فروش اقساطی , فروش لیزینگی , فروش اقساطی خودرو , فروش لیزینگی خودرو , فروش خودرو اقساطی , فروش اقساطی برلیانس , شرایط فروش اقساطی خودرو , فروش قسطی خودرو

فروش اقساطی خودرو,فروش اقساطی ایران خودرو ,فروش خودرو با اقساط بلند مدت,خرید خودرو کارکرده

فروش اقساطی خودرو با شرایط ویژه مناسب با بودجه شما در شرکت راشین خودرو مهر ایرانیان شما میتوانید محصولات مورد نظر خود را به صورت اقساطی با پرداخت قسط ۶ الی ۲۴ ماهه تهیه کنید. همچنین برای تحویل فوری و لیزینگی خودرو شما میتوانید جهت اطلاع از شرایط اقساطی با مشاوران شرکت راشین خودرو مهر ایرانیان تماس بگیرید.

فروش اقساطی پژو پارس مدل ۹۶
فروش اقساطی خودروی پورش
فروش اقساطی پژو پارس مدل ۹۶

فروش پژو پارس اقساطی

پژو پارس ۹۶

برای خرید اقساطی پژو پارس مدل ۹۶ با سود دو نیم درصد می توانید از راشین خودرو مهر ایرانیان اقدام نمایید.

خودروی پژو پارس مدل ۹۶  مهم‌ترین خودرو ها نزد ایرانیان می باشد.

تقاضای بالا برای حسگر های ایمنی خودروها گروه  صنعتی در این هفته گزارش تحلیلی مفصل ای منتشر کردند و در زمین نشان دادند.
مهمترین بررسی در میان تمامی خودروها بررسی میان حسگر های ایمنی خودرو می باشد.

همراه با جزئیات و خطرهایی که پرداخته که صنعتگران و فعالان این حوزه ممکن است با آنها مواجه شود البته طبیعی است که با هرچه هوشمندتر و ایمن تر شدن خودروها در طی سال‌های اخیر مخصوصاً پیشرفت های انجام گرفته در تکنولوژی برای بدون راننده کردن خودروها و رخ داده است.
بیانیه‌ای روز گذشته ولوو درعین‌حال روند سریع تغییرات بازار خودرو را نشان می دهد.

فروش اقساطی خودرو 

و این که شرکت ولوو در مواجهه با الزامات دنیای خودرو از جمله اجبار به حرکت به سوی سوختهای پاک و انرژی تجدیدپذیر خود برای آن آماده می کند.
خودرو پژو پارس مدل ۹۶ یکی از قوی ترین خودروها از لحاظ مصرف سوخت می باشد و کم مصرف ترین خودرو در بین تمامی خودروهای پژو پارس میباشد.

شرکت ولوو دو سال آینده تمام مدلهای بنزینی و دیزلی را با مجموعه ای از پیشرانه های مختلف تمام برقی پلاگین هیبریدی و واریانت های هیبریدی تعویض کند.

مردم به طور فزاینده خودروهای برقی را تقاضا می کنند و ما می‌خواهیم نیازهای فعلی و آینده مشتریانمان را پاسخ دهیم اکنون امکان انتخاب میان انواع مدل مختلف خودروی برقی ولوو به وجود خواهد آمد.

مدل برقی ولوو از کارخانه  و همچنین کارخانه جدید این شرکت در ایالات متحده در سال آینده تولید خودرو را آغاز کرد چنین در گفتگو با رویترز اعلام کرده از هزینه‌های این تغییر رویه از محل بودجه ی موجود ولوو تامین خواهد شد. وی در این گفتگو در مورد نیاز های سرمایه گذاری شرکت اش بار دیگر تاکید کرد که به هیچ وقت قصد ندارد نسل جدیدی از موتورهای درون سوز را به وجود آورد.

ولوو میلیون‌ها دلار در مدل های جدید و کارخانه های تولید سرمایه گذاری کرده است.
در خودروی پژو پارس مدل ۹۶ سعی شده تمامی استانداردهای کیفیت مقاومت و همچنین مصرف بهینه رعایت شود.
نشانه‌ها حاکی از ای است که خودروهای دارای موتور درون سوز تا سال ۲۰۲۰ توقف تولید خواهد شد.
برای خرید اقساطی پژو پارس مدل ۹۶ با سود دو نیم درصد  میتوانید در راشین خودرو مهر ایرانیان اقدام نمایید

فروش اقساطی خودرو

فروش لیزینگی خودرو

فروش اقساطی ایران خودرو

تحویل فوری خودرو

برای خرید اقساطی خودرو نیاز به مشاوره دارید؟

کارشناسان ما در راشین خودرو مهر ایرانیان از ساعت ۹ صبح تا ۶ بعد از ظهر آماده‌ی پاسخگویی به تمامی سوالات شما در رابطه با خرید اقساطی خودرو مورد نظرتان می‌باشند.

نظرات مشتریان
بنده خودرو رنو ساندرو خودم رو به صورت فروش اقساطی خودرو تحویل فوری از راشین خودرو مهر ایرانیان خریداری کردم که بعد از اینکه مدارکم رو به دفتر فروششون بردم تونستم توی کمتر از یک ساعت خودروی خودم رو تحویل بگیرم.
رضا گوهری
بعد از تحقیق‌هایی که کردم و شرکت‌هایی که برای فروش اقساطی خودرو با پیش‌پرداخت پیدا کردم تصمیم گرفتم که خودرو پژو پارس خودم رو از راشین خودرو مهر ایرانیان بخرم. قبل از اینکه قرارداد رو امضا کنم یکمی تردید داشتم به خاطر همین اطلاعاتی که توی سایت زده شده رو استعلام گرفتم و چون همگی درست بودند٬ اعتماد کردم. چیزی که بهم اعلام کرده بودم ۳۵ تا ۴۵ روز کاری بود ولی روز سی و سوم باهم تماس گرفتند برای تحویل ماشین. از خریدی که کردم رضایت دارم و به دوستانی که قصد خرید دارن هم توصیه میکنم.
شهرام محمدی
من میخواستم تو رنج ۴۰ میلیون تومن ماشین بخرم گزینه‌های زیادی داشتم نمیتونستم بین ماشین های چینی و ایرانی انتخاب کنم آخر سر به پیشنهاد یکی از اشناهامون دنا رو انتخاب کردم . از ماشینم راضی ام همه چی داره شتابش هم خیلی خوبه فکر نمی کردم اینقدر عالی باشه واقعاً مرسی از راشین خودرو مهر ایرانیان
اکبر کربلایی
فروش تمام قسط کیا سراتو 2018
مشاوره رایگان