فروش اقساطی و لیزینگی خودرو چری
فروش اقساطی خودروی پورش
فروش اقساطی و لیزینگی خودرو چری

فروش اقساطی چری

فروش اقساطی چری در تمامی نمایندگی های مجاز کشور شروع به ارائه خدمات به خریداران خودرو کرده است.

چری که یکی از محصولات کمپانی چینی می باشد به صورت گسترده وارد بازار ایران گردیده است و مورد استقبال مشتریان قرار گرفته است و رقابت بزرگی را بین خودرو های داخلی به وجود آورده است.در فروش اقساطی چری خریدار ابتدا باید مبلغی را به عنوان پیش پرداخت به نمایندگی دهد و کارهای اولیه ثبت نام را انجام دهد و در هنگامک دیگر نیز مبلغی دیگر می پردازد.در کل باید 60 درصد از قیمت کل خودرو پرداخت شود.توجه داشته باشد در فروش اقساطی چری تا زمان اتمام اقساط سند خودرو در رهن نمایندگی باقی می ماند.شرایط فروش اقساطی چری شامل ارائه دادن مدرک معتبر کارت ملی و شناسنامه،چک معتبر ،ارائه دادن محل سکونت می باشد.

کاغذ دیواری بهترین آموزشگاه زبان فروش اقساطی ایران خودرو تشریفات

فروش اقساطی خودرو

فروش لیزینگی خودرو

فروش اقساطی ایران خودرو

تحویل فوری خودرو

برای خرید اقساطی خودرو نیاز به مشاوره دارید؟

کارشناسان ما در عرشیا خودرو مهر ایرانیان از ساعت ۹ صبح تا ۶ بعد از ظهر آماده‌ی پاسخگویی به تمامی سوالات شما در رابطه با خرید اقساطی خودرو مورد نظرتان می‌باشند.

نظرات مشتریان
بنده خودرو رنو ساندرو خودم رو به صورت فروش اقساطی خودرو تحویل فوری از عرشیا خودرو خریداری کردم که بعد از اینکه مدارکم رو به دفتر فروششون بردم تونستم توی کمتر از یک ساعت خودروی خودم رو تحویل بگیرم.
رضا گوهری
بعد از تحقیق‌هایی که کردم و شرکت‌هایی که برای فروش اقساطی خودرو با پیش‌پرداخت پیدا کردم تصمیم گرفتم که خودرو پژو پارس خودم رو از عرشیا خودرو بخرم. قبل از اینکه قرارداد رو امضا کنم یکمی تردید داشتم به خاطر همین اطلاعاتی که توی سایت زده شده رو استعلام گرفتم و چون همگی درست بودند٬ اعتماد کردم. چیزی که بهم اعلام کرده بودم ۳۵ تا ۴۵ روز کاری بود ولی روز سی و سوم باهم تماس گرفتند برای تحویل ماشین. از خریدی که کردم رضایت دارم و به دوستانی که قصد خرید دارن هم توصیه میکنم.
شهرام محمدی
من میخواستم تو رنج ۴۰ میلیون تومن ماشین بخرم گزینه‌های زیادی داشتم نمیتونستم بین ماشین های چینی و ایرانی انتخاب کنم آخر سر به پیشنهاد یکی از اشناهامون دنا رو انتخاب کردم . از ماشینم راضی ام همه چی داره شتابش هم خیلی خوبه فکر نمی کردم اینقدر عالی باشه واقعاً مرسی از عرشیا خودرو
اکبر کربلایی
وانت مزدا دوکابین دوگانه
مشاوره رایگان