فروش اقساطی پژو پارس مدل ۹۶ در وارنا خودرو
فروش اقساطی خودروی پورش
فروش اقساطی پژو پارس مدل ۹۶ در وارنا خودرو

فروش پژو پارس اقساطی

پژو پارس ۹۶

برای خرید اقساطی پژو پارس مدل ۹۶ با سود دو نیم درصد می توانید از وارنا پرشین خودرو اقدام نمایید.

خودروی پژو پارس مدل ۹۶  مهم‌ترین خودرو ها نزد ایرانیان می باشد.

تقاضای بالا برای حسگر های ایمنی خودروها گروه  صنعتی در این هفته گزارش تحلیلی مفصل ای منتشر کردند و در زمین نشان دادند.
مهمترین بررسی در میان تمامی خودروها بررسی میان حسگر های ایمنی خودرو می باشد.

همراه با جزئیات و خطرهایی که پرداخته که صنعتگران و فعالان این حوزه ممکن است با آنها مواجه شود البته طبیعی است که با هرچه هوشمندتر و ایمن تر شدن خودروها در طی سال‌های اخیر مخصوصاً پیشرفت های انجام گرفته در تکنولوژی برای بدون راننده کردن خودروها و رخ داده است.
بیانیه‌ای روز گذشته ولوو درعین‌حال روند سریع تغییرات بازار خودرو را نشان می دهد.

و این که شرکت ولوو در مواجهه با الزامات دنیای خودرو از جمله اجبار به حرکت به سوی سوختهای پاک و انرژی تجدیدپذیر خود برای آن آماده می کند.
خودرو پژو پارس مدل ۹۶ یکی از قوی ترین خودروها از لحاظ مصرف سوخت می باشد و کم مصرف ترین خودرو در بین تمامی خودروهای پژو پارس میباشد.

شرکت ولوو دو سال آینده تمام مدلهای بنزینی و دیزلی را با مجموعه ای از پیشرانه های مختلف تمام برقی پلاگین هیبریدی و واریانت های هیبریدی تعویض کند.

مردم به طور فزاینده خودروهای برقی را تقاضا می کنند و ما می‌خواهیم نیازهای فعلی و آینده مشتریانمان را پاسخ دهیم اکنون امکان انتخاب میان انواع مدل مختلف خودروی برقی ولوو به وجود خواهد آمد.

مدل برقی ولوو از کارخانه  و همچنین کارخانه جدید این شرکت در ایالات متحده در سال آینده تولید خودرو را آغاز کرد چنین در گفتگو با رویترز اعلام کرده از هزینه‌های این تغییر رویه از محل بودجه ی موجود ولوو تامین خواهد شد. وی در این گفتگو در مورد نیاز های سرمایه گذاری شرکت اش بار دیگر تاکید کرد که به هیچ وقت قصد ندارد نسل جدیدی از موتورهای درون سوز را به وجود آورد.

ولوو میلیون‌ها دلار در مدل های جدید و کارخانه های تولید سرمایه گذاری کرده است.
در خودروی پژو پارس مدل ۹۶ سعی شده تمامی استانداردهای کیفیت مقاومت و همچنین مصرف بهینه رعایت شود.
نشانه‌ها حاکی از ای است که خودروهای دارای موتور درون سوز تا سال ۲۰۲۰ توقف تولید خواهد شد.
برای خرید اقساطی پژو پارس مدل ۹۶ با سود دو نیم درصد  میتوانید در وارنا پرشین خودرو اقدام نمایید

برای خرید اقساطی خودرو نیاز به مشاوره دارید؟

کارشناسان ما در وارنا خودرو پرشین از ساعت ۹ صبح تا ۶ بعد از ظهر آماده‌ی پاسخگویی به تمامی سوالات شما در رابطه با خرید اقساطی خودرو مورد نظرتان می‌باشند.

نظرات مشتریان
من تونستم خودروی کیا اپتیما رو فوری از وارنا خودرو پرشین تحویل بگیرم واقعا ماشین خوبی هیچی کم نداره هم تو فرمان پذیری هم تو شتاب بی نقصه واقعا خیلی دودل بودم چه ماشینی رو انتخاب کنم واقعا از انتخابم راضیم دو نفر از آشناهامون همین خودرو رو داره اونا هم از این ماشین راضی اند.
فردین حیدری
خودروی هیما S7 تونستم تو یک ساعت به صورت فوری از وارنا پرشین خودرو تحویل بگیرم. واقعا باورم نمی‌شد خیلی کارمندانشان خوش برخورد و مودب بودند من از خریدم خیلی راضیم واقعا خودروی من هیچی کم نداره هم شتاب خوبی داره هم فرمان پذیری خوبی داره به همه کسایی که میخوان این خودرو را بخرن توصیه می‌کنم که در خرید این خودرو شک نکنید.مرسی از وارنا خودرو پرشین
سهیل اصغری
من میخواستم تو رنج ۴۰ میلیون تومن ماشین بخرم گزینه‌های زیادی داشتم نمیتونستم بین ماشین های چینی و ایرانی انتخاب کنم آخر سر به پیشنهاد یکی از اشناهامون دنا رو انتخاب کردم . از ماشینم راضی ام همه چی داره شتابش هم خیلی خوبه فکر نمی کردم اینقدر عالی باشه واقعاً مرسی از وارنا خودرو پرشین
مژگان علیزاده
پرفروش‌ ترین خودروهای هیبریدی، در نیمه اول سال 2017
آمار خیره‌کننده فروش خودروهای پلاگین‌ هیبریدی از ماه ژانویه تا ژوئن ۲۰۱۷؛ تویوتا پریوس پرایم، پرچمدار فهرست پرفروش‌ترین‌ها است.
مشاوره رایگان
طراحی سایت