فروش اقساطی , فروش لیزینگی , فروش اقساطی خودرو , فروش لیزینگی خودرو , فروش خودرو اقساطی , فروش اقساطی برلیانس , شرایط فروش اقساطی خودرو , فروش قسطی خودرو

فروش اقساطی خودرو,فروش اقساطی ایران خودرو ,فروش خودرو با اقساط بلند مدت,خرید خودرو کارکرده

فروش اقساطی خودرو با شرایط ویژه مناسب با بودجه شما در شرکت راشین خودرو مهر ایرانیان شما میتوانید محصولات مورد نظر خود را به صورت اقساطی با پرداخت قسط ۶ الی ۲۴ ماهه تهیه کنید. همچنین برای تحویل فوری و لیزینگی خودرو شما میتوانید جهت اطلاع از شرایط اقساطی با مشاوران شرکت راشین خودرو مهر ایرانیان تماس بگیرید.

فروش اقساطی و لیزینگی هوندا
فروش اقساطی خودروی پورش
فروش اقساطی و لیزینگی هوندا

فروش اقساطی و لیزینگی هوندا

هوندا یکی از محصولاتی است که مورد توجه بیشتر خریداران ایرانی می باشد و فروش اقساطی هوندا در مدل های صفر و کار کرده این خرید را برای خریداران خودرو هوندا راحت تر کرده است.

در فروش اقساطی هوندا خریداران دیگر نیازی نیست که نگران پرداخت وجه نقدی آن باشند چرا که هوندا بدلیل خاصیت های ویژه اش ماشین لوکس با قیمت بالا می باشد و هرکسی قادر به خرید آن نمی باشد اما فروش اقساطی هوندا تمامی مشکلات را بر طرف کرده و تمامی نمایندگان مجاز در تهران و شهرستان ها بدر حال ارائه خدمات به خریداران می باشند..در فروش اقساطی هوندا باید حداقی نصف از قیمت خودرو تا تحویل آن پرداخته شود البته این مقدار از وجه نقدی در فروش اقساطی هوندا در دو مرحله صورت میگیرد و بعد از ان اقساط بصورت چن ماه با دادن چندین فقره چک به شرکت صورت می پذیرد.هوندا محصول کشور ژاپن است که در ایران با نمایندگی های خاص به صورت فروش اقصادی هوندا عرضه میگردد

فروش اقساطی خودرو

فروش لیزینگی خودرو

فروش اقساطی ایران خودرو

تحویل فوری خودرو

برای خرید اقساطی خودرو نیاز به مشاوره دارید؟

کارشناسان ما در راشین خودرو مهر ایرانیان از ساعت ۹ صبح تا ۶ بعد از ظهر آماده‌ی پاسخگویی به تمامی سوالات شما در رابطه با خرید اقساطی خودرو مورد نظرتان می‌باشند.

نظرات مشتریان
بنده خودرو رنو ساندرو خودم رو به صورت فروش اقساطی خودرو تحویل فوری از راشین خودرو مهر ایرانیان خریداری کردم که بعد از اینکه مدارکم رو به دفتر فروششون بردم تونستم توی کمتر از یک ساعت خودروی خودم رو تحویل بگیرم.
رضا گوهری
بعد از تحقیق‌هایی که کردم و شرکت‌هایی که برای فروش اقساطی خودرو با پیش‌پرداخت پیدا کردم تصمیم گرفتم که خودرو پژو پارس خودم رو از راشین خودرو مهر ایرانیان بخرم. قبل از اینکه قرارداد رو امضا کنم یکمی تردید داشتم به خاطر همین اطلاعاتی که توی سایت زده شده رو استعلام گرفتم و چون همگی درست بودند٬ اعتماد کردم. چیزی که بهم اعلام کرده بودم ۳۵ تا ۴۵ روز کاری بود ولی روز سی و سوم باهم تماس گرفتند برای تحویل ماشین. از خریدی که کردم رضایت دارم و به دوستانی که قصد خرید دارن هم توصیه میکنم.
شهرام محمدی
من میخواستم تو رنج ۴۰ میلیون تومن ماشین بخرم گزینه‌های زیادی داشتم نمیتونستم بین ماشین های چینی و ایرانی انتخاب کنم آخر سر به پیشنهاد یکی از اشناهامون دنا رو انتخاب کردم . از ماشینم راضی ام همه چی داره شتابش هم خیلی خوبه فکر نمی کردم اینقدر عالی باشه واقعاً مرسی از راشین خودرو مهر ایرانیان
اکبر کربلایی
فروش اقساطی تویوتا ون هایس
مشاوره رایگان