فروش اقساطی پژو پارس در وارنا خودرو
فروش اقساطی خودروی پورش
فروش اقساطی پژو پارس در وارنا خودرو

فروش پژو ۴۰۵ اس ال ایکس اقساطی

برای خرید اقساطی پژو ۴۰۵ اس ال ایکس میتوانید با سود دو نیم درصد در وارنا پرشین خودرو اقدام نمایید.

پژو 96
۴۰۵ برای پژو محصول کم حاشیه ای نبود شکست پژو در بازار آمریکا پس از عرضه این مدل روی داد و باعث غیبت سه ده ی این خودروساز فرانسوی در بزرگترین بازار جهان شد.

البته ۴۰۵ برخلاف آمریکا در اروپا خودروی موفق بود به گونه ای که در سال ۱۹۸۵ به عنوان خودروساز برتر اروپا راه کسب کرد و پژو با این دو مدل دو سال پیاپی در رالی قهرمانی داکار مقام قهرمانی را از آن خود کرد.

پژو ۴۰۵ اس ال ایکس مصرف بهینه ترین نسبت به دیگر خودروهای بازار دارد امکانات رفاهی پژو ۴۰۵ اس ال ایکس تجهیزات استفاده شده در ۴۰۵ مورد بحث شامل طرح جدید داشبورد مه شکن عقب و جلو ۲ ایربگ راننده و سرنشین رادیو پخش با قابلیت پخش cd و usb و فرمان با قابلیت تنظیم ارتفاع میشود.

رینگ ها از نوع چدنی قدیمی و ۱۴ اینچ هستند و به سلیقه مالک بعدها لاستیکهای کارخانه ۱۸۵ میلی متری جای خود را به نمونه‌ای با پهنای ۲۰۵ میلی‌متری دادند.

که باعث چسبندگی بهتری نسبت به نوع کارخانه چینی و ایرانی می شود آخرین مشخصه قابل بحث این اثر تاریخی صندوق بار نسبت ام بزرگ با ظرفیت ۴۷۰ لیتر است.

به خصوص با توجه به افت کیفی نسخه‌های صفر کیلومتر این موضوع نیز تولید خواهد شد به گفته خریداران ایرادات پژو ۴۰۵ اس ال ایکس ۷۰ تا یک میلیون تومن هم روی دستمال که وجودداشته اگر شما خودرو را از نمایندگی خارش تهیه کرده باشید دیگر همه مسئولیت‌ها متوجه شما خواهد بود یعنی درست است پس از آنکه ۳۲ میلیون تومان پرداخت کرده و می خواهید لذت ببرید باید دور زاده و دوباره به نمایندگی مراجعه کنید.

برای خرید این خودروی تاریخی پژو ۴۰۵ اس ال ایکس میتوانید در وارنا پرشین خودرو به صورت اقساط با سود دونیم درصد اقدام نمایید. جهت اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما در وارنا پرشین خودرو تماس حاصل بفرمایید.

فروش اقساطی خودرو

فروش لیزینگی خودرو

فروش اقساطی ایران خودرو

تحویل فوری خودرو

برای خرید اقساطی خودرو نیاز به مشاوره دارید؟

کارشناسان ما در وارنا خودرو پرشین از ساعت ۹ صبح تا ۶ بعد از ظهر آماده‌ی پاسخگویی به تمامی سوالات شما در رابطه با خرید اقساطی خودرو مورد نظرتان می‌باشند.

نظرات مشتریان
بنده خودرو رنو ساندرو خودم رو به صورت فروش اقساطی خودرو تحویل فوری از وارنا خودرو پرشین خریداری کردم که بعد از اینکه مدارکم رو به دفتر فروششون بردم تونستم توی کمتر از یک ساعت خودروی خودم رو تحویل بگیرم.
رضا گوهری
بعد از تحقیق‌هایی که کردم و شرکت‌هایی که برای فروش اقساطی خودرو با پیش‌پرداخت پیدا کردم تصمیم گرفتم که خودرو پژو پارس خودم رو از وارنا خودرو بخرم. قبل از اینکه قرارداد رو امضا کنم یکمی تردید داشتم به خاطر همین اطلاعاتی که توی سایت زده شده رو استعلام گرفتم و چون همگی درست بودند٬ اعتماد کردم. چیزی که بهم اعلام کرده بودم ۳۵ تا ۴۵ روز کاری بود ولی روز سی و سوم باهم تماس گرفتند برای تحویل ماشین. از خریدی که کردم رضایت دارم و به دوستانی که قصد خرید دارن هم توصیه میکنم.
شهرام محمدی
من میخواستم تو رنج ۴۰ میلیون تومن ماشین بخرم گزینه‌های زیادی داشتم نمیتونستم بین ماشین های چینی و ایرانی انتخاب کنم آخر سر به پیشنهاد یکی از اشناهامون دنا رو انتخاب کردم . از ماشینم راضی ام همه چی داره شتابش هم خیلی خوبه فکر نمی کردم اینقدر عالی باشه واقعاً مرسی از وارنا خودرو پرشین
اکبر کربلایی
فروش اقساطی خودروهای خارجی ویژه بهاره
مشاوره رایگان

شرکت وارنا خودرو پرشین تا تاریخ ۹۷/۱/۱۵ تعطیل میباشد