فروش اقساطی پژو پارس مدل TU5

فروش اقساطی پژو پارس TU5 

 

 

فروش اقساطی پژو پارس مدل TU5

برای خرید پژو پارس TU5  به صورت اقساط با سود دو نیم  درصد می توانید در راشین خودرو مهر ایرانیان اقدام نماید.
سیستم ترمز جدید مدل تکامل یافته سیستم ترمز ضد قفل abs است که علاوه بر وظیفه جلوگیری از لرزش و قفل شدن چرخ ها می‌تواند نیروی مورد نیاز ترمزگیری را نیز تناسب با شرایط دینامیکی خودرو تعیین می شود .

پژو پارس TU5  را می‌توان پرفروش‌ترین محصول ایران‌خودرو دانست که حتی در دوران رکود بازار نیز از فروش بالایی برخوردار است. در همین خصوص کاربلد به بررسی نقاط ضعف و قوت این خودرو خواهد پرداخت، با کاربلد همراه باشید.

https://arman-khodro.com/%d9%81%d8%b1%d9%88%d8%b4-%d8%a7%d9%82%d8%b3%d8%a7%d8%b7%db%8c-%d9%be%da%98%d9%88-%d9%be%d8%a7%d8%b1%d8%b3-%d9%85%d8%af%d9%84-tu5-%d8%af%d8%b1-%d9%88%d8%a7%d8%b1%d9%86%d8%a7-%d8%ae%d9%88%d8%af%d8%b1/

 

پارس به دلیل کهنگی طراحی داخلی، داشبورد جدیدی ارائه کرد که هرچند نسبت به قبل طراحی بهتری دارد اماکیفیت متریال داخلی آن بسیار افت کرده است. ولی به هرحال راحتی بیشتر صندلی‌ها، فرمان پذیری برتر کلید های روی فرمان سیستم تهویه هوای اتوماتیک ، طراحی مناسب غربیلک فرمان از جمله چهره خودرو تغییراتی هستند که این برتری نسبی را نسبت به نسخه قبل برای این خودرو فراهم کرده است.
شرایط بین چرخ ها توزیع کند یعنی نیروی محرکه ترمزگیری در چرخ متناسب با شرایط دینامیکی و خودرو تعیین می شود در این سیستم نیز همچون سیستم ترمز عینک اطلاعات مورد نیاز از طریق سنسورهای سرعت چرخ و سنسور شتاب دریافت می‌شود.
پس از پردازش اطلاعات توسط واحد کنترل کیفیت الکترونیکی فرمان هایی به شیر برق های تعبیه شده در مدار ترمز ارسال میشود این شیر برق ها با تغییر فشار در مدار ترمز هریک از چرخها نیروی ترمز گیری هر چرخ را متناسب با شرایط دینامیکی و خودرو تنظیم می کند.

فروش اقساطی خودرو تحویل فوری

فروش اقساطی خودروهای داخلی و خارجی با تحویل فوری در راشین خودرو مهر ایرانیان به این صورت می‌باشد که ۵۰ درصد به عنوان پیش‌پرداخت می‌باشد و مابقی را به صورت اقساط ۶ تا ۲۴ ماه پرداخت می‌کنید. فروش اقساطی خودرو تحویل فوری یک ساعته می‌باشد و همینطور از ابتدا سند به نام خریدار می‌باشد. برای اطلاعات بیشتر در مورد فروش اقساطی خودرو می‌توانید از لینک‌های زیر استفاده کنید و جهت اطلاع از شرایط فروش اقساطی خودرو می‌توانید با کارشناسان ما  تماس بگیرید و پس از کسب اطلاعات تکمیلی خودروی خود را به صورت تحویل فوری خریداری کنید.

فروش اقساطی خودرو با پیش پرداخت

فروش اقساطی خودرو با پیش پرداخت به این صورت می‌باشد که ۴۰ درصد از هزینه‌ی خودرو پیش‌پرداخت می‌باشد و مابقی هزینه را به صورت اقساط ۶ تا ۶۰ ماه پرداخت خواهید کرد. فروش اقساطی خودرو با پیش پرداخت با تحویل ۳۵ روزه می‌باشد که سند به نام خریدار خواهد بود. برای اطلاع از شرایط فروش اقساطی خودرو می‌توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید.
فهرست