبب سود بیشتر و افزایش قیمت نهایی خودرو میشه ولی الان برعکسه.؟!!

 • وارنا خودرو پرشین

  سلام دوست عزیز، دلیلش اینه که در تحویل فوری قیمت روز خودرو در بازار ملاک قرار داده میشه و در اقساط بلند مدت قیمت براساس قیمت خودرو در نمایندگی ها

 • mohammad

  سلام، تحویل پژو ۴۰۵ مدل SLX TU5 با اقساط ۴۸ ماهه چند روزه است؟ با تشکر

 • احسان

  با عرض سلام و خسته نباشید
  آیا سند ماشین پس از انجام قسط بندی و عقد قرارداد به فروشنده تحویل داده می شود؟
  و سوال دوم اینکه:
  چرا خودروی ۲۰۶ تیپ V9 جزء شرایط اقساطی وجود ندارد؟

 • وارنا خودرو پرشین

  سلام دوست عزیز، بله سند پس از پایان اقساط در اختیار شما خواهد بود.
  برای اطلاع از موجود بودن خودرو مورد نظر خود میتونید با مشاورین شرکت تماس بگیرید.

 • وارنا خودرو پرشین

  سلام دوست عزیز، برای اطلاع از زمان تحویل خودرو با مشاورین شرکت تماس بگیرید

 • احمدرضا

  من میخام برای پژو ۴۰۵ یا پژو پارس دوگانه ثبتنام کنم خواستم بدانم واقعا بعداز سی روز تحویل میدین یا تاخیرش بیشتره

 • وارنا خودرو پرشین

  سلام دوست عزیز، برای اطلاع از موجود بودن خودرو مورد نظر خود و زمان تحویل آن با مشاوررین شرکت تماس بگیرید

 • مهدی

  لطفا قیمت ها رو بروز کنید

 • رضا

  با سلام و احترام من يه خودرو از محصولات ايران خودرو را ميخواهم ثبت نام كنم ميخواستم بدونم آيا اين امكان وجود دارد كه بدونم شما از كدوم نمايندگي ايران خودرو خريد ميكنيد تا پروسه پرونده خريد خودرو رو از طريق نمايندگي هم بشود دنبال كرد كه ببينيم در چه مرحله ايي هست خيلي ممنون كه پاسخ ميديهيد.

 • وارنا خودرو پرشین

  سلام دوست عزیز، خطوط مستقل جهت پشتیبانی مشتریان و پیگیری خرید های صورت گرفته قرار داده شده است و شما از طریق آنها در جریان پروسه تحویل خودرو و شرایط ان خواهید بود. برای اطلاعات بیشتر نیز میتونید با مشاورین شرکت تماس بگیرید

 • وارنا خودرو پرشین

  لطفا به بخش قیمت روز خودروها مراجعه کنید

 • نوری

  سلام خسته نباشید
  دو سوال داشتم
  ۱- در مدل تحویل فوری اگر بیشتر از ۵۰ درصد مبلغ پیش افزایش پیدا کند در اقساط تاثیر گذار هست؟
  ۲- در مدل تحویل مدت دار ماشین چه زمانی به ما تحویل داده می شود؟

 • mojtaba

  با سلام
  بنده بازنشسته ناجا میباشم ایا برای ضمانت باید چکی داد یا نه؟

 • وارنا خودرو پرشین

  سلام دوست عزیز، میتونید با مشاورین شرکت تماس بگیرید یا از طریق فرم بررسی مدارک اقدام کنید. اگر شریط مربوط به مدارک مورد نیاز رو داشته باشید نیازی به چک نخواهد بود

 • وارنا خودرو پرشین

  سلام دوست عزیز،
  ۱- در تحویل فوری اقساط براساس میزان تسهیلات دریافت شده از طرف شما محاسبه میشوند و شما میتوانید براساس اختلاف قیمت خودرو با مبلغ پیش پرداخت محاسبات خود را انجام دهید. پس اگر میزان تسهیلات کاهش یابد اقساط هم کاهش خواهد داشت.
  ۲- برای اطلاع از زمان تحویل خودرو مورد نظر خود در حالت تحویل مدت دار با مشاورین شرکت تماس بگیرید

 • امین

  سلام خسته نباشید
  ببخشید وقتی دیگه ایران خودرو ۲۰۷ تولید نمیکنه چطور هنوز توی لیست شما هست
  یعنی امکان داره شما ۲۰۷ داشته باشین

 • سیاوش

  سلام،
  آیا این شرایط همانند شرایط اقساطی سال۹۰ است؟
  برای یک فرد کارمند خرید خودروی پژو پارس،چگونه است؟
  لطفا به طور کامل توضیح دهید
  ممنون

 • اسماعیل

  سلا م
  میخواستم بدونم تا عید ۹۳ فروش اقساطی دارین ؟

 • محمد

  سلام خسته نباشید میخواستم بدونم تحویل ۳۰ روزه ماشین همون ۳۰ روز یا بیشتر خواهد شد .مرسی

 • علی بدری

  سلام خسته نباشید میشه بفرماید چطوری میشه از طریق قوه قضائیه استعلام کرده شرکت شمارو لطفا دقیق تر بگشید تا بشه استعلام کرد .

 • وارنا خودرو پرشین

  سلام دوست عزیز، با مراجعه به سایت ilenc.ir و وارد کردن شماره ثبت شرکت اطلاعات شرکت به شما نمایش داده خواهد شد.

 • وارنا خودرو پرشین

  سلام دوست عزیز، تحویل خودرو به شرایط بازار و موجود بودن خودرو بستگی داره و برای اطلاع دقیق تر از زمان تحویل خودرو مورد نظر خود میتونید با مشاورین شرکت تماس بگیرید

 • وارنا خودرو پرشین

  سلام دوست عزیز، بله. میتونید با مشاورین شرکت تماس بگیرید

 • وارنا خودرو پرشین

  سلام دوست عزیز، منظور شما رو از شرایط سال ۹۰ متوجه نشدم! مدارک لازم و شرایط خرید خودرو در بخش های “مدارک مورد نیاز” و “شرایط خرید اقساطی” بطور کامل توضیح داده شده، اطلاعات تکمیلی رو میتونید در تماس با مشاورین شرکت دریافت کنید

 • وارنا خودرو پرشین

  سلام دوست عزیز، وجود نام خودرو در این لیست به معنی موجود بودن همیشگی آن نیست. برای اطلاع از موجود بودن خودرو مورد نظر خود با مشاورین شرکت تماس بگیرید

 • سیاوش

  سلام
  چرا سولاتی که در موردعکس اشخاصی که خورو ی خود را تحویل گرفتن و …. چندین بار هست ارسال میکنم نیست این اعتماد سازی شماست

 • سیاوش

  سلام.
  زنگ زدیم به شرکت ایران خودرو تهران،میگن خودرو اقساطی با این شرایط موجود نیست،درحالی که تو روزنامه اطلاع رسانی شده.
  ما موندیم این وسط که کدوم رو باور کنیم.
  منظورم از شرایط سال۹۰ اینه که:اول تقریبا نصف قیمت ماشین رو پرداخت میکردیم،بعد هر۵ ماه یه چک کارمندی ۲۹۰۰۰۰۰ پاس میشد،در ضمن خودرو دقیقا ۵ یا حداکثر۱۰ بعد تحویل میگرفتیم…
  اگه میشه بفرمایید اگه پژوپارس اقساطی بگیریم،حداکثر چند روز طول میکشه تا تحویل بگیریم،لطفا خودتون همینجا جواب بدید،قسمت های دیگه سایت کمی نامفهوم توضیح داده.
  این شماره هایی رو که دادید باید با پیش شماره تهران(۰۲۱) تماس بگیریم؟

 • mahan

  سلام
  ببخشید چه تضمینی برای تحویل خودرو است با پول پیشی که از ما میگیرید؟شرمنده قصد توهین ندارم
  ایا؟ خودرو خریداری شده توسط ما به موقع تحویل داده میشه؟

 • احمد

  با سلام
  من در تبریز زندگی میکنم آیا من هم میتوانم از شرکت شما خرید کنم؟ آیا در تبریز نماینده ای دارید؟

 • رسول

  آیا به صورت ۲۴ ساعته پاسخگو هستید ؟

 • وارنا خودرو پرشین

  سلام دوست عزیز، خیر
  در صفحه تماس با ما ساعت های کاری شرکت و مشاورین در روزهای هفته اعلام شده است

 • وارنا خودرو پرشین

  سلام دوست عزیز، بله امکان خرید هست ولی وارنا خودرو پرشين در هیچ کجا نمایندگی ندارد. شما میتونید از طریق فرم بررسی مدارک و تماس با مشاورین مراحل خرید رو طی کنید

 • وارنا خودرو پرشین

  سلام دوست عزیز، در قرارداد شما با شرکت تمامی شرایط پرداخت و تحویل خودرو ذکر خواهد شد و تضمین پرداخت پول شما می باشد. برای تعیین زمان تحویل خودرو مورد نظر خود میتونید با مشاورین شرکت تماس بگیرید.

 • وارنا خودرو پرشین

  سلام دوست عزیز، بارها به این سوال پاسخ داده شده، امکان انتشار اطلاعات شخصی افراد مانند شماره تماس و تصویر بر روی یک سایت اینترنتی وجود ندارد و ممکن است مشکلاتی را در آینده از نظر حقوق مادی و معنوی برای شرکت ایجاد کند

 • وارنا خودرو پرشین

  سلام دوست عزیز، دو نوع شرایط اقساطی در وارنا خودرو پرشين وجود دارد، یکی تحویل فوری و دیگری تحویل مدت دار.
  ولی در هیچ کدام اقساط بصورت ۵ ماهه پرداخت نمیشوند. اگر قصد دارید خودرو خود را به روز تحویل بگیرید و شرایط پرداخت اقساط بیشتر را دارید از شرایط تحویل فوری استفاده کنید زیرا حداکثر ۲۴ ماهه خواهد بود و اگر عجله ای در دریافت خودرو ندارید و امکان پرداخت اقساط زیاد را ندارید از تحویل مدت دار زیرا میتواند تا اقساط ۶۰ ماهه ادامه پیدا کند.
  تمام شماره ها با پیش شماره تهران (۰۲۱) می باشند و مشاورین شرکت به خوبی میتونن شما رو راهنمایی کنن.

 • علیرضا

  سلام.خواستم بدونم ۲۴ ماه ماشین تحویل فوریه بعد ماهی چند پرداخت کنیم؟مثلا پارس سال دوگانه

 • فتحی . کردستان

  با عرض سلام وخسته نباشی.
  بنده راستش از کردستان می خواهم برای خرید خودرو به شرکت شما مراجعه کنم .
  فقط می خواهم جواب این سوال من رو خودتون بدیت.
  چون من حدود ۶۰۰کیلومتر باید بیام شرکت شما و طبق گفته کارشناس های شما کل مدارکی که از من می خواهند
  همه ی این مدارک ها رو بدون عیب وکثری و مشکل جمع آوری کردم و آماده کردم.
  خواهشا این جواب رو به من بدین وقتی همه ی این مدارکی که کارشناس محترمتون از بنده می خواهند رو بیارم خدمتشون ؛
  دیگه مشکلی یا بهانه ای نداره که دست خالی از شرکت شما برگردیم .
  ممنون از راهنمایی خوبتون.

 • حسن

  سلام آیا امکان تغییر پیش پرداخت و تغییر خودرو پیش از تحویل وجود دارد. با تشکر

 • amir yavari

  سلام خدمت شما.آیا بعد عید ۹۳ شرایط فروش اقساطی ادامه داره یا تغییر میکنه یا اصلا ممکنه کنسل بشه؟

 • ص

  سلام.
  شما فروش تمام قسط بدون پیش پرداخت هم دارید؟؟؟؟؟؟؟

 • وارنا خودرو پرشین

  سلام دوست عزیز، خیر

 • وارنا خودرو پرشین

  سلام دوست عزیز، در صورتیکه تغییری در شرایط فروش اقساطی ایجاد بشه از طریق سایت اطلاع رسانی خواهد شد، تا این لحظه که قرار نیست تغییری ایجاد بشه

 • وارنا خودرو پرشین

  سلام دوست عزیز، بعد از عقد قرارداد امکان تغییر خودرو وجود ندارد! شما میتونید با افزایش پیش پرداخت مبلغ اقساط ماهیانه رو کاهش بدید

 • وارنا خودرو پرشین

  سلام دوست عزیز، بطور حتم اگر مدارک کامل باشن هیچ مشکلی نخواهید داشت، شما قبل از سفر حتما همه موارد و شرایط خودتون رو با مشاورین شرکت هماهنگ و بررسی مجدد کنید.

 • وارنا خودرو پرشین

  سلام دوست عزیز متوجه سوالتون نشدم، میشه بیشتر توضیح بدید؟

 • فريبرز ايوبى

  با سلام و خسته نباشيد من يه خودرو رانا Lx اقساطى ميخوام ، بيست ميليون تومن نقد دارم و توانايى پرداخت اقساط ماهيانه يك ميليون تومان هم دارم ، اگر با اين توان مالى امكان خريد خودرو و تحويل آن قبل از عيد وجود دارد لطف بفرماييد راهنمايى كنيد كجا خدمتتون برسم . با تشكر

 • مجید

  سلام من ۱ سمند داشتم دیروز فروختم و میخواستم ال ۹۰ بگیرم هرکی یه چیزی گفت بهم اصلا بیخیال شدم. همون سمند رو بگیرم راحت تره. ولی الان تنوع سمند زیاد شده و اصلا برام قابل تشخیص نیست دیگه کی راست میگه کی دروغ. لطفا در مورد خرید کمکم کنید چون کارشناستون درست بهم توضیح نداد. مدارک چی میخواد دقیق و کدوم سمن بهتره و قیمت هاش برای تحویل همون روز البته. بعد از همه مهم تر اینکه ماشین ۹۳ ثبت میشه یا ۹۲ چون بعضی شرکت ها ۹۳ میزنن منم همون رو میخوام. اگه براتون مقدوره به کارشناسی که میتونه بهم کمک کنه واقعا باهام تماس بگیره تا فردا مدارک رو بیارم و چون وقتم کمه چون کاسب هستم همون روز هم ماشین رو تحویل بگیرم. با تشکر.

 • علی

  با عرض سلام و خسته نباشید
  من ۲۰ میلیون نقد دارم و میخوام سمند LX ef7 بنزینی بردارم و با قیمت الان ،مقدار قسط ۶۰ماه و ۴۸ و ۳۶ ماه چن در میاد؟
  و بنطر شما چن ماهه خوبه؟
  با تشکر

 • وارنا خودرو پرشین

  سلام دوست عزیز، پیشنهاد میکنم که از شرایط تحویل فوری با اقساط حداکثر ۲۴ ماهه استفاده کنید و خودرو خودتون رو زمان ثبت قرارداد تحویل بگیرید

 • وارنا خودرو پرشین

  سلام دوست عزیز، عوامل زیادی در خرید خودرو و انتخاب خودروی مناسب شما تاثیرگذار هستند و در نهایت شما هستید که باید انتخاب کنید، با مراجعه به صفحه “تحویل فوری خودروها” میتونید مدارک مورد نیاز و شرایط رو مشاهده کنید. همچنین فرم بررسی مدارک میتونه کمک کنه که شما تا زمان تصمیم قطعی به خرید نیازی به مراجعه حضوری نداشته باشید.

 • وارنا خودرو پرشین

  سلام دوست عزیز، بله شما میتونید از شرایط تحویل فوری استفاده کنید ولی قبل از اون با مشاورین شرکت تماس بگیرید و از موجود بودن خودرو مورد نظر خود مطمئن شوید

 • علیرضا

  با سلام و خسته نباشید ، من دارای ۸ میلیون پول نقد هستم ، آیا امکان دارد که یک خودرو پژو ۴۰۵ یا سمند را فوری تحویل گرفته و الباقی را طی ۶ ماه هر ۲ ماه یکبار پرداخت نمایم ؟

 • mojtaba

  سلام
  شما به خدتون هم شک دارید.من ارسال مدارک کردم دیدید سنم کمه ترسیدید و گفتید الان ثبت نام نداریم در صورتی که من نظامی هستم و دارای فیش حقوقی.متاسفم براتون.چه شرکتی هست این دیگه؟؟

 • مجید

  سلام بعضی از لیزینگها راه میان سر پیش پرداخت. اگه بتونید ۱۷تومن برای پش پرداخت ال۹۰ اتومات بگیرید من تحویل فوریش رو میخوام. در عوض قسطش رو ببرید بالا یا جبرانش من چک برج ۳ و ۴ رو خوب و سنگین پرداخت میکنم. یه جور حسابرسی کنید من بتونم برش دارم. مرسی. اگه شدنیه من فردا ساعت ۱۱ به بعد منتظر تماستون هستم.

 • وارنا خودرو پرشین

  سلام دوست عزیز، برای شرایط ویژه خارج از شرایط وارنا خودرو پرشين با مشاورین شرکت تماس بگیرید

 • وارنا خودرو پرشین

  سلام دوست عزیز، برداشت شما از دلیل شرکت برای ثبت نام نکردن اشتباه بوده! در دو صورت ثبت نام انجام نمیشه، ۱- خودرو مورد نظر شما موجود نباشه یا ۲- مشاورین از تحویل به موقع خودرو مطمئن نباشن

 • وارنا خودرو پرشین

  سلام دوست عزیز، شرایط شما خارج از شرایط ثبت نام اصلی وارنا خودرو پرشين است. برای بررسی امکان انجام چنین کاری با مشاورین شرکت تماس بگیرید

 • حمید حسن زاده

  سلام
  چرا پژو پارس رو توی لیست فروشتون قرار نمیدید.

 • علی بازاری

  قیمتهای شما با ایران خودرو یکسان نیست.سمند اس ای معمولی در ایران خودرو ۲۴ میلیون است ولی در سایت شما ۲۰ میلیون قید شده است…..چرا؟؟..

 • الماس

  آیا ممکن است قیمت خودرو را نقدا از شما خریداری کرد…

 • علیرضا

  با عرض سلام و خسته نباشید می خواستم بدونم شرایط اقساطی برای فروردین ماه هم ادامه خواهد داشت

 • وارنا خودرو پرشین

  سلام دوست عزیز، بله

 • وارنا خودرو پرشین

  سلام دوست عزیز، وارنا خودرو پرشين در زمینه فروش نقدی خودروها فعالیتی ندارد

 • وارنا خودرو پرشین

  سلام دوست عزیز، به بخش قیمت روز خودروها مراجعه کنید

 • وارنا خودرو پرشین

  سلام دوست عزیز، برای اطلاع از موجود بودن خودرو مورد نظر خود میتونید با مشاورین شرکت تماس بگیرید

 • علی

  سلام من ۱۵۰۰۰۰۰۰ میلیون پول نقد ذارم می توانم خودروی با شرایط فوری با اقساط ماهی ۴۰۰۰۰۰۰ بخرم با تشکر

 • منصور

  سلام
  بنده ۱۰ میلیون وج نقد دارم و خودرو ۴۰۵ slx
  میخام .میخام بدونم ک با اقساط ۴۸ ماهه خودرو چند وقتته تحویل داده میشود با تشکر

 • علیرضا

  با سلام
  از سایت خوبتون متشکرم
  بنده از اصفهان هستم
  ایا امکان خرید وجود دارید مشکلی ندارید؟
  چطوری واقعا اطمینان کنم در مورد تحویل و واریز وجه و شرکت؟
  اگرخاستم بعد دوسال خودرو رو بفروشم به چه صورتی است؟
  اگر تصادفی کردم مشکلی برای بیمه وجود ندارد که مثلا بخام چند روز معطل بمونم تا استعلام بیمه از تهران بیاد یا از شرکت شما؟
  ببخشید که زیاد سوال پرسیدم.لطفا پاسخ دهید.باتشکر و خسته نباشید

 • امین

  با عرض سلام و خسته نباشید اینکه می فرمائید در هنگام عقد قرار داد یک ضامن و دسته چک معتبر لازم است اگر به هر دلیلی بعد از تحویل خودرو خریدار اقساط خود را پرداخت نکرد شما چگونه افراد را ملزم به باز پرداخت پول خود می کنید . و آیا اگر چند خریدار با اقشاط سنگین اقدام به باز پرداخت نکردند ؟ آیا شرکت شما متحمل ضرر نخواهد شد ؟ خواهشآ شفاف جواب بدید .

 • ایمان

  سلام من ۱۱ میلیون دارم و خودروی رانا با اقساط ۶۰ ماهه میخوام ایا امکان پذیره

 • وارنا خودرو پرشین

  سلام دوست عزیز، برای اطلاع از موجود بودن خودرو با مشاورین شرکت تماس بگیرید

 • وارنا خودرو پرشین

  سلام دوست عزیز، سند خودرو به نام مشتری می باشد ولی تا پایان اقساط در رهن شرکت باقی خواهد ماند

 • وارنا خودرو پرشین

  سلام دوست عزیز،
  شما میتونید با تکمیل فرم بررسی مدارک و مراجعه به تهران قرارداد خود را ثبت کنید. سند تا پایان اقساط در رهن شرکت خواهد بود و شما تنها در صورت تسویه حساب امکان فروش خودرو را خواهید داشت.
  از نظر بیمه هیچ مشکلی نخواهید داشت

 • وارنا خودرو پرشین

  سلام دوست عزیز، برای اطلاع از موجود بودن خودرو و زمان تحویل آن با مشاورین شرکت تماس بگیرید

 • Mohammad

  با سلام
  بنده ۲۰ میلیون نقد میخام بدم ۲۰۶ تیپ ۵ مابقیشو چه جوری باید بپردازم اقساطی
  که خودرو رو زود تحویل بگیرم ۲۴ ماهه چقدر میشه اقساطش؟

 • کىان

  سلام…..
  تلفنارو کسى جواب نمىده

 • mohammad d

  سلام می خواستم بدونم اگر سمند ef7پایه گاز سوز بخوام با اقساط ۶۰ ماه زمان تحویل چند ماه بعد از واریز پیش پرداخت هست ؟؟؟و با چه ضریب خطایی؟؟؟

 • وارنا خودرو پرشین

  سلام دوست عزیز، لطفا بعد از تعطیلات نوروز با مشاورین شرکت تماس بگیرید

 • وارنا خودرو پرشین

  سلام، لطفا به اطلاعیه بالای سایت توجه کنید بعد از تعطیلات نوروز تماس بگیرید

 • وارنا خودرو پرشین

  سلام دوست عزیز، میتونید به بخش تحویل فوری خودروها مراجعه کنید

 • سينا

  سلام٠
  در سال جديد از چندم فروردين شركت وارنا خودرو پرشين شروع به ثبت نام خودرو ميكنه

 • وارنا خودرو پرشین

  سلام دوست عزیز، از رزو شنبه ۱۶ فروردین شرکت کار خودش رو شروع میکنه

 • عباس

  جرا پارس سال ندارید?فروردین هم موجود نخواهد بود ایا?

 • مسعود

  سلام .بعد ازتعطیلات سورن موجود دارید؟

 • ايمن

  سلام
  سال نو مبارك
  سوالي داشتم ‏مي خواستم بدونم اگر تاريخي براي تحويل خودرو مشخص مي كنيد مثلا ۳۰ روز كاري بيشتر بشود مثلا بشود ۴۰ يا ۵۰ روز كاري شما جريمه ديركرد را متقبل مي شويد يا خير؟
  يا اصلا شركت شما دير نمي كند و سر موئد مقرر خودرو را تحويل خريدار مي دهد؟
  با تشكر

 • وارنا خودرو پرشین

  سلام دوست عزیز، سال نو شما هم مبارک باشه
  تمام تلاش همکاران ما بر این است که تمام خودروها دد موعد مقرر تحویل داده شوند. که در برخی موارد هم با کمی تاخیر مواجه میشویم.
  در صورت تاخیر در تحویل خودرو بعد از زمان تعیین شده در قرارداد سود مشارکت روزانه به شما تعلق خواهد گرفت

 • وارنا خودرو پرشین

  سلام دوست عزیز، لطفا بعد از تاریخ ۱۶ فروردین با مشاورین شرکت تماس بگیرید

 • وارنا خودرو پرشین

  سلام دوست عزیز، لطفا بعد از تاریخ ۱۶ فروردین با مشاورین شرکت تماس بگیرید

 • باران

  سلام من میخوام پژو ۲۰۶ صندوثدار v2 بخرم با اقساط ۲۴ ماهه, میخواستم بدونم اقساطه ماهانه اش چقدر میشه؟

 • ارش

  سلام سال نو شما مبارک متقاضی خرید هستم ولی فکرم فقط درگیر اعتبار کردنه ایا امکانش هست بعد از عقد قرارداد و گذاشتن چک معتبر در خرید اقساطی بلند مدت که به قول شما تحویل ۳۰ روزه کاری می باشد در زمان تحویل خودرو پیش پرداخت رو هم همون لحظه پرداخت شود؟؟؟؟؟یعنی همه مدارک و قراردادها تنظیم شود چک ضمانت رو هم ما تحویل دهیم فقط مبلغ پیش پرداخت رو در زمان تحویل خودرو تقدیم کنیم امکان همچین چیزی هست؟؟؟

 • ایمان

  سلام سال نـــــــــــــــــــومبارک
  میخواستم بدونم شرکت شما خودرو های که تحویل میده صفره ؟
  امکانش تحویل خودرو کارکرده مثلا سال ۹۰-۹۱داره؟

 • نوید

  سلام
  ببخشید من بعد از تعطیلات عید میخوام پارس ای ال ایکس اقساطی ثبت نام کنم میخواستم بدونم امکانش هست یا نه؟ و اینکه نزدیکترین زمان تحویل چند روزه هستش؟ و اگه شرایطشو هم بگید ممنون میشم.
  با تشکر

 • محمد

  سلام
  خسته نباشید
  میخواستم بدونم حداقل و حداکثر مدت تحویل خودرو چقدره
  اگه ممکنه جواب بدید چون میخوام واس خرید خودرو برنامه ریزی کنم/
  ممنون

 • شروین

  سلام
  سال نو بر شما و همکاران عزیزتان مبارک
  آیا فروش پیکان وانت هم در سال جدید در سیستم کار وجود دارد؟

 • وارنا خودرو پرشین

  سلام دوست عزیز، سال نو شما هم مبارک
  برای اطلاع از موجود بودن خودرو مورد نظر خود بعد از تاریخ ۱۶ فروردین با مشاورین شرکت تماس بگیرید

 • وارنا خودرو پرشین

  سلام دوست عزیز
  بستگی مستقیم به خودرو مورد نظر شما و موجود بودنش داره، لطفا بعد از تاریخ ۱۶ فروردین با مشاورین شرکت تماس بگیرید

 • وارنا خودرو پرشین

  سلام دوست عزیز، برای اطلاع از موجود بودن خودرو مورد نظر خود بعد از تاریخ ۱۶ فروردین با مشاورین شرکت تماس بگیرید و شرایط رو از کارشناسان شرکت دریافت کنید

 • وارنا خودرو پرشین

  سلام دوست عزیز، نوروز بر شما مبارک
  تمامی خودروها صفر بوده و وارنا خودرو پرشين در زمینه خودروهای کارکرد فعالیتی ندارد

 • وارنا خودرو پرشین

  سلام دوست عزیز، در اقساط بلند مدت امکان پرداخت پیش پرداخت هنگام تحویل خودرو وجود ندارد. شما میتوانید از شرایط تحویل فوری خودروها استفاده کنید و همزمان با تحویل خودرو مبلغ پیش پرداخت را ارائه دهید

 • وارنا خودرو پرشین

  سلام دوست عزیز، با استفاده از ماشین حساب موجود در صفحه اصلی سایت و با توجه به قیمت های درج شده در بخش “قیمت روز خودروها” میتوانید شرایط گوناگون را مشاهده نمایید

 • محمد

  با سلام و خسته نباشید.
  میخواستم بدونم تحویل خودرو با اقساط بلند مدت چند وقته هست؟

 • مهدي

  سلام سال نو مبارك
  من سمند se ترجيحا دوگانه به صورت نقدي مي خواستم ايا بصورت نقدي فروش داريد در ضمن قيمت خودرو چقدر هست ؟
  باتشكر

 • علی

  سلام آیا فیش حقوقی شرکت مپنا نیز قابل پذیرش برای شما هست یا نه؟

 • عماد

  سلام سال نو بر شما و همكاران گراميتان مبارك. محصولات سايپا رو تو ليست شما نديدم. امكان فروش اقساطي بلند مدت پرايد وجود نداره؟

 • شهریار

  با سلام،بنده ساکن تبریز هستم آیا امکان خرید برای ساکنین غیر از تهران هم مقدور می باشد؟

 • مرتضی

  سلام.
  میخواستم بدونم فروش اقصاطس سمند در سال ۹۳ از چه تاریخی شروع میشه؟ و چه زمانی خودرو تحویل داده میشه؟

 • داود

  عالی

 • وارنا خودرو پرشین

  سلام دوست عزیز، برای اطلاع از موجود بودن خودرو و زمان تحویل آن با مشاورین شرکت تماس بگیرید

 • وارنا خودرو پرشین

  سلام دوست عزیز، بله این امکان فراهم شده. شما میتوانید با هماهنگی مشاورین شرکت از طریق فرم بررسی مدارک اقدام نمایید

 • وارنا خودرو پرشین

  سلام دوست عزیز، عید نورزو بر شما مبارک
  شرکت وارنا خودرو پرشين در زمینه محصولات سایپا قعالیتی ندارد.

 • وارنا خودرو پرشین

  سلام دوست عزیز، بله

 • وارنا خودرو پرشین

  سلام دوست عزیز
  میتونید با مراجعه به بخش قیمت روز خودروها، از آخرین قیمت های خودرو مورد نظر خود مطلع شوید
  برای اطلاع از موجود بودن خودرو مورد نظر خود با مشاورین شرکت تماس بگیرید

 • وارنا خودرو پرشین

  سلام دوست عزیز، بستگی به خودرو انتخاب شما خواهد داشت، لطفا با مشاورین شرکت تماس بگیرید

 • رادین

  با سلام
  اگر بعد از خرید فرضا یک سال بعد از عقد قرارداد خواستم تسویه حساب کنم آیا باید کل مبلغ و سود آنرا پرداخت کنم و یا به تناسب مدت مانده سود آن کسر می گردد؟

 • sajad

  با سلام با توجه به این که اکثر سوالات در زمینه تحویل دراز مدت خودرو است بهتر نمیدانید که یک کارشناس پاسخگو باشد تا شما که همه پاسخ هایتان تماس با کارشناس است ؟ بهتر است که همان کارشناسی که قرار است پشت تلفن پاسخ گو باشد اینجا به صورت کامنت جواب ملت را بدهد ……!!!!!
  آقا یک سمند lx را در تحویل دراز مدت چند روز تحویل میدهید؟

 • امید

  سلام
  تحویل خودرو با اقساط بلند مدت چند وقت طول میکشد

 • عبدالحسين

  سلام خسته نباشيد من استعلام گرفتم شركتتون مورد تاييده .
  بنده چند روزه با شماره هاي بلندمدت تماس ميگيرم ولي كسي جواب نميده . ميخواستم بدونم ۴۰۵ تي يو ۵ موجود هست يا نه .
  يه پيشنهاد هم دارم كه اگه امكان داره تو سايت بنويسيد كه حدوم خودرو موجود هست و كدوم نيست.
  ممنون

 • وارنا خودرو پرشین

  سلام دوست عزیز،
  با توجه به تعداد بالای خودروها و تغییرات روزانه لیست، امکان بروزرسانی مرتب این لیست وجود نداشته و بسیار زمانبر خواهد بود. همکاران ما از طریق شماره های تماس پاسخ گوی شما هستند و از دیروز کار خود را در سال ۹۳ آغاز کرده اند.

 • وارنا خودرو پرشین

  سلام دوست عزیز، لطفا برای اطلاع از موجود بودن خودرو مورد نظر خود با مشاورین شرکت تماس بگیرید. زمان تحویل خودروها به خودروی انتخابی شما بستگی خواهد داشت و مشاورین میتوانند راهنمای شما در این زمینه باشند.

 • وارنا خودرو پرشین

  سلام دوست عزیز، بخش نظرات سایت تنها برای رفع ایرادات احتمالی و پاسخ گویی به سوالات عمومی طراحی و راه اندازی شده است. افرادی که قصد خرید خودرو داشته باشند به طور حتم مشکلی با تماس با مشاورین نداشته و میتوانند پاسخ سوالات بعدی خود را نیز دریافت نمایند.
  در حال حاضر روزانه ۵۰ تا ۱۰۰ دیدگاه پاسخ داده میشود که اگر تبدیل به پرسش و پاسخ شود به بالای ۱۰۰۰ سوال خواهد رسید که امری زمانبر و مشکل خواهد بود.

 • وارنا خودرو پرشین

  سلام دوست عزیز
  متناسب با زمان باقی مانده سود محاسبه خواهد شد و نه کل زمان قرارداد

 • حامد

  با سلام.
  در اقساط بلند مدت انتخاب رنگ خودرو با مشتری هست یا خود شرکت رنگ خودرو را انتخاب میکنه و تحویل میده؟

 • محسن

  با سلام
  در اقساط بلند مدت شروع اقساط از کی هست؟

 • وارنا خودرو پرشین

  سلام دوست عزیز، یک ماه پس از تحویل خودرو قسط اول پرداخت میگردد

 • وارنا خودرو پرشین

  سلام دوست عزیز، رنگ خودرو توسط شما تعیین میگردد

 • امیر

  با سلام٬
  آیا این امکان هست که در مورد مدل های مختلف پژو پارس از نظر کیفیت راهنمایی کنید؟
  من بین مدل های -پژو پارس سال- و -پژو پارس سال TU5LX- نیاز به راهنمایی دارم٬ آیا موتور TU5 برای پژو پارس مناسب می باشد؟
  ممنون از سایت خوبتون.

 • شوان

  همه چی تو شرکتتون عالیه . از کارشناسان محترمتون خصوصاً سرکار خانم سروش به خاطر صرف وقت و حوصله کافی در پاسخگویی به مشتریان کمال تشکر رو دارم . تنها موردی که وجود دارد بحث عدم همزمانی واریز پیش پرداخت با تحویل خودرو هستش. اگر برای شرکت دریافت مبلغ واریزی اولیه همزمان با تحویل خودرو مقدور باشه اینجوری اطمینان و تعداد مشتریان بیشتر خواهد بود.

 • آرش

  با سلام
  قیمتهای موجود و شرایط به روز شده است؟

 • فرزاد

  باسلام
  بنده چندین بار پیام گذاشتم.
  شرایطی برای خانواده جانبازان و ایثارگران موجود است؟؟؟به چه صورتی؟؟؟

  باتشکر از شما

 • محمد

  با سلام و خسته نباشید
  آیا هنوز(فروردین ماه ۱۳۹۳) فروش خودرو بصورت اقساط بلند مدت بر اساس لیست درج شده در سایت(لیست ماشین های ایران خودرو) برقرار هست؟
  هرچقدر با واحد اقساط بلند مدت تماس می گیرم هیچ کس جواب نمیده؟
  ب اتشکر

 • وارنا خودرو پرشین

  سلام دوست عزیز، بله شرایط اقساط بلند مدت همچنان پابرجا بوده و مشاورین شرکت پاسخ گوی شما هستند در حال حاضر

 • وارنا خودرو پرشین

  سلام دوست عزیز، برای اطلاع از شرایط خاص میتونید با مشاورین شرکت تماس بگیرید

 • وارنا خودرو پرشین

  سلام دوست عزیز، شرایط تغییری نکرده ولی برای مشاهده قیمت های جدید به صفحه “قیمت روز خودروها” مراجعه کنید و از صفحه اصلی سایت اقساط خود را محاسبه نمایید

 • وارنا خودرو پرشین

  سلام دوست عزیز، ممنون از نظر لطف شما
  شرایط تحویل فوری خودروها بیشتر به هدف رضایت مشتریانی که اعتماد لازم برای پرداخت پول قبل از تحویل را نداشتند راه اندازی شده است ولی در روش تحویل مدت دار امکان ارائه پیش پرداخت هنگام تحویل خودرو وجود ندارد و انصراف افراد بعد از سفارش میتواند موجب ضرر و زیان شرکت گردد.

 • وارنا خودرو پرشین

  سلام دوست عزیز، این مسئله نیاز به یک مقاله تحلیلی و بررسی دقیق داره. بطور کلی پارس سال مشتری و متقاضی بیشتری داره

 • سعید

  با عرض سلام و تبریک سال نو
  میخواستم بدونم سند تا پایان قرارداد در رهن می باشد یا به خریدار تحویل میدهید ؟ با تشکر

 • فرهاد

  با سلام
  در اقساط بلند مئت قیمت خودرو ها بر اساس قیمت بازار تحویل مشتری میشود یا قیمت نمایندگی ؟

 • اسماعيل

  سلام مى خواستم بپرسم براى ٢٠٦ تيپ ٥ اگر مبلغ ١٣/٨٠٠/٠٠٠ تومان پرداخت كنم ماشين در چند روز تحويل ميشه

 • حسن

  باسلام لطفا بفرماپپد خودروی سمند ال ایکس دوگانه با اقساط ۴۸ ماهه در چه مدت زمان تحویل می گردد۰

 • وارنا خودرو پرشین

  سلام دوست عزیز، برای اطلاع از زمان تحویل خودروها با مشاورین تماس بگیرید

 • وارنا خودرو پرشین

  سلام دوست عزیز، برای اطلاع از زمان تحویل خودروها با مشاورین تماس بگیرید

 • وارنا خودرو پرشین

  براساس قیمت روز نمایندگی

 • وارنا خودرو پرشین

  سلام دوست عزیز
  سند از ابتدا به نام مشتری می باشد ولی تا پایان اقساط در رهن خواهد بود

 • مهران

  ملخ جان اینکه شرایط ۴۸ ماهه و…. رو گذاشتین چه ارزشی داره وقتی نه مدت مشخصه نه سایر شرایط؟
  کامل بزار مردم بدونن چه خبره

 • سعید

  با عرض سلام و خسته نباشید , سال نو مبارک
  میخواستم ازتون بپرسم که چرا شرکت شما تحت نظارت بانک مرکزی نیست؟ من از اینترنت اسم چنتا شرکت مثل شما رو درآوردم ولی فقط یکی دو مورد زیر نظر بانک مرکزی فعالیت می کنند , متشکرم/

 • ناصر

  در خريد با اقساط بلند مدت پژو پارس اتومات تي يو ۵ زمان تحويل خودرو چه مدت مي باشد؟

 • ابراهیم

  سلام
  من والله قصد خرید داشتم ولی چندجا تو اینترنت دیدم که خودروهاتون رو خیلی با تاخیر تحویل مشتری میدین مثلا بجای یکما تا پنج ماه هم طولش دادین
  توضیح دارین واسمون؟

 • شهاب

  با تشکر از بروز رسانی قیمت محصولاتتون.

 • سعید

  دیدگاه
  با عرض سلام و خسته نباشید
  من حدود ۱ ماه درباره شرکت وارنا خودرو پرشين تحقیق کردم,همه چیش درسته و قانونی, اگه میخواین ماشین بخرین دودل نباشین,خیالتون راحت
  ممنون

 • هادى

  سلام.من يه ماشين ۴۰۵ياپارس با اقساط ۶۰ ماهه ميخوام فقط يه خواهش دارم اون هم تحويل فورى ميخوام اگر امکانش هست باهام تماس بگيريد در ضمن مبلغ ۱۳ ميليون پول پيش هم دارم ۰۹۱۱۲۱۸۹*** منتظر تماس شما هستم

 • هادی

  سلام
  این امکان وجود داره که متقاضی خودرو پژو پارس ۲۰٫۰۰۰٫۰۰۰ تومان پرداخت کنه مابقی هزینه به صورت اقساط در بیاد؟؟

 • ali

  با سلام
  لطفا بگویید چند فقره چک برای مابقی اقساط بلند مدت باید بدهیم

 • وارنا خودرو پرشین

  سلام دوست عزیز، بله امکانش هست

 • وارنا خودرو پرشین

  سلام دوست عزیز، تحویل فوری خودروها با اقساط حداکثر ۲۴ ماهه انجام میشه و امکان خرید ۶۰ ماهه وجود نداره

 • وارنا خودرو پرشین

  سلام دوست عزیز
  مرسی از دیدگاه شما و خوشحالیم که تونستیم اعتماد و رضایت شما رو جلب کنیم

 • وارنا خودرو پرشین

  خواهش میکنم دوست عزیز، درخواست مشتریان رو نمیشه نادیده گرفت

 • وارنا خودرو پرشین

  سلام دوست عزیز،
  پرسنل و مشاورین وارنا خودرو پرشين همواره سعی کردند که خودروهای مشتریان را در زمان تعیین شده تحویل بدن و شرایط سود مشارکت رو هم برای تاخیرهای احتمالی که عموما از طرف نمایندگی ها صورت میگیره در نظر گرفتن. ولی متاسفانه در مواردی خاص تحویل خودروی مشتریان با تاخیر همراه میشه که با توجه به تعداد بالای مشتریان شرکت چیز واقعا عجیبی هم نیست.
  البته برخی دوستان کم لطفی میکنن و این تاخیرها رو عمدی برداشت میکنن! و یا شاید برخی از رقبا سعی میکنن با لکه وارد کردن به اعتبار وارنا خودرو پرشين شرایط رو برای رقابت بهتر کنن ولی در هر صورت تلاش ما همواره تحویل به موقع خودروهاست که خداروشکر در بیش از ۹۰ درصد موارد هم موفق بودیم.

 • وارنا خودرو پرشین

  برای اطلاع از زمان تحویل خودروی مورد نظر خود با مشاورین شرکت تماس بگیرید

 • وارنا خودرو پرشین

  سلام دوست عزیز
  بانک مرکزی تنها شرکت های لیزینگ دولتی رو تحت پوشش خود قرار میده و کاری به شرکت هایی با سرمایه شخصی نداره

 • وارنا خودرو پرشین

  به نظر میرسه که ریاضی شما هم مثل ادبیاتت ضعیفه! فکر کنم خیلی راحت بشه این جدول رو فهمید. کمی بیشتر دقت کنید به ستون های جدول

 • حسین

  سلام و خسته نباشید
  مدت زمان های تحویل فوری و تحویل مدت دار چقدره؟ این زمان ها تغییر میکنه و یا در موعد مقرر تحویل داده میشه؟
  متشکرم

 • یاس

  سلام . قیمتهای بالا، مربوط به چه تاریخی هست؟
  من متقاضی خرید ۲۰۶ SD هستم . معمولا چند روز بعد از ثبت نام تحویل داده میشود؟

 • عباس

  سلام و خسته نباشید
  حالا که دنا وارد سبد فروش ایرانخودرو شده و تحویل با اقساط ۴۸ ماهه شما مدت دار است چرا شما وارد لیست فروش خودتون نکردید؟
  کلا خواسته من اینه که با شرایط شرکت شما خودروی دنا رو خریداری کنم و تحویلش مدت دار باشه زیاد مهم نیست
  این شدنیه؟

 • علی

  سلام. میخاستم بدونم اگر ماشین رو بخایم با اقساط ۶۰ ماهه بگیریم ، بعد از چه مدت ماشینو تحویل می گیریم ؟

 • کیشن

  اگه خود شرکت یک بخش در سایت درست میکرد که نشون میداد که ماشین ها رو تحویل دادن خیلی خوب بود و مشتری هاشون ۱۰ برار میشد من خودم اگه مطمئن شم حداقل ۴ تا ماشین ثبت نام میکردم منظورم خانوادم هم هستش….

 • اسماعیل

  با سلام و عرض ادب
  آیا تا آخرین مبلغ اقساط خودرو ،از شرایط بیمه و گارانتی برخوردار است ؟؟

 • هادی

  باسلام میخواستم بدونم چرا شرکت لیزینگ وارنا خودرو پرشين جزئ لیست شرکتهای لیزینگ ایران که دارای مجوز هستند بانک مرکزی اسامی آنها را اعلام کرده نیست ؟ آیا مج.ز قانونی نداره یا مسئله چیز دیگه ای هست ؟ —-
  آیا واقعا خودرو ثبت نامی را بعد از ۳۰روز کاری به مشتری تحویل میدی یا بیشتر از ۳۰ روز طول میکشه ؟ باتشکر

 • سینا

  حداکثر زمان تحویل مدت دار چقدر است؟

 • مهدي

  با سلام و تبريك سال نو .
  خودروهاي تحويل مدت دار ، هنگام تحويل خودرو قيمت بر اساس قيمت كارخانه محاسبه مي شود يا بر اساس بازار . چه ضمانتي دارد كه شركت بهانه نياورد و بگويد قيمت كف بازر محاسبه مي شود . خودمن دريك شركت ديگر اين ضربه را خورده ام.

 • hossein

  با سلام چرا خودروهای گروه سایپا را نداره

 • آرین

  سلام زمان تحویل فوری پس از تکمیل مدارک چه زمانیه؟متاسفانه هر چقدر با قسمت تحویل فوری تماس میگیرم موفق نمیشم..متشکرم

 • علی

  سلام خسته نباشید
  میشه توضیح بدید برای خرید خودرو باید کدوم یک از قیمت های فروش رو مد نظر بگیریم .قیمت های که در قسمت فروش اقساطی محصولات ایران خودرو هستش یا قیمت های روز خودرو.ضمنا کارشناسهای شما میگن قیمت های فروش اقساطی اما شما به یکی از دیدگاهها پاسخ دادید قیمت روز خودرو ها. راهنمایی کنید ممنون میشم

 • علی

  سلام.می خوام۴۰۵ بگیرم پیش پرداخت کمتراز ده تومن نمیشه؟

 • امیر

  سلام میشه همونروز که پول رو واریز میکنیم ماشین رو تحویل بگیریم؟مثلا برا پژو پارس elx بیست میلیون واریز کنیم بعد همون روز ماشین تحویل بدین و بقیه کارها انجام بشه.

 • مسعود

  با سلام
  آیا پژو پارس ELX موجود دارین؟ تحویل فوری چقدر پیش پرداخت میخواد؟ قسطش چقدر میشه؟
  با تشکر

 • غفور

  با سلام
  میخواستم سوال کنم این لیست قیمت تا چه تاریخی اعتبار دارد و ثبت نام جدید از چه تاریخی شروع میشود

  و از زمان ثبت نام تا تحویل خودرو چه مدت طول میکشد ؟

  با تشکر

 • آرش

  با سلام و عرض خسته نباشید
  آیا فروش نقدی هم دارید؟پیشا پیش از جوابتون تشکر میکنم

 • ایوب

  سلام. حداقل زمان تحویل مدت دار چقدره؟

 • حسین

  با سلا م من هر چه در سایت قوه قضاییه برای استعلام شرکت شما گشتم چیزی پیدا نکردم لطفا راهنمایی کنید ممنونم

 • حمید

  سلام
  ۱- حداکثر زمان تحویل خودرو لعد از ثبت نام چه مدتی می باشد؟
  ۲- قیمت از ابتدای ثبت نام تا انهتای قرار داد ثابت می باشد یا متغیر؟
  ممنون

 • نوید

  سلام می خوام بدونم حداقل و حداکثر زمان تحویل مدت دار خودروها چه زمانی طول می کشد ؟ چقدر طول می کشد که شرکت خودرو را تحویل دهد ؟ با تشکر

 • وارنا خودرو پرشین

  سلام دوست عزیز، برای اطلاع از زمان تحویل خودرو مورد نظر خود با مشاورین شرکت تماس بگیرید. حداقل زمان تحویل ۳۰ روز می باشد.

 • وارنا خودرو پرشین

  سلام دوست عزیز، برای اطلاع از زمان تحویل خودرو مورد نظر خود با مشاورین شرکت تماس بگیرید. حداقل زمان تحویل ۳۰ روز می باشد.
  قیمت خودروها با توجه به قرارداد ثبت شده می باشد و با تغییر قیمت خودرو تغییری نخواهد کرد.

 • وارنا خودرو پرشین

  سلام دوست عزیز، به آدرس ilenc.ir مراجعه کرده و شماره ثبت شرکت را جستجو کنید

 • وارنا خودرو پرشین

  سلام دوست عزیز، بستگی به خودرو انتخابی شما خواهد داشت و حداقل ۳۰ روز می باشد

 • وارنا خودرو پرشین

  سلام دوست عزیز، فروش نقدی خیر ولی فروش اقساطی با تحویل فوری امکان دارد که میتوانید در بخش “تحویل فوری خودروها” مشاهده نمایید

 • وارنا خودرو پرشین

  سلام دوست عزیز، این لیست به تازگی آپدیت شده و شما در هر زمان امکان ثبت نام خواهید داشت(در صورت موجود بودن خودرو مورد نظر شما) زمان تحویل نیز به خودروی انتخابی شما بستگی دارد که میتوانید از مشاورین شرکت اطلاعات لازم را کسب کنید

 • وارنا خودرو پرشین

  سلام دوست عزیز، برای مشاهده شرایط تحویل فوری به صفحه ” تحویل فوری خودروها” مراجعه کنید و برای اطلاع از موجود بودن خودرو مورد نظر خود با مشاورین شرکت تماس بگیرید

 • وارنا خودرو پرشین

  سلام دوست عزیز، بله میتوانید از شرایط تحویل فوری خودروها استفاده نمایید

 • وارنا خودرو پرشین

  سلام، پیش پرداخت باید حداقل ۴۰ درصد قیمت خودرو باشد

 • وارنا خودرو پرشین

  در آن زمان اطلاعات این صفحه به روز نبود، در حال حاضر جدول موجود در این صفحه ۴ روز پیش بروزرسانی شده و میتواند ملاک قیمت قرار گیرد

 • وارنا خودرو پرشین

  سلام دوست عزیز، در تحویل فوری در همان روز ثبت قرارداد خودرو به شما تحویل میگردد

 • وارنا خودرو پرشین

  به دلیل مشکلات کار با سایپا و بدقولی های این شرکت که موجب شرمندگی وارنا خودرو پرشين در مقابل مشتریان میگردد!

 • وارنا خودرو پرشین

  سلام دوست عزیز
  براساس قیمت کارخانه و در زمان ثبت قرارداد. این موارد در قرارداد شما موجود است

 • وارنا خودرو پرشین

  سلام دوست عزیز، برای اطلاع از زمان تحویل خودرو مورد نظر خود با مشاورین شرکت تماس بگیرید. حداقل زمان تحویل ۳۰ روز می باشد.

 • وارنا خودرو پرشین

  سلام دوست عزیز، برای اطلاع از زمان تحویل خودرو مورد نظر خود با مشاورین شرکت تماس بگیرید. حداقل زمان تحویل ۳۰ روز می باشد.
  بانک مرکز تنها شرکت های لیزینگ دولتی را تحت پوشش خود قرار میدهد

 • وارنا خودرو پرشین

  شرایط گارانتی بله ولی بیمه تنها برای سال اول از طرف شرکت به شما هدیه میگردد. برای سال های بعد باید خودتان خودرو را بیمه کنید

 • وارنا خودرو پرشین

  سلام دوست عزیز، متاسفانه امکان قراردادن اطلاعات شخصی و تماس افراد بر روی سایت وجود ندارد. اعلام لیست اسامی هم نمیتواند دلیلی برای مشتریان عزیز باشد

 • وارنا خودرو پرشین

  سلام دوست عزیز، برای اطلاع از زمان تحویل خودرو مورد نظر خود با مشاورین شرکت تماس بگیرید. حداقل زمان تحویل ۳۰ روز می باشد.

 • وارنا خودرو پرشین

  سلام دوست عزیز، میتونید در این مورد با مشاورین شرکت تماس بگیرید و از موجود بودن خودروی مورد نظر خود مطلع شوید

 • وارنا خودرو پرشین

  قیمت ها به تازگی به روز رسانی شده اند و برای اطلاع از زمان تحویل خودرو میتوانید با مشاورین شرکت تماس بگیرید

 • وارنا خودرو پرشین

  سلام دوست عزیز، لطفا به اطلاعات صفحه دقت کنید و از پرسیدن سوالات تکراری خودداری نمایید!

 • واثقی

  سلام/ببخشید حد اکثر زمان تحویل خودرو مدت دار چقدر می باشد؟ایا خودرویی که میدهید بعضی از اپشن هایش موقع تحویل امکان دارد وجود نداشته باشد.مانند ظبط یا فندک یا ..؟

 • احد حیدری

  سلام خسته نباشید شرکت شما ادرس یا تلفنی اگه داره بی زحمت بزارین تلفنی یا حضوری مزاحم بشیمبا شرایط بیشتر اشنا بشیم ممنون

 • حسین

  باسلام وخسته نباشید خدمت شما دوست عزیز:
  سمند سورن elx با سمند سورن elx با موتور ef7 چه تفاوتی با هم دارند که ۵۰۰۰۰۰۰تومان اختلاف قیمت دارند در صورتی که سمند lx با سمند lx با موتور ef7 تنها ۵۰۰۰۰۰ تومان با هم اختلاف دارند از کارشناس محترم شما هم که سوال کردم گفتند هر دو مدل سورن هم داشبورد سوناتایی هست اگه لطف کنید وراهنمایی کنید ممنون میشم

 • محمدی

  سلام بنده فقط میخواستم از نحوه برخورد مسئولین شما که تلفنی تماس گرفتم تشکر کنم و مرا راهنمایی کردند صمیمانه تشکر کنم

 • امیر

  سلام ممنون از راهنمایی های شما.اگه خودروی تحول فوری باشه یعنی همون روزی که پنجاه درصد یا بلاتر پول خودرو رو واریز کنیم و گفتین که امکانش هست همون روز خودرو رو تحویل بدین قیمت خودرو طبق جدول بالا حساب میشه یا برا تحویل فوری قیمت روز بازار حساب میشه؟

 • وارنا خودرو پرشین

  سلام دوست عزیز، خواهش میکنم، موفق باشید

 • وارنا خودرو پرشین

  سلام دوست عزیز، به صفحه تماس با ما مراجعه نمایید

 • جواد

  سلام یعنی اگر قیمت از کارخانه بره بالا قیمت خودرو همونیه که تو قرارداد قبلا ثبت شده

 • محسن

  سلام وقت بخیر
  از شرایط فروشتون خیلی ممنونم
  من همه پرسش و پاسخ ها رو خوندم سوالم اینه که اگر سمند ef7 دوگانه بخوام تحویل دقیقا چند روزست، واقعا تاریخش واسم مهممه چون با ماشینم توی شرکت کار میکنم مجبورم ۳۰ روز کاری رو مرخصی بگیرم لطفا راهنماییم کنید پیشاپیش از جوابتون سپاسگزارم…

 • سعيد

  با سلام
  خواستم از اين طريق به خاطر اينكه كمك ميكنين مردم با هر امكان اقتصادي صاحب خودرو بشن تشكر كنم

  خسته نباشين

 • علی

  شرایط فروشتون عالیه ای کاش در هرمزگان هم نماینده برا ثبتنام و تحویل خودرو داشتین ما اینجوری اصلا دیگه شک نداشتیم

 • هانا

  سلام.
  امکان فروش خودرو بعد از تحویل گرفتن اون وجود داره؟

 • میثم

  باعرض سلام…
  من میخوام از شرایط تحویل فوری شما استفاده کنم،ولی بجای پرداخت اقساط درهر ماه،میخوام تو همون ۲۴ماه تحویل فوری ۴ فقره چک ۶ماه بدم،آیا این امکان وجود دارد؟؟

 • کیان آرا

  با سلام، بنده میخواهم ی خودرو جیلی بردارم ک قیمت ان هست ۶۲ملیون،،و من ۱۰ملیون پول پیش پرداخت بیشتر ندارم آیا میتوانم ثبت نام کنم،،لازم ب ذکر است ک بنده جانباز ۷۰درصد میباشم،،،خواهشمند است جوتب را در سایت پاسخ بدهید،،با تشکر

 • احمد

  با سلام
  شرایط تحویل اقساطی تا چه زمانی ادامه داره ؟

 • علیرضا

  اقا شما یه مجوز فعالیت از بانک مکزی بگیرید تا اسم شرکت شما هم تو لیست بانک مرکزی بیاد اونوقت ببینید مشتریاتون ده برابر میشه یا نه
  خود من به شخصه ده نفر دیگه غیر از خودم برا ثبت نام میارم

 • علیرضا

  میدونید چرا میگم مجوز فعالیت از بانک مرکزی بگیرید ؟ چون مرتب تو اخبار میشنویم که مردم سر همین خریدای لیزینگی چقدر سرشون کلاه رفته و طبق گفته مسولین فقط شرکتهای دارای مجوز از بانک مرکزی مورد تایید دولت هستند ، البته قصد توهین یا زیر سوال بردن شما رو ندارم ، شما که به دنبال اعتماد سازی هستید با این کار خیال مشتریهاتون رو راحت میکنید

 • mohammad

  slam lotfan komakam konid man nmitunm ba moshaverin tamas barqarar konm!mishe begid sherkat shoma shoobeei dar mazanderan ya golestan daree ya na!mn dar hale hazer dar mazanderan zendegi mikonm vase kharid khodro chikar bayad bokonm?

 • امیر محمد

  سلام خسته نباشید

  یک سوال داشتم خودروی دنا رو هم برای فروش نقدی و اقساطی هم میزارید

 • وارنا خودرو پرشین

  سلام دوست عزیز، مشاورین از طریق تلفن در درسترس شما هستند و میتوانید از طریق فرم درخواست بررسی مدارک نیز اقدام نمایید. وارنا خودرو پرشين در هیج کجا شعبه نداشته و در تهران مستقر می باشد.

 • وارنا خودرو پرشین

  سلام دوست عزیز، میتوانید برای اطلاع از موجود بودن خودرو و شرایط تحویل آن با مشاورین شرکت تماس بگیرید

 • وارنا خودرو پرشین

  سلام دوست عزیز، شرایط همچنان برقرار هست. اگر تغییری در شرایط ایجاد بشه از طریق سایت اعلام خواهد شد

 • وارنا خودرو پرشین

  سلام دوست عزیز، مبلغ پیش پرداخت حداقل باید ۴۰ درصد قیمت خودرو باشد. برای شرایط ویژه و تسهیلات مربوط به ایثارگران مدیریت شرکت میتوانند نظر بدهند یا تصمیم بگیرند

 • وارنا خودرو پرشین

  سلام دوست عزیز، در این مورد فقط مدیریت میتونن تصمیم بگیرن و در شرایط عادی امکانش نیست

 • وارنا خودرو پرشین

  سلام دوست عزیز؛ تا پایان اقساط و تسویه حساب با شرکت خیر.

 • وارنا خودرو پرشین

  سلام دوست عزیز، متاسفانه با توجه به مسائل مربوط به نظارت و سابقه خراب برخی شرکت ها در این زمینه ، امکان اعطای نمایندگی به شهرهای دیگه رو در حال حاضر نداریم. شما میتونید از طریق فرم بررسی مدارک اقدام کنید

 • وارنا خودرو پرشین

  سلام دوست عزیز
  ممنون از بابت حسن توجه شما

 • وارنا خودرو پرشین

  بله دوست عزیز

 • وارنا خودرو پرشین

  سلام دوست عزیز، برای اطلاع از موجود بودن خودرو و زمان تحویل آن با مشاورین شرکت تماس بگیرید

 • وارنا خودرو پرشین

  سلام دوست عزیز، قیمت روز بازار ملاک خواهد بود

 • اسماعیل

  با سلام و خسته نباشید خدمت شما
  ببخشید میخواستم بدونم آیا پژ پارس جدید ( پژو پارس ELX موتور XUM با داشبورد جديد ) هم جزء همون پژو پارس elx هست یا از این مدل ندارید ؟؟؟؟؟
  با تشکر

 • یوسف

  سلام من با ۹میلیون تومن پیش پرداخت میتونم پارس دوگانه بگیرم

 • صالح

  با سلام و خسته نباشید
  محل تحویل خودرو ، همون محل شرکت هستش ؟

 • وارنا خودرو پرشین

  سلام دوست عزیز، بله

 • ارش

  سلام
  میخواستم بدونم پارس elxاپشن جدیده ؟؟؟دو ایربگست؟؟؟
  بعد پلاک خودرو برای سال ۹۲ می باشد یا ۹۳؟

 • صالح

  با سلام مجدد
  یک سئوال ؟؟؟
  اگر اقساط ۵ ساله باشه ، سند تا ۵ سال در رهن شرکت هست.
  حال اگر به هر دلیل شرکت ، مثلا بعد از ۲ سال خواست تعطیل بشه و دیگه به کار ادامه نده ، تکلیف چی میشه ؟

 • reza

  سلام.پژوپارس سال قیمت ۳۰۰۰۰۰۰۰میلیون تومن قیمت دادید.ولی بازارازادحدود۳۷۰۰۰۰۰۰میلیون تومن قیمتشه شرکتی هم حدود۳۳۰۰۰۰۰۰میلیون تومن.میشه توضیح بدید چه جوریه؟همون۳۰۰۰۰۰۰۰میلیون تومن قیمت فروش شماست؟

 • emad

  سلام.پژو۴۰۵slxtu5قیمت بازار۳۲میلیون وشرکتی حدود۳۰میلیون.ولی تولیست قیمت شما۲۶میلیون خورده.این تفاوت قیمت واسه چیه؟

 • reza

  سلام.باتشکرازشرکت خوبتون.شرایطتون عالیه.فقط میشه توضیح بدیدکه چرا بعدازتحویل خودروامکان فروش خودرونیست؟چون هرکسی ۴یا۵سال سواریه ماشین نمیشه خیلی دلایل دیگه واسه تعویض ماشین هست.

 • رضا

  با سلام
  من تقریبا اکثر صفحات شمارو دیدم و مطالعه کردم .اما متاسفانه هیچ موردی رو ندیدم مبنی بر دریافت خودرو .به عبارتی کسی رو ندیدم که خودرو رو تحویل گرفته باشه و در مورد تحویل گرفتن خودرو نظری داده باشه .اگر یه مقدار روی اعتمادسازی کار میکردید بهتر نبود؟ علت این امر هم این است که به عنوان مثال من نوعی که کل پس اندازم ۱۵ میلیون هست.با چه مدرک مستندی پولمو بدم . البته پوزش منو بپذیرید بابت صراحت کلام. باز هم ممنون از خدماتتون.

 • sharif

  من ساکن شهرستان هستم در صورت خرید خودرو شماره پلاک تهران صادر میسود یا شهرستان محل سکونت ؟

 • وارنا خودرو پرشین

  سلام دوست عزیز، سند به نام خریدار بوده و پلاک برای شهر محل سکونت شماست

 • وارنا خودرو پرشین

  سلام دوست عزیز،
  البته افرادی هستند در نظرات همین صفحه که اعلام دریافت کردند ولی در میان نظرات و سوالات دیگران گم شده است. این امکان وجود نداره که افراد رو مجبور کنیم به فعالیت در سایت و اعلام خرید از شرکت.

 • وارنا خودرو پرشین

  سلام دوست عزیز، برای تضمین پرداخت اقساط نمیتونید خودرو را واگذار کنید. اگر شما خودرو را واگذار کرده و از کشور خارج شوید امکان هیچ گونه پیگیری برای شرکت نیست.

 • وارنا خودرو پرشین

  سلام دوست عزیز، لطفا به بخش قیمت روز خودروها مراجعه نمایید

 • وارنا خودرو پرشین

  سلام دوست عزیز، قرارداد براساس قیمت روز نمایندگی ها ثبت میشود، میتوانید به بخش قیمت روز خودروها مراجعه نمایید

 • وارنا خودرو پرشین

  سلام دوست عزیز، چرا باید شرکت تصمیم بگیره که کار نکنه؟! ممکنه ثبت نام انجام نده ولی اقساط خودروهای تحویل داده شده رو که دریافت خواهد کرد.

 • صالح

  سلام
  بابت جواب ممنون

 • زهرا شبرنگ

  چرا در بخش شماره مشاورین زیر شماره بخش پیگیری نوشتین جهت پیگیری حضوری وقت قبلی بگیرین. مگه چی میشه همین طوری اومد؟

 • هادی

  سلام در حال حاضر ۲۰۶ تیپ ۵ برای فروش اقساطی موجود هست؟

 • فرزاد

  با عرض سلام پارس سال اقساطی حداکثر چقدر بعد از ثبت نام تحویل داده میشود؟و مبلغ پیش پرداخت زمان ثبت نام باید داده شود یا زمان تحویل خودرو؟

 • وارنا خودرو پرشین

  سلام دوست عزیز؛ زمان تحویل خودرو بستگی به نوع خودرو و زمان سفارش داره و میتونید از مشاورین شرکت سوال نمایید. پرداخت زمان ثبت نام انجام میشود.

 • وارنا خودرو پرشین

  سلام دوست عزیز، لطفا برای اطلاع از موجود بودن خودرو مورد نظر خود با مشاورین شرکت تماس بگیرید.

 • وارنا خودرو پرشین

  بسیاری از مشتریان شرکت از راه دور و یا شهرستان مراجعه میکنند و زمان مراجعه مشاور مستقیم آنها باید پاسخگو باشد. با توجه به اینکه ممکنه مشاور شما حضور نداشته باشه و کارتون بدرستی انجام نشه اعلام میکنیم که با هماهنگی مراجعه شود. در غیر اینصورت که در شرکت همواره به روی مشتریان باز است.

 • علی

  باعرض سلام
  من زمانی که پارس سال ۳۰۰۰۰۰۰۰بود ثبت نام کردم الان که ۳۲۰۰۰۰۰۰شده موقع تحویل من باید مابه تفاوت بدهم یا خیر

 • mojtaba

  اینه همش الکی هست.من دوبار به شخصه ارسال مدارک کردم ولی تماس نمیگیرند .بازنشسته ناجا هم هستم و با فیش حقوقی.چه مشکلی داره پس؟مشکل از شرکت اینا هست

 • بهنام

  سلام
  وقت بخير.در مورد فروش پژو elxو نحوه سند زدن راهنمايي كنيد.

 • حسن

  باعرض سلام من حدود دو ماه هست که درباره شرکت تحقیق کرده ام هیجگونه مشکل قانونی ندارد خیالتان راحت باشد من خودم یکی از خریداران ماشین اف سون هستم با خیال راحت خرید کنید

 • reza

  سلام.باتشکرازشرکت خوبتون.من یه پژوپارس یاتندر۹۰بااقساط بلندمدت میخوام بااین تفاوت که سندش دست خودم باشه چون قصدفروش ماشین دارم وبه پولش احتیاج دارم.هرگونه ضمانتی مثل چک کارمندی یاچک سفیدامضاازیه حساب عالی یاهرضمانت دیگه ای بخوایدمیدم.اگه امکانش هست جواب بدید.باتشکر

 • فلاح

  با سلام

  ایا با پیش پرداخت ۱۰۰۰۰۰۰۰تومان می توان مدت اقساط بیش تراز۶۰ماه و مبلغ اقساط ماهانه ۳۰۰۰۰۰تومان برای خودرو پژوپارس ثبت نام نمایم
  باتشکر

 • amin

  خسته نباشید میشه مبلغ اقساط ۲۴ ماهه پژو پارس دوگانه رو بدونم

 • آریا

  با سلام هرچه در سایت قوه قضاییه ilenc.ir شناسه ملی و شماره ثبت شرکت وارنا خودرو پرشين میزنم جوابی دریافت نمیکنم لطفا راهنمایی فرمایید؟

 • وارنا خودرو پرشین

  سلام دوست عزیز، با وارد کردن تنها شماره ثبت اطلاعات کامل به شما نمایش داده میشود. کافیه یکی از فیلدها رو بدرستی تکمیل کنید.

 • وارنا خودرو پرشین

  لطفا از ماشین حساب صفحه اصلی سایت اقدام نمایید

 • وارنا خودرو پرشین

  سلام دوست عزیز، مدت اقساط نمیتواند بیش از ۶۰ ماه باشد

 • وارنا خودرو پرشین

  سلام دوست عزیز، سند به نام خریدار می باشد ولی در رهن شرکت، تا پایان اقساط امکان فروش خودروی خود را نخواهید داشت

 • وارنا خودرو پرشین

  سلام دوست عزیز، با تشکر از دیدگاه و نظر شما

 • وارنا خودرو پرشین

  سلام دوست عزیز، برای اطلاع از موجود بودن خودرو مورد نظر خود با مشاورین شرکت تماس بگیرید. سند از ابتدا به نام خریدار بوده و تا پایان اقساط در رهن خواهد بود

 • وارنا خودرو پرشین

  سلام دوست عزیز، احتمالا خودروی درخواستی شما موجود نبوده، آیا با هماهنگی مشاورین فرم رو تکمیل کردید؟

 • وارنا خودرو پرشین

  سلام دوست عزیز، خیر، شرایط قرارداد تغییری نخواهد کرد

 • مسعود

  سلام.
  میخواستم بپرسم اگه پیش پرداخت بیشتر از نرخ تععین کننده بدیم مبغ اقساط کمتر میشه؟

 • مجتبي

  لطفا شرايط فروش اقساطي جديدتون رو برام ايميل كنيد.

 • فرشاد

  با سلام و خسته نباشید
  دوست عزیز تو تکمیل مدارک منظور از اسکن فیش واریزی کدوم فیش می باشد؟

 • مصطفی

  با عرض احترام .
  میخواستم بدونم شما در شرق تهران نمایندگی دارید ؟
  و اینکه لطفا بفرمایید سمند ال ایکس که در لیست هست ، همان سمند تولید روز کارخانه هست ؟ و اگر بخواهیم آپشنی روی ماشین اضافه بشه باید چه کنیم ؟

 • مجید

  سلام . با پیش پرداخت بیشتر میزان قسطها را میشه کاهش داد

 • علی

  سلام ببخشیدواسه بلندمدت زمانی که پیش پرداخت رو واریزکنیم خودروروکی تحویل میدیدباتشکر

 • کیشن

  سلام علی جان …

  آقا من هم ۱ ماهی هست که میخوام ثبتنام کنم و از شهرستانم هستم اما امروز و فردا میکنم …
  چند وقته که ثبتنام کردی ؟ خواهشن هر وقت ماشین رو تحویل گرفتی اینجا بگو که ما هم راحت خرید کنیم ….
  ممنون

 • حامد

  سلام علی اقا
  ماشینتو تحویل گرفتی یه پیغام بذار که بقیه همه اعتماد کنن واسه ثبت نام

 • مهدي

  سلام و خسته نباشيد
  ببخشيد موعد تحويل خودرو با اقساط بلند مدت كي هست ؟

 • محمودي

  سلام
  ميخواستم بدونم زمان تحويل خودرو از از زمان قرارداد چقدر است؟!!

 • امين

  سلام چرا محصولات سايپا را نداريد

 • mojtaba

  بله با مشاوره فرم رو تکمیل کردم و ارسال مدارک نمودم

 • اشکان

  با عرض سلام و خسته نباشید

  من زمانی که پارس ۲ گانه ۳۱۵۰۰۰۰۰ بود ثبت نام کردم ولی الان ۳۴۰۰۰۰۰۰ شده موقع تحویل باید مابه تفاوت پرداخت کنم ؟

 • ashkan

  با سلام
  خواستم ببینم بعد ثبت نام اگه قیمت خودرو افزایش یابد شما هم افزایش میدید یا با قیمت قبل خودرو را تحویل میدید؟

 • وارنا خودرو پرشین

  سلام دوست عزیز، خیر، کاهش یا افزایش قیمت خودروها بعد از ثبت قرارداد در اقساط و مبلغ خودرو بی تاثیر خواهد بود

 • وارنا خودرو پرشین

  سلام دوست عزیز، خیر. مطابق با قرارداد خواهد بود و تغییر قیمت تاثیری بر آن نخواهد داشت

 • وارنا خودرو پرشین

  سلام دوست عزیز، بستگی به خودرو انتخابی شما و موجود بودن آن خواهد داشت. برای اطلاع از زمان تحویل خودروی مورد نظر خود با مشاورین شرکت تماس بگیرید.

 • وارنا خودرو پرشین

  سلام دوست عزیز، بستگی به خودرو انتخابی شما و موجود بودن آن خواهد داشت. برای اطلاع از زمان تحویل خودروی مورد نظر خود با مشاورین شرکت تماس بگیرید.

 • وارنا خودرو پرشین

  سلام دوست عزیز، برای اطلاع از زمان تحویل خودروی مورد نظر خود با مشاورین شرکت تماس بگیرید.

 • وارنا خودرو پرشین

  سلام دوست عزیز، بله

 • وارنا خودرو پرشین

  سلام دوست عزیز، وارنا خودرو پرشين در هیچ کجا نمایندگی ندارد و آدرس دفتر شرکت در صفحه تماس با ما قرار داده شده است. برای اطلاعات تکمیلی در مورد خودرو با مشاورین شرکت تماس بگیرید.

 • وارنا خودرو پرشین

  فیش واریز مبلغ پیش پرداخت خودرو

 • وارنا خودرو پرشین

  سلام دوست عزیز، بله همین طوره

 • milad

  با سلام

  خواستم بدونم پژو پارس دوگانه تولید ۹۳ طرح سال شده یعنی فقط تو کرم شده یا داشبورد جدید هم هست یا همون نوع قدیمی ؟ با تشکر

 • رسول

  سلام دوباره شرمنده من میخوام ۵۰درصد پول خودرو واریزکنم فورا خودرووسندش تحویل بگیرم البته اگه میشه پولم حضوری پرداخت کنم مسند ماشین همون جا تحویل بگیرم

 • mohsen

  سلام.وانت باردو با پيش۳۰%و اقساط ۳۶ ماهه داريد يا خير؟

 • جواد تبریزی

  لطفا اکه پژوی اس دی دو گانه دارید شرایط را برام ارسال فرمائید

 • بهرام

  سلام
  من در شیراز هستم ایا میتونم از اینجا ثبت نام کنم؟

 • امین رهنما

  با عرض سلام خدمت دوستان من هم امروز سمند ef7 دوگانه ثبت نام کردم توکل بر خدا انشاالله سر موقع ماشین رو بهم تحویل بدن . با تشکر از کلیه پرسنل محترم وارنا خودرو پرشين آتیه

 • بهنام

  سلام و خسته نباشید .
  منظور از تحویل بلند مدت چیه ؟ اگر من الان خودروی GLX رو ثبت نام کنم کی تحویل میگیرم ؟!

 • مهدی

  سلام میخواستم بدونم تحویل خودرو بروز کارخانه میدین یااینکه مال چند ماه قبل بعدش یک لیست ماشین پژوپارس سال اقساط ۲۴ماهه برام ایمیل بفرست پس اقساط ۲۴ماهه تحویل فوری به قیمت نمایندگی هست درسته منتظر جوابم باتشکر…

 • بهنام

  سلام علیکم
  در صفحه خرید با اقساط ۶۰ ماهه قیمت سمند LX دوگانه ۲۷۵۰۰۰۰۰ زدید و در قسمت قیمت روز خودروها قیمت نمایندگی را ۲۸۵۰۰۰۰۰ نوشته . توضیحی بدید که به چه صورت است .

  در مورد شرایط ضامن توضیحی بدید لطفا . چند تا ضامن نیازه و آیا باید کسر اقساط باشند یا فقط اراءه چک کافیست ؟
  در اقساط ۶۰ ماهه اگر بنده ۲برابر میزان اقساط حقوق بگیرم نیازی به ضامن دارم ؟

 • وارنا خودرو پرشین

  سلام دوست عزیز، بخش قیمت روز خودروها به روزتر می باشد.
  میتوانید به بخش مدارک مورد نیاز مراجعه کنید و اطلاعات تکمیلی را از مشاورین شرکت دریافت نمایید

 • وارنا خودرو پرشین

  سلام دوست عزیز، برای اطلاع از موجود بودن خودرو و زمان تحویل آن با مشاورین شرکت تماس بگیرید.

 • وارنا خودرو پرشین

  سلام دوست عزیز، بله این امکان فراهم شده، با هماهنگی مشاورین شرکت فرم بررسی مدارک را تکمیل نمایید

 • وارنا خودرو پرشین

  سلام دوست عزیز، شما میتوانید از شرایط تحویل فوری خودرو استفاده نمایید

 • سینا

  سلام
  الان من از شهرستان میخوام از محصولات شما استفاده کنم
  به شماره هایی که دادیمد هرچی زنگ میزنم جواب نمیدند!
  برای خرید پژو پارس دوگانه من باید چقد پیش پرداخت بدم
  چقد قسطی میشه
  و ضامن و اینا چه جوره
  تحویلش چن روز است؟

 • مهدی

  سلام میخواستم بدونم تحویل خودرو بروز کارخانه میدین یااینکه مال چند ماه قبل پس اقساط ۲۴ماهه تحویل فوری به قیمت نمایندگی هست درسته منتظر جوابم باتشکر…

 • milad

  با سلام

  خواستم بدونم پژو پارس دوگانه تولید ۹۳ طرح سال شده یعنی فقط تو کرم شده یا داشبورد جدید هم هست یا همون نوع قدیمی ؟ با تشکر

 • وارنا خودرو پرشین

  تحویل فوری خودرو به قیمت روز بازار می باشد و بستگی به خودرو انتخاب شما خواهد داشت که تولید روز باشد یا یک یا دو ماه قبل

 • وارنا خودرو پرشین

  سلام دوست عزیز، در روزهای غیر تعطیل تماس بگیرید تا مشاورین پاسخ گوی شما باشند

 • milad

  با سلام

  خواستم بدونم پژو پارس دوگانه تولید ۹۳ طرح سال شده یعنی فقط تو کرم شده یا داشبورد جدید هم هست یا همون نوع قدیمی ؟ با تشکر

  لطفا جواب بدید

 • مهدی

  سلام قیمتی که با ما قرارداد بسته میشه قیمت روز کارخانه هست یا قیمت بازار؟؟؟
  براساس کدو.م قسط بندی میشه
  ممنون از سایت خوبتون
  انشالله قسمت بشه تا ۲-۳هفته دیگه میام وا