فروش اقساطی پژو پارس مدل TU5 در وارنا خودرو
فروش اقساطی خودروی پورش
فروش اقساطی پژو پارس مدل TU5 در وارنا خودرو

فروش اقساطی پژو پارس TU5 

پژو ۹۶

برای خرید پژو پارس TU5  به صورت اقساط با سود دو نیم  درصد می توانید در وارنا پرشین خودرو اقدام نماید.
سیستم ترمز جدید مدل تکامل یافته سیستم ترمز ضد قفل abs است که علاوه بر وظیفه جلوگیری از لرزش و قفل شدن چرخ ها می‌تواند نیروی مورد نیاز ترمزگیری را نیز تناسب با شرایط دینامیکی خودرو تعیین می شود .

پژو پارس TU5  را می‌توان پرفروش‌ترین محصول ایران‌خودرو دانست که حتی در دوران رکود بازار نیز از فروش بالایی برخوردار است. در همین خصوص کاربلد به بررسی نقاط ضعف و قوت این خودرو خواهد پرداخت، با کاربلد همراه باشید.

پارس به دلیل کهنگی طراحی داخلی، داشبورد جدیدی ارائه کرد که هرچند نسبت به قبل طراحی بهتری دارد اماکیفیت متریال داخلی آن بسیار افت کرده است. ولی به هرحال راحتی بیشتر صندلی‌ها، فرمان پذیری برتر کلید های روی فرمان سیستم تهویه هوای اتوماتیک ، طراحی مناسب غربیلک فرمان از جمله چهره خودرو تغییراتی هستند که این برتری نسبی را نسبت به نسخه قبل برای این خودرو فراهم کرده است.
شرایط بین چرخ ها توزیع کند یعنی نیروی محرکه ترمزگیری در چرخ متناسب با شرایط دینامیکی و خودرو تعیین می شود در این سیستم نیز همچون سیستم ترمز عینک اطلاعات مورد نیاز از طریق سنسورهای سرعت چرخ و سنسور شتاب دریافت می‌شود.
پس از پردازش اطلاعات توسط واحد کنترل کیفیت الکترونیکی فرمان هایی به شیر برق های تعبیه شده در مدار ترمز ارسال میشود این شیر برق ها با تغییر فشار در مدار ترمز هریک از چرخها نیروی ترمز گیری هر چرخ را متناسب با شرایط دینامیکی و خودرو تنظیم می کند.

برای خرید اقساطی خودرو نیاز به مشاوره دارید؟

کارشناسان ما در وارنا خودرو پرشین از ساعت ۹ صبح تا ۶ بعد از ظهر آماده‌ی پاسخگویی به تمامی سوالات شما در رابطه با خرید اقساطی خودرو مورد نظرتان می‌باشند.

نظرات مشتریان
من تونستم خودروی کیا اپتیما رو فوری از وارنا خودرو پرشین تحویل بگیرم واقعا ماشین خوبی هیچی کم نداره هم تو فرمان پذیری هم تو شتاب بی نقصه واقعا خیلی دودل بودم چه ماشینی رو انتخاب کنم واقعا از انتخابم راضیم دو نفر از آشناهامون همین خودرو رو داره اونا هم از این ماشین راضی اند.
فردین حیدری
خودروی هیما S7 تونستم تو یک ساعت به صورت فوری از وارنا پرشین خودرو تحویل بگیرم. واقعا باورم نمی‌شد خیلی کارمندانشان خوش برخورد و مودب بودند من از خریدم خیلی راضیم واقعا خودروی من هیچی کم نداره هم شتاب خوبی داره هم فرمان پذیری خوبی داره به همه کسایی که میخوان این خودرو را بخرن توصیه می‌کنم که در خرید این خودرو شک نکنید.مرسی از وارنا خودرو پرشین
سهیل اصغری
من میخواستم تو رنج ۴۰ میلیون تومن ماشین بخرم گزینه‌های زیادی داشتم نمیتونستم بین ماشین های چینی و ایرانی انتخاب کنم آخر سر به پیشنهاد یکی از اشناهامون دنا رو انتخاب کردم . از ماشینم راضی ام همه چی داره شتابش هم خیلی خوبه فکر نمی کردم اینقدر عالی باشه واقعاً مرسی از وارنا خودرو پرشین
مژگان علیزاده
پرفروش‌ ترین خودروهای هیبریدی، در نیمه اول سال 2017
آمار خیره‌کننده فروش خودروهای پلاگین‌ هیبریدی از ماه ژانویه تا ژوئن ۲۰۱۷؛ تویوتا پریوس پرایم، پرچمدار فهرست پرفروش‌ترین‌ها است.
مشاوره رایگان
طراحی سایت