فروش اقساطی پارس خودرو
فروش اقساطی خودروی پورش
فروش اقساطی پارس خودرو

فروش پارس خودرو اقساطی

فروش اقساطی پارس خودرو به صورت گسترده در ایران اغاز شد.این شرکت فعالیت خودرا در بخش های نیسان،رنو،میتسوبیشی

انجام میدهد.مزیت این شرکت این است ک در کنار تعدد محصولات،کیفیت ان هارا نیز ضمانت میکند.تعدد پارس خودرو به گونه ای است ک شامل اتومبیل های کلاسیک،نیمه اسپرت وتمام اسپرت میباشد.عملکرد پارس خودرو از نظرکیفیت تولید مطلوب است.خط تولید پارس خودرو به لحاظ استانداد های تولید پیشرفته و تحسین برانگیز است.پارس خودرو واحد نمونه ملی در قسمت کاروتوان اجرایی شد.پارس خودرو ۴ستاره است.همچنین پارس خودرو محصولات بهاره خودرا پیش فروش کرد ک این امر نشاندهنده ی اطمینان و اعتماد کامل مسئولین ذیربط به محصولات ارس خودرو است.هم اکنون خودروهای برلیانس وتندر۹۰ جزو سبد فروش اقساطی پارس خودرو میباشند.علاقمندان به خرید محصولات پارس خودرو میتوانند با مراجعه به دفتر نمایندگی های مجاز پارس خودرو اقدام به خرید محصولات بکنند.شرکت پارس خودرو برای رقابت با برندهای معتبر خارجی علاوه بر رعایت استاندارد های جهانی،فراتر از انها هم پیش رفته است.به طوریکه قیمت مصوبه شرکت پارس خودرو بسیار کمتر از ارزش واقعی این محصولات است.شرکت پارس خودرو در نظردارد با فروش اقساطی پارس خودرو علاوه بر جلب رضایت مشتریان خود،نیاز بازار به هتومبیل های لوکس خارجی برطرف کند.

 

 

فروش اقساطی پارس خودرو

فروش اقساطی خودرو

فروش اقساطی خودرو

فروش لیزینگی خودرو

فروش اقساطی ایران خودرو

تحویل فوری خودرو

برای خرید اقساطی خودرو نیاز به مشاوره دارید؟

کارشناسان ما در وارنا خودرو پرشین از ساعت ۹ صبح تا ۶ بعد از ظهر آماده‌ی پاسخگویی به تمامی سوالات شما در رابطه با خرید اقساطی خودرو مورد نظرتان می‌باشند.

نظرات مشتریان
بنده خودرو رنو ساندرو خودم رو به صورت فروش اقساطی خودرو تحویل فوری از وارنا خودرو پرشین خریداری کردم که بعد از اینکه مدارکم رو به دفتر فروششون بردم تونستم توی کمتر از یک ساعت خودروی خودم رو تحویل بگیرم.
رضا گوهری
بعد از تحقیق‌هایی که کردم و شرکت‌هایی که برای فروش اقساطی خودرو با پیش‌پرداخت پیدا کردم تصمیم گرفتم که خودرو پژو پارس خودم رو از وارنا خودرو بخرم. قبل از اینکه قرارداد رو امضا کنم یکمی تردید داشتم به خاطر همین اطلاعاتی که توی سایت زده شده رو استعلام گرفتم و چون همگی درست بودند٬ اعتماد کردم. چیزی که بهم اعلام کرده بودم ۳۵ تا ۴۵ روز کاری بود ولی روز سی و سوم باهم تماس گرفتند برای تحویل ماشین. از خریدی که کردم رضایت دارم و به دوستانی که قصد خرید دارن هم توصیه میکنم.
شهرام محمدی
من میخواستم تو رنج ۴۰ میلیون تومن ماشین بخرم گزینه‌های زیادی داشتم نمیتونستم بین ماشین های چینی و ایرانی انتخاب کنم آخر سر به پیشنهاد یکی از اشناهامون دنا رو انتخاب کردم . از ماشینم راضی ام همه چی داره شتابش هم خیلی خوبه فکر نمی کردم اینقدر عالی باشه واقعاً مرسی از وارنا خودرو پرشین
اکبر کربلایی
فروش اقساطی خودرو در اراک
مشاوره رایگان

شرکت وارنا خودرو پرشین تا تاریخ ۹۷/۱/۱۵ تعطیل میباشد