فروش اقساطی , فروش لیزینگی , فروش اقساطی خودرو , فروش لیزینگی خودرو , فروش خودرو اقساطی , فروش اقساطی برلیانس , شرایط فروش اقساطی خودرو , فروش قسطی خودرو

فروش اقساطی خودرو,فروش اقساطی ایران خودرو ,فروش خودرو با اقساط بلند مدت,خرید خودرو کارکرده

فروش اقساطی خودرو با شرایط ویژه مناسب با بودجه شما در شرکت راشین خودرو مهر ایرانیان شما میتوانید محصولات مورد نظر خود را به صورت اقساطی با پرداخت قسط ۶ الی ۲۴ ماهه تهیه کنید. همچنین برای تحویل فوری و لیزینگی خودرو شما میتوانید جهت اطلاع از شرایط اقساطی با مشاوران شرکت راشین خودرو مهر ایرانیان تماس بگیرید.

فروش اقساطی محصولات بنز
فروش اقساطی خودروی پورش
فروش اقساطی محصولات بنز

فروش اقساطی خودرو محصولات بنز

همه ما به خوبی این برند خودروساز را می شناسیم. از کارهایی که این کمپانی برای پیشرفت صنعت خودرو کرده است تا خلاقیت ها و نوآوری های آن به خوبی خبر داریم. حتی ساده ترین خودروهای این کمپانی، بازهم حس مطلوب و مناسبی را از رانندگی به ما منتقل می کنند. البته امنیت و کیفیت و کارایی نیز از جمله مواردی هستند که در تمام خودروهای این برند به خوبی قابل درک هستند. از آنجایی که قصد ما تنها مروری کوتاهی بر بعضی خودروهای موجود بنز در کشور است. به صورت مختصر آن ها را معرفی خواهیم کرد.

فروش اقساطی خودرومرسدس بنز SL500 AMG

یکی از شیک ترین خودروهای کوپه مرسدس بنز که در خیابان های ایران دیده می شود. البته این خودروی لوکس قیمت کمی هم ندارد و یکی از گران ترین خودروهای بنز نیز محسوب میشود، با این حال، هرچه از قدرت، ایمنی، امکانات این خودرو باید گفت را فاکتور میگیریم. چون تمام مشخصات به خوبی در تصویر قابل درک است.

فروش اقساطی خودرو مرسدس بنز SL500

نسخه معمولی تر خودروی بنز که از دیدگاه بسیاری از طرفداران این کمپانی حتی از نسخه بروزتر آن نیز بهتر است. البته این دو خودرو تفاوت چندانی در قیمت با هم ندارند و هر دو کوپه هستند. اما پلت فرم ظاهری این خودرو بسیار متفاوت از آنچه در نسخه بروز آن دیدید است.

فروش اقساطی خودرومرسدس بنز S500

خانواده خاص کمپانی مرسدس بنز، افزون بر اینکه مرسدس بنز در طراحی این خودرو همان آرمان های کمپانی اش را حفظ کرده است، بازهم چهره متفاوت این خودرو قابل انکار نیست. پلت فرم طراحی شده این خودرو بسیار جدی، سنگین و ایمن است. کمی شتاب آن در مقایسه با بعضی از نسخه های مرسدس بنز متفاوت است اما اُبهت موجود در بدنه این خودرو را در هیچ خودروی دیگری نمیتوانید یافت کنید.

فروش اقساطی خودرو مرسدس بنز CLS500

این خودروی مرسدس بنز، جزء خودروهای مدرن و متفاوت دنیا محسوب می شوند! طراحی درون کابین این خودرو بسیار با دیگر خودروها متفاوت هست و حتی این طراحی را درون محصولات خود بنز هم کمتر می توان دید. با این حال به نظر می رسد آنطور که بنز پیش بینی کرده بود این دسته از خودروهایش به فروش و رشد مناسبی نرسیده اند. شاید دلیل آن را وجود امکانات خاص که تقریبا خودرو را به یک خانه متحرک تبدیل می کند، بتوان دانست. امکاناتی که شاید بهتر بود چندین سال بعد پا به عرصه خودروهای لوکس می گذاشتند. احتمالا مردم هنگام خرید خودروهای گران قیمت و برند، خواهان استفاده از آن به عنوان یک ابر خودرو هستند تا یک خانه متحرک.

فروش اقساطی مرسدس بنز C200

طراحی سنتی همراه با مدرنیزه؛ اگر می خواهید آرمان ها و طراحی های اولیه بنز را به خوبی درک کنید حداقل یکی از خودروهای مرسدس بنز C200 را از نزدیک ببینید. درون کابین این خودرو به خوبی مفهوم واقعی بنز را به شما نشان می دهند.

فروش اقساطی خودرو مرسدس‌ بنز E350 کوپه

یکی از خودروهای کوپه، خوش استایل و پرفروش مرسدس بنز، این کمپانی بزرگ، ترکیبی از قدرت، زیبایی، ایمنی و شتاب را در این خودرو پیاده سازی کرده است. به نظر می رسد که بتوانیم این خودرو را جزء گروه اسپرت کلاسیک دسته بندی کنیم. آرمان های مدرنیزه شده بنز در این خودرو رویایی عمل می کنند.

 

فروش اقساطی بنز

کمپانی راشین خودرو مهرایرنیان در زمینه فروش اقساطی خودرو و نیز فروش لیزینگی خودرو آماده سرویس رسانی به شما عزیزان می باشد. فروش اقساطی و لیزینگی خودرو بنز در کمپانی راشین خودرو مهرایرنیان انجام می شود.

 

جدول اقساطی بلند مدت با تحویل مدت دار

 

 • وراشین خودرو مهرایرنیان فروش اقساطی خودرو های داخلی و خارجی با سرمایه گذاری شخصی فعالیت میکند.
 • مشتریان ۴۰% قیمت خودرو را ( قیمت در همان روز) به صورت پیش پرداخت و مابقی به صورت اقساط ۲۴ الی ۶۰ ماهه پرداخت نمایند.
 • تحويل خودروها ٣٠ الي ٤٥ روز كاري ميباشد.
 • شرايط فروش اقساطي با تحويل مدت دار سود ٢١٪‏ سالانه است.

خریدار باید موارد زیر را ارائه دهد:

 • ۱-فرم تکمیل شده درخواست خرید اقساطی خودرو و اعلام درخواست خرید فوری یا مدت دار
 • ۲- اصل و کپی شناسنامه و کارت ملی
 • ۳-آدرس محل سکونت و اشتغال به همراه کدپستی
 • ۴- فرم تکمیل شده تعهد نامه عدم فروش و انتقال خودرو
 • ۵- چک های اقساطی
 • ۶- فرم استعلام بانکی

 

شرایط تحویل فوری

 • در این بخش ابتدا ٥٠٪‏ مبلغ خودرو رو بايد اول پرداخت كنید.
 • الباقي مبلغ طي اقساط ٦ الي ٢٤ ماهه پرداخت ميکنید.
 • تحويل خودرو ١ ساعته است و در اين شرايط كليه خودرو هاي داخلي و خارجي موجود است.
 • ٢/٥ درصد ماهانه و ١٠٪‏ كارمزد مبلغ تسهيلات است و اقساط بین ٦ الي ٢٤ ماهه است.

خریدار باید موارد زیر را ارائه دهد:

 • ۱- اصل و کپی شناسنامه و کارت ملی
 • ۲-مدارک محل سکونت جهت رویت (سند منزل و یا اجاره نامه)
 • ۳-پرينت ٣ ماهه حساب جاري
 • ۴-دسته چك معتبر

فروش اقساطی خودرو

فروش لیزینگی خودرو

فروش اقساطی ایران خودرو

تحویل فوری خودرو

برای خرید اقساطی خودرو نیاز به مشاوره دارید؟

کارشناسان ما در راشین خودرو مهر ایرانیان از ساعت ۹ صبح تا ۶ بعد از ظهر آماده‌ی پاسخگویی به تمامی سوالات شما در رابطه با خرید اقساطی خودرو مورد نظرتان می‌باشند.

نظرات مشتریان
بنده خودرو رنو ساندرو خودم رو به صورت فروش اقساطی خودرو تحویل فوری از راشین خودرو مهر ایرانیان خریداری کردم که بعد از اینکه مدارکم رو به دفتر فروششون بردم تونستم توی کمتر از یک ساعت خودروی خودم رو تحویل بگیرم.
رضا گوهری
بعد از تحقیق‌هایی که کردم و شرکت‌هایی که برای فروش اقساطی خودرو با پیش‌پرداخت پیدا کردم تصمیم گرفتم که خودرو پژو پارس خودم رو از راشین خودرو مهر ایرانیان بخرم. قبل از اینکه قرارداد رو امضا کنم یکمی تردید داشتم به خاطر همین اطلاعاتی که توی سایت زده شده رو استعلام گرفتم و چون همگی درست بودند٬ اعتماد کردم. چیزی که بهم اعلام کرده بودم ۳۵ تا ۴۵ روز کاری بود ولی روز سی و سوم باهم تماس گرفتند برای تحویل ماشین. از خریدی که کردم رضایت دارم و به دوستانی که قصد خرید دارن هم توصیه میکنم.
شهرام محمدی
من میخواستم تو رنج ۴۰ میلیون تومن ماشین بخرم گزینه‌های زیادی داشتم نمیتونستم بین ماشین های چینی و ایرانی انتخاب کنم آخر سر به پیشنهاد یکی از اشناهامون دنا رو انتخاب کردم . از ماشینم راضی ام همه چی داره شتابش هم خیلی خوبه فکر نمی کردم اینقدر عالی باشه واقعاً مرسی از راشین خودرو مهر ایرانیان
اکبر کربلایی
فروش اقساطی آزرا 2011 صفر فول
مشاوره رایگان