فروش اقساطی و لیزینگی خودرو پرشیا
فروش اقساطی خودروی پورش
فروش اقساطی و لیزینگی خودرو پرشیا

 

پارس خودرو و سایپا خودرو به فروش اقساطی پرشیا پرداخته اند تا با این هدف بتوانند رضایت مشتریان خود را بدست آورند و خریداران را به سمت خود بکشانند.فروش اقساطی پرشیا در مدل های تک سوز و دوگانه ارائه میگردد و در کمتر از یک هفته به خریداران محترم تحویل داده می شود.

 

فروش اقساطی و لیزینگی خودرو پرشیا

 

البته در فروش اقساطی پرشیا اقساط خودرو در سه مرحله پرداخت می شود که در ابتدا مقداری وجه نقد از خریدار گرفته می شود و مراحل اولیه ثبت نام انجام میشود  این مقدار از وجه حداقل یک سوم پول خودرو می باشد البته در مرحله دوم از فروش اقساطی پرشیا مقداری دیگر نیز از خریدار گرفته شده و خودرو مورد نظر به خریدار تحویل داده می شود البته در فروش اقساطی پرشیا سند خودرو در رهن نمایندگی می ماند تا اقساط خودرو پرداخته شود.اقساط خودرو در فروش اقساطی پرشیا ۶ تا ۲۴ ماه می باشد و به تعداد ماه ها این اقساط بیشتر می باشد و قیمت خودرو متغیر می باشد.

 

فروش اقساطی خودرو

فروش لیزینگی خودرو

فروش اقساطی ایران خودرو

تحویل فوری خودرو

برای خرید اقساطی خودرو نیاز به مشاوره دارید؟

کارشناسان ما در وارنا خودرو پرشین از ساعت ۹ صبح تا ۶ بعد از ظهر آماده‌ی پاسخگویی به تمامی سوالات شما در رابطه با خرید اقساطی خودرو مورد نظرتان می‌باشند.

نظرات مشتریان
بنده خودرو رنو ساندرو خودم رو به صورت فروش اقساطی خودرو تحویل فوری از وارنا خودرو پرشین خریداری کردم که بعد از اینکه مدارکم رو به دفتر فروششون بردم تونستم توی کمتر از یک ساعت خودروی خودم رو تحویل بگیرم.
رضا گوهری
بعد از تحقیق‌هایی که کردم و شرکت‌هایی که برای فروش اقساطی خودرو با پیش‌پرداخت پیدا کردم تصمیم گرفتم که خودرو پژو پارس خودم رو از وارنا خودرو بخرم. قبل از اینکه قرارداد رو امضا کنم یکمی تردید داشتم به خاطر همین اطلاعاتی که توی سایت زده شده رو استعلام گرفتم و چون همگی درست بودند٬ اعتماد کردم. چیزی که بهم اعلام کرده بودم ۳۵ تا ۴۵ روز کاری بود ولی روز سی و سوم باهم تماس گرفتند برای تحویل ماشین. از خریدی که کردم رضایت دارم و به دوستانی که قصد خرید دارن هم توصیه میکنم.
شهرام محمدی
من میخواستم تو رنج ۴۰ میلیون تومن ماشین بخرم گزینه‌های زیادی داشتم نمیتونستم بین ماشین های چینی و ایرانی انتخاب کنم آخر سر به پیشنهاد یکی از اشناهامون دنا رو انتخاب کردم . از ماشینم راضی ام همه چی داره شتابش هم خیلی خوبه فکر نمی کردم اینقدر عالی باشه واقعاً مرسی از وارنا خودرو پرشین
مژگان علیزاده
هایما S7
فروش اقساطی هایما S7
فروش اقساطی هایما S7 توسط شرکت وارنا خودرو پرشین به صورت نقد و اقساط با تحویل فوری خودرو، برای دریافت اطلاعات بیشتر با مشاورین ما تماس بگیرین.
مشاوره رایگان