فروش اقساطی و لیزینگی بهمن خودرو
فروش اقساطی خودروی پورش
فروش اقساطی و لیزینگی بهمن خودرو

فروش اقساطی و لیزینگی بهمن خودرو

فروش اقساطی و لیزینگی بهمن خودرو

فروش اقساطی بهمن خودرو در شرکت مجاز بهمن خودرو شروع به ارائه خدمات در ایران کرده است.فروش اقساطی بهمن خودرو در زمینه فروش اقساطی کلیه خودرو های داخلی و خارجی در حال فعالیت می باشد.

 

 

مشتریان خودرو می توانند چهل درصد یا بیشتر از قیمت روز خودرو را به صورت پیش پرداخت بدهند.در مرحله بعدی از فروش اقساطی بهمن خودرو به صورت اقساطی 6 تا 24 ماه پرداخت کنند.البته در این مرحله یعنی در یک ساعت مشتریان می توانند که خودرو  مورد نظر را دریافت نمایند.البته در مدت پرداخت اقساط از مشتری چند فقره چک با ضمانت گرفته می شود.سند نیز به اسم مشتری زده می شود اما در اختیار نمایندگی می ماند تا وصول کامل اقساط خودرو.فروش اقساطی بهمن خودرو باعث پیشرفت چشمگیری در فروش خودرو ها کرده است چرا کسانی هم که تمایل به خرید خودرو کرده اند اما توانایی نداشته اند نیز قادر به خرید خودرو شده اند

کاغذ دیواری بهترین آموزشگاه زبان فروش اقساطی ایران خودرو تشریفات

فروش اقساطی خودرو

فروش لیزینگی خودرو

فروش اقساطی ایران خودرو

تحویل فوری خودرو

برای خرید اقساطی خودرو نیاز به مشاوره دارید؟

کارشناسان ما در عرشیا خودرو مهر ایرانیان از ساعت ۹ صبح تا ۶ بعد از ظهر آماده‌ی پاسخگویی به تمامی سوالات شما در رابطه با خرید اقساطی خودرو مورد نظرتان می‌باشند.

نظرات مشتریان
بنده خودرو رنو ساندرو خودم رو به صورت فروش اقساطی خودرو تحویل فوری از عرشیا خودرو خریداری کردم که بعد از اینکه مدارکم رو به دفتر فروششون بردم تونستم توی کمتر از یک ساعت خودروی خودم رو تحویل بگیرم.
رضا گوهری
بعد از تحقیق‌هایی که کردم و شرکت‌هایی که برای فروش اقساطی خودرو با پیش‌پرداخت پیدا کردم تصمیم گرفتم که خودرو پژو پارس خودم رو از عرشیا خودرو بخرم. قبل از اینکه قرارداد رو امضا کنم یکمی تردید داشتم به خاطر همین اطلاعاتی که توی سایت زده شده رو استعلام گرفتم و چون همگی درست بودند٬ اعتماد کردم. چیزی که بهم اعلام کرده بودم ۳۵ تا ۴۵ روز کاری بود ولی روز سی و سوم باهم تماس گرفتند برای تحویل ماشین. از خریدی که کردم رضایت دارم و به دوستانی که قصد خرید دارن هم توصیه میکنم.
شهرام محمدی
من میخواستم تو رنج ۴۰ میلیون تومن ماشین بخرم گزینه‌های زیادی داشتم نمیتونستم بین ماشین های چینی و ایرانی انتخاب کنم آخر سر به پیشنهاد یکی از اشناهامون دنا رو انتخاب کردم . از ماشینم راضی ام همه چی داره شتابش هم خیلی خوبه فکر نمی کردم اینقدر عالی باشه واقعاً مرسی از عرشیا خودرو
اکبر کربلایی
فروش اقساطی پژو پارس 97
مشاوره رایگان