فروش اقساطی پرشیا
فروش اقساطی خودروی پورش
فروش اقساطی پرشیا

فروش اقساطی پرشیا

فروش اقساطی پرشیا در نمایندگی های شرکت ایران خودرو در سراسر کشور صورت می پذیرد و شرایط بسیار مناسبی برای فروش این خودرو در نظر گرفت شده است .

پارس

فروش اقساطی پرشیا ۹۵

پرشیا که با نام پژو پارس نیز معروف است یکی از محصولات بسیار پرطرفدار شرکت خودرو سازی ایران خودرو می باشد . پرشیا به دلیل امکانات و آپشن هایی که دارد به نوعی از خودرو های لوکس شرکت ایران خودرو به حساب می آید . این خودرو از همان سال های ابتدایی تولید و حضورش در بازار خودرو فروش و محبوبیت خوبی را بدست آورد و استقبالی که از این خودرو صورت گرفت باعث گردید ، شرکت ایران خودرو به فکر ارتقائ و پیشرفت این محصول بیفتد . پژو پارس در مدل های جدید خود بسیار پیشرفت داشته است و از لحاظ فنی و ایمنی بسیار به سطح مطلوبی دست یافته است و حالا می توان گفت این پرشیا به یک خودروی کامل تبدی شده است و می تواند پاسخگوی نیاز کصرف کنندگان خود باشد . شرکت ایران خودرو نیز قصد دارد با فروش اقساطی پرشیا ، میزان فروش اینت خودرو را افزایش دهد.

مشخصات فنی پرشیا

حجم موتور ۱۵۸۷ سی سی
حد اکثر توان موتور ۱۰۸ اسب بخار در ۵۶۰۰ دور دقیقه
حد اکثر گشتاور ۱۴۲ نیوتون متر در ۴۰۰۰ دور دقیقه
تعدادسوپاپ ۱۶
حد اکثر سرعت ۱۸۷ کیلومتر بر ساعت
شتاب ۰ الی ۱۰۰ ۱۴٫۲
سیستم انتقال قدرت گیربوکس اتوات بدون تیپ ترونیک
وزن خالص بدون سرنشین ۱۲۱۵

خریدار در فروش اقساطی پرشیا باید موارد زیر را ارائه دهد:

۱-فرم تکمیل شده درخواست خرید اقساطی خودرو تحویل فوری یا مدت دار ۲- اصل و کپی شناسنامه و کارت ملی ۳-آدرس محل سکونت و اشتغال به همراه کدپستی ۴- فرم تکمیل شده تعهد نامه عدم فروش و انتقال خودرو ۵- چک های اقساطی ۶- فرم استعلام بانکی

جهت کسب اطلاعات بیشتر و شرایط فروش با مشاورین وارنا خودرو تماس حاصل فرمایید.

برای خرید اقساطی خودرو نیاز به مشاوره دارید؟

کارشناسان ما در وارنا خودرو پرشین از ساعت ۹ صبح تا ۶ بعد از ظهر آماده‌ی پاسخگویی به تمامی سوالات شما در رابطه با خرید اقساطی خودرو مورد نظرتان می‌باشند.

نظرات مشتریان
بنده خودرو رنو ساندرو خودم رو به صورت فروش اقساطی خودرو تحویل فوری از وارنا خودرو پرشین خریداری کردم که بعد از اینکه مدارکم رو به دفتر فروششون بردم تونستم توی کمتر از یک ساعت خودروی خودم رو تحویل بگیرم.
رضا گوهری
بعد از تحقیق‌هایی که کردم و شرکت‌هایی که برای فروش اقساطی خودرو با پیش‌پرداخت پیدا کردم تصمیم گرفتم که خودرو پژو پارس خودم رو از وارنا خودرو بخرم. قبل از اینکه قرارداد رو امضا کنم یکمی تردید داشتم به خاطر همین اطلاعاتی که توی سایت زده شده رو استعلام گرفتم و چون همگی درست بودند٬ اعتماد کردم. چیزی که بهم اعلام کرده بودم ۳۵ تا ۴۵ روز کاری بود ولی روز سی و سوم باهم تماس گرفتند برای تحویل ماشین. از خریدی که کردم رضایت دارم و به دوستانی که قصد خرید دارن هم توصیه میکنم.
شهرام محمدی
من میخواستم تو رنج ۴۰ میلیون تومن ماشین بخرم گزینه‌های زیادی داشتم نمیتونستم بین ماشین های چینی و ایرانی انتخاب کنم آخر سر به پیشنهاد یکی از اشناهامون دنا رو انتخاب کردم . از ماشینم راضی ام همه چی داره شتابش هم خیلی خوبه فکر نمی کردم اینقدر عالی باشه واقعاً مرسی از وارنا خودرو پرشین
مژگان علیزاده
خودرویی با سوخت آب شور
خودرویی با سوخت آب شور
خودرویی با سوخت آب شور و سرعت ۳۸۰ کیلومتر در ساعت به نام Quant e-Sportlimousine سیستم استفاده شده در این خودرو nanoFLOWcell نام داشته و  سرعت آن در 2.8 ثانیه می تواند از 0 به 100 رسیده
مشاوره رایگان